User Tag List

Sayfa 2/14 İlkİlk 123412 ... SonSon
264 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 306 gti atmosferik yukleme?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bırde vtec cı arkadaslar hep vtec ustuu denemek ıstıyorlar ozaman da bır anlamı yok bence alt devır deneyıp gormek lazım ne oluyor

R21TURBO 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videodaki Okanın eski Pisikopat mı , yeni SS mi ?
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ss psıkopatı gecsem nasıl yuklerım dıye sormam zaten :P

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burada onlar 3 kısı ben 2 belırteyım onuda

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OverDose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde vti leri kaıdeye almıorum ama
    typer da gececez ınsallah
    taypar gecilir tabiki standart bulunursa
    Experience is what you get when you don't get what you want.

JDM VTİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genelde vti leri kaıdeye almıorum ama
    typer da gececez ınsallah
    şimdi ölü VTİ ler vardır geçersin, ciğerli VTİ vardır geçilirsin. bakımlılık meselesi! Bu normal zaten her türlü sonuç olabilir ama.. aması var dolu olupta o kaale almadığın VTİ lerin GTİ yi mundar ettiğin çok izledim şahsen.. şu piyasada yürüyen kaç tane 306GTİ var birde onu söyler misiniz? up306 var,bi tane daha plakasını hatırlayamadığım var, başkada bilmiyorum... birde yürüyen VTİ leri düşün... uçmuşsunuz açıkcası biraz.. ki biri 2.0cc diğeri 1.6cc, hp olarakta fazlasıda var GTİ nin

sizin aracınızın nasıl olduğunu bilmiyorum, çok ciğerlidir nadir bir GTİ dir.. ama o nadir VTİ lerden bir sürü var birkaçtane değil o yüzden rüyanızdan uyanın

erayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jdm vti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi ölü vti ler vardır geçersin, ciğerli vti vardır geçilirsin. Bakımlılık meselesi! Bu normal zaten her türlü sonuç olabilir ama.. Aması var dolu olupta o kaale almadığın vti lerin gti yi mundar ettiğin çok izledim şahsen.. şu piyasada yürüyen kaç tane 306gti var birde onu söyler misiniz? Up306 var,bi tane daha plakasını hatırlayamadığım var, başkada bilmiyorum... Birde yürüyen vti leri düşün... uçmuşsunuz açıkcası biraz.. Ki biri 2.0cc diğeri 1.6cc, hp olarakta fazlasıda var gti nin

sizin aracınızın nasıl olduğunu bilmiyorum, çok ciğerlidir nadir bir gti dir.. Ama o nadir vti lerden bir sürü var birkaçtane değil o yüzden rüyanızdan uyanın
    gti leri amma hafife alıyosun..kimse inkar edemezki türkiye caddelerinde otoban faresi lakabını almak bir nam dır...vti daha bir lakap bile hak edememişlerdir..yalandanda kimse yüksekten uçmasın..herzaman denemek isteyen varsa denerim..standart vti lerle..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ss psıkopatı gecsem nasıl yuklerım dıye sormam zaten :P
    SS de olsa , böyle yürüdüğüne göre şu an gayet güzel aslanın...

Ama vti ler hakkında arkadaşların sözlerini dikkate al bence.. 3-4 tane vti ile denedim 4er 5er boy geçtim , haliyle vti ları kaale almıyodum.. Sonra bir gün sadece egzostlu bir vti ile denedim 41 KD 211 , kafa kafaya kaldık ,,,,,, filtreli , egzostlu , P28 li 41 AF ile denedik onunlada kafa kafaya kaldık.. ( iki arabadaki ciddi farka rağmen sonucun aynı olmasına dikkat et ) sonra UL plakalı yeşil sedanla denedim 5 boy geçti beni tabi bu İstanbul a satılmadan önceydi kazadan sonra hali ne bilmiyorum.. Sağlam bir renault çu olarak her vti nin eti yenmez cümlesini tecrübe ettikten sonra hazmettim ..
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendın soyluyorsun bır kactane oldugunu standart 306 standart vtec her zaman yer cıgerlıyse apacılerın elıne dusmus gti lerle kıyaslamamak lazım egsozt fıltre her zaman denerız gecılırsekte eyvallah derız up un vıdeoları var bır cok kez denenmıs yanı yuruyen gti yı vtec gecemez evet vtecler yuklemeye musait araclar ama standart olarak zor gıbı gelıor bana benım dusuncem bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erayakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gti leri amma hafife alıyosun..kimse inkar edemezki türkiye caddelerinde otoban faresi lakabını almak bir nam dır...vti daha bir lakap bile hak edememişlerdir..yalandanda kimse yüksekten uçmasın..herzaman denemek isteyen varsa denerim..standart vti lerle..
    *fare lakabını 106GTİ aldı diye biliyordum ben 306GTİ değil
    *yüksekten uçmuyor kimse,yorumumu okuyan arkadaşlar birde VTİ ler için senin yaptığın yorumu okuyp karar versin yüksekten uçan kim?
    *306GTİ yi hafife de almıyorum kesinlikle sevdiğim bir araçtır.
    *umarım bi VTİ ye denk gelirsin ne diyim
    *VTİ nin lakaplara gerek yok,roll ve draglarda senelerden beri ne yaptığı belli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R21TURBO 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SS de olsa , böyle yürüdüğüne göre şu an gayet güzel aslanın...

Ama vti ler hakkında arkadaşların sözlerini dikkate al bence.. 3-4 tane vti ile denedim 4er 5er boy geçtim , haliyle vti ları kaale almıyodum.. Sonra bir gün sadece egzostlu bir vti ile denedim 41 KD 211 , kafa kafaya kaldık ,,,,,, filtreli , egzostlu , P28 li 41 AF ile denedik onunlada kafa kafaya kaldık.. ( iki arabadaki ciddi farka rağmen sonucun aynı olmasına dikkat et ) sonra UL plakalı yeşil sedanla denedim 5 boy geçti beni tabi bu İstanbul a satılmadan önceydi kazadan sonra hali ne bilmiyorum.. Sağlam bir renault çu olarak her vti nin eti yenmez cümlesini tecrübe ettikten sonra hazmettim ..
    sen haklısın tabıkı o konuda ama aractan araca fark eder sadece standart olarak ıhtımal vermıyorum buda benım gorusum. hee oyle 306 aman aman fark acamaz ama gecılmezde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendın soyluyorsun bır kactane oldugunu standart 306 standart vtec her zaman yer cıgerlıyse apacılerın elıne dusmus gti lerle kıyaslamamak lazım egsozt fıltre her zaman denerız gecılırsekte eyvallah derız up un vıdeoları var bır cok kez denenmıs yanı yuruyen gti yı vtec gecemez evet vtecler yuklemeye musait araclar ama standart olarak zor gıbı gelıor bana benım dusuncem bu
    up la eh in denemeleri var,izledin mi bilmiyorum da sonuç belli GTİ yeme durumu olmuyor kafa kafaya cc olarak ve hp olarak fazlası var zaten kafadan sağlıklı bir GTİ nin! bikaç tane derken anlamadın galiba yürüyen yürüyebilen ciğerli 306GTİ piyasada sayılı, VTİ nin ise söylememe gerek yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamen terciğ meselesi , kişiden kişiye bakış açısı değişir ve her bakış açısına saygı duymak gerekir..1999 model ilk sahibi amcadan ! vti var düşünmüyorum almayı , ama aynı özellikte 306GTI bulsam alırım..Bence kendine özel farklı bir duruşu ve kullanım karakteri var... CTR lerde olduğu gibi..

Up306Gti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gecen atasehırde denedık standart vtecle bahane degıl benzın pompam arızalı ıdı yetıstıremıordu vtec ustu bastık 4 sonuna kadar aldım 5 te yıgılıo zaten 210 u gecmıordu sımdı duzelttık 300 lira kacmıs benzın deposuna gecmek yada gecılmek mesele degılde denerız her turlu gormus olurum hem ne kadar fark ettıgını okan ın rs ıle vıdeom var orada ona bakın anlarsınız zaten :P

geçen ataşehirde denediğin vti nin plakasına verebilir misin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamen terciğ meselesi , kişiden kişiye bakış açısı değişir ve her bakış açısına saygı duymak gerekir..1999 model ilk sahibi amcadan ! vti var düşünmüyorum almayı , ama aynı özellikte 306GTI bulsam alırım..Bence kendine özel farklı bir duruşu ve kullanım karakteri var... CTR lerde olduğu gibi..
    almamanın nedenini fiyatı olarak düşünüyorum

aynı fiyatta olsalar hangisini alırsın?? lütfen tek cevap bence VTİ derdin

1.5 sene VTİ ye bindim mecburen satmak zorunda kaldım babadan dolayı, tadına doyamadım şahsen ve vtec bambaşka gerçekten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten bızı cezbedende o

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JDM VTİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almamanın nedenini fiyatı olarak düşünüyorum

aynı fiyatta olsalar hangisini alırsın?? lütfen tek cevap bence VTİ derdin

1.5 sene VTİ ye bindim mecburen satmak zorunda kaldım babadan dolayı, tadına doyamadım şahsen ve vtec bambaşka gerçekten
    peki saglam bır 306 gti bındınmı yanı 1 2 saat gazladınmı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Up306Gti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen ataşehirde denediğin vti nin plakasına verebilir misin?
    sende o arabanın ıcındeydın hatırladıgım kadarı ıle plakasını hatırlayamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayır binmedim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)