User Tag List

Sayfa 9/12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
216 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Iyi yıkamacılar & Kötü yıkamacılar

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakan308 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben detailing garageyi fazla begenmedim desem yeridir.
    -Oncelikle aracin herhangi bir yerine eldiven ile mudahale edilmiyor hadi diyelim kullandiginiz sampuan cok etkili diye eldivenle gecmiyorsunuz ama kapi aralarina hicbir sekilde kopuk sikilmadigi icin sadece su ile kapi aralari temizlenmeye calisiliyor kirli kalan yeri bez ile temizlemeye calisiyorlar
    -Jantlara herhangi bir firca veya sunger surulmuyor jant kollarinin ic kisimlari ister istemez kirli kaliyor ve yikattiktan sonra farkettim arac balans yapti kontrol ettim tazzikli su ile temizlemeye calistiklari icin balans kursunlari dusmus(lastikleri 1 hafta once taktirmistim ve tamamen yapistigina eminim)
    -paspaslarada kopuk sikilip su ile durulaniyor yine firca sunger vs yok paspaslar tam temizlenmiyor ve benim paspaslarim askida vs degil merdivende oyle serili guya kurudu guya diyorum cunku altlari islak serildi
    -Aracin ic supurulmesi rezaletti ki aracim daha 1 aylik bile degil temizlenmeyecek kadar ne kadar kirlenebilirki
    -Icinin tozunu alirken islak bez iz birakir diyerek arkadas tum plastik aksami camsil ile sildi kuru bezin uzerine camsil sikilarak yapilan temizlikten ne hayir gorulurse o kadar hayir gordum
    -En onemlisi kapi aralarina tazzikli su tuttuklari icin aracin ici islaniyor ve yikattiktan sonra dikkat ettim 4 kapi hoparlorunun peteklerinde de su vardi
    -Daha ufak tefek seylerde var ama saymaya gerek duymuyorum ben memnun kalmadim acikcasi
    Oncelikle ben ve bircok tanidigm detailing garage da araclarimizi yikatiriz ve cok memnunuz. Ufak tefek eksikler oldugu zaman ise soyleriz lafimiz 2 lenmeden duzeltilir.
    Bu gune kadar bu kadar iyi arac yikiyan baska bi yer gormedim.
    Birde cesitli yikama.secenekleri var cok titiz birisi iseniz belirtirseniz butik yikama yaparlar eldiven kova detay isleri vs
    Normal yikamada ise piyasadan ucuza yikiyorlar ve piyasinin cok ustu bence.
    Bence ozel istekleriniz olursa belirtin kapi iclerine su tutulmamasi vs ona gore hizmet verirler. Yikama harici detailing isindede cok guzel isler cikarirlar.
    Lastigin kopan balansina suclu bulmaniz biraz adaletsiz olmus lastikci kaynaklı da olabilir...
    Tabiki yinede tercih meselesi ben bu güne kadar cevreme hep tavsiye ettim yine tavsiye ederim. Gidenler hep olumlu geri donuste bulundular.
    Ozel istekler icinde belirtirseni sorun yaşayacağınızı sanmiyorum...

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiçbir yıkamacı mükemmel değildir.hiçbir müşteride iş beğenmez. sonuçta herkesin ağzı var dili var. beğenmediğiniz yerleri söyleyin. he ters tepkimi aldınız bidaha gitmezsiniz olur biter.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mersin Ninja Motor - Caner Kıt ; acele işimiz olduğunda bile başka müşteriyi arayıp sırasını geriye alacağına kadar haber veriyor harbi esnaf sevdiğim bi abimdir tavsiye ederim . Temizlikten zaten memnunuz fiyatları da normal 25 TL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbul anadolu yakası pendik kartal civarı var mı tavsiye ?

kartalda sonax a gidiyorum ama çok memnun değilim
    ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakan308 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben detailing garageyi fazla begenmedim desem yeridir.
    -Oncelikle aracin herhangi bir yerine eldiven ile mudahale edilmiyor hadi diyelim kullandiginiz sampuan cok etkili diye eldivenle gecmiyorsunuz ama kapi aralarina hicbir sekilde kopuk sikilmadigi icin sadece su ile kapi aralari temizlenmeye calisiliyor kirli kalan yeri bez ile temizlemeye calisiyorlar
    -Jantlara herhangi bir firca veya sunger surulmuyor jant kollarinin ic kisimlari ister istemez kirli kaliyor ve yikattiktan sonra farkettim arac balans yapti kontrol ettim tazzikli su ile temizlemeye calistiklari icin balans kursunlari dusmus(lastikleri 1 hafta once taktirmistim ve tamamen yapistigina eminim)
    -paspaslarada kopuk sikilip su ile durulaniyor yine firca sunger vs yok paspaslar tam temizlenmiyor ve benim paspaslarim askida vs degil merdivende oyle serili guya kurudu guya diyorum cunku altlari islak serildi
    -Aracin ic supurulmesi rezaletti ki aracim daha 1 aylik bile degil temizlenmeyecek kadar ne kadar kirlenebilirki
    -Icinin tozunu alirken islak bez iz birakir diyerek arkadas tum plastik aksami camsil ile sildi kuru bezin uzerine camsil sikilarak yapilan temizlikten ne hayir gorulurse o kadar hayir gordum
    -En onemlisi kapi aralarina tazzikli su tuttuklari icin aracin ici islaniyor ve yikattiktan sonra dikkat ettim 4 kapi hoparlorunun peteklerinde de su vardi
    -Daha ufak tefek seylerde var ama saymaya gerek duymuyorum ben memnun kalmadim acikcasi
    Evet insanoğludur hatalar yapılır ama bu açıklama adaletsiz olmuş.

Ben arabamı ya kendim yıkarım ya da detailing garage da yıkatırım. Çevrem dahil herkes bilir ki yıkama konusunda çok hassasım. Birçok ufak eksikleri olmuştur ama bu hiç sorun olmamıştır. Benimle birlikte sayısız arkadaşım memnundur yapılan yıkamadan.

Burada bu konuyu okuyan ve detailing garage dan memnun olan birçok insan vardır eminim.

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kangomania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var mıdır Adana ve Mersin'de iyi yıkayan, wax dostu ve arabayı iç dış plastik parlatıcı manyağı yapmayan bir yer? Kendim yıkarım ama bazen acil durumlarda. gerekiyor.
    buyrun yerimize bekleriz

mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben aracın ne kadar güzel temiz v.s yıkanması işçiliğine ek olarak kullanılan malzeme (şampuan yada köpüğün ph derecesi, kurulama bezleri v.s) ve ekipmanlarıda dikkate alırım. Bu çerçevede istanbul içinde butik olarak yapan bir kaç yer haricinde iyi diyebileceğim bir yere rastlamadım. FF car clean bir kaç taneden biridir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az biraz daha yol yapmayı göze alırsanız Bahçeşehir FF'te iyi hizmet alırsınız. @Faruk_Vtec ile randevulaşabilirsiniz.
    Gittim Faruk ve abisi çok candanlar. @Faruk_Vtec Güzel hizmet için teşekkür ederim. Nasipse devamlı yıkama yerim olarak not düştüm
    :ramo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara için Detailing Garage ve Dby haricinde önerisi olan varmı?

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aracın ne kadar güzel temiz v.s yıkanması işçiliğine ek olarak kullanılan malzeme (şampuan yada köpüğün ph derecesi, kurulama bezleri v.s) ve ekipmanlarıda dikkate alırım. Bu çerçevede istanbul içinde butik olarak yapan bir kaç yer haricinde bir iyi diyebileceğim bir yere rastlamadım. FF car clean bir kaç taneden biridir.

Alıntı Onno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittim Faruk ve abisi çok candanlar. @Faruk_Vtec Güzel hizmet için teşekkür ederim. Nasipse devamlı yıkama yerim olarak not düştüm
    beyler asıl bız sıze çok tşk ederız, sızlerı memnun edebılıyorsak ne mutlu bıze..
    çaya kahveye herkesı beklerız..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir' de Urla tarafında zaten hiç sanmıyorum, denk gelmedim pek umudum yok ama en azından biraz daha şehre doğru geldiğimizde Balçova taraflarında filan AVM lerin yıkamaları var (kipa-agora-ege park) açıkçası hiçbiri içime sinmedi şimdiye kadar...

var mıdır çok uzak olmadan önerebileceğiniz bir mekan?
    her zafer acı ister...!

bora1311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anıttepe sonax yeni adıyla autoclub ankara, işlerinde oldukça iyiler.
    Kendim yıkayamadığım zamanlarda tercih ediyorum. hiç sorun yaşamadım.
    fordfocus2st-diesel edition-
    suzuki swift GL

kangomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adana içerisinde Doku Premium Car Care i tavsiye ederim çok memnun kaldım. Hatta güneşi görünce ikinci kez gidip yıkandık bugün

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagalazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir' de Urla tarafında zaten hiç sanmıyorum, denk gelmedim pek umudum yok ama en azından biraz daha şehre doğru geldiğimizde Balçova taraflarında filan AVM lerin yıkamaları var (kipa-agora-ege park) açıkçası hiçbiri içime sinmedi şimdiye kadar...

geçen yaz izmir ve ağırlıklı olarak urla'daydım doğru dürüst yıkamacı yok. Urla'da bu iş tutar demedi demeyin
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kangomania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adana içerisinde Doku Premium Car Care i tavsiye ederim çok memnun kaldım. Hatta güneşi görünce ikinci kez gidip yıkandık bugün
    Her zaman beklerim kardeşim

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mayday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara için Detailing Garage ve Dby haricinde önerisi olan varmı?
    Otobanyo yu da deneyebilirsiniz.

OTOBANYO | Facebook

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kayseride önereceğiniz yer var mıdır ?
    90's

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagalazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

izmire geldiğinde deu hastanesinin yanında bp nin karşısında self servis yıkama var.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yenibosna Radar yakınlarında self servis kendimiz yıkayabileceğimiz bir yer varmıdır?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler