User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Ön camdaki taş izleri için camı traşlama ???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ön camdaki taş izleri için camı traşlama ???

Ön camdaki taş izlerini zımparalayıp giderebilen bir çözüm varmıdır ? seryum oksit anca silecek izlerini alıyor

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pasta cila mantığı ile giderilebilir belki ama taş izleri ne kadar derin oda önemli tabi
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Paradox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön camdaki taş izlerini zımparalayıp giderebilen bir çözüm varmıdır ? seryum oksit anca silecek izlerini alıyor
    Nette satılan tamir kitleri ile denemen lazım. Taş izinin büyüklüğüne ve tipine göre işlem olumlu sonuçlanabileceği gibi para çöpe de gidebilir. Vaktiyle pederin otomobilinde ön camdaki taş izinde denemiştim malesef başarısız olmuştu. Sebebi de şu, sıvı zımbırtının çatlağına içine girememiş olmasıydı. Taş izini zımpara, jilet...vs ile biraz genişletmen gerekebilir. Ben o riski almak istemedim, mercimek tanesi kadar yeri nohut büyüklüğüne getireceğim derken camda daha büyük bir sorun yaratırım diye korkmuştum.
    Yani ben yaparım diyorsan risk alıp deneyeceksin ya da kit ile aynı parayı camcıya vereceksin onlar bir güzel halledecek

Seryum oksit ile anca çizikleri alabilirsin ki oda kolay değil. Uygun pad kullanman lazım ve camın ısınmasını kontrol altında tutman lazım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler