User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
40 sonuçtan 39 ile 40 arası

Konu: Ucuz hızlı cila ve Lastik parlatıco incelemelerim

Shirb13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ucuza lastik parlatıcı ve zirve performansı birleştiren bir ürün olarak Sarp Deri Vinyl Koruyucu yu lastik parlatıcı olarak değerlendirmenizi öneririm.
    Sel Gider Kumu Kalır.
    Instagram: SrtGaraj282
    2016 Hyundai i20 Style Pan 1.4 Crdi
    2017 Seat Leon Fr Desire Red 1.4 TSI 150 HP W/O ACT

nsrht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Newmix ürünlerinden bende aldım. 2018 de sanırım video kaldırtma olayları olmuş gibi fakat yakın zamanda çok fazla olumlu yorum görüyorum haklarında. Genel temizleyicisini arkadaşın dukkaninda yüzeysel denedik. Fayansin üzerine yapışmış polyesteri çıkarttı. Çok zorlu lekeler haricinde kullanılabilir bir ürün sanırım. Bir de farklı bir forumda ph degerleri ile ilgili analiz gördüm geneli ph 7 ye yakın ürünler. 130gr ayakkabı boyası gibi bir lastik parlatıcısı var 59 lira fiyat etiketi vardı sanırım. Videolarda bayağı iş yapar gibi görünüyor test amaçlı onu da aldım kullandıktan sonra hepsini forumda paylaşmayı düşünüyorum. Şu an elimde olan ürünleri genel temizleyici jant temizleyici hızlı cila sprey lastik parlatıcı ve Gold serisi olarak adlandırdıkları krem lastik parlatıcı. Eğer gerçekten insanların çektiği videolar gibi ise ve o videolar yorumlar vs pr değil ise 2018den günümüze kendilerini geliştirmişler demektir. Haftasonu muhtemelen en az 2 ürününü uygulama yapacağım dostlar. Özellikle krem lastik parlaticisini Corsa c nin bazı yerlerine pasta beyazlığı oluşmuş eskiden boyanmış boyası atmış ısıtılarak koyulastirilmaya çalışılmış dodiklerinde deneyeceğim. Eğer o dodikleri de siyahlastirirsa helal olsun. Siyahlastirmaz ise rich multisurface akrilik boya bizi bekler

------

Düzenleme : Hızlı cila sını pasta yaptıktan sonra denedik yağmurlu bir haftanın sonunda (2 haftalık süre zarfında bir kere ıslak bez ile temizlenip kurulandi) Saxo yu bir kova suya bez batırıp bez ile silip üzerine kuru bez ile kurulamaz yetti. İşin daha iyi tarafı ise o kirlenmiş su ile test amaçlı corsa yı da temizleyeyim dedim aynı şekilde ıslatıp bezi ıslak bez ile Corsa yı silip üzerine kuru bez ile kuruladim, ki Corsa yı günlük kullanmaktayim ve büyük ölçüde özellikle bagaj komple çamur içerisindeyi gayet başarılı bir temizlik aldım. Bu gün ki guneste güneş vuran kısımlar parlıyordu fakat yine ıslak şekilde bir kademe cila istiyor. Camda yağmur kaydirici etkisi mevcut cilasının bezle sildigimde yüzeyde kalan sularda hala boncuklanma mevcuttu. Krem Lastik parlatıcı si ise aynı süre zarfında saxo da hala durmasına rağmen günlük kullanımda olan saxo da etkisini yitirmiş gibi görünuyor fakat tazyikli yıkama ile lastik jant yıkayıp test etmem gerekli. Genel temizleyicisi konusunda bir kaç şikayette gördüğüm gibi bende de plastik akşamlarda beyaz dikkat edince görülebilen lekeler bıraktı bazı konumlarda fakat benim kullandığım fırçalar da baya kirlenmiş olması ihtimalini de göz önüne alarak tekrar denedik ten sonra sonucu yazmayı düşünüyorum.
    Konu nsrht tarafından (06-06-2021 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dili olsa da anlatsa keşke yaşadıklarını.
    17’ Insignia Grand Sport Design 1.6 CDTI
    08' New Corsa 1.3CDTI 5DR - SOLD
    01' Saxo VTS - SOLD
    01' Corsa 1.4 3DR - SOLD

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler