User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Turtle Wax Dry&Shine Hybrid Rinse Wax Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Turtle Wax Dry&Shine Hybrid Rinse Wax Incelemesi

Ürünü ilk defa Volvo üzerinde deneyimlemek kısmetmiş. Youtube'da envayi çeşit kanalda bu ürünün videosunu izledim, yahu hiçbirinde de ne kadar dayanım sağladığını belirtmelerini geçtim (söyledilerse de ben kaçırmış olabilirim) hiçbirinde adam gibi bir sheeting ve beading videosu göremedim. Thumbnail'e incredible beading yazıp bir tane beading göremedim. Dolayısıyla da ne ile karşılaşacağımı bilemediğim için hiç ümitlenmemiştim.
    Amma velakin, ürünün boncuklanması ve suyu kaydırması ilk intiba olarak hoşuma gitti
    Ürünün kıvamını, rengi, pH değeri ve su sektirmesi ile ilgili video aşağıdadır.
    Turtle Wax Dry and Shine Hybrid Rinse Wax - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Son durum ile ilgili güncel bir video hazırladım Sürekli dışarıda park imkanı olan, gün batımından gün doğumuna kadar da üzerinde nemli bir örtü olan otomobilde etkisi 1 ay sürdü. Ki benim beklentim de bu yöndeydi. Dolayısıyla, beklentimi karşıladı ve ilk uygulama sonrası daha az ürün sarf ederek tazeleme yapmış oldum.
    Turtle Wax Dry and Shine Hybrid Rinse Wax Etkisi 1 Ay Surdu - YouTube

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    üstad çok teşekkürler, eline sağlık. aşağıdaki ürünü deneyimledin mi başlıklarında göremedim, deneyimlediysen ikisi arasındaki farkı söyleme şansın olur mu?

Hepsiburada.com | Guvenlik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad çok teşekkürler, eline sağlık. aşağıdaki ürünü deneyimledin mi başlıklarında göremedim, deneyimlediysen ikisi arasındaki farkı söyleme şansın olur mu?

Hepsiburada.com | Guvenlik
    BSD'yi de ıslak yüzeye uygulayabilirsin ama ardından silmen gerekir. BSD, kışın üzerine trafik filmini çekebilir, bunu azaltmak için ben ıslak yüzeye uygulama yapıyorum. BSD, yüzeyi yapış bir hale getiriyor, toz da çekiyor ama fena ürün değildir. O da aynı koşullarda bir otomobil için 1 ay etkisini sürdürebiliyor. Aracın kapalıda duruyorsa süre daha da uzayabilir. Zira benim Subaru'da etkisi daha uzun sürüyor.

Sonax'da yeni seramik serisi çıktı, satın aldım ama henüz kullanmadım. Subaru'ya kil ile temizlik yapıp ardından uygulayacağım. Yeni seramik serisi BSD'yi tahtından edebilir

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu ürünü ben de kullanıyorum yıkamalardan sonra. Boncuklanma ve su kaydırma etkisini çok beğeniyorum. Benzinlik yıkamalarında bile baya dayanıklı ürün.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bu ürünü ben de kullanıyorum yıkamalardan sonra. Boncuklanma ve su kaydırma etkisini çok beğeniyorum. Benzinlik yıkamalarında bile baya dayanıklı ürün.
    Yazın yağışlı havalarda trafik filmi de oluşmadı üzerinde, kışın ne halt eder henüz tecrübe etmedim. Tabi birde ne olduğunu bilmediğim akaryakıt istasyonundaki köpükler ile de test etmedim ama sen test etmişsin
    Pratik ürün, dayanıklı ürün, daha ne yapsın işte Fiyatı uygun tuttukları sürece alınır kullanılır. Abuk sabuk zam yapmasalar bari

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

alihan_27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ürünü geçen hafta uyguladım. Ama aradığımı bundada bulamadım. @imprezaWRC abi benim problem ince killi tozlar yüzeye yapışıyor ve süngerle ovalamadan gitmiyor. İstiyorumki şampuan püskürtüp su ile bu tip yapışkan toz aksın gitsin sünger fırça işi olmasın böyle birşey mümkünmü?

(Detailing işine çok uzağım. Daha önce sonax,meguiars,farecla,turtle genel wax ve cilalarından kullandım. Garip ama dandik çbs teflon cila hepsinden iyi sonuç verdi problemim için ama sağlık açısından zararlı olduğunu düşünüyorum)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı alihan_27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürünü geçen hafta uyguladım. Ama aradığımı bundada bulamadım. @imprezaWRC abi benim problem ince killi tozlar yüzeye yapışıyor ve süngerle ovalamadan gitmiyor. İstiyorumki şampuan püskürtüp su ile bu tip yapışkan toz aksın gitsin sünger fırça işi olmasın böyle birşey mümkünmü?

(Detailing işine çok uzağım. Daha önce sonax,meguiars,farecla,turtle genel wax ve cilalarından kullandım. Garip ama dandik çbs teflon cila hepsinden iyi sonuç verdi problemim için ama sağlık açısından zararlı olduğunu düşünüyorum)
    Aracın hep dışarıda ve ağaç altında mı duruyor. ? Bana bu anlattığın sanki hasta bir ağacın nokta nokta reçine dökmesi gibi düşündürdü. Reçine ise ovalamadan veya kil kullanmadan veya reçine temizleyici kullanmadan tek seferde çıkması çok zor.

alihan_27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın hep dışarıda ve ağaç altında mı duruyor. ? Bana bu anlattığın sanki hasta bir ağacın nokta nokta reçine dökmesi gibi düşündürdü. Reçine ise ovalamadan veya kil kullanmadan veya reçine temizleyici kullanmadan tek seferde çıkması çok zor.
    Hep dışarda ve inşaat yakınında duruyor genelde. Çimento,alçı ve kireç tozu bol bulunuyor haliyle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı alihan_27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep dışarda ve inşaat yakınında duruyor genelde. Çimento,alçı ve kireç tozu bol bulunuyor haliyle.
    Çimento asit ile çözülür. Bunun için en güzeli inşaat yakınına park etmemek. Üzerine ne cila sürersen sür o zımbırtıların yapışmasını engelleyemezsin. Daha kolay temizlenebilir belki ama yine de özel ürünler kullanmadan çıkarmak zor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Merak edenler için ürünü janta da uyguladım. Güncel durumu ile ilgili de bilgilendirme yapacağım.

Turtle Wax Dry&Shine Hybrid Rinse Wax Jant Uygulaması - YouTube

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler