Ürünü A101'den yazın ortasında satın almıştım. Ama kullanmak anca bu zamana kısmet oldu. Hava sıcaklıkları da yazı aratmayan kıvamda gezindiği için ben de ürünü kullanmakta sakınca görmedim
İçeriğini bilemiyorum zira şişenin üzerinde içeriğinden bahsetmemişler. Sadece 1:100 oranda kullanın demişler. Kokusu var ile yok arasında, pH değeri uygun seviyede, sulandırınca biraz pH değeri düştü ama öyle abartı bir durum söz konusu olmadı. Karışımı düzgün yaparsanız pH değeri değişmeyecektir zira Subaru'da değişiklik göstermedi.
Bazı kirleri tek silecek geçişi ile temizleyemiyor ama 2. ya da en geç 3.geçişte temizlemiş oluyor. Sinek, böcek kalıntıları üzerinde kullanma tecrübem olmadı ama yazın sıcağında cama yapışan ve bir güzel orada pişen kalıntıları daha tek geçişte hem de yaymadan temizleyebilen bir ürüne henüz denk gelmedim.
Ürünü, yağışlı hava sonrası camda oluşan kirler üzerinde denedim ve videonun sonuna da görüntüleri ekledim
Bu arada, ürün sayesinde silecekler daha sessiz ve rahat çalışıyor Benim için şu an tam f/p ürünü oldu diyebilirim.
A101 - Plenty Konsantre Oto Cam Sabunu - YouTube