Video aslında bu yazın ortasından, sonundan bir yerlerden kalma. Niye yüklemekte ve konusunu açmakta geciktin diye sorarsanız, başka alanlarda da deneme fırsatım olursa videoya eklerim diye bekletmiştim ama malesef öyle bir fırsatım olmadı.
Hafta başından beri de etraftaki tadilatlardan gelen sesler nedeniyle doğru dürüst video çekemedim. Dün bir kaç ürün için video çektim ama pek içime sinmedi , belki yayınlamam daha sonra daha düzgün çekerim niyetiyle bu beklettiğim incelemeyi yayınlamaya karar verdim

Efem ürün bilindik ve yıllanmış bir markanın ürünü olup malesef msds dökümanlarından istediğim bilgilere ulaşamadım. Dolayısıyla içeriğinde neler var neler yok bilemiyorum. Kendimce pH değerini ölçüm, çok az bazik bir ürün olduğunu öğrenmiş oldum, bu ölçümü de videonun sonuna ekledim.

Ambalaj üzerinde ve web sitesinde belirtmemişler ama ürünü uyguladığınız yüzeyden ıslak bir bez ile silmeniz hayrınıza olur zira kalıntı bırakıyor ya da en doğru tabiri ile maskeleme yapıyor ve zemindeki cilanın etkisi silinmiş sanıyorsunuz. Bununla ilgili de bilgiyi videoda görebileceksiniz

Netice olarak evet görünürde pratik ürün ve ne var ne yok zorlanmadan temizliyor ama bahsettiğim problem nedeniyle bir tur da ıslak veya nemli bir bez ile silmeniz lazım yoksa zemindeki cilayı sildiğini düşünebilirsiniz.

İzlemek isteyenler için videoyu aşağıya bırakıyorum
Armor All Bug Wipes / Sinek Bocek Temizleme Mendilleri - YouTube