User Tag List

Sayfa 181/300 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
5682 sonuçtan 3.421 ile 3.439 arası

Konu: Car care ürünleri hakkındaki her türlü soru buraya...

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EMG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9227cb olcak sanırım
    9772 olsunda cb sıne takılma
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

merve
    Misafir
    Alıntı Ranthor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ag srp öneririm elle uygulayacaksan, çizik maskeler ve süper temizler diyorlar...
    üzerine de elindeki nxt yi kullanaiblirsin
    ürün almadan elimdekilerle bişey yapamaz mıyım ya

Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makınesız bosa ugrasma.
    kullanmayı bilmiyorumki arkadaşlarımada hayatta güvenmem, yaparız diyenler oluyo ama.
    peki makineyle yaptırırsam ne uygulatmamı önerirsiniz. elimdekiler yeterli olurmu? yani arabamın boyasında matlık var en çok taktığım konu bu, ben yeni gibi parlasın istiyorum. sönük görünüyo sanki. bi yere gidip sorunca bile ne yaptırcaksınız diyo, boyu koruma, pasta cila, yani nedir bunun adı, yada kullanılması gereken ürünler.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kafama takildi araci gunes yanigindan nasil koruruz pasta cila mi yoksa ise yaramazmi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafama takildi araci gunes yanigindan nasil koruruz pasta cila mi yoksa ise yaramazmi
    Güneşe koyma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otoparkin ustu acik sokakta.biraksanda illaki vuruyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı merve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ürün almadan elimdekilerle bişey yapamaz mıyım ya

kullanmayı bilmiyorumki arkadaşlarımada hayatta güvenmem, yaparız diyenler oluyo ama.
    peki makineyle yaptırırsam ne uygulatmamı önerirsiniz. elimdekiler yeterli olurmu? yani arabamın boyasında matlık var en çok taktığım konu bu, ben yeni gibi parlasın istiyorum. sönük görünüyo sanki. bi yere gidip sorunca bile ne yaptırcaksınız diyo, boyu koruma, pasta cila, yani nedir bunun adı, yada kullanılması gereken ürünler.
    elındekıler ılk matlıgı almak ıcın yeterlı ama uzun omurlu olması ıcın cıla atman lazım.elle uygulamada sonuc yokd enıcek kadar azdır bazır dolgu ozellıklı malzemeler sadece sonuc verırı poorboys glaze ag srp gıbı.ıstanbuldaysan aracını getır bn bı boyasını ıncelıyım yada uygulamayapalım.
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cıla ıle.

Alıntı ST-max Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güneşe koyma

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saol ridvan cila koruyorsa iyi ins adam otoparkin uzerini kapatablir beledeyi izin vermiyormus

merve
    Misafir
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elındekıler ılk matlıgı almak ıcın yeterlı ama uzun omurlu olması ıcın cıla atman lazım.elle uygulamada sonuc yokd enıcek kadar azdır bazır dolgu ozellıklı malzemeler sadece sonuc verırı poorboys glaze ag srp gıbı.ıstanbuldaysan aracını getır bn bı boyasını ıncelıyım yada uygulamayapalım.

şuan durumum pek müsait olmadığı için, kendim birşeyler yapayım dedim. ama anladığım kadarıyla elimdeki ürünlerin profosyonel bi uygulama olmadan önce hiçbir anlamı yok. o sebeple biraz daha erteleyip önce durumum uygun olunca bir prof uygulamaya vericem aracı. sonrada artık nxt m, metal polishim felan takılırım

dışı için el ile uygulayabileceğim lastiklerine kadar her türlü ürün var elimde ama iç mekanda sıkıntım var. önereceğiniz bir ürün varmı, koltuk için felan değilde plastik, vinil belki deri gibi yüzeylerin temiz kalmasını sağlamak için pratik bişey. toz tutmasını engelleme, içecek lekesi felan çıkarma tarzında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı merve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan durumum pek müsait olmadığı için, kendim birşeyler yapayım dedim. ama anladığım kadarıyla elimdeki ürünlerin profosyonel bi uygulama olmadan önce hiçbir anlamı yok. o sebeple biraz daha erteleyip önce durumum uygun olunca bir prof uygulamaya vericem aracı. sonrada artık nxt m, metal polishim felan takılırım

dışı için el ile uygulayabileceğim lastiklerine kadar her türlü ürün var elimde ama iç mekanda sıkıntım var. önereceğiniz bir ürün varmı, koltuk için felan değilde plastik, vinil belki deri gibi yüzeylerin temiz kalmasını sağlamak için pratik bişey. toz tutmasını engelleme, içecek lekesi felan çıkarma tarzında
    aynen ole dıs prof uygulama lazım ıc ıcınse leke cıkarıcı temızleyıcı amway loc meguıars apc olabılır.
    parlatıcıda sahsı kararın sonucta mat seversen sonax matte effect yarı parlak yada parlak seversen meguıars ultımate ınterıor .

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar
    elimde Meg ürünlerinden bir set var.Hafta sonu aracıma uygulama yapacağım kendı ımkanlarım doğrultusunda bu arada aracım beyaz renk..
    sıralamada bir yanlışlık varmıdır acaba..

1-Kil uygulamasından sonra > SwirlX mı kullanmalıyım yoksa ultimate compound mı
    Aracımda azda olsa harelenme ve cızık var bellı belırsız,ama kılden sonra eskı kalan uygulamaları hangısı cıkarır bilemiyorum SwirilX veya compound aşındırcımıdır aracım yenı daha fazla aşındırmak istemıyorum'da
    2-adım UQD ile genel temizlik
    3-adım NXT kullanmak 2 kat
    bıraz bekledikten sonra
    4-adım UQW atıp işlemi bitirmek...

Elimde butun bunlardan mevcut sadece compound yok kil uygulamasından sonra hangısını kullanmalıyım ve Son kat olarak NXT yeterlımıdır nxt den once veya sonrasında başka bir şey kullanmalımıyım...

Kusura bakmayın biraz acemıyımde,ayrıca forumu eskı sayfalarını okuyorum bazen kafam acaip karışıyor o yüzden en iyisi kafamdakılerı direk sormak oldu..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı naxos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar
    elimde Meg ürünlerinden bir set var.Hafta sonu aracıma uygulama yapacağım kendı ımkanlarım doğrultusunda bu arada aracım beyaz renk..
    sıralamada bir yanlışlık varmıdır acaba..

1-Kil uygulamasından sonra > SwirlX mı kullanmalıyım yoksa ultimate compound mı
    Aracımda azda olsa harelenme ve cızık var bellı belırsız,ama kılden sonra eskı kalan uygulamaları hangısı cıkarır bilemiyorum SwirilX veya compound aşındırcımıdır aracım yenı daha fazla aşındırmak istemıyorum'da
    2-adım UQD ile genel temizlik
    3-adım NXT kullanmak 2 kat
    bıraz bekledikten sonra
    4-adım UQW atıp işlemi bitirmek...

Elimde butun bunlardan mevcut sadece compound yok kil uygulamasından sonra hangısını kullanmalıyım ve Son kat olarak NXT yeterlımıdır nxt den once veya sonrasında başka bir şey kullanmalımıyım...

Kusura bakmayın biraz acemıyımde,ayrıca forumu eskı sayfalarını okuyorum bazen kafam acaip karışıyor o yüzden en iyisi kafamdakılerı direk sormak oldu..
    once ultımate sonra swirl kullanıcaksında onlar cokta asındırıcı seyler deıl tahmın ettıgınden daha az etkı gosterıceklerı kesın.kolay gelsın nxt yı 2 kat atmakla ugrasmayın tek kat yeterlı.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nxt'den sona glaze 34 kullansam cok daha iyi olurmu.?yada şu sıralama doğrumudur.
    Kil>m21>M34
    Nxt de yıkamadan yıkamaya UQW ile beraber.?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kil m21 ok de o lısted m34 un yerı yok .gereksız.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok soru sordum hocam biliyorum ama son olarakşöyle bir sıralama uygunmudur...
    kil>m21>nxt

ve devamında her 2 yıkamada bir nxt ve her 4 yıkamada bir M21>nxt ve 6 ayda bir silbaştan uygulayıp.
    Kılcal cızık ve harelenmelere görede prof uygulama yaptırsam.
    Aracım düzenli olarak korunmuş ve parlaklıgı hep istediği gibi kalırmı.?

burda esas merak ettiğim konu M21 sürmeden once kıl uyguluyacağım ancak kılın üzerine herhangi bı hazırlık gerekıyormu M21 sürmeden önce Aracım beyaz üstünde bolge bolge bellı belıersız cızıkler elbet var ama göze henuz batmıyor..
    Kılden direk M21 gecip üstüne NXT atıp aralarda'da UQW ve UQD ile temızlesem sorun olurmu.

M26 da var elimde bu sıralamada onu koyucak yerı bilemiyorum nxt den oncemı sonramı
    Kil>M26>m21>nxt
    yada M26 gerek varmı.

cok sordum farkındayım
    Şimdiye kadar gösterdiğin sabra teşekkür ederim..Cahil olmak zor şeymiş,üstelik o kadar sayfa okudum ama aklım karişti işte direk sorayım dedim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sana sıralamanı yapıorum sımdıonu uygulkuyorsun.
    m21 nxt den guzelbı wax tır dolayısıyla burda nxt ye ıuhtıyacımız yok.

yıkıosun kil uyguluosun ardından m21 suruosun ardından m26 suruosun ama m26 snn aracında cokta onemlı bı degısıklık yapmak dogal bı wax oldugundan koyu renklere daha cok faydası olur.
    ardından hafta hafta yıkadıgını varsayarsak.eger.
    toz alımında uqd yı haftalık yıkamanda uqw yı kullanıosun ayda bır nxt atıosun 2bucuk ayda bır tekrar m21 uyguluosun.yada m26 o sana kalmıs bısey ama m21 taysıye ederım.hatta m21 ı sur durabılıosa kapalı mekanın varsa 3 saat 5 saat daha fazla durabılıosa 1 gun aracının ustunde dursun.

No coffee!!!

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar tavan temizliği için ne önerirsiniz ? normal ürünlerle temizleyemiyorum tavanın yapışkanını alır tavan bozulur diyolar bildiğiniz bi ürün varmı tavan temizliği için ?
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşler bu kapı içlerinin plastik desem plastik değil , deri desem deri değil malzemesinin kirini alan , parlamış halini eski mat şekle çeviren bi ürün varmı??

Bu konu iç mekan temizliğini kapsıyomu bilmiyorum ama bu ara iç mekana taktım.Ne kadar düğme , havalandırma ızgarası , hava ileten boru , halıflex , kapı içi vss varsa söküp söküp eve taşıyıp fısfıs deterjanlarla , fırçalarla , hatta abartıp şampuanla falan sıcak suda yıkapıp kurutup kaldırıyorum.Kokpitle konsolda kaplandımı kirli ve yenilenmesi gerekecek tek şey koltuk döşemeleri olucak heralde.Dip köşe giriyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tavan temizliği için ne önerirsiniz ? normal ürünlerle temizleyemiyorum tavanın yapışkanını alır tavan bozulur diyolar bildiğiniz bi ürün varmı tavan temizliği için ?
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşler bu kapı içlerinin plastik desem plastik değil , deri desem deri değil malzemesinin kirini alan , parlamış halini eski mat şekle çeviren bi ürün varmı??

Bu konu iç mekan temizliğini kapsıyomu bilmiyorum ama bu ara iç mekana taktım.Ne kadar düğme , havalandırma ızgarası , hava ileten boru , halıflex , kapı içi vss varsa söküp söküp eve taşıyıp fısfıs deterjanlarla , fırçalarla , hatta abartıp şampuanla falan sıcak suda yıkapıp kurutup kaldırıyorum.Kokpitle konsolda kaplandımı kirli ve yenilenmesi gerekecek tek şey koltuk döşemeleri olucak heralde.Dip köşe giriyorum
    ikinizinde ilacı apc yanı all purpose cleaner meguıars genel temızleyıcı.
    lazımsa bana ulasabılırsınız.

No coffee!!!

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla almanyada kırmızı bi sıvı aldım tavan için , fısfısa koydum sıktım bembeyaz şuan...tertemiz yaptı , ama ismini bilmiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)