User Tag List

Sayfa 4/18 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
334 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Focus 1.6 TDCİ 184 hp

UĞUR_GSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uAlper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıköğretim sınavı sonrası yolda denk gelen inanmış focus sensin demek
    bizim arkadaş anlattı olayı gaz basıp çekiyomuş kopma diye
    biyerde altta kalmış heralde o ara yanından geçmişsin anlattığın olayda bu heralde
    denemek istersen denenir problem değil buraya konu açıp 2boy geçip o arkadaşla tanışmak isterim demişsin bence tekrardan deneme yapılmalı adaleti olmalı
    ama hiç tanımadan etmeden plaka vermen olmamış
    bu arada vtecte sadece filtre var bide son susturucu var okadar
    sence bu focusun sadece filtreli vtec geçmesi zormu diyorsun sen. güç olarak üstün tork olarak baya üstün peki daha neyin olması gerek.biraz gercekçi olalım gaza basıp çekmeler filan gazı bıraktığı an o focusa yaklaşabilirmisin acaba.ben nasılmı yorum yapıyorum kendi aracım var aynı motorlu volvo d yazılım var araçta sadece 150hp var yokdur tahminim ve sadece filtreli vtec beni bile gazı bırakıp geçemez izmirde varsa denemek istiyen filtreli denerim geçerse tebrik ederim.onun için bol keseden atmadan yorum yapalım emeğede saygı duyalım inanmış filan diyip küçümseyerek değil.

ferroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UĞUR_GSI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sence bu focusun sadece filtreli vtec geçmesi zormu diyorsun sen. güç olarak üstün tork olarak baya üstün peki daha neyin olması gerek.biraz gercekçi olalım gaza basıp çekmeler filan gazı bıraktığı an o focusa yaklaşabilirmisin acaba.ben nasılmı yorum yapıyorum kendi aracım var aynı motorlu volvo d yazılım var araçta sadece 150hp var yokdur tahminim ve sadece filtreli vtec beni bile gazı bırakıp geçemez izmirde varsa denemek istiyen filtreli denerim geçerse tebrik ederim.
    hondacılar bu vteclerı typer yaptılar abi haberın yokmu

alperkirman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ferroo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hondacılar bu vteclerı typer yaptılar abi haberın yokmu
    sence bu focusun sadece filtreli vtec geçmesi zormu diyorsun sen. güç olarak üstün tork olarak baya üstün peki daha neyin olması gerek.biraz gercekçi olalım gaza basıp çekmeler filan gazı bıraktığı an o focusa yaklaşabilirmisin acaba.ben nasılmı yorum yapıyorum kendi aracım var aynı motorlu volvo d yazılım var araçta sadece 150hp var yokdur tahminim ve sadece filtreli vtec beni bile gazı bırakıp geçemez izmirde varsa denemek istiyen filtreli denerim geçerse tebrik ederim.onun için bol keseden atmadan yorum yapalım emeğede saygı duyalım inanmış filan diyip küçümseyerek değil.
    siz olayı çok yanlış anlamışsınız

ben hondayı hiç sevmem bir vagcı olarak
    araç arkadaşımın ve yalan söyleyecek bi adamda değil ortada deneme olmamışki adam nasıl 200e kadar 2boy önde gitmiş ? ve gaz bas bırak yaparak oluyo bu olaylar he sen diyosanki onuda yapamaz deneyelim görelim işte diyoruz burda bi sallama var ortaya çıkartalım diyoruz .
    benim burda yazma sebebim plakanın yazılmış olması mademki öyle geçip gidiyomuş gelsin adam gibi deneme yapalım dedik ne var bunda ?
    bu hondanın geçilmiyeceği anlamına gelmiyo dediğim gibi araçta sadece filtre ve egzoz var bence tekrardan denenmeli

bu arada arkadaşımız burayada üye değil tamamiyle şans eseri gördüm ve yazdım
    Allah Tekdir , Ordusu Türk'dür.

E46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah umarım uzun ömürlü olur ama bence bu araç adamı çok üzer bi zaman sonra motor düşer yere gazlarken eğer yüksek mukavemetli parçalarla desteklenmezse. Allah can sağlığı versin
    Peugeot 206 RC Feline -1.4 Hdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzun ömürlü olmaz diyenler benzinli motorla kıyaslamasın..
    ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gelme yanima vtecle gİdersİn eve etekle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şaka bi yana bence vtec motorlar gerçekten takdire şayan muazzam motorlar bundan 20 sn evvel 1.6 atmosferik ten 160hp aldı adamlar seri üretimde. 2014 atmosferik 1.6 dan litre başına 100 hp alan var mı bilmiyorum. güzel araçlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkay_aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun ömürlü olmaz diyenler benzinli motorla kıyaslamasın..
    bakalım sonuçları arkadaşımız paylaşırsa seviniriz, zaman gösterecek

bektas_talay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. ben uğurmumcu sapağına giricektim bayağı hızımı kesmiştim sunroofdan gel gel yaptı biriniz, sen toparlayamadan ben torku asfalda dayayıp yanınıza geldim bayağı yanyaya gittik sonra ben öne geçtim dip gaz gidiyorduk gaz falan kesmedim. yanımdan geçerken el hareketi ile iyi iyi hareketinide yaptınız..

"ben sonuçtan memnunum bugün temde 35 PS 966 beyaz honda ile yürüdük 200 e kadar 2 boy arkamda idi merak ettim sahibini"

yazdım çünki o aracın değerlerini öğrenmek istedim ki yazdım. 2 boy arkamda idi merak ettim dedim bence bazı şeyleri yanlış arz etmeyelim olurmu ?

bence geçilmek bi insana koymamalı adil olan bu benide geçen oluyor ben kornamı çalıp selam veriyorum,

torkca benden 1/2 az olan araçla kalkmam adil olmazz ama illa bi kalkalım derseniz haftasonu müsaitim akşam hem bi çay içeriz.

kadirde var dizel passat onlada roll yapıcaz

;;;;;

frkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bektas_talay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. ben uğurmumcu sapağına giricektim bayağı hızımı kesmiştim sunroofdan gel gel yaptı biriniz, sen toparlayamadan ben torku asfalda dayayıp yanınıza geldim bayağı yanyaya gittik sonra ben öne geçtim dip gaz gidiyorduk gaz falan kesmedim. yanımdan geçerken el hareketi ile iyi iyi hareketinide yaptınız..

"ben sonuçtan memnunum bugün temde 35 PS 966 beyaz honda ile yürüdük 200 e kadar 2 boy arkamda idi merak ettim sahibini"

yazdım çünki o aracın değerlerini öğrenmek istedim ki yazdım. 2 boy arkamda idi merak ettim dedim bence bazı şeyleri yanlış arz etmeyelim olurmu ?

bence geçilmek bi insana koymamalı adil olan bu benide geçen oluyor ben kornamı çalıp selam veriyorum,

torkca benden 1/2 az olan araçla kalkmam adil olmazz ama illa bi kalkalım derseniz haftasonu müsaitim akşam hem bi çay içeriz.

kadirde var dizel passat onlada roll yapıcaz

;;;;;
    kardeşim bak kendinde sölüyosun kimsenin gecme geçilme derdi yok yok sen salmıssın biz gaz cekmişiz fln deil buradaki bazı arkadaşlar kurulan cümlelerin işlerine gelen kısmını algılıyolar ne yazıkkı biz senin arabanın vti yi gecmesi imkansız demedik gecemez de demedik kararlaştırılır adam gibi denenir dedik sana da uyarsa yakın yerlerdeyiz sanirim hem tanışılmış olr hemde denenmiş olr .

frkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evt kardeşim hızı 180 -200 arasındayken sağlıklı bir vti gayet güzel o focusun tamponuna kadar gelip gaz kesip tekrardan yaklasabilir . bizaat kendi gördüğümü söylüyorum sen görmediğin birşeyi iddaa ediyosun biz değil bi bölümüde denk getirememssin kendine focus o arabayı geçemezde demiyoruz ole bi derdimiz olsaydı arkadaşı o gun tebrik etmezdik sadece sağlıklı bir deneme yapılsın diyoruz .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    deneyın vıdeo ıstıyoruz ama mümkünse tost makınesıyle cekmeyın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı frkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bak kendinde sölüyosun kimsenin gecme geçilme derdi yok yok sen salmıssın biz gaz cekmişiz fln deil buradaki bazı arkadaşlar kurulan cümlelerin işlerine gelen kısmını algılıyolar ne yazıkkı biz senin arabanın vti yi gecmesi imkansız demedik gecemez de demedik kararlaştırılır adam gibi denenir dedik sana da uyarsa yakın yerlerdeyiz sanirim hem tanışılmış olr hemde denenmiş olr .
    aynen öyle maksat sohbet muhabbet eğlence.. sonuçta holigan değiliz
    bu işte geçilmekte var geçmekte amaç aracımı görmek şuana kadar çok fazla araçla deneme şansım olmadı zaten

Alıntı frkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evt kardeşim hızı 180 -200 arasındayken sağlıklı bir vti gayet güzel o focusun tamponuna kadar gelip gaz kesip tekrardan yaklasabilir . bizaat kendi gördüğümü söylüyorum sen görmediğin birşeyi iddaa ediyosun biz değil bi bölümüde denk getirememssin kendine focus o arabayı geçemezde demiyoruz ole bi derdimiz olsaydı arkadaşı o gun tebrik etmezdik sadece sağlıklı bir deneme yapılsın diyoruz .
    haklısınız tabi , bende yapmak isterim müsait ve ılık bi günde buluşalım

deneyın vıdeo ıstıyoruz ama mümkünse tost makınesıyle cekmeyın
    buda benim mayısdan kalan bi video arşivde idi 135 hp 340 nm halim ile araçta 3 kişiyiz yanda hb vtec var.. vtec değil deme şansı yok kimsenin videoda çığırması belliydi ondada sadece filtre vardı ben 1-2-3 yaptım sonra bıraktı yandaki arkadaş yavaşladım selam verecektim fakat bilendiği için bastı gitti ;

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vıdeo nerde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vıdeo nerde
    atıyorum sistem başka şekilde açıyor uğraşıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

cnatkr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bektaş bosuna takılma.Benim focusta 170 hp iken gsi gti tarzı araclarla yürüyodum öyle gazı bırakma olayı olamaz zaten he olurda bidaha gelemez ki senin arac benimkinden daha güclü bu bariz belli zaten.Sadece filtreli vti olayı komik olmus.

penguinhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah , Allah nazardan saklasın , güle güle kullanmak dileğiyle.
    1.4 TSI GTX28 Loading...

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vtec hafif olduğu için geçerse geçer anca. ama stok vitek kaldımıki acaba oda var. oynanmış vitekle denemeye gerek yok zaten.hafta sonu sıkıntı olmassa bektaşla rol yapıcaz. o vitekçi arkadaşta gelirse ben cam car olurum çekerim. biz kartal pendik tarafında buluşup denicez bilginize.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)