User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
84 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Hangi Dizel ???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani Dedim Ya Diesel Deyip GeÇmiceksin 530 Da Bi Diesel Ama Gidiyor Alet

ozZzy
    Misafir
    Alıntı sleeperCorsaC Nickli Üyeden Alıntı
    Expection paketi sadece HB lerde var. Bu kadar emin olmayın. Renault Türkiyenin sayfasında megane2 HB kısmına girdiğinizde gördüğünüz araç expec. paketli Megane2dir. Uzun yola giden arabanın, şehir içinde kullanılan araca oranla sorun yapmamasının mantıklı nedeni nedir ? Aracı nasıl kullandığınız önemlidir diye dü$ünüyorum.
    evet haklıymışsın hblerde varmış. özür diliyorum. sedanlarda böle bi paket yok çünkü. araba alırken hepsini araştırmıştım ama sedan alacağım için sedanın versiyonlarına bakmıştım. uzun yolda fazla dur-kalk olmadığı için aşınma az oluyor. motoru düzgün devrinde kullanılınca şehir içinden daha az yıpranma oluyor. yanlışım varsa düzeltin.. saygılar..

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ara grande punto çıkacak sizce nasil bir araçtir 1.9 multijet koyacaklarmış 120 - 130 hp acaba diyorum 406 yi satip puntoyamı binsek

PaRaDoX
    Misafir
    307nin 1.6 dizeli bence berbat. 190da kesilip kalan bir araba o güce rağmen !

5.30d benzinlisini rahat geçiyor

bu hafta bir resim koycm.Mersine giderken cekım bır hıc de 190 da bayılmıo araba.....

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hergün kullanıdğımız 1.6hdi c4 var. 16binde ve o gücün hakkını verecek şekilde gitmiyor.

JenGoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siz cupra tdi ya binin ankarada bir arkadaşımda vardı bindim böle bişe olamaz dizelle alakası yok devir saati kırılacak neredeyse gerisini siz düşünün.
    US Performance

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı JenGoO Nickli Üyeden Alıntı
    siz cupra tdi ya binin ankarada bir arkadaşımda vardı bindim böle bişe olamaz dizelle alakası yok devir saati kırılacak neredeyse gerisini siz düşünün.
    Evet çok enteresan bi gidişi var....
    "Wagen"thusiast

T-MIVEC
    Misafir
    Hergün kullanıdğımız 1.6hdi c4 var. 16binde ve o gücün hakkını verecek şekilde gitmiyor.
    arkadasimda ayni motora sahip c-max var ve gayet guzel bence...

Selçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VTEC® Nickli Üyeden Alıntı
    Ben 2003 Model Focus Tdcİ Kullaniyorum 1.8 115 Hp Aracim 140 KuruŞ Yakiyorum Km De Megane Da Kullandim,307 De Kullandim Kesİnlİkle Benİm Aracim Kadara Tatmİnkar Bİr Performans Bulmadim Ama Ekonomİ İstersenİz Fİesta Tdcİ Şehİr İÇİ 100 KuruŞ Şehİrler Arsi 85 KuruŞ Gİbİ Yakar Çok Kullandim Denedİm. Bİde Araya 1.7 Dtİ Corsa KatmiŞsiniz O AraÇta Kasa Ufak OlduĞu İÇİn Çok Performansli Ancak Yakit Konusnda Çok Tutumlu DeĞİl
    150 KuruŞ Gİbİ Yakiyor. Ben Focusumdan Çok Memnunum Dİzel AraÇa Alinacaksa Ford Dan Alinabİlİr DİĞer Fİrmalar Daha Yenİ Yenİ Dİzele AliŞmaya BaŞladi Ford Senlerdİr Dİzel Motor Üretİyor. Bunuda GÖz ÖnÜne Almak Lazim Bİde Aracin ParÇalari Ucuz

DEdiklerin çok doğru!

ozZzy
    Misafir
    Alıntı T-MIVEC Nickli Üyeden Alıntı
    arkadasimda ayni motora sahip c-max var ve gayet guzel bence...
    kardeş bende mi bir hata var.? C-max'deki tdci değil mi? Hdi motoru Citroen ve Peugeot kullanıyor.

GuiLLotin
    Misafir
    türkiye de çok az sayıda megane II privilege var. peki onları biliyormusunuz,özelliklerini fln? onu da katın bu konuya.

ozZzy
    Misafir
    Türkiye'ye gelen meganeların sadece cc ve wagon modellerinde olan bi versiyon çeşidi olarak biliyorum. cc de çok farkı yok. serviste sormuştum jant farkı var demişlerdi. he bi de arka camlarda perdelik varmış. ama wagonda çok fark ediyormuş. elektronik klima,jant,elektrikli arka camlar gibi... Eğer sedan da ve hb de bu versiyon var diyorsan gösterirsen sevinirim ama bildiğim kadarı ile yok... saygılar

OmerRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozZzy Nickli Üyeden Alıntı
    kardeş bende mi bir hata var.? C-max'deki tdci değil mi? Hdi motoru Citroen ve Peugeot kullanıyor.

hidi ve tdci lar aynı motor ortak gelistirildi peugeot 110 diyo ford 109 ama aynı motor ve iyi gidiyo bizde focus tdci 1.6 var ama avrupa daki gibi 6 vites olsa daha iyi olur
    Azim Oto Özel Ford Servisi
    http://www.azimfordservisi.com/

GuiLLotin
    Misafir
    Alıntı ozZzy Nickli Üyeden Alıntı
    Türkiye'ye gelen meganeların sadece cc ve wagon modellerinde olan bi versiyon çeşidi olarak biliyorum. cc de çok farkı yok. serviste sormuştum jant farkı var demişlerdi. he bi de arka camlarda perdelik varmış. ama wagonda çok fark ediyormuş. elektronik klima,jant,elektrikli arka camlar gibi... Eğer sedan da ve hb de bu versiyon var diyorsan gösterirsen sevinirim ama bildiğim kadarı ile yok... saygılar
    34 ERG 64 plakalı sedan megane dci var yakın arkadaşımda. 1461 cc, 100 hp, 200 nm, dynamique donanıma artı olarak privilege jantlar yarı deri döşeme,
    komple bej döşeme.
    ağırlık 1215 kg. ruhsatta privilege yazıyor ama netten bakınca dynamique die çıkıyor. bildiklerim bu kadar..

redline81
    Misafir
    Arkadaşlar araç benim. 34 ERG 64. sorunuz varsa beklerim araç Megane II Sedan 1.5 Dci Privilege'dir

redline81
    Misafir
    Bu arada aracımın resimlerini görmek isteyenler bu linkten bakabilirler. http://forum.renault-tr.com/viewtopi...t=1338&start=0

T-MIVEC
    Misafir
    laguna 2.0 dCi turkiyeye gelecekmi ya? bilen warmi

GuiLLotin
    Misafir
    ewt gelicek. 177 hp bu ylın ilk çeyreğinde diye biliyorum. yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar..

ozZzy
    Misafir
    Alıntı redline81 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu arada aracımın resimlerini görmek isteyenler bu linkten bakabilirler. http://forum.renault-tr.com/viewtopi...t=1338&start=0

privilage he..vay be hiç duymamıştım. bu türkiyeye geliyor yani. ben de dinamik paket dci var. peki 100hp mi gerçekten? 80hp benim dinamik de merak ettim yaw

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)