User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
173 sonuçtan 172 ile 173 arası

Konu: Mini cooper muhabbet

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Molev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım kafamın karışması çok normalmiş o zaman , ya fiyatlarına vs. bakıyorum 1.5d 16 modeller uygun gibi geldi gözüme bir geçiş yapsak donanım açısından en azından tatmin olurum gibime geldi ama birinde koltuk var birinde yok filan ingiliz stop vs. iyice karman çorman oldum..
    Bir ara bende çok baktım, ciddi ciddi ilgilendim ama 4 kapı olmasına rağmen aşırı dar geldi bana. Far olan arabada, direksiyon yok. Direksiyon olan arabada far yok saçma sapan donanımlar gördüm. Ek paket gibi alınıyor sanırım. Çamurluk sinyallerine kadar değişik paketli araçlara da denk geldim.

1.5 Dizellerde şanzıman problemli diye duymuştum ben araştırırken, hatta bir satıcı kimse söylemez ama kroniktir bunlarda vs diyip midemi bulandırmıştı 2018 sonrası çözülmüş kroniği şu joystick viteslilerde ama onlarla da fiyat farkı çoktu ben bakarken.

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini en kişiselleştirilebilir otomobillerden birisi gerçekten. Alırken donanımlı almak ayrı bir durum aldıktan sonra donanım eklemek ayrı bir durum.
    Mesela benim aracımda harman kardon var ekran yok, arkadaşımın aracında ekran var harman kardon yok
    Mini'ler buluşunca hep şöyle muhabbet oluyor, aa senin arabada bu varmış benim arabada bu neden yok gibi
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)