User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 20 ile 35 arası

Konu: E36 m50 cekis problemi

Ramoxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vanos sökülüp takıldıysa yanlış kurulmuş olabilir.
    Vanos hakkinda ve isleyisi ile cok detayli bilgim yok ancak vanos arızasında ust devirlerde sorun olmazmi yinede isin ehli olan ustaya bırakma vakti geldi sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramoxa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vanos hakkinda ve isleyisi ile cok detayli bilgim yok ancak vanos arızasında ust devirlerde sorun olmazmi yinede isin ehli olan ustaya bırakma vakti geldi sanırım
    Tam tersine alt devirlerde daha fazla hissedersiniz. Bülent Abi'nin önerdiği ustalardan birine gidin, çözerler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tafsiyeler icin tesekkurler arabayi saglam bir ustaya birakip detaylari paylasicam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar sorunu cözdüm nasıl cozdugumu paylasmak istedim.Öncelikle herhangi bir ustaya gitmedim.
    Hararet göstergesi çalışmadığı icin emme manifoldunu söktüm ve yeni sensörü taktım ancak yinede çalışmadı multimetreyi alip basladim incelemeye nasil olduysa vanos selenoid soketini hararete, harareti ise vanosa takmışlar. Sadece bununlada kalmayıp nerdeyse bütün soketleri yanlis yerlere takmıslar hatta zorlayip bikacinin tirnagıni kırmıslar. Soketlerin dogru yerlerini bulup taktim ve sorunum cözüldü.
    Yardimci olan herkese tesekkur ederim.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Böyle can sıkıcı bir olay bu kadar basit bir şeyden ortaya çıkınca gelde sinirlenme..Çok geçmiş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler, Duzeldiğinde resmen gözlerim yaşardı sevinçten ancak sonrasında ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok silindir kapaği catlamıs ve sunfixle yapıstırmıslar tamir olmadi ve yeni kapak aldım mecburen bir Ankaralı olarak ankaradan bmw alınmaz lafıni destekliyorum artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler, Duzeldiğinde resmen gözlerim yaşardı sevinçten ancak sonrasında ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok silindir kapaği catlamıs ve sunfixle yapıstırmıslar tamir olmadi ve yeni kapak aldım mecburen bir Ankaralı olarak ankaradan bmw alınmaz lafıni destekliyorum artık.
    merhaba kardesim benımde e36 niyetim var ***** fiyatlarda uçmuş nasıl cok yoruyormu 93-95 arası 2.0 düşünüyorum bende herkes bela olur diyor fikrini merak ettim

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gorkemcaglayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba kardesim benımde e36 niyetim var ***** fiyatlarda uçmuş nasıl cok yoruyormu 93-95 arası 2.0 düşünüyorum bende herkes bela olur diyor fikrini merak ettim
    temizini bulmak makul bütçelerle çok zor, e34'e yönelebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Simdi durum su e36 temizi kalmadı kalanlarda 100k civarına kadar para istiyen var. Orta halliside iste benim konudaki gibi sac bas yolduruyor oturup agliyasin geliyor anla iste
    Konu Ramoxa tarafından (23-06-2021 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: Emoji

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir Ankaralı ve çok eski bir bmw ci olarak bu tespite katılıyorum ne yazık ki, oynanmamış BMW kalmadı gibi bir şey, hadi oynadınız da keşke adam gibi garajlara mıncıklatsalardı... gümrükten hurda bir bmw alıp motorundan tesisatına kendim dizesim var...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vallahi abi elimi dokundugum heryere modifiye adi altinda sacma sapan islemler yapilip kurcalanmis kendime araba degil dert aldim ama adam edicem .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Simdi durum su e36 temizi kalmadı kalanlarda 100k civarına kadar para istiyen var. Orta halliside iste benim konudaki gibi sac bas yolduruyor oturup agliyasin geliyor anla iste
    yıkma hayallerimi 65 -70 e alıp yavas yavas bakarız diyordum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gönül ister ki oyle olsun, ancak dışı cok temiz duran ici bitmis cok fazla e36 var ben aldığım günden beri uğraşıyorum. Parça v.s bulunuyor onlar sorun degil, sorun arabaların gecmisi akilli vidalar bantlar ekler v.s elini attigin her yer oynanmis oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim sana tavsiyem hayellerin yıkılmasın yinede 316 318ler genelde daha temiz olabiliyor onlara yönelebilirsin,genelde bmwlerin sunroofsuzları alınmaz elde kalır diye bir olay var,sunroofsuz ve otomatik araçlar genelde yıpranmamış orijinal şekilde kalmış olabiliyor bende çok aradım,sunroofsuz ve otomatik 46 sahibi oldum,ve sana ayrıca bir tavsiye daha vereyim bulunduğun ilde sadece bmw'ye bakan bir usta bul,her markaya yönelen ustalara götürme alacağın arabayı,ekspere felande sokma,bmwnin cihazları olabiliyor böyle adamlarda tek tek sensör değerlerine baksın gerekirse kompresyonunu ölçtür öyle al,gönlünce olur inşallah @gorkemcaglayan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E36 yerine 3.0 stroker yapılmış e34 tavsiye ederim. Bu arada motoru kendim yaptırırım gibi düşünceniz varsa, 2 ay içerisinde motor ,şanzuman ,kilit difo, harici beyin, 340 cc enjektör totalde 60 bin lira para harcadım. Halen eksikleri bitmiyor Hazır kurulu araç almak bence daha mantıklı
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben @Zorbey ile de iletişime geçmiştim, 105k civarına düzgün bir sedan E36 bulamadım, gerçekten düzgün araç zor denk geliyor, beklemeye vaktim olmadığından 1.4 tsı golf 5 aldım. E36 arayanlara Allah sabır ve bol para versin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler