User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: Tekleme sorunu ( detaylar açıklamada)

Yaþ
    37
    Þehir
    istanbul/maltepe
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tekleme sorunu ( detaylar açıklamada)

Suzuki swift aracım var rolanti 900 rpm ile 850 arasında dolaşıyor fakire düşüyor mu diye düşünüyorum asıl konuya gelelim ikinci viteste 1500 ile 2200 ortalama devirler arasıda tekleyerek silkeleyerek devam ediyor başka hiçbir viteste sorun yok örn tümsekten geçtiniz iki ile devam etmek istiyorsunuz telleme gaz yememe oluyor sonra hızlandıkça düzeliyor
    a)buji ve buji kablosu bakım zamanı değişti sebebi bu değildir diye düşünüyorum
    b)lpg enjektör değildir olsa arıza yakardı
    c)baskı balata değildir olsa her viteste yapar devir çevirse bile hhızlanma olmazdı
    d)aracın beynine bağlanıp rolanti ayarlanması gerekir diye düşünüyorum( aklımda olan)
    e)boğaz kelebeği ve rolanti valfi (bunları temizlicem)
    f)egr diye birÅŸeysen bahsettiler bilmiyorum onu sebeplerden birtanesi olabilir mi

Şimdiden teşekkürler
    Alýntý MiaMi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Köfrezde klima açýk drag yapan ankaradan dönerken 290 + da motorcunun yanýna gelip sigara yakan kaç kiþi kaldý kardeþim

Yaþ
    37
    Þehir
    istanbul/maltepe
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazýlarda sýkýntý var galiba admin düzelte bilirse sevinirim
    Alýntý MiaMi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Köfrezde klima açýk drag yapan ankaradan dönerken 290 + da motorcunun yanýna gelip sigara yakan kaç kiþi kaldý kardeþim

turboman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca önce kompresyon testi yaptýrýn siboplardan yapar bu dediðiniz. Saðlamsa eðer ateþleme sistemi kpntrol edilir sýrasýyla buji bobin tesisat falan.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler