User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
103 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 1.33 tce mercedes ve renault yazilimlari hk…

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CVK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hic video var mi gidisini gazlamasini gosteren, youtube a baktim bulamadim
    Brabusa göre A180 (clio 5 1.3 tce ile aynı sayılır motor anlamıdna) yazılım ile 8.5sn aşağıdaki sitesine göre:

Article - Overview - Tuning - BRABUS

A200 ise 163hp ve 8.2sn Clio 5dende 30-50kg daha ağır olmasına rağmen

2018 Mercedes-Benz A-class (W177) A 200 (163 Hp) | Technical specs, data, fuel consumption, Dimensions
    2019 Renault Clio V 1.3 TCe (130 bg) EDC | Teknik ozellikler, yakıt tuketimi , Boyutlar

tahminim 160-170hp civarı yazılımlı clio 1.3 tce rs 3 aşağı 5 yukarı A200 1.3 163hp gibi gidecektir ,direkt onun rolling videolarını vs izleseniz şahsi fikrim birebir fikir verecektir

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Brabusa göre A180 (clio 5 1.3 tce ile aynı sayılır motor anlamıdna) yazılım ile 8.5sn aşağıdaki sitesine göre:

A200 ise 163hp ve 8.2sn Clio 5dende 30-50kg daha ağır olmasına rağmen

2018 Mercedes-Benz A-class (W177) A 200 (163 Hp) | Technical specs, data, fuel consumption, Dimensions
    2019 Renault Clio V 1.3 TCe (130 bg) EDC | Teknik ozellikler, yakıt tuketimi , Boyutlar

tahminim 160-170hp civarı yazılımlı clio 1.3 tce rs 3 aşağı 5 yukarı A200 1.3 163hp gibi gidecektir ,direkt onun rolling videolarını vs izleseniz şahsi fikrim birebir fikir verecektir
    Tesekkurler

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanırım yazılım yapan firma yok daha. Mercedes 163 bglik araç 175 bg 180 bg rahatca ulaşabilir.

Clioda polo gti gibi olma durumu olabilir gibi bence 180 bg gibi eklemeklerle tabi
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım yazılım yapan firma yok daha. Mercedes 163 bglik araç 175 bg 180 bg rahatca ulaşabilir.

Clioda polo gti gibi olma durumu olabilir gibi bence 180 bg gibi eklemeklerle tabi

öncedende belirtiğim gibi Brabus yapmış ona ek 2 fransız firması daha yapmış, gelmesi an meselesidir tahminimce, motordan yana şanslı çıktınız ama buna birde tatlı olacak birşeyide az önce okurken öğrendim, şanzıman Magna (eski Getrag) 7DCT300 serisi modeli yani hem çok kaliteli (alman) hem 300tq dayanımı olan bir şanzıman hemde kuru değil ıslak

yazılımlar:

Reprogrammation moteur Renault Talisman 1.3 TCE GPF 160ch Essence ( 2020 -> ) | Motortech, reprogrammation et preparation automobile sur banc de puissance
    Reprogrammation moteur Renault, 1.3 Energy Tce - 160HP, 160 ch - 260 Nm - Autotronik.fr

belliki 175-180hp -300tq civarı sadece yazılımla oluru var gibi duruyor, filtre,kat iptali,egr iptali,son susturucu bence 10hp-20tq civarı dahada artar ama okadarınada gerek varmı o size kalmış ben sadece yazılım yapar yürürdüm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapmayın arkadaşlar şimdi bu clio3 1.3 tce lerin piyasaları uçacak bu konudan sonra

Şaka bir yana eniştede var geçen sürdüm baya keyifli araba yazılımla falan herhalde bir çok aracı tokatlar, şaka makinasi olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncedende belirtiğim gibi Brabus yapmış ona ek 2 fransız firması daha yapmış, gelmesi an meselesidir tahminimce, motordan yana şanslı çıktınız ama buna birde tatlı olacak birşeyide az önce okurken öğrendim, şanzıman Magna (eski Getrag) 7DCT300 serisi modeli yani hem çok kaliteli (alman) hem 300tq dayanımı olan bir şanzıman hemde kuru değil ıslak

yazılımlar:

Reprogrammation moteur Renault Talisman 1.3 TCE GPF 160ch Essence ( 2020 -> ) | Motortech, reprogrammation et preparation automobile sur banc de puissance
    Reprogrammation moteur Renault, 1.3 Energy Tce - 160HP, 160 ch - 260 Nm - Autotronik.fr

belliki 175-180hp -300tq civarı sadece yazılımla oluru var gibi duruyor, filtre,kat iptali,egr iptali,son susturucu bence 10hp-20tq civarı dahada artar ama okadarınada gerek varmı o size kalmış ben sadece yazılım yapar yürürdüm
    çok tşk ederim. Aynen ıslak tip ( yağlı ) diyor servis tabi. O zaman iyiki almışım diyorum. Bir ara konusunu açacağım. Şuanda talismanın yazılımını yüklüyorlar. Daha ilerisi için mod çalışmaları herhalde bu yıl biter.
    2022 den itibaren yazılımlı clıolar her yerde oluro 180 bg civarı çok keyif verir eminim
    doğuştan araba manyağı

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok tşk ederim. Aynen ıslak tip ( yağlı ) diyor servis tabi. O zaman iyiki almışım diyorum. Bir ara konusunu açacağım. Şuanda talismanın yazılımını yüklüyorlar. Daha ilerisi için mod çalışmaları herhalde bu yıl biter.
    2022 den itibaren yazılımlı clıolar her yerde oluro 180 bg civarı çok keyif verir eminim
    video bekliyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

keşke talisman yazılım öncesi sonrası yapsaydınız ya

0-100
    80-120 (kickdownda esneklik testi)
    0-160

akabinde aynısı yazılım sonrası

bu yazılımın avantajını/farkını birçok anlamda bizlere ışık tutardı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keşke talisman yazılım öncesi sonrası yapsaydınız ya

0-100
    80-120 (kickdownda esneklik testi)
    0-160

akabinde aynısı yazılım sonrası

bu yazılımın avantajını/farkını birçok anlamda bizlere ışık tutardı.
    ben genel olarak söyledim. Talisman yazılımını atıyorlar diye. Onun için istanbula gitmem lazım. İzmirde atan yok malesef ama biraz rakamıda tuzlu. Herhalde bahar bitimine doğru attırırım.

Kick down tuşu var gaz pedalının dibinde. Bende merak ediyorum yazılımlı 1.3 olanı varmış video bekliyorum
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben genel olarak söyledim. Talisman yazılımını atıyorlar diye. Onun için istanbula gitmem lazım. İzmirde atan yok malesef ama biraz rakamıda tuzlu. Herhalde bahar bitimine doğru attırırım.

Kick down tuşu var gaz pedalının dibinde. Bende merak ediyorum yazılımlı 1.3 olanı varmış video bekliyorum

160lık talisman yazılımı ile 3 aşağı 5 yukarı aşağıdaki değerlere ulaşmış olmasını beklerim açıkcası, bu site inanılmaz güzel ve veriler cidden çok tutarlı ve profosyonel,sayfanın altlarına doğru bir sürü performans verileri var inceleyin derim.

Renault Megane IV 1.3 TCe EDC 160 hp - Specs & performance
    Mercedes A 200 Auto (W177) 163 hp - Specs & performance

dediğim gibi veriler beklentilerle çok doğru paralelde, mesela megane 9sn spec vermiş ama gerçeği 8.2sn ki oda aynı motoru paylaşan ve daha ağır olan a200 ile aşırı benzer.

clio 5 bir tık daha hafif ama kasa ebatlarına aldanmayın burda kilit rol oynayan faktör ağırlık (ki 30-40kg hiçbirşey= %2-3 hp artışına anca denk) ve aerodinamizm ki onunda aman aman farkı yok bu araçlar arasında bakıldığında.

özetle tahminim sizin araç yazılım (dediğiniz 160lık talisman versiyonu) sonrası tamda bu linklerdeki gibi yürüyecek, 175-180hp olursa bir tık dahada iyi olur inş,tekrardan güle güle kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.33 tce konusu bi hayli su götürecek, belli oldu

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bir babayiğit stock ve yazılımlı 100-200 P-Gear süresi alsa anlarız ne olduğunu.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    160lık talisman yazılımı ile 3 aşağı 5 yukarı aşağıdaki değerlere ulaşmış olmasını beklerim açıkcası, bu site inanılmaz güzel ve veriler cidden çok tutarlı ve profosyonel,sayfanın altlarına doğru bir sürü performans verileri var inceleyin derim.

Renault Megane IV 1.3 TCe EDC 160 hp - Specs & performance
    Mercedes A 200 Auto (W177) 163 hp - Specs & performance

dediğim gibi veriler beklentilerle çok doğru paralelde, mesela megane 9sn spec vermiş ama gerçeği 8.2sn ki oda aynı motoru paylaşan ve daha ağır olan a200 ile aşırı benzer.

clio 5 bir tık daha hafif ama kasa ebatlarına aldanmayın burda kilit rol oynayan faktör ağırlık (ki 30-40kg hiçbirşey= %2-3 hp artışına anca denk) ve aerodinamizm ki onunda aman aman farkı yok bu araçlar arasında bakıldığında.

özetle tahminim sizin araç yazılım (dediğiniz 160lık talisman versiyonu) sonrası tamda bu linklerdeki gibi yürüyecek, 175-180hp olursa bir tık dahada iyi olur inş,tekrardan güle güle kullanın
    tşk ederim. 180 bg bandına çıktımı tahminime göre stock polo gti kadar olacaktır. Motor önü açık güzel. İyiki almışım. Aklımda corsa vardı 130 luk ama 3 silindir diye istemedim.

Bizim firmalarda yazılım işine girse ortalık şenlensin artık
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tşk ederim. 180 bg bandına çıktımı tahminime göre stock polo gti kadar olacaktır. Motor önü açık güzel. İyiki almışım. Aklımda corsa vardı 130 luk ama 3 silindir diye istemedim.

Bizim firmalarda yazılım işine girse ortalık şenlensin artık
    BTG Maslak`a sordunuz mu? Superchips olarak yazilim varsa isinizi gorebilir.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mercedes 1.3ler bildiğim forget turbo,enj,beyinleri farklı

arkadaşımda megane 1.3tce 140lık var.hızlanma süreleri bizede 140hp den fazla bu dedirtti.

megane joy paket 1250kg civarıydı kantarda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BTG Maslak`a sordunuz mu? Superchips olarak yazilim varsa isinizi gorebilir.
    Oyle yapanlar olabilir. Ama biraz daha yayılmasını beklıyorum. Stage 1 de 180 diyorlar yabancı sitelerde bakalım.
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oyle yapanlar olabilir. Ama biraz daha yayılmasını beklıyorum. Stage 1 de 180 diyorlar yabancı sitelerde bakalım.
    Aklınızda bulunsun. Superchips garanticidir. Getir abi, hallederiz abi, şu hp.ye yaslarız abi, vb.vb. yaklaşımlara müsaade etmiyorlar. Neyse o ve `safe` !

Reklam gibi olmadı mı ama (?)

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2021 qashqai 1.3 158 hp olarak geçiyor ama hiç okadar güç varmış gibi hissettirmiyor kullanırken. Yazılımlı sağlıklı yürüyen arabalar görmeden ellemem herhalde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklınızda bulunsun. Superchips garanticidir. Getir abi, hallederiz abi, şu hp.ye yaslarız abi, vb.vb. yaklaşımlara müsaade etmiyorlar. Neyse o ve `safe` !

Reklam gibi olmadı mı ama (?)
    Aslında ben bilinen firmaları ve custom yapanlar daha iyi ama sorarım bakalım araştırıyorum. Cobay olmaya niyetim yok
    doğuştan araba manyağı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler