User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: vw t-cross çaresiz kalan bagaj kapağı çarpma derdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne çıkacak çok meraktayız benzeri başıma kodiaq da geldi ama benimki sadece takım çantasıymış. plastik çantayı bez çantaya sarıp koydum bagajdaki yerine düzeldi.
    psa araçlarında trim klipsleri ve dekor eklenti gevşeklikleri konusunda oldukça eğitimliyim. Keşke öyle olsaydı, altını kaldırmadığımız plastik parça kalmadı. Vw yoğurt kabı plastiği kullanmış t-crossta ama şaşırtıcı şekilde o montaj sorunsuz. Benzin deposu bağlntısı, borusu ve amortisör üst parçalarına baktıracağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    t-crossun kısa abisi polo da aynı dertten muzdarip belli ki. Ben de likteki kurbanlar gibi ses gelen tarafa ince bir çuval bezini bir iki kat serdim. O da bir miktar kesti.

yazanlardan biri vw bir bagaj giysisi yapmalı diye dalga da geçmis.

Knocking noise from rear? - it'll be the tailgate... - UK-POLOS.NET - THE VW Polo Forum

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aydemiru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    psa araçlarında trim klipsleri ve dekor eklenti gevşeklikleri konusunda oldukça eğitimliyim. Keşke öyle olsaydı, altını kaldırmadığımız plastik parça kalmadı. Vw yoğurt kabı plastiği kullanmış t-crossta ama şaşırtıcı şekilde o montaj sorunsuz. Benzin deposu bağlntısı, borusu ve amortisör üst parçalarına baktıracağım.
    Шумоизоляция Volkswagen T-Cross - STOP-SHUM - шумоизоляция автомобиля

bu linkten aracını sökmeden bakalitlerin altı nasılmış bakabilirsin. ruslar da dertli t cross dan. paraya kıyıp komple izolasyon yaptıran çok var. Kontrol ettim google çeviri mantıklı çeviriyor.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Шумоизоляция Volkswagen T-Cross - STOP-SHUM - шумоизоляция автомобиля

bu linkten aracını sökmeden bakalitlerin altı nasılmış bakabilirsin. ruslar da dertli t cross dan. paraya kıyıp komple izolasyon yaptıran çok var. Kontrol ettim google çeviri mantıklı çeviriyor.
    leylek gibi olmasına rağmen yolda yatmaması, darbe emişte sessizliği, vites yollarının ve debriyajın düzgün oluşu, motor sessizliği, koltuk rahatlığı, iç ferahlık, bagaj hacmi vs kıvamında olmasa benim için, üşütmüş gibi uğraşmadan satayım derdim ama işte..

Sağolun, dikkatlice inceliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu garip konudan fayda edinebilecek kişiler için son sanayi aksiyonumu yazayım. İlk postumda belirttiğim bagaj amortisörü konusunu tekrar, burda cevap veren kişilerin önerilerini de değerlendirmek üzere bostancı oto sanayiye uğradım. Benzin deposu bağlantıları, amortisör kontrolü sonrası, tekrar bagaj amortisörüne baktık. Sağ taraftaki amortisörün olabildiğince sallanmaz dururken, soldakinin hem bağlantı yerlerinden hem de ana kısmından sağa sola çok gevşek şekilde oynadığını gördü usta. Ben de daha önce bağlantının kalınca yağlandığını, kısa bir süre sesin gittiğini anlattım. Hatta bu amortisör sorunluysa neden tümden söktüğümde sesin geldiğini anlamadığımı da sordum. O da o kısımda amortisör bozukluğundan ve yokluğundan her durumda çarpma oluyordur diye düşünüp, bir kez daha gres yağı dediği kırmızımsı bir yağla bağlantı yuvalarını doldurdu. Dün takip eden bir iki saatlik sürüş sırasında çokluk yoktu çarpma sesi. Ara ara geliyor ama sanırım şimdi 500mm 500N bilstein ya da stabilus amortisör getirtip yurtdışından denemeyi düşünüyorum.
    Konu Aydemiru tarafından (10-09-2023 Saat 10:33 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler