User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Grand Cherokee 3.0 CRD

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    dediğiniz gibi muadilleri ile kıyaslamak mantıklısı bunlar neticede sizde biliyorsunuzki gerçek arazi araçları değil tamamen şehir içi biraz gösteriş biraz yerden yükseltilmiş arazi görünümlü asfalt araçları.. samimi olmak gerekirse işin özü gösteriş.

gc bu hususda muadilleri arasında fiyat performans eğrisinde bence iyi bir araç
    plastik aksam kaliteli değil doğrudur ama akranlarına bakarsanız kaliteli olanda pek yok olanlarda gc nin iki misli fiyatlarında görüntüsü güzel donanımı konforu yerinde motoru sağlam mercedes motoru fiyatıda çok makul 55-60 bin tl gibi rakamlardan başlıyor ikinci elde.. bu fiyat aralığında akranı olan pek çok aracın ya düşük modellisini yada benzinlisini alınabilinir.

yol tutuş açısındanda ben bu suvlarda cayenne ve touareg dışında rangede dahil sorentosu gc side dahil hatta yenisini sürmedim ama eski ml ide buna dahil ederim yolu iyi tutan bir araç görmedim.. bu tipde bir araç alıcak olan kişinin bunu göz önünde bulundurduğunu düşünüyorum o yüzden bunu hiç kriterler arasına koymuyorum bile..

istenilen az paraya güzel görüntülü havalı bir suva biniyim donanımlı olsun dolu olsun az yaksın ucuz olsun ise bence gc tam bu işin arabası bu işi en ucuz rakamlara yapabilicek araçlardan biri hatta aklıma gelen tek araç..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

SON TC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mevzu bıraz eskımıs ama guncel bılgılerı olan yıne paylasırsa sevınırım.

Bende bu aractan aldım bayram arefesınde bır aya yakın kullanıyorum sehır ıcı. Ve yakıtı bıraz fazla yakıyor gıbı gelıyor henuz 1 depo mazotu bıtırmedım bu arada.

Bılgısı olan arkadaslara soruyorum. bu araçların mazot deposunda dalga kıran varmıdır acaba ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanız hayırlı olsun.
    Dalga kıran konusunda bir bilgim yok ancak aracınız hakkında en kapsamlı bilgiyi şu siteden bulabilirsiniz.

Bu arada yol bilgisayarı ne gösteriyor yakıt hakkında..

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baya bir hortlatiyorum ama yeni bir konu acip kirlilige yol acmak istemedim.

2013 model wk2 (makyajli) ler ile ilgili bilgisi, tecrubesi olan var midir? Motor wj 3.1 lerin ve rubicon 2.8 lerin ureticisi vm galiba. Olumsuz pek yorum okumadim. Sadece makyajsiz kasanin geyik testi rezaleti var ama bu kasada galiba iyilestirmeler yapilmis.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...92274547/detay

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu baya bir hortlatiyorum ama yeni bir konu acip kirlilige yol acmak istemedim.

2013 model wk2 (makyajli) ler ile ilgili bilgisi, tecrubesi olan var midir? Motor wj 3.1 lerin ve rubicon 2.8 lerin ureticisi vm galiba. Olumsuz pek yorum okumadim. Sadece makyajsiz kasanin geyik testi rezaleti var ama bu kasada galiba iyilestirmeler yapilmis.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...92274547/detay
    Teknikens Varld kanalındaki geyik testinden bahsediyorsun değil mi? Alttaki yorumlardan birinde şu yazıyor "Maybe it was designed to hit the moose... you know, American Style."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen Hakan abi )

mimarsertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 5.7 WK2 kullaniyorum. Gayet guzel oyle devrilir gibi olma durumu da hic yasamadim. Zaten buyuk agir araba duz yolda basma disinda fazla atraksiyona girilmiyor. 3.0 CRD daha once Turkiye`de 2006 modelde kullanmistik ayni motor ise gayet guzel sorunsuz bir tecrubemiz olmustu. 2006 olan araba 2010-2013 arasi 3 yil bizdeydi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mimarsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 5.7 WK2 kullaniyorum. Gayet guzel oyle devrilir gibi olma durumu da hic yasamadim. Zaten buyuk agir araba duz yolda basma disinda fazla atraksiyona girilmiyor. 3.0 CRD daha once Turkiye`de 2006 modelde kullanmistik ayni motor ise gayet guzel sorunsuz bir tecrubemiz olmustu. 2006 olan araba 2010-2013 arasi 3 yil bizdeydi.
    2013 modellerdeki motor onceki kasadan farkli. Oncekiler mercedes motor, bunlar vm. 2013 lerde sanziman da zf oluyor. Sanziman cok iyi ama motoru bilmedigim icin tecrube eden var mi diye danismak istedim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)