User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
72 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Captiva alsak mi ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne kadar etkili olur bilmiyorum ama artık pazarda olmayan bir markanın aracını almam ben şahsen.........
    Okumadan imzalamam.....

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kasa rextonlarda değerlendirilebilir duruyor. Captiva kadar çok bulunan bir araç değil fakat altyapısının mercedes olması bence bir avantaj.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01866767/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...04090324/detay
    bu marka ve modeli istemez bizimkiler, sen ben gibi bakmıyorlar çok değişik bakış açıları var.

Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle bi ilanlara bakınayım dedim bende. Binici olacağınız için boya çok mühim değil diye düşünüp aşağıdaki ilanı bırakıyorum. Hem renk hem km hem ilk sahip hem servis bakımlı olması açısından iyi gibi geldi fiyat bi tık fazla olsada tercih edilebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...02498053/detay
    Bu bütçe aralığının dışında maalesef, aradak fark kenarda bir arıza durumu vs için dursun diye düşünüyorum.

Tüm parayı arabaya verip arıza çıkarsa sıkıntı olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kasa rextonlarda değerlendirilebilir duruyor. Captiva kadar çok bulunan bir araç değil fakat altyapısının mercedes olması bence bir avantaj.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01866767/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...04090324/detay
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle bi ilanlara bakınayım dedim bende. Binici olacağınız için boya çok mühim değil diye düşünüp aşağıdaki ilanı bırakıyorum. Hem renk hem km hem ilk sahip hem servis bakımlı olması açısından iyi gibi geldi fiyat bi tık fazla olsada tercih edilebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...02498053/detay
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar etkili olur bilmiyorum ama artık pazarda olmayan bir markanın aracını almam ben şahsen.........
    Firma geri dönecekmiş TR ye, motor yürüyen opel ile aynı. TR de olsa idi bu aracı muhemelen bu rakama rüyamızda bile göremezdik sanki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    13 modeline sahip oldum kısa bir süre hayal kırıklığıydı.
    Yakıt anlamında çok bi beklentim yoktu. 4x2 lerle 10 un altını görürüm dedim hayal oldu.
    Mersin trafiğinde 11-12 litre arası ki o kadar sakin kullanmama rağmen altına inemedim.
    Uzunda anca 10 Litre görebildim.
    Sürüş pozisyonu ayrı bir kötü imaj bıraktı. Bileğimi özellikle çok yoruyordu.
    2. eli ağır falan değil. İlana bırakır bırakmaz gitti. Telefonlar susmadı.
    Bence tek artı yönleri o sınıfta fiyatının albenili olması. Ve dışardan ihtişamlı duruşu.

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın akrabamda var sıfır aldılar hala kullanıyorlar. İlk dikkatimi çeken şey yol bilgisayarındaki tüketim olmuştu. Yazları İzmir den Ordu ya gelirler ve kendisi çok sakin araç kullanır ona rağmen şehir dışı yol bilgisayarı verisi 9.2 gösteriyordu. Ayrıca kimse bahsetmemiş ama bence konforsuz bir araç. Süspansiyonu olsun koltukları olsun hiçbir zaman aracın içinde tam anlamıyla rahat edemiyorsunuz. Süspansiyonun çalışma sesini çukurlardan geçerken duyuyorsunuz.Aynı şekilde trim sesi çok fazlaydı. Keza yedek parça sıkıntısı da yaşanıyor. Ben olsam başka seçenekleri düşünürdüm.
    12 ' GOLF 6 1.6 TDI
    22' MEGANE 4 1.3 TCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın akrabamda var sıfır aldılar hala kullanıyorlar. İlk dikkatimi çeken şey yol bilgisayarındaki tüketim olmuştu. Yazları İzmir den Ordu ya gelirler ve kendisi çok sakin araç kullanır ona rağmen şehir dışı yol bilgisayarı verisi 9.2 gösteriyordu. Ayrıca kimse bahsetmemiş ama bence konforsuz bir araç. Süspansiyonu olsun koltukları olsun hiçbir zaman aracın içinde tam anlamıyla rahat edemiyorsunuz. Süspansiyonun çalışma sesini çukurlardan geçerken duyuyorsunuz.Aynı şekilde trim sesi çok fazlaydı. Keza yedek parça sıkıntısı da yaşanıyor. Ben olsam başka seçenekleri düşünürdüm.
    Hangi parça da sıkıntı yaşadı arkadaşınız ? Daha önce 1 kere bindim ben ama o araç çok hor kulalnılmıştı kıyas yaparak haksızlık etmek istemem.

Kullanıcı yorumları yakıt haricinde çok olumsuz değil. Cvp için teşekkürler.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamanında babamda cüssesine tutulup almıştı, bi kere uzun yol yaptık dönüşünde sattık.
    Yakıt sarfiyatı haddinden fazlaydı. Kroniği, sıkıntısı hakkında yorum yapacak kadar binmedik, memnun kalmayınca sattık.
    O fiyat bandında Santa Fe 2.2, Koleos 2.0 neden bakmıyorsun abi? Santa Fe' ye de bindik, o da yakıtı hariç mutlu etmişti.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanında babamda cüssesine tutulup almıştı, bi kere uzun yol yaptık dönüşünde sattık.
    Yakıt sarfiyatı haddinden fazlaydı. Kroniği, sıkıntısı hakkında yorum yapacak kadar binmedik, memnun kalmayınca sattık.
    O fiyat bandında Santa Fe 2.2, Koleos 2.0 neden bakmıyorsun abi? Santa Fe' ye de bindik, o da yakıtı hariç mutlu etmişti.
    Santa fe yi beğenmezler, koleos hiç gelmemişti aklıma. ama araçla ilgili sıfır bilgim var, bir incelemek lazım.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3yıl kadar 2011 4x4 olanını kullandım genel olarak izlenimlerimi aktarayım;
    Sakaryada ş.içi ortalama 12 LT yakıyor uzun yolda en az 9LT görebildik,
    Yol tutuşu muazzam güzel,
    Fiyatının çok ötesinde bir araç ama trim sesi can sıkabilir.
    Abs sorunu hiç dert değil çok ucuz parçaları,
    Karterden yağ sızıntısı ve krank keçesi kronik bir sorun,
    Triger km dolmasa bile 4 yılda bir mutlaka değişmeli,
    Şanzıman vuruntu yapıyorsa kendini kilitlemeden bir bakımdan geçirilip taş gibi binilmeye devam edilir,
    Doğru kullanıldığında Dpf çok sorun değil uyarı ışığı yakıp kendisi temizliyor zaten o esnada stop etmemek devirli kullanmak yeterli.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar.

NOT: Yıllar önce bu konudaki gibi Captiva hakkında fikir sorduğumda bir arkadaşımız "bir aldığında sevinirsin bir sattığında" demişti gerçekten öyle oldu
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Emre Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıkçası ben kullandığımda memnun kalmıştım fakat direksiyon çok yumuşak olduğundan çok hissizdi. Ayrıca kullanırken kamyonet kullanıyormuş hissi uyandırdı bende. Temiz denk gelinirse Sorento 2.5 Crdi X-Force 170 hp'lik versiyon da bakılabilir bence alternatif olarak.

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çalıştığım firmada insan kaynakları müdürümün arabasıydı. Aynı güzergah üzerinde olduğumuz için denk geldikçe sağolsun beraber gidip geliyorduk. Çocuklu aile için güzel bir alternatif.

Ne çok kaliteli ne çok kalitesiz olarak yorumluyorum.
    4-5 kere kullanma fırsatım oldu gerçekten çok yumuşak direksiyonu var benim hiç hoşuma gitmemişti. Yakıtının çok olduğunu biliyorum. Uzun yolda vs maliyetlerini söylüyordu.

İnsan kaynakları müdürüm captivadan Q7'ye geçti captivanın direksiyonu çok yumuşak olduğu için daha rahat kullandığını söylüyordu

İlana koyduktan 1 saat sonra arabayı sattılar. Tabii istisnai bir durum olabilir çok harika bir kondisyonu yoktu sadece kmsi düşüktü.
    Konu BAT9 tarafından (05-03-2021 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dgoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 modeline sahip oldum kısa bir süre hayal kırıklığıydı.
    Yakıt anlamında çok bi beklentim yoktu. 4x2 lerle 10 un altını görürüm dedim hayal oldu.
    Mersin trafiğinde 11-12 litre arası ki o kadar sakin kullanmama rağmen altına inemedim.
    Uzunda anca 10 Litre görebildim.
    Sürüş pozisyonu ayrı bir kötü imaj bıraktı. Bileğimi özellikle çok yoruyordu.
    2. eli ağır falan değil. İlana bırakır bırakmaz gitti. Telefonlar susmadı.
    Bence tek artı yönleri o sınıfta fiyatının albenili olması. Ve dışardan ihtişamlı duruşu.
    Albenisi kesinlikle yabana atılır bir araç değil. Ben de yeni kasa olanı kullanmıştım ve sevmemiştim ama o araç baya kötü durumdaydı o yüzden kıyas etmek doğru olmaz diye düşünüyorum. Fiyatına göre görsel oldukça iyi gerçekten.

Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Test edip bunu görmek gerek açıkçası. Konfor algısı biraz görece bir durum *****. Trim sesi tüm kullanıcıların bahsettiği ortak eksi lerden birisi. Onu aşarız gibi geliyor. Ya da beklentimiz s serisi sessizliği olmadığı için belki fark etmeyiz bile. Test edip yorumlamak daha doğru olacak gibi duruyor.

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüketim ortak olumsuz yorum. Günlük olmayacağı için tüketimi 2. Plana attık ama 13 lt ler de lt de az değil bir yandan insan düşünmeden edemiyor.

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3yıl kadar 2011 4x4 olanını kullandım genel olarak izlenimlerimi aktarayım;
    Sakaryada ş.içi ortalama 12 LT yakıyor uzun yolda en az 9LT görebildik,
    Yol tutuşu muazzam güzel,
    Fiyatının çok ötesinde bir araç ama trim sesi can sıkabilir.
    Abs sorunu hiç dert değil çok ucuz parçaları,
    Karterden yağ sızıntısı ve krank keçesi kronik bir sorun,
    Triger km dolmasa bile 4 yılda bir mutlaka değişmeli,
    Şanzıman vuruntu yapıyorsa kendini kilitlemeden bir bakımdan geçirilip taş gibi binilmeye devam edilir,
    Doğru kullanıldığında Dpf çok sorun değil uyarı ışığı yakıp kendisi temizliyor zaten o esnada stop etmemek devirli kullanmak yeterli.
    şimdilik aklıma gelenler bunlar.

NOT: Yıllar önce bu konudaki gibi Captiva hakkında fikir sorduğumda bir arkadaşımız "bir aldığında sevinirsin bir sattığında" demişti gerçekten öyle oldu
    Sona kadar iyi giyorduk sanki ) alınırsa satılma gibi bir durumu olmayacak muhtemelen emekli yazlıkçı arabası olarak hayatını sürdürecek. Abs mevzusunu ben de okudum izledim birkaç yerde maliyeti gerçekten abartı değil. Şanzıman da 163 lük kasaya göre daha iyi diyorlar. Aisin olduğunu biliyorum. Ama üst kasa da ne var neden böyle yorum yaptılar onu henüz netleştiremedim. Dpf kesin sorun olur o işaret yandığında bizimkiler bişi oldu diye stop eder beni arar triger fiyatına baktım Sedan 1.6 dizel x is model den az pahalı abartı rakamlar değil.

Alıntı Emre Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası ben kullandığımda memnun kalmıştım fakat direksiyon çok yumuşak olduğundan çok hissizdi. Ayrıca kullanırken kamyonet kullanıyormuş hissi uyandırdı bende. Temiz denk gelinirse Sorento 2.5 Crdi X-Force 170 hp'lik versiyon da bakılabilir bence alternatif olarak.
    Sportage varken kia dan hiç memnun kalmamıştık diye hatırlıyorum. Sorento da hacimden ötürü veto yer muhtemelen.
    Direksiyon yumuşak olması iyi aslında valide bindiğinde zorlanmaz.

Alıntı BAT9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalıştığım firmada insan kaynakları müdürümün arabasıydı. Aynı güzergah üzerinde olduğumuz için denk geldikçe sağolsun beraber gidip geliyorduk. Çocuklu aile için güzel bir alternatif.

Ne çok kaliteli ne çok kalitesiz olarak yorumluyorum.
    4-5 kere kullanma fırsatım oldu gerçekten çok yumuşak direksiyonu var benim hiç hoşuma gitmemişti. Yakıtının çok olduğunu biliyorum. Uzun yolda vs maliyetlerini söylüyordu.

İnsan kaynakları müdürüm captivadan Q7'ye geçti captivanın direksiyonu çok yumuşak olduğu için daha rahat kullandığını söylüyordu

İlana koyduktan 1 saat sonra arabayı sattılar. Tabii istisnai bir durum olabilir çok harika bir kondisyonu yoktu sadece kmsi düşüktü.
    Piyasası için genelde izlediğim videolar da bu yorumu yapıyor.
    80 yazan viraja max 6ü la girecekleri için yol tutuş araçtaki son beklenti bile olmayabilir. Kötü de değil gibi yorumlar yol tutuş açısından. Merhaba Q7 ye bütçe yetse keşke güzel olurdu.
    Az para çok iş suv si olarak Captiva iyi sanırım.

İlanlara bakıyorum alternatif ssanyong var markaya çok yabancıyım ustası servisi korkutuyor ilanları pas geçiyorum.
    Kia sorentolar var onları da pas geçiyorum.

Çok da fazla alternatif kalmıyor.

3008 / 5008 baktım farklı sınıf olarak. Hatta 1 tane 5008 ile görüştüm sakarya dan. Hdi makina tüketimi efsane 6 lt diyor şehir içi. Fab verileri de benzer rakam söylüyor. Aracın yaklaşık 1500 kg olduğunu düşününce rakam ciddi düşük.

Cam tavan head up vs baya da dolu bir araç. Tek kusuru km yüksek ama hdi makina iyi bakıldıysa fazla üzmez sahibini.

Gel gelelim km den dolayı beğenilmedi.

Zor işmiş ailen de olsa kendin harici araba bakmak.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    captiva almaktansa 130 bin tlyi iddaya basmak daha aksiyonlu olur en azından dert tasa çekmektense anlık adrenalin yaşatır
    sakın yapmayın.
    hatta TR'de chevrolet adı altında satılan , satılmaya çalışılan herşeyden uzak durun.

https://www.chevrolet.com.tr/owners/...ses-sales.html

yerine alternatif ; kaleos

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...42283261/detay

2008

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...58861535/detay

skoda yeti

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...03352881/detay
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    captiva almaktansa 130 bin tlyi iddaya basmak daha aksiyonlu olur en azından dert tasa çekmektense anlık adrenalin yaşatır
    sakın yapmayın.
    hatta TR'de chevrolet adı altında satılan , satılmaya çalışılan herşeyden uzak durun.

https://www.chevrolet.com.tr/owners/...ses-sales.html

yerine alternatif ; kaleos

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...42283261/detay

2008

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...58861535/detay

skoda yeti

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...03352881/detay
    Ben de alternatif olarak 5008 ve 3008 önerdim ama pek kabul görmedi.

Araçla ilgili parça sorunu yaşayan birisini görmedim duymadım, bakım vs olarak opele bakan adamlar buna da bakıyor.

Verilere ulaşamadım ama üretildiği yıllarda ciddi satış adetleri yakalamış bir araç

Şuan da sahibinden üzerinde 1568 adet ilan var görünüyor. Ben şuan ilanda 30 tane olan 607 ye parça bulduysam bu arabaya parça bulamamak sanırım imkansızı zorlamak olur.

Piyasaya geri döneceğine dair söylentiler var ama nedir ne değildir bilmiyorum.

Benim araştırmalarım neticesinde forumda da yazan arkadaşların verdiği bilgiler neticesinde kullanım hissi az / yakıtı fazla bir araç olmasına rağmen çok büyük kronik sıkıntısı olmayan aynı aracın önüne tok kapı sesli markanın amblemini yapıştırsak en az 2x fiyatla satılması beklenen bir araç olarak yorumluyorum.

Bence en büyük artısı şanzıman'ın japon olması hatta bir kaç yorumda 1 kasa nın şanzımanları daha iyi diyorlar.

Bakıyoruz hala araştırma içindeyiz. Koleos alternatif olabilir ama tipini nedense sevemedim ben. Araba biraz da göze hitap etmeli.

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Opel Antara'ya da bir bakın bence.
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de alternatif olarak 5008 ve 3008 önerdim ama pek kabul görmedi.

Araçla ilgili parça sorunu yaşayan birisini görmedim duymadım, bakım vs olarak opele bakan adamlar buna da bakıyor.

Verilere ulaşamadım ama üretildiği yıllarda ciddi satış adetleri yakalamış bir araç

Şuan da sahibinden üzerinde 1568 adet ilan var görünüyor. Ben şuan ilanda 30 tane olan 607 ye parça bulduysam bu arabaya parça bulamamak sanırım imkansızı zorlamak olur.

Piyasaya geri döneceğine dair söylentiler var ama nedir ne değildir bilmiyorum.

Benim araştırmalarım neticesinde forumda da yazan arkadaşların verdiği bilgiler neticesinde kullanım hissi az / yakıtı fazla bir araç olmasına rağmen çok büyük kronik sıkıntısı olmayan aynı aracın önüne tok kapı sesli markanın amblemini yapıştırsak en az 2x fiyatla satılması beklenen bir araç olarak yorumluyorum.

Bence en büyük artısı şanzıman'ın japon olması hatta bir kaç yorumda 1 kasa nın şanzımanları daha iyi diyorlar.

Bakıyoruz hala araştırma içindeyiz. Koleos alternatif olabilir ama tipini nedense sevemedim ben. Araba biraz da göze hitap etmeli.
    haklısın abi kaleos'ta bi kamburluk var profilden hoş gelmiyor.
    ama captivada son demlerini yaşıyor parçayı bugün bulursun seneye bulamazsın sonuçta 10 yılı deviren araçlar.

tarzdan , doluluktan ödün verilip daha yeni araç bakmalısınız.
    yoksa yazlığın önünde çürüyüp gider.
    çürüyüp gitsin diyede 130K para vermek biraz lüx.

en azından "ha" diyince min %10 zararla paraya çevrilebilmeli.
    ama captiva bu seçeneklerin sonuncusu haberin olsun.

devrini nüfüs müdürlüğünde veriyorlar captivanın
    médiocrité partout

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yakın arkadaşımın annesinde vardı. Arkadaşım da sürekli aracı kaçırır, genelde o kullanırdı. Ne zaman bindiysem DPF arızası veriyordu. Çok uğraştırlar söndürebilmek için ancak satılana kadar arızası giderilmedi. Direksiyonu fazla yumuşaktı, bu sebeple ben kullandığımda çok hissiz gelmişti. Ancak görsel olarak güzel araç. Makyajlı kasası çok çok daha hoş duruyor arka led stoplar falan.

Bu piyasada bu ebatlarda 4x4 pek araç yok. O yüzden bence fena bir seçenek değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    devrini nüfüs müdürlüğünde veriyorlar captivanın
    Burada bile bazı arkadaşlar ilana koyduk 2 gün sonra satıldı diyor. Ben 2 saatte 607 satmış adamım :P captiva kalmaz bizde (Son sözlerim de olabilir)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yakın arkadaşımın annesinde vardı. Arkadaşım da sürekli aracı kaçırır, genelde o kullanırdı. Ne zaman bindiysem DPF arızası veriyordu. Çok uğraştırlar söndürebilmek için ancak satılana kadar arızası giderilmedi. Direksiyonu fazla yumuşaktı, bu sebeple ben kullandığımda çok hissiz gelmişti. Ancak görsel olarak güzel araç. Makyajlı kasası çok çok daha hoş duruyor arka led stoplar falan.

Bu piyasada bu ebatlarda 4x4 pek araç yok. O yüzden bence fena bir seçenek değil.
    Dpf yi alır almaz iptal etme planım var. Direksiyon hissini ayırt edebilecek bir kullanıcı profili olmayacağı için çok sorun olur gibi gelmiyor.

A noktasından b noktasına sorunsuz gitsin. Paşa (Köpeğimiz) içinde rahat etsin, biraz yüksek olsun (Babam benim arabaları hep sağa sola sürterdi) Durduğu yerde de güzel görünsün bitti gitti bütün beklenti bu.

Bunu da o rakamlara karşılayan nadir suv lerden birisi diye düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler