User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
76 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Suv kararsızlığı, başa bela arama :)

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu biraz dağılacak belki ama bilgilendirme amaçlı da olsun

Chevrolet Captiva ile ilgili uzun süreli kullanım bilgisine sahip olan abilerim kardeşlerim deneyimlerini paylaşır ise çok memnun olurum
    Forumda yazmıştım 10 ay kadar bindik yanlış hatırlamıyor isem. Bakarım yazıyı bulursam atarım buraya. Ama test6et mutlaka imkan varsa 40 50 km kullan fikrin değişecek.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kasanın asfaltta yol tutuş problemleri olduğunu duymuştum ama ilgili bir video , bir geyik test vs bulamadım
    valla abi yol tutuş olayından ben negatif birşey görmedim ama şunu söyleyebilirim biraz parlak asfalt'da dip gaz kalktığımızda arkasını hafif yana veriyordu.Ama üstünde yol lastikleri vardı dişli değildi.

motor kasaya göre bence çok fazlaydı en ufak gaz diplemesinde arac fırlıyordu yerinde.

dediğim gibi benimde listemde 2.el çok yaşlı araç almak'dan biraz korkuyorum birde lpg olayından yoksa aklımda olan bir araç.

cip alıcak olsam direk Cherokee 3.7

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...04667097/detay

örnek mesela bu renkler havacılarda vardı bizde gri renk olanlardan vardı.
    Seat IBIZA FR

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla abi yol tutuş olayından ben negatif birşey görmedim ama şunu söyleyebilirim biraz parlak asfalt'da dip gaz kalktığımızda arkasını hafif yana veriyordu.Ama üstünde yol lastikleri vardı dişli değildi.

motor kasaya göre bence çok fazlaydı en ufak gaz diplemesinde arac fırlıyordu yerinde.

dediğim gibi benimde listemde 2.el çok yaşlı araç almak'dan biraz korkuyorum birde lpg olayından yoksa aklımda olan bir araç.

cip alıcak olsam direk Cherokee 3.7

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...04667097/detay

örnek mesela bu renkler havacılarda vardı bizde gri renk olanlardan vardı.
    Sanıyorum askeri çıkmalarının hepsi boş araçlar. Hepsi düşük km ama ne sunroof ne ısıtma ne LSD hiç biri yok deniyor. Renegade ve limited sanırım en dolu olanlar.

Çok sevdiğim bir araç ancak lpgnin konumu yüzünden bagaj tamamen iptal neredeyse, simit lpg de takılmıyormuş. O yüzden radarda hala ML320 var

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Al geç.. Sorunsuz tank gibi makineler.

sahibinden.com Hata Sayfası

Ya da daha güncel , nispeten yine sorunsuz :

sahibinden.com Hata Sayfası

Aynı fiyat skalasında ben de uzun süre araç bakındım. Buraya da yazayım yaşadığım süreci belki bizim gibi arayanlara yardımcı olur. Captiva düşündüm bir süre, doluluk ve cüsse olarak çok güzel araçlar, özellikle 7 kişilik olması oldukça büyük bir avantaj ancak bol bol DPF problemi mevcut. 2 tane test sürüşü yaptım, takır tukur bir araba. Her yerinden trim sesi geliyor, iç plastik ve malzeme kalitesi hoşuma gitmedi. Çok ucuz hissettiriyor. Eledikten sonra bir süre 500L baktım, pratiklik açısından bir aile için harika ancak genel topluluk "şirin" tipi sebebiyle pek sevmiyor. Bir de tabi robotik şanzıman - satın aldığım araç nasip olmasaydı %90 500L alırdım. (tabi 4 çeker arıyorsan direk elendi.) Eski ve yüksek km araç almak istemedim zira evde bir tane incir ağacı arac olduğu için; sonunda da otomatikten vazgeçip 2009 model hatasız ve 90.000km 'de Tiguan Track & Field satın aldım. Doluluğu (en azından dönemine göre deri koltuğu, 4motion olması, koltuk ısıtması, autohold ve offroad tipi vs. gibi özellikler ) ve ailemizde bir Tiguan daha olmasından dolayı aşina olmam beni cezbetti, ancak DSG olarak ilanlara bakıtm senin rakamlarda DSG yok. Bunun yerine Yeti DSG önerebilirim ki uzun bir süre kategorisinde en pratik araç seçildi. Manuel olsaydı Tiguan önerecektim ancak otomatikte üstte paylaştığım iki araç benim radarımda olurdu. XC90 özellikle tank gibi makine.ML de güzel seçim, sanki XC90 dan daha masraflı gibi hissediyorum nedesne.
    Konu .::EmrE::. tarafından (25-05-2022 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanıyorum askeri çıkmalarının hepsi boş araçlar. Hepsi düşük km ama ne sunroof ne ısıtma ne LSD hiç biri yok deniyor. Renegade ve limited sanırım en dolu olanlar.

Çok sevdiğim bir araç ancak lpgnin konumu yüzünden bagaj tamamen iptal neredeyse, simit lpg de takılmıyormuş. O yüzden radarda hala ML320 var
    aynen abi hepsi diger versionlara gore bos ama soylede bir durum var sunfroof harici cok bos hissettirmiyor.Tek buyuk sikinti lpg tanki bagaji evet ufak birde tank gelse baya yer kapatir.
    Seat IBIZA FR

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda yazmıştım 10 ay kadar bindik yanlış hatırlamıyor isem. Bakarım yazıyı bulursam atarım buraya. Ama test6et mutlaka imkan varsa 40 50 km kullan fikrin değişecek.
    Çok iyi olur gerçekten bulabilirseniz. Dediğim gibi kendi aracım 2 seneye yakın 3.2 Touareg kullandım ve çok memnundum ama şartlar gereği satmak durumunda kalmıştım şuan piyasanın durumunda da captiva mantıklı gibi görünüyor ya da tekrardan sorento alabilirim. son 6-7 aydır abimin x5'ini kullanıyorum günlük olarak ondan sonra captiva da sorento da çok yavan kalır ama ülke şartları *****

PUMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

3.7 jeep 2.5 sene kullandım bagaj konusunu port bagajla çözdüm.Güzel arabadır ama pek konforlu değil. Çok masraf çıkarmadı ama Yakıt bu zamanda çok üzebilir.2 ci el çok zayıf alırken hemen aldım ama satarken 6 ay ilanda kaldı hastası gelip hemen aldı.Sormak istediğiniz şeyler varsa yardımcı olabilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben zamanında ML55 bakınmıştım. Çok fazla araştırdım ve hep karşıma elektronik ve Airmatic problemleri çıktı. İlk çıkan MLlerin maalesef elektrik elektronik sorunları var.
    Volvodaki B6294T motor B52 modüler motorun bir silindir arttırılmış hali. Aynı Vagdaki 1.8T motorun 2.7 de olduğu gibi. Çok problemli bir makine değil biraz sarsıntılı çalışır. Yakıt tüketimi yüksektir. Sadece termostatı sürekli kontrol etmek gerekir. Motor sıcak çalışır termostat açmadığı zaman direk patates. 2 kez başıma geldi B52de. Şu an bendeki S70 de o nedenle Darton gömlek var.
    IN BOOST WE TRUST

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Fiat Freemont'da düşünülebilir ama boyutları biraz büyükçe. Park etmek vs biraz dert olabilir.

Kayınpederimde manuel 4x2 olanı var. Motor mekanik hiç sıkıntı yaşamadık 135.000 km'dir kullanıyor.
    6 ileri 2.0 multijet 170ps

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...27334258/detay

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yakın bir arkadaşımda makyajlı ML270CDi var. Yolda gördüğü diğer her ML'e "aaaa yedek parça" tepkisi veriyor. AirMatic yok alette. Yedek parça bulma konusunda ciddi sıkıntı çekiyor, parasını ver Mercedes'ten sipariş et dediğim vakit "olm Almanya'da yok koduğumun parçası, sen neden bahsediyorsun" diyor. Ayrıca vaktiyle AutoBild ML test ettiğinde "Mercedes yıldızını hak etmiyor" diye özet geçerek bütün fotoğraflarını aracın üstündeki yıldız amblemleri sökerek çekmişti. Dertsiz araç değil anlayacağınız.
    öyle işte.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kere yaşayacağımız bu hayatta sorunsuz diye sıkıcı araç önermezdim sizin gibi 100km yapacak araç ve sorun yaşama olasılığını göze alan birisi için. Tamam gidip saatsiz bomba Range Rover da alma ama bir BMW X5 al derim.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiat Freemont'da düşünülebilir ama boyutları biraz büyükçe. Park etmek vs biraz dert olabilir.

Kayınpederimde manuel 4x2 olanı var. Motor mekanik hiç sıkıntı yaşamadık 135.000 km'dir kullanıyor.
    6 ileri 2.0 multijet 170ps

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...27334258/detay
    dodge journey ile aynı araba bunlar
    satışı nüfüs müdürlüğün alıyorsun ailenin bir ferdi oluyor.

bi abimin babasında var , adamların evine incir ağacı dikti.
    sorunun derdi bitmedi bide sıfır almışlardı.
    satılmakta satılmıyor kimse almıyor...

dodge nitroda bakılabilir , bence tipler hoş
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kafam allak bullak oldu, çoğunlukla da " bu parayı bu arabaya mı vereceğiz" sorusunu tekrar ettim.

Suv harici c320, c230 kompressor bakayım dedim onların da km uzay, cogunun agır bakım ortada yok.

Kapanışı muhtemelen sandero ile falan yapacağız Bu hale düşürenler utansın ne diyeyim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben eğer araba muazzam lazım değil ise ,seçim sonrasını yani 1 yıl daha beklemeni öneririm
    médiocrité partout

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben eğer araba muazzam lazım değil ise ,seçim sonrasını yani 1 yıl daha beklemeni öneririm
    Abi seneye 5buçuk milyona sıfır egea var bence (seçimden bağımsız)
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi seneye 5buçuk milyona sıfır egea var bence (seçimden bağımsız)
    vallahi ben tam tersini düşünüyorum yada polyanacıyım bilmiyorum.

bu gözler " boş " maliye bakanlığı koltuğu varken dövizin aşşa yönlü hareketini gördü

bunlar gidince ben hızlı bir iyileşme bekliyorum...
    dövizde , haliyle sıfır arabade , haliyle ikinci elde...

o yüzden bugün 200K ya polo alıpta 1 yıl sonra 150 düşüşünü görmek istemedim için bekliyorum
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi ben tam tersini düşünüyorum yada polyanacıyım bilmiyorum.

bu gözler " boş " maliye bakanlığı koltuğu varken dövizin aşşa yönlü hareketini gördü

bunlar gidince ben hızlı bir iyileşme bekliyorum...
    dövizde , haliyle sıfır arabade , haliyle ikinci elde...

o yüzden bugün 200K ya polo alıpta 1 yıl sonra 150 düşüşünü görmek istemedim için bekliyorum
    bu ülkede hiç birşeyin düştüğünü şu kısa ömrümde görmedim valla, o yüzden araştırıp alacağım bişey, 10 sene arkama bakmayacağım.

Hanıma 208 lansmanı olduğunda 255 liraya alalım dedim, o paraya pug mu alacağız bilmem ne derken alamadık. Geçen ilanlarla 650 istendiğini görünce şaşırdı. Keşke alsaydık demeye başladı. Bizim 250 lira oldu 300, araba oldu 650

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ülkede hiç birşeyin düştüğünü şu kısa ömrümde görmedim valla, o yüzden araştırıp alacağım bişey, 10 sene arkama bakmayacağım.

Hanıma 208 lansmanı olduğunda 255 liraya alalım dedim, o paraya pug mu alacağız bilmem ne derken alamadık. Geçen ilanlarla 650 istendiğini görünce şaşırdı. Keşke alsaydık demeye başladı. Bizim 250 lira oldu 300, araba oldu 650
    görüceksin merak etme

3 yılda nasıl böyle olduysa 3 yılda hızlı geride döner.
    konu gene siyasate gelicek , bulandırmıyalım

sen genede bu zamanlarda 2-3 kere düşün.

dodge nitroda bak
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler