User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Naked Motor Tavsiyesi

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şu an Küba superlight 200lük kullanıyorum hedefim mt07 almak nedense ilk çıktığından beri sesine hastayım kafayı kırmış vaziyette yaza kadar para biriktirip alacağım kısmetse
    yaş 30. Çok fazla birikmiş arkadaşlıklar, Aile ile fazla yaşanmışlıklar olduğuna eminim.
    Çocuğunuz varsa daha fazla parkta vakit geçirmenizi, onunla daha fazla gülüp eğlenmenizi,
    Yeni ruhsatınızı elinize almadan önce kendileriyle vedalaşmanızı ve hellaleşmenizi tavsiye ederim.
    Zira zaman bulamama ihtimalinizin yüksekliği göz ardı edilemeyecek derecede yüksek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaş 30. Çok fazla birikmiş arkadaşlıklar, Aile ile fazla yaşanmışlıklar olduğuna eminim.
    Çocuğunuz varsa daha fazla parkta vakit geçirmenizi, onunla daha fazla gülüp eğlenmenizi,
    Yeni ruhsatınızı elinize almadan önce kendileriyle vedalaşmanızı ve hellaleşmenizi tavsiye ederim.
    Zira zaman bulamama ihtimalinizin yüksekliği göz ardı edilemeyecek derecede yüksek.
    bu kadar tehlikeli mi ya bu mt07 ler

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar tehlikeli mi ya bu mt07 ler
    1. 2. 3. viteste tek tekerdesin rahatlıkla. 20 defa hatasız tek teker yaparsın kendine güvenin gelir daha fazla kaldırmaya çalışırsın. 21. defa da kafana geçer motor.
    Virajlarda sabit zor dönülüyor. Denge problemi var BENCE şaside.
    Aslında hiç motosiklet sürmeyi bilmeyen adam hayabusa ilede başlayabilir.
    Yeterki bileğine ve zekasına güveni olsun. Bilek kontrolun altında çalıştığı sürece herzaman güvendesin.
    Sonuçta motosikletler dengede gitmek için tasarlanmış şeyler. gaz verildiği sürece kolay kolay düşmezler.
    Üstündeki cisim tehlikeli. Egosu, birilerine bişeyler kanıtlama çabasında olanlar fazla yaşamıyor.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de cb250r önermeye gelmiştim, konu sahibi almış zaten motor güzel günlerde kullanın.
    Instagram: mutusgarage

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. 2. 3. viteste tek tekerdesin rahatlıkla. 20 defa hatasız tek teker yaparsın kendine güvenin gelir daha fazla kaldırmaya çalışırsın. 21. defa da kafana geçer motor.
    Virajlarda sabit zor dönülüyor. Denge problemi var BENCE şaside.
    Aslında hiç motosiklet sürmeyi bilmeyen adam hayabusa ilede başlayabilir.
    Yeterki bileğine ve zekasına güveni olsun. Bilek kontrolun altında çalıştığı sürece herzaman güvendesin.
    Sonuçta motosikletler dengede gitmek için tasarlanmış şeyler. gaz verildiği sürece kolay kolay düşmezler.
    Üstündeki cisim tehlikeli. Egosu, birilerine bişeyler kanıtlama çabasında olanlar fazla yaşamıyor.
    Ben Yamaha sahibi olarak MT-07 ve MT-09 larin cok abartildigini dusunuyorum. Hatta siniflarinin en eski ve kotu alternatifleri Japonlar arasinda bana gore.

MT-07 sinifinin acik ara en kotu suspansiyonuna ve frenlerine sahip. SV650 ve Z650 yol tutus konusunda cok daha iyi (hepsini kullandim). Guc bakimindan 690 kusur CC olmasina ragmen 650cc olan SV650'den daha gucsuz. CB650'yi bu sinifa katmiyorum o daha bi premium kaliyor.

Makyajli MT-07 de duzelttiler dediler, arkadasimin 2019 model olanini kullandim yine les gibiydi hic bir fark yok.

MT-09 ise yine suspansiyon olarak tirt (SP almiyosaniz), ve oldukca eski bir platform. Z900 varken (ozellikle makyajlisi) yuzune bakmamak gerekir, her konuda daha kotu Kawasaki'ye gore. Zaten bu sebepten MT09 a buyuk bir revizyon geliyor seneye motor hacmi buyuyecek.

MT7/9 un TR de tutmasinin tek sebebi, Suzuki ve Kawasaki'nin TR piyasasina onem vermemesi.

MT-10 derseniz o farkli, yine de baya eski platform ama bi tek ona duzgun bir rakip cikartamadi Japonlar. Fakat alt serilerde Yamaha'nin cok satmasinin yegane sebebi youtuberlar ve tekerciler
    Konu Dou tarafından (30-09-2020 Saat 04:29 ) değiştirilmiştir.

Gokmen Erbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cdaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese cevapları için teşekkür ederim.

Step by Step gitmek istediğim için 3.000 km de Mt aldım.
    Yaza dogru ktm 390 a tavsiyeler dogrultusunda geçerim umarım

Birde fotograf paylaşayım

güzel motor almışsınız. sürüş eğitimi fln da tavsiye ederim. yeterince iyi ve güvenli sürebildiğinize inandığınızda abs+tcs olan modellere yönelmenizi şiddetle öneririm. ekipmanlarınızı da devamlı güncellemeyi unutmayın.

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mt-7 kullanıyorum gayet güzel makina parça sorunu yok aynı zamanda sürücü kursumuzda mt-7 ile eğitim veriyorum kullanan adayların da alışmaları kolay oluyor. her hafta 1-2 kez düşürüyorlar baya da dayanıklı maşallah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler