User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 20 ile 35 arası

Konu: Motosiklet Kask Önerisi.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Kaskı baf ile kullanmanızı tavsiye ederim.
    Eldiven olmazsa olmaz. Allah korusun düşme anında ilk yere ellerinizi koyacaksınız.
    Teşekkür ederim.Diğer ekipmanlarım mevcut,kaskıda aldık tamamlandık.
    Alıntı -Ata- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Mert,konu kirliliği olmaması açısından bende yazayım dedim bell e ek givi 50.5,agv k3 sv hakkında yorumu- tecrübesi olan varsa alabilirim
    Teşekkürler Atakan.Agv k3'ün methini çok duydum.Araştır bakalım bi youtube üzerinde falan.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni konu açmak yerine konuyu hortlatayım

İlk motorumu ctesi günü R25 alarak yaptım , sıfır aldım bütçemi biraz zorladı kış aylarında kullanmayacağım ancak hergün zam geldiği için ekipmanı şimdiden almak istiyorum bahara bütçemi arttırabilirim ancak fiyat artacağı için yine çok iyi bir şey alamayacağımı biliyorum
    1000tl + - olacak şekilde kask ve yine aynı fiyata yazlık mont almayı düşünüyorum önerebileceğiniz bu fiyata en f/p veya en iyisi diyebileceğiniz ekipman önerisi yapabilir misiniz ilk motorum markalara hakim değilim çok seçenek var internette yanlış seçim yapmak istemiyorum

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni konu açmak yerine konuyu hortlatayım

İlk motorumu ctesi günü R25 alarak yaptım , sıfır aldım bütçemi biraz zorladı kış aylarında kullanmayacağım ancak hergün zam geldiği için ekipmanı şimdiden almak istiyorum bahara bütçemi arttırabilirim ancak fiyat artacağı için yine çok iyi bir şey alamayacağımı biliyorum
    1000tl + - olacak şekilde kask ve yine aynı fiyata yazlık mont almayı düşünüyorum önerebileceğiniz bu fiyata en f/p veya en iyisi diyebileceğiniz ekipman önerisi yapabilir misiniz ilk motorum markalara hakim değilim çok seçenek var internette yanlış seçim yapmak istemiyorum
    Kask için bütçeni biraz artırmanı tavsiye ederim. Ama taksitle ama borçla. Kesinlikle kasko iyi alman gerekli.

Hem kazada koruması için hem de rüzgar,ses konforu için.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kask için bütçeni biraz artırmanı tavsiye ederim. Ama taksitle ama borçla. Kesinlikle kasko iyi alman gerekli.

Hem kazada koruması için hem de rüzgar,ses konforu için.
    Ne kadar arttırmam gerekecek önerebileceğiniz kask varsa bakayım 2 katı fiyat olmayacaksa bütçeyi zorlayabilirim

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla marka önerisi veremeyeceğim 1000+ bütçe için ama kesinlikle iyi bir kask tavsiyemdir. LS2 kullanıyordum havalandırmaları bir işe yaramıyordu. Kışın buhardan vizörü 1 kademe açık kullanıyordum o da buz gibi havayı surata yemek anlamına geliyor.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kask işi tamamen para çokomel ilişkisi gibi

Ben geçen sene bakınırken Scorpionlar uygun ve güzel gelmişti, onlara bakabilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kask işi tamamen para çokomel ilişkisi gibi

Ben geçen sene bakınırken Scorpionlar uygun ve güzel gelmişti, onlara bakabilirsin.
    Kendi kaskım scorpion

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Scorpion un alt modelleri için fazla yorum bulamadım deneme şansımda yoktu en azından Eskişehir de satan bulamadım. Kaskı ls2 stream evo sipariş verdim güneş vizörlü sertifikalı başlangıcın üstü bir kask , mont venom dynamic sipariş verdim Eskişehir soğuk yaz kısa 3 katlı en dış yazlık içine yağmurluk ve soğuk hava için kalın kumaş takılıyor baharda da kullanılıyor kışın kullanmayı düşünmüyorum dirsek ve omuz korumasında ce di sanırım sertifika var sırt içinde basitte olsa koruma gibi eklenti ile geliyor eldiveni scoyo düşünüyorum henüz sipariş veröedim
    İnşallah ekipmanı test etmek durumunda kalmam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Scorpion un alt modelleri için fazla yorum bulamadım deneme şansımda yoktu en azından Eskişehir de satan bulamadım. Kaskı ls2 stream evo sipariş verdim güneş vizörlü sertifikalı başlangıcın üstü bir kask , mont venom dynamic sipariş verdim Eskişehir soğuk yaz kısa 3 katlı en dış yazlık içine yağmurluk ve soğuk hava için kalın kumaş takılıyor baharda da kullanılıyor kışın kullanmayı düşünmüyorum dirsek ve omuz korumasında ce di sanırım sertifika var sırt içinde basitte olsa koruma gibi eklenti ile geliyor eldiveni scoyo düşünüyorum henüz sipariş veröedim
    İnşallah ekipmanı test etmek durumunda kalmam
    Hayırlı olsun, kaskım scorpion , montum venom. Ben memnunum Eldiven olarak Difi marka almıştım,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kaskım scorpion , montum venom. Ben memnunum Eldiven olarak Difi marka almıştım,
    Scorpion için güzel yorumlar var ama pahalı modelleri için bütçeme uygun veya biraz üstü modellerin kullanıcı yorumu yoktu , mont bugün geldi ilk izlenimim güzel kaliteli duruyor motorun plaka ve ehliyet işlerim bitmediği için test etmem biraz zaman alacak kaskım yarın gelir muhtemelen kargoda eldiven için henüz karar vermedim daha doğrusu bakamadım difi ye bakayım abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ls2 kaskı 6-7 yıldır kullanıyorum, kötünün iyisi. Ses yalıtımı yok desek olur. İç kumaş astarlar eridi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar

Agv k3sv ile nolan n87,n87plus modelleri için yorum yapabilecek olan var mıdır?

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı canatakann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar

Agv k3sv ile nolan n87,n87plus modelleri için yorum yapabilecek olan var mıdır?
    Orta sınıf olarak güzeldir. Fiyatlar muhtemelen min 5k'dan başlayacaktır. O fiyatlara varsa Arai-Shoei bakılabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arai shoei fiyatları maalesef tam 2 katı rakamlarda şu anda

Orçun Dikayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    N87 güzel kask içinde güneş vizörüde mevcut ama kafana denemeden alma sakın bende N64 var kafa yapısı ikisinin çok farklı biraz dar kalıp gibi N87.

Nolan kaskları gerçekten kaliteli AGV üst segment olmayacaksa hiç girmem o topa benim fikrim zaten ikisine de bak incele canlı fark edeceksin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Shark Spartan Carbon Skin 1.2 versiyonu tercih ederek şimdilik konuyu kapattım, ilk izlenimlerim hafiflikten yana olumlu ve konfor açısından güzel geldi daha premium bir model kullanmamış olmama rağmen can sıkacak bir ürün olduğunu düşünmüyorum

Belirli bir güvenlik seviyesinde olduğu için çokta kafa karıştırmadan halletmek istedim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler