User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
66 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: İstanbulda Kaliteli İşçilikle Ses Sistemi

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onemlı olan bnce marka satması deıl ona bakarsan mosconi yi highway garage da satıyor.
    veysel koca 1 arabamız gıttı arabayı kendı deılde yanındakı elemanı yaptı. bıkac ay sıkıntı cektık sırf bır sıgorta yuzunden.
    sigorta yüzünden sıkıntı çekmen veysel koçu kötü montajcı yapmaz bence yaptığı işler çok başarılı ayrıca her arabayı kendisi yapacak diye birşey yok elemanada para veriyor çalıştırıcak tabi

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı şikayetim vardı. Cihazlarım sağlam ama verim alamıyordum.

Bahçelievlerde Tufan Ceylana gittim. Komple elden geçirdi, eksikliklerini giderdi. Şuanda ne amfi kesmesi var, ne de bozuma var sesde. 150 tl para verdim birde 2 adet sıfır tiz taktı. Muhteşem güzel para bence. Tavsiye ediyorum mutlaka memnun kalırsınız.
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sigorta yüzünden sıkıntı çekmen veysel koçu kötü montajcı yapmaz bence yaptığı işler çok başarılı ayrıca her arabayı kendisi yapacak diye birşey yok elemanada para veriyor çalıştırıcak tabi
    baştan elemanım arabayı yapar su kadar alırım ben yaparım su kadar alırım dıe konusulmadı arac o dukkana gırıyorsa o dukkanda yapıldı denır elemanı yaptı yada usta yaptı denmez bn veysel koc u kotulemıyorum ama garıpsıyorum bu kadar kısının ovudugu bır adam nasıl boyle ufacık bı sorun bırakır arabada kı 2 kez sıgorta degıstırıldı.dukkandan cıktıktan sonra.
    elamanı bılgılıdır deıldır ben muhabbet te ettım yeterınce gayet bılgılı ılgılı kısıler ama bn bu ıse hayatımda bır kez para verdım 2ncı kez para verırsem sahsen herseyın eksıksız olmasını isterım.sen onermıssın bnde karsılastıgım sorunu belırttım bunda ne kızıcak ne alınıcak bı durum var .elestrı olumlu olumsuz elestrıdır.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Providence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye de teknik bilgi ve işçilik konusunda Halil Solak dışında tavsiye edebileceğim biri yok arkadaşlar , aracımın konusunu açıcaktım fakat şimdilik diğer forumdan konu linkini buraya paste edicem , muhtemelen kafanızda ki tüm soruları gidericektir .

Bayerische Motoren Werke X5 3.0 diesel "biriken tecrübeler..."

Bu validenin aracı , birkaç aya m3 e de başlarız muhtemelen.

tolgasena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özer Ayseli / Garage Car Audio Ümraniye
    0535 620 99 46
    0532 420 73 47

Kendisi Iasca'da ödüllü sistemler topladı.. Şuanda aracımdaki sistemimle beraber 4. sistemim ve araçlarıma ondan başkasını dokundurmam.. Baya kahrımı da çekmiştir =) forumda deeperblack (Jum typer) da onunla çalışır.. Ben yaptığı hiçbir sisteminde sorun yaşamadım.. Gitmeyi düşünürsen yardımcı olabilirim..
    Honda ES7

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Providence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye de teknik bilgi ve işçilik konusunda Halil Solak dışında tavsiye edebileceğim biri yok arkadaşlar , aracımın konusunu açıcaktım fakat şimdilik diğer forumdan konu linkini buraya paste edicem , muhtemelen kafanızda ki tüm soruları gidericektir .

Bayerische Motoren Werke X5 3.0 diesel "biriken tecrübeler..."

Bu validenin aracı , birkaç aya m3 e de başlarız muhtemelen.
    Siz Yalnız ikinci el bir yerli araba parası yatırmışsınız.. braxları ayıpdır sorması kaça aldınız.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Gunes G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu kaliteli iscilik iste TEKNOVOL guzel tercih olur. Yanliz komple bir sistem montaji ve kablolamasi icin temiz 800-1000Euro'yu gozden cikartacaksin oraya gidersen bilesin.
    You call it turbo lag , i call it foreplay ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz Yalnız ikinci el bir yerli araba parası yatırmışsınız.. braxları ayıpdır sorması kaça aldınız.
    Braxların tanesini 1300 euro ya almıştım ilk geldiklerinde. Şunu unutmamak lazım , ürünler ne kadar üst düzeyse montajın da o derece üst düzey olması gerekiyor. Benim teknik bilgi seviyemde tek montajcı halil , x5 de yaptığımız uygulamanın bir eşini daha bulamazsınız tr sınırları dahilinde .

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    montajcı secımı kısıye gore degısır tabı

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Braxların tanesini 1300 euro ya almıştım ilk geldiklerinde. Şunu unutmamak lazım , ürünler ne kadar üst düzeyse montajın da o derece üst düzey olması gerekiyor. Benim teknik bilgi seviyemde tek montajcı halil , x5 de yaptığımız uygulamanın bir eşini daha bulamazsınız tr sınırları dahilinde .
    aracınız cok guzel olmus ses kalıtesınıde tahmın edebılıyorum bi eşi daha olmayacagı kesın kapıları 2 parçaya bölüp bagajın stepne kısmınıda kullanmıssınız bu tarz bı uygulama daha yaptırcajk x5 sahıbı bulmak zordur dıye dusunuyorum keyıfle dınlemenız dılegıyle.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınız cok guzel olmus ses kalıtesınıde tahmın edebılıyorum bi eşi daha olmayacagı kesın kapıları 2 parçaya bölüp bagajın stepne kısmınıda kullanmıssınız bu tarz bı uygulama daha yaptırcajk x5 sahıbı bulmak zordur dıye dusunuyorum keyıfle dınlemenız dılegıyle.
    Teşekkürler , kullandığınız malzemenin hakkını vermek gerekiyor montajda , yoksa üst düzey ekipmanın bir anlamı kalmıyor mağlesef .

Hondafatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fussy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işçilik konusunda bahçelievlerde tufan ceylanda iyidir. Fiyat öğrenir yazarım.
    +1905 "bora" var orda asker arkadaşımdır. tavsiye ederim.
    Honda Eg
    Mk 6,5 Fiesta
    Mk 7 Fiesta
    Kuş Serial 90 Doğan L
    Honda Ek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla Halil benim megane gibi kapı içleri ve çamurluk içleri rezalet kötü bir arabadan temiz ses çıkardı ya ne diim. Kullandığımız malzemelerde benim 2000 yılında okçudan aldığım mb quart hoparlörler rockford amfi ve sub. Halil çok yoğun diye bir üst sokağında Serkan denen piçkurusu arabanın ağzına sıçtı. Far sensörümü kaybetti. Amfinin kenarını kırdı kablo bağlantı ayağının civatasını fazla sıktı diş kaptırdı. Tornacılarla uğraştırdı. Kapasitörü sabitlemek için çamurluk davlumbazına 15 delik açtı. Araba müzik çalarken müzikten başka herşey vardı içeride. Sonra sağolsun halil e götürdüm. Bütün amfileri kapasitörü sub ı sakladı. hoparlörlerin ses kabinleri dışında bütün yalıtımları yaptı. Kapasitörü bi çıkardık dışarıdan arabanın içi görünüyordu deliklerden. Lastiği çıkarıp davlumbazın yeniden yalıtımını yaptı. Mobilya gibi iş çıkardı. En son ses ayarı yaparken insanlıktan çıktı meşgul ediyorum diye beni dövecekti.
    Dünya tatlısı bir adamdır yeterki benim gibi vıdı vıdı yapma. Cuma günü bi VIP minibüse orta konsol yapıodu dedim artık sen sıyırmışsın. Dikişsiz deri kaplama yapıodu. Koca konsolu yeniden ekipmana göre ahşaptan iskelet yapmış dikişle güzel durmuo diye saçma sapan bi yöntemle dikişsiz kaplıodu. Karadenizli sıyrık bi heriftir.
    IN BOOST WE TRUST

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    sizinki ekstrem bir şey olmuş acaba normal işçiliği ne kadar..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizinki ekstrem bir şey olmuş acaba normal işçiliği ne kadar..
    Halil yaptığı işçiliğe göre çok makul fiyatlar veren biridir gözünüzün korkmasına gerek yok kesinlikle , genellikle müşterilerine verdiği fiyatlar yüzünden ben eleştirmişimdir hep

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen enayidir kendisi. Ben de ayar oluyorum.
    IN BOOST WE TRUST

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizde bir tanışalım o zamana kadar birşey söylemeyin Halil ustaya

Gunes G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Halil yaptığı işçiliğe göre çok makul fiyatlar veren biridir gözünüzün korkmasına gerek yok kesinlikle , genellikle müşterilerine verdiği fiyatlar yüzünden ben eleştirmişimdir hep
    Baris sende Halil iyi diyorsan bende bir tanismak istiyorum kendisiyle, eger Teknovol'deki iscilik kadar guzel sonuclar alabiliyorsa fiyati uygun olani secerim bundan sonra.
    You call it turbo lag , i call it foreplay ...

AHMET1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Subaruya Halil Abide, Cupraya Teknovolde yaptırmıştım ses sistemimi ne yalan söyleyim Kevork Abi (Teknovol)beni daha tatmin etti. Ama bir gerçek varki Teknovol katbekat pahalı
    I sold the BMW because I wanted something sporty and fun to drive like the STI, yet be more comfortable and practical. The John Cooper Works Mini was the best of both words

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)