User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Araç Ses Sistemi Bağlantısı

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Araç Ses Sistemi Bağlantısı

Fikir Alışverişi olması açısından buraya açmak istedim ,

hb ibiza nın orjinali kesmediği için hazır ses sistemi vardı bir önceki civic aracımdan onu kurmayı düşünüyorum , hiç kapılardaki midleri sökmekti falan uğraşmadan 2 takım jbl midler için arkaya pandizot aldım , 2 amfim , 1 adet de jbl 38 lik bass ım var , bide pioneer double ve ibiza için çerçeve aldım , AKÜ arkada olduğu için sadece teyp den rca çekip herşeyi arkada hallederim diye düşünüyorum , elimden geliyor bu tür işler fakat gene de mono ve stereo amfiye bağlantı şeklini nasıl sağlıklı yaparım diye danışmak istedim ( kapasitör de mevcut ) , videolarda net bir bağlantı şekli görünmüyor ve söylemiyorlar önemli olan kısım bu , ya da avrupa yakasında düzgün bi yer var mıdır abartı fiyat çekmeyen gidip orada sağlıklı şekilde yaptırsam , 2 yere sordum bin tl fiyat çekiyorlar , dükkan önünde çekirdek çitlerken fiyat veren oldu o yüzden kendim yapmayı da düşündüm
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bad-Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fikir Alışverişi olması açısından buraya açmak istedim ,

hb ibiza nın orjinali kesmediği için hazır ses sistemi vardı bir önceki civic aracımdan onu kurmayı düşünüyorum , hiç kapılardaki midleri sökmekti falan uğraşmadan 2 takım jbl midler için arkaya pandizot aldım , 2 amfim , 1 adet de jbl 38 lik bass ım var , bide pioneer double ve ibiza için çerçeve aldım , AKÜ arkada olduğu için sadece teyp den rca çekip herşeyi arkada hallederim diye düşünüyorum , elimden geliyor bu tür işler fakat gene de mono ve stereo amfiye bağlantı şeklini nasıl sağlıklı yaparım diye danışmak istedim ( kapasitör de mevcut ) , videolarda net bir bağlantı şekli görünmüyor ve söylemiyorlar önemli olan kısım bu , ya da avrupa yakasında düzgün bi yer var mıdır abartı fiyat çekmeyen gidip orada sağlıklı şekilde yaptırsam , 2 yere sordum bin tl fiyat çekiyorlar , dükkan önünde çekirdek çitlerken fiyat veren oldu o yüzden kendim yapmayı da düşündüm
    Yakupluda Mert Elektronik var,ben araçlarımı orda yaptırıyorum işçilik fiyat orantılından çok memnunum, özellikle işçilik konusunda Berkan kardeşim çok düzgün çalışıyor. Yakın ise size tavsiye ederim.
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler