User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
46 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: British shorthair yada scottish fold kedi arıyorum :)

badmast3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende british lynx point var ve tüy dökümü inanılmaz fazla bir avuç doluyordu her tarayışımda, tarama aralıkları 15 dk olsa dahi böyleydi. bu sorunu ben;
    - Pro Plan Elegant Derma Plus Somonlu ve
    - Veteriner serisi olan N&D Quinoa hindistan cevizli ve ringa balıklı mama ile çözdüm.

proplan mamaya %25 - %35 arası N&D karıştırarak veriyorum tüy sorunum %80 azaldı.

Ayrıca veterinerde satılan vetoskin alabilirsiniz ilki çözüm olmazsa 180 TL'ye satılıyor 90 kapsül.
    Benim kızım da hamile kaldı 1 ay doğumunun olmasına, silver shaded ile çiftleşti.
    www.atk.gov.tr
    Fatal error: Call to undefined function huzur() in C:\Turkey\DENİZLİ\Life.php on line 2017
    Kimi bendEn Daha Çok seversEn Onu Alırım Senden ..

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorum yapan herkese teşekkür ederim. Bu yavruyu bugün sokaktan aldım veteriner ablasının demesine göre en fazla 5 aylık gerekli şeyleri yapıldı 10 gün sonra tekrar gidicez şimdilik bir sorun yok tek sorun çok çabuk uyum sağladı kral benim diyor benle yatıyor yatağıma geliyor kendi yatağını pek sevmedi

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun yaş mamaya alıştırma, olabildiğince balıklı mama yedir o sayede baya sağlıklı oluyorlar. birde üzeri parlak parlak olan mamaları tercih etme, çok seviyorlar ama çok yağlı oluyor. Farmina matisse kullanıyoruz biz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ha bi de megavet'e asla götürme elini veren bacağını kaptırır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun yaş mamaya alıştırma, olabildiğince balıklı mama yedir o sayede baya sağlıklı oluyorlar. birde üzeri parlak parlak olan mamaları tercih etme, çok seviyorlar ama çok yağlı oluyor. Farmina matisse kullanıyoruz biz.
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ha bi de megavet'e asla götürme elini veren bacağını kaptırır
    İlk gün diye yaş mama verdim abi hemen yiyo kuru mama pek yemedi ama mecbur yicek royal diye bi marka aldık kuzenmn gittiği veterinere götürdük tugayyolunda iç dış paratiz yapıldı tırnaklar kesildi pasaport çıkarttık bide 10 gün sonra karma aşısı var mış ona gidicez

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar. evde 2 adet kedimiz mevcut. 1. tekir (1 yaşında) sokaktan almıştık 2. russian blue . biri dişi biri erkek (eve yeni gelen erkek 7 aylık)
    Kedi sahiplendiniz çok güzel ancak birde robot süpürge almanızı tavsiye ederim :d reklam gibi olacak ama xiaomi s50 aldık. evi süpürme derdi kalmadı. işteyken programlıyorum kendine kendine süpürüyor. eve gelince tertemiz oluyor. en azından pahalı bile olsa annenize yardımcı olur hayat kurtaran bir şey.

tüy problemi çözülecek bir şey değil alışmak gerekiyor. siyah giymemeye özen gösterir olduk. kedimizin biri beyaz biri gri olduğu için artık açık renkte problem yaratıyor.
    mama olayını kesinlikle pahalı olsun kaliteli olsun tüy konusunda etkili bir nokta.

erkek ise sahiplendiğiniz kedi 5 aylıksa mart gelmeden kısırlaştırma durumunu veterinere danışmanızı öneririm. bu çocuklar inanılmaz bir koku bırakıyor. biz bu hafta kısmetse sünnet ettireceğiz veteriner önerisi ile. veteriner seçimi çok önemli bir nokta.

daha önce corona fip ten kaybettiğimiz scothish için doğru veterineri bulana kadar 10bin tl masraf ettim sonuç
    en son gittiğimiz ve halen devam ettiğimiz veterineri ilk defasında bulsaymışız belkide şuan 3 kedimiz vardı.
    aşı-damla gibi şeyleri kesinlikle atlamayın kedi kaybetmek hakkaten koyuyormuş insana.

evde mutfak konusunda el hareketleri ile yapmaması gerektiğini küçük yaşta hemen başlamanızı tavsiye ederim. bizimkiler de tezgah çıkma olayını biz ortadan kaldırdık yüksek ses ve parmak işareti ile.

kum konusuna gelirsek pisi pisi eczacıbaşı kumu şuana kadar deneyimlediğimiz en güzel kıumlardan birisi.
    kum kutusunun önüne üstü delikli paspasta şiddetli tavsiyemdir kumun eve yayılmasını %50 oranında azaltacaktır.

saygılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kediniz çok tatlı maşallah, kedilerle beraber uyumak kadar zevklisi yok
    Romeo <3 Giulietta

semsialtunbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk defa yatağında yatan bi kedi gördüm maşallah ömrü uzun olsun
    SM Spacers

http://www.facebook.com/smspacers

instagram: @smspacers

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı badmast3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende british lynx point var ve tüy dökümü inanılmaz fazla bir avuç doluyordu her tarayışımda, tarama aralıkları 15 dk olsa dahi böyleydi. bu sorunu ben;
    - Pro Plan Elegant Derma Plus Somonlu ve
    - Veteriner serisi olan N&D Quinoa hindistan cevizli ve ringa balıklı mama ile çözdüm.

proplan mamaya %25 - %35 arası N&D karıştırarak veriyorum tüy sorunum %80 azaldı.

Ayrıca veterinerde satılan vetoskin alabilirsiniz ilki çözüm olmazsa 180 TL'ye satılıyor 90 kapsül.
    Benim kızım da hamile kaldı 1 ay doğumunun olmasına, silver shaded ile çiftleşti.
    Öneriler için teşekkürler. Nd yi araştırdım nette satışı yok sanırım.Ücreti hakkında bilgi verir misiniz?
    Konu makif84 tarafından (12-02-2020 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

badmast3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öneriler için teşekkürler. Nd yi araştırdım nette satışı yok sanırım.Ücreti hakkında bilgi verir misiniz?
    - N&D Quinoa serisi veterinerlerde satılıyor sadece ama bazı petshoplarlar getiriyor sirkülasyon iyi ise pahalı diye veterinerler almak istemiyor sanırım.

- 1.5 KG'su 160 TL civarı - 5 KG fiyatı ise 385 TL. diğer mamalara göre pahalı maalesef.

- zaten 5 aylıkmış şu an tüy dökecek herhalukarda yavru tüylerini atacak, kitten kullanmanız gerekiyor onu da n&d kitten yada proplan kitten kullanabilirsiniz.

- N&D kitten güvendiğiniz petshop varsa hızlı sirkülasyonu olan açıktan da alabilirsiniz kapalı kitten 1.5 kg'si 105 TL civarıydı, açıktan 1 kg'si 55 TL civarı. tabi ben Denizli'den bahsediyorum illere göre değişim gösterebilir ama genelde internetten alıyorum ben ürünleri çok daha ucuza geliyor.

- yetişkin mamaya geçtiğinizde tavuklu mama kullanmayın balıklı mama tercih edin.

- Yaş mama schesir yaş mama kullanabilirsiniz şu an kitten ayda 1 kere verseniz yeter çok da fazla vermeyin. mamayı 2-3 güne bölerek verebilirsiniz hepsini bir anda vermeyin. schesir yaş mama içeriği zengin kaliteli bir yaş mama 10 TL idi sanırım 85 gramlık kutusu.
    Yine takıldığınız bir şey olduğunda seve seve yardım etmeye çalışırım
    www.atk.gov.tr
    Fatal error: Call to undefined function huzur() in C:\Turkey\DENİZLİ\Life.php on line 2017
    Kimi bendEn Daha Çok seversEn Onu Alırım Senden ..

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı badmast3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - N&D Quinoa serisi veterinerlerde satılıyor sadece ama bazı petshoplarlar getiriyor sirkülasyon iyi ise pahalı diye veterinerler almak istemiyor sanırım.

- 1.5 KG'su 160 TL civarı - 5 KG fiyatı ise 385 TL. diğer mamalara göre pahalı maalesef.

- zaten 5 aylıkmış şu an tüy dökecek herhalukarda yavru tüylerini atacak, kitten kullanmanız gerekiyor onu da n&d kitten yada proplan kitten kullanabilirsiniz.

- N&D kitten güvendiğiniz petshop varsa hızlı sirkülasyonu olan açıktan da alabilirsiniz kapalı kitten 1.5 kg'si 105 TL civarıydı, açıktan 1 kg'si 55 TL civarı. tabi ben Denizli'den bahsediyorum illere göre değişim gösterebilir ama genelde internetten alıyorum ben ürünleri çok daha ucuza geliyor.

- yetişkin mamaya geçtiğinizde tavuklu mama kullanmayın balıklı mama tercih edin.

- Yaş mama schesir yaş mama kullanabilirsiniz şu an kitten ayda 1 kere verseniz yeter çok da fazla vermeyin. mamayı 2-3 güne bölerek verebilirsiniz hepsini bir anda vermeyin. schesir yaş mama içeriği zengin kaliteli bir yaş mama 10 TL idi sanırım 85 gramlık kutusu.
    Yine takıldığınız bir şey olduğunda seve seve yardım etmeye çalışırım
    Buda Benim Sıpa Leo 11 aylık kendisi

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorum yapan herkese teşekkür ederim. Bu yavruyu bugün sokaktan aldım veteriner ablasının demesine göre en fazla 5 aylık gerekli şeyleri yapıldı 10 gün sonra tekrar gidicez şimdilik bir sorun yok tek sorun çok çabuk uyum sağladı kral benim diyor benle yatıyor yatağıma geliyor kendi yatağını pek sevmedi
    Çok sevimiymiş. İyi olmuş sokaktan almanız. Bir can sıcak yuvaya kavuşmuş

Her şeyden önce şunu tavsiye ederim. Islak paspas özelliği olan modelide var.

https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-r...CABEgK1GvD_BwE
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abiler arkadaşlar büyük bi sorunum var. Kediciği dün öğlen aldım hala kakasını yapmadı çişinide sabah yatağına yaptı peşinden ayrılamıorm sağa sola yapıcak diye bu kadar uzun yapmaması normal mi. kuma götürüorm kumdan kaçıyo normal toprak attım biraz kokusunu alsın die kokladı ama gitti hemen napabili,rm tavsiyesi olan var mı

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Toprak olayını bilmem ama
    bizim kız iri taneli kum'u sevmiyor mesela. patilerini acıtıyor sanırım.
    kumla hiç haşır neşir olmadı mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevimiymiş. İyi olmuş sokaktan almanız. Bir can sıcak yuvaya kavuşmuş

Her şeyden önce şunu tavsiye ederim. Islak paspas özelliği olan modelide var.

https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-r...CABEgK1GvD_BwE

ben mi storedan 2200 e aldım kedili ev için şart.

shezir mükemmel bir yaş mama içeriği tamamen et. diğer yaş mamaların çok düşük oranı et.

kum olayına gelcek olursak ben bikere kuma koydum sonra kendileri alışmıştı ama kedi bunlar yani bi tık ötesi uzaylı
    Romeo <3 Giulietta

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sokaktan almana acaip sevindim dostum, 2 adet sokaktan aldıgım kızım var ortalama 3 yasındalar ve iyiki sokaktan almısım diyorum. Mama olarak proplan kullanıyoruz sirkulasyonu cok hızlı bir petshop var oradan acık olarak alıyorum zaten kısa surede tuketiyorlar Kum olarak reflex'in aktif karbonlu kumunu tavsiye ederim, bi tık pahalı ama koku olayını %70 %80 cozduk 2 kedi olmasına ragmen. Yas mama olayını biz kacırdık sabah yas mama için uyanmamızı bekliyorlar istisnasız her sabah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emresener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toprak olayını bilmem ama
    bizim kız iri taneli kum'u sevmiyor mesela. patilerini acıtıyor sanırım.
    kumla hiç haşır neşir olmadı mı?
    bendekide iri taneli ama şöyle oldu. Bugün yine yatağına işerken fark ettim hemen kumun içine attım oraya işedi sonra kokladı hiç ellemedim sonra 4-5 saat sonra nihayet kakasını yaptı oraya

Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sokaktan almana acaip sevindim dostum, 2 adet sokaktan aldıgım kızım var ortalama 3 yasındalar ve iyiki sokaktan almısım diyorum. Mama olarak proplan kullanıyoruz sirkulasyonu cok hızlı bir petshop var oradan acık olarak alıyorum zaten kısa surede tuketiyorlar Kum olarak reflex'in aktif karbonlu kumunu tavsiye ederim, bi tık pahalı ama koku olayını %70 %80 cozduk 2 kedi olmasına ragmen. Yas mama olayını biz kacırdık sabah yas mama için uyanmamızı bekliyorlar istisnasız her sabah.
    mama dediğim gibi royal diye bi mama aldık şuan yiyor sorun yok 1 kilosu 45 tl kuzenimde british var 25 tl lik olandan alıyoruz biz ondan al dedi bakıcaz zamanla o kumu veterinerde önerdi bunu çok seviyolar dedi ama şuan değiştirmem zor alıştı zaten kuma yani bana öyle geldi değiştirip aklını karıştırmiyim hayvanın iyice kuma yapma olayını benimsesin şuan temizlemedim bile kakasını kokusunu alsın iyice diye bana kalsa hergün veririmde veteriner haftada 1 dedi dün verdim alışmasın çok fazla haftaya bidaha veririm

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başka arayan varsa
    [IMG][/IMG]
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendekide iri taneli ama şöyle oldu. Bugün yine yatağına işerken fark ettim hemen kumun içine attım oraya işedi sonra kokladı hiç ellemedim sonra 4-5 saat sonra nihayet kakasını yaptı oraya

mama dediğim gibi royal diye bi mama aldık şuan yiyor sorun yok 1 kilosu 45 tl kuzenimde british var 25 tl lik olandan alıyoruz biz ondan al dedi bakıcaz zamanla o kumu veterinerde önerdi bunu çok seviyolar dedi ama şuan değiştirmem zor alıştı zaten kuma yani bana öyle geldi değiştirip aklını karıştırmiyim hayvanın iyice kuma yapma olayını benimsesin şuan temizlemedim bile kakasını kokusunu alsın iyice diye bana kalsa hergün veririmde veteriner haftada 1 dedi dün verdim alışmasın çok fazla haftaya bidaha veririm
    kum için pazarın kurulduğu shellin sokağında Oyer Petshop var Vedat'ın arkadaşıyım sizi tavsiye etti de, kum, mama uygun fiyatlı alabilirsin. bizde 3 kedi olunca haftada bir gidiyoruz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler