User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Fiat bayisinde tanidik (egea alimi için)

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fiat bayisinde tanidik (egea alimi için)

İyi forumlar herkese,

2 tane boşun boşu 1.4 fire egea hatchback için alım yapacağız ama Yalova'da ki bayii burnundan kıl aldırmıyor ve elinde de araç yok. Fiat bayisinde çalışan yardımcı olabilecek var mıdır aramızda?
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursadakiler de de bir artislik var şu sıralar. Çalışanlar bir değişik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursadakiler de de bir artislik var şu sıralar. Çalışanlar bir değişik
    Yalova'da bayii değil de böyle içeriye 3-5 araba koymuşlar gibi bir yetkili satıcı var. Kendileriyle görüştük indirim alamadık bu şartlarda alenen ticaret yapamayacağımızı belirttim.

Akabinde istanbul Zincirlikuyu'dan fiatın farklı bir bölümünde müdür referansıyla fiyat aldık, 2 araba için en boş pakette değil de 1.3 mjet için araba başı ciddi indirim aldık. En boş paket ellerinde kalmadığından şubat ayını bekliyoruz. Kendileri telefonda bile yeterince ilgilendiler sağ olsunlar.

Ben ürün satın alırken karşımdaki insanı pazarlamacı/satış temsilcisi olarak görmem, bir danışan olarak aklımdan geçeni beyan ederim ve teklifimi yaparım. Tamam arabalarımız için dünyayı harcıyoruz masraf ediyoruz ama getir götüre süreceğim araba için ticaret gözüyle bakarım. Velhasıl kelam görevi bayii de araba satmak olan bir insanın mekan benim tavırlarıyla tok satıcı gibi hareket etmesine de tav oluyorum.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalova'da bayii değil de böyle içeriye 3-5 araba koymuşlar gibi bir yetkili satıcı var. Kendileriyle görüştük indirim alamadık bu şartlarda alenen ticaret yapamayacağımızı belirttim.

Akabinde istanbul Zincirlikuyu'dan fiatın farklı bir bölümünde müdür referansıyla fiyat aldık, 2 araba için en boş pakette değil de 1.3 mjet için araba başı ciddi indirim aldık. En boş paket ellerinde kalmadığından şubat ayını bekliyoruz. Kendileri telefonda bile yeterince ilgilendiler sağ olsunlar.

Ben ürün satın alırken karşımdaki insanı pazarlamacı/satış temsilcisi olarak görmem, bir danışan olarak aklımdan geçeni beyan ederim ve teklifimi yaparım. Tamam arabalarımız için dünyayı harcıyoruz masraf ediyoruz ama getir götüre süreceğim araba için ticaret gözüyle bakarım. Velhasıl kelam görevi bayii de araba satmak olan bir insanın mekan benim tavırlarıyla tok satıcı gibi hareket etmesine de tav oluyorum.
    kesinlikle. Biz arkadaşla egea sipariş etmeye gittik bu ayın başında. Oradaki ukala temsilci aynen şunu dedi. Talep ettiğiniz araba birebir aynısı gelmeyebilir dedi Öyle saçma şey mi olur dedim ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle. Biz arkadaşla egea sipariş etmeye gittik bu ayın başında. Oradaki ukala temsilci aynen şunu dedi. Talep ettiğiniz araba birebir aynısı gelmeyebilir dedi Öyle saçma şey mi olur dedim ya
    Ben size talep ettiğiniz parayı veriyorum ama deseydiniz.Veya Bu böylemi ifade edilir be ....... koduğum da denilirdi. En son gidip sıfırcı galericilerle oturtturacaklar.

Şubat ayı bir gelsin 3-5 gün geçsin akışa göre değerlendireceğiz artık.
    TR - B13

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düşünürseniz 2018 hatasız boyasız 1.3 Easy Multijet 75.864 km'de bir adet elimde mevcut %18 Faturalı.
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşünürseniz 2018 hatasız boyasız 1.3 Easy Multijet 75.864 km'de bir adet elimde mevcut %18 Faturalı.
    çok teşekkür ederim alakanız için, eşşek niyetine kullanılacağı için en ucuz olanı almak ve bir süre bakım maliyetiyle kalmak için tercihim 0 dan yana.
    TR - B13

SCfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Var mıdır Fiat bayisi tanıdık ? Bayileri arıyorum telefonlara bile çıkan yok,yardımcı olabilecek olur ise çok seviniriz. Boşun boşu 1.4 egea alacağız.

PaSHa-brk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç bir bayinin elinde araç yok, çip krizinden dolayı üretim 2 hafta durmuş, Gelecek araçlar da zamlı gelecek deniyor.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "6+ ay sonra gelir ama ne zaman geleceği belli olmaz ahahahah" yapan VW satıcısı aklıma geldi. Adamlar satış temsilcisi ama sanırsın fabrika sahibi de keyfine göre üretecek de sana verecek.

Kraldan çok kralcı "ezik" tipler işte ne yapacaksınız

Zamanında Giulietta'yı alırken de yaptılar bunu. Kafa değişmiyor. Gittik bayiye oturduk, fiyat konuştuk, test ettik, hangi donanım var, hangi araba var, bilmemne, aradan sadece 1 hafta geçmiş, arabamı satmışım, alacağım dedim telefonda konuşuyoruz. Kadın baya ayak yapıyor, işte efendim renk kampanyası bitti, istediğiniz beyaz renk dahil olmayabilir, indirim olmayabilir, ekstra ücret istenebilir vs.vs.vs... Ulan daha geçen gün konuştuk??? İşte efendim maalesef... Yersen ayağı yapıyor bana.

Ben bunu bir forumda ifşa edip "arabayı başka ildeki bayiden alacağım, bunlara para kazandırmayacağım, bu boyaya ücret de istemiyorlar, indirimi de yapıyorlar" deyince, bunların tanıdığı birileri gitmiş bayiye söylemiş. O gün görüştüğümüz satış elemanı beni arıyor, işte efendim zaten arabalar havuzda, hepsi Bursa'dan tırla gelecek, arkadaş size yanlış söylemiş, yanlış anlaşılma olmuş... Eğer o gün görüştüğümüz indirimli fiyata okeyseniz, size biz satmak isteriz, kapora gönderin işlemlere başlayalım dedi. O zaman ne ayak yapıyosunuz, havada 40 takla atıyosunuz p.venk diyemedim

Bi de oturduk konuştuk bunlarla yani 1 hafta önce düşünün. Arabayı istediğim için hadi dedim madem halledelim. Ama aslında acayip uyuz olmuştum, inadına gidip başka bayiden almak vardı ki para kazanamasınlar... O hevesle yapamadım.

10 tane fazla araba sattılar mı hemen hava... Ne bakkal kafasıymış arkadaş, neyin havasındasınız ben anlamıyorum ki.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler