User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Aramızda d smartta çalışan var mı?

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Aramızda d smartta çalışan var mı?

2 şubatta internet paketimin 24 ten 50 ye çıkarılmasıyla ilgili talepte buldumdum.Max 48 saat içerisinde geçiş olacağı söylendi.Bu gün 16. gün.Günde en az 2 kere arayıp görüştüğüm personellerin çoğu bilgisiz ve yetersiz.mbit e megabayt diyen arkadaşlardan bahsediyoruz.Sizi ilgili birime aktaraıyorum diyip başlarından savıp başa döndürmekten , yada hiçbi işe yaramayan hızlandırma talebi açmaktan başka bişey yapamadılar.Defalarca derdimi anlatmaktan ciddi çok yoruldum.Şikayetvara şikayet açtım , orayada bikaç kere yazdım.Zerre ipleyen yok.İnternette genel merkez telefon vs diye aratınca heryerde normal müşteri hizmeti numarası çıkıyor.Çok güzel kurmuşlar sistemi.Yetersiz müşteri temsilcilerinden bir tık yukarı ile iletişimi kesmişler.O temsilciden bu temsilciye pinpon topu gibi gidip geliyorum günlerdir.3 gün 5 gün olsa çok dert etmiycem ama 15 16 gün oldu ve böyle de devam edicek gibi.Evden çalışıyorum.Uzakmasaüstü pclerle iletişime geçip çalışmam gerekiyo , bu da internet hızı gerektiriyo.Bizden dsmartta çalışan , yada birini tanıyan varmı çözüm için?

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    D smart call center'ı dışarıdan yapılıyor o yüzden bilgisizler en yakın bayii ye gidip işlem yapın daha kolay hallederseniz işlemleri

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir ayı geçtik , hala çözmediler iimi

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    D-Smart geçenlerde TV hizmeti için 10 ay önce internet ten bıraktığım şikayet için dönüş yaptı. Telefon şakası mı dedim anca sıra geldi dediler. Çokta şaapmamak lazım.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler