User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
103 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Bu adama karışılmaz :) sen nesin yaw..Savunma sporu

civelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çalışılılmış hareketler anca film çevirir bu sokakta işyapmaz sokakta ya boksör olucan yada saglam güreşçi tabi kafanda kırık olucak salona benzemek sokaklar..
    '' Titremene gerek yok, ben kral değilim. Kureyşli kuru ekmek yiyen bir kadının oğluyum..!!'' Hz.Muhammed s.a.v

BlackGetz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haddinden fazla değer, gevşeği kral eder

34 GE 5563 - BlackGetz
    34 KA 0667 - matKAp VTI
    41 KK 495 -- KKing VTI
    34 TS 8034 -Red King CORSA 1.7 DTI+

emirarslan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PROMINENT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok büyük yanılgı.. muay thai jiu vs araştırmanızı öneririm.
    araştırma mı ? 2.5 sene beşiktaş spor kulubunde muay thay yaptım. ben yaptım diyede yazmıyorum içerigini çok iyi bilirm dövüş sporlarının.

karete , tekvando ıvır zıvırıda 1 sene sarıyer spor kulubnde işi bilen hocalarla yaptım.

8 senemide düz boksa verdım. çogu sarıyer sporkulubunde olmak üzere fenerbahçe spor kulubunde yaptım.

emin olun bu işler türkiyede olcak işler degil sinan şam abi selcuk aydın abinin çok hakları yendi onlarda profesyonel bir kulupte lisans cıkartıp almanyada devam ettiler ve kurtardılar kendilerini. konusulcak cok seyvar aslında. neyse...

boks milli takımı ile güreş milli takımı sarıyer spor kopleksinde beraber yapardık antrenmanlarımızı.
    en agır antrenmanları güreşciler ve boksörler yaparlar. ve hiçbir dövüşcüde bir profesyonel orta ve agır siklet bir böksörün ve güreşcinin sırtını yere getiremez.

ve dünyanın en çevik dövüşcüleride orta ve agır siklet DÜZ böksörlerıdır..

ve dünyanın en iyiside mıke tyson dır. bunu levıs, holfied de bizzat söylemişlerdir. sokakta bu adamı deviricek bir adam yeryuzunde oldugunu sanmıyorum. tbi şuan çıçındaki kıllar agırdı.

ya burda yazsam roman olur.

herşey filmerdeki gibi degil. berki teknikleri kondisyonları hızları bir boksorden , güreşciden daha iyi olabilir diyer dövüşcülerin ama bir boksorun teke tek farklı bir dövüşcü ile sokakta dövüşmesi en fazla 10 saniye sürer.

işte dünyanın en iyisi. bu adam gibi biri daha gelmez yeryüzüne. 1:80 125 kg olmasına ragmen 48 kg lık bir boksor gibi hızlı. o malik abdul aziz tyson.

BORKED

Mike Tyson Knockouts Collection - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PROMINENT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok büyük yanılgı.. muay thai jiu vs araştırmanızı öneririm.
    Tam bunu soyleyecektim

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    14 yaşımdan beri boks, yakın dövüş, savunma sanatı vs. dersleri görüyodum geçen seneye kadar, ilk zamanlar biri çıksa da karşıma hareketleri uygulasam derdim.

Artık mümkün olduğunca kavgadan uzak durmaya çalışıyorum çünkü çok küçük 1-2 saniyelik hareketler bile karşı tarafı yerle bir edebilicek düzeyde
    .

focus musty35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam resmen vti la yürür hahahha

cMg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emirarslan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araştırma mı ? 2.5 sene beşiktaş spor kulubunde muay thay yaptım. ben yaptım diyede yazmıyorum içerigini çok iyi bilirm dövüş sporlarının.

karete , tekvando ıvır zıvırıda 1 sene sarıyer spor kulubnde işi bilen hocalarla yaptım.

8 senemide düz boksa verdım. çogu sarıyer sporkulubunde olmak üzere fenerbahçe spor kulubunde yaptım.

emin olun bu işler türkiyede olcak işler degil sinan şam abi selcuk aydın abinin çok hakları yendi onlarda profesyonel bir kulupte lisans cıkartıp almanyada devam ettiler ve kurtardılar kendilerini. konusulcak cok seyvar aslında. neyse...

boks milli takımı ile güreş milli takımı sarıyer spor kopleksinde beraber yapardık antrenmanlarımızı.
    en agır antrenmanları güreşciler ve boksörler yaparlar. ve hiçbir dövüşcüde bir profesyonel orta ve agır siklet bir böksörün ve güreşcinin sırtını yere getiremez.

ve dünyanın en çevik dövüşcüleride orta ve agır siklet DÜZ böksörlerıdır..

ve dünyanın en iyiside mıke tyson dır. bunu levıs, holfied de bizzat söylemişlerdir. sokakta bu adamı deviricek bir adam yeryuzunde oldugunu sanmıyorum. tbi şuan çıçındaki kıllar agırdı.

ya burda yazsam roman olur.

herşey filmerdeki gibi degil. berki teknikleri kondisyonları hızları bir boksorden , güreşciden daha iyi olabilir diyer dövüşcülerin ama bir boksorun teke tek farklı bir dövüşcü ile sokakta dövüşmesi en fazla 10 saniye sürer.

işte dünyanın en iyisi. bu adam gibi biri daha gelmez yeryüzüne. 1:80 125 kg olmasına ragmen 48 kg lık bir boksor gibi hızlı. o malik abdul aziz tyson.

BORKED

Mike Tyson Knockouts Collection - YouTube
    Aynen, K1'in altın çocuğu Badr Hari boksa geçme kararı almıştı ama sonra vazgeçti, çok farklı boks gerçek anlamda güç, dayanıklılık, kondisyon, teknik, çeviklik ve hız isteyen bir spor bunu kickboks yaptıktan sonra boksa geçtiğinizde zaten aradaki farkı anlıyorsunuz.
    GEC13 GTİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Spor karsilastirmasi olarak algilamayin ama bu adami izlemek gercekten cok eglenceli.. Bazen paket yapip servis edecek saniyorum adamlari : D

BORKED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    muhammad ali yi unutmamak lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cMg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen, K1'in altın çocuğu Badr Hari boksa geçme kararı almıştı ama sonra vazgeçti, çok farklı boks gerçek anlamda güç, dayanıklılık, kondisyon, teknik, çeviklik ve hız isteyen bir spor bunu kickboks yaptıktan sonra boksa geçtiğinizde zaten aradaki farkı anlıyorsunuz.
    Badr nin boks yapmasi imkansiz o vucutla o k1 in adami. İstesede duz boksa gecemez bir ton sopa yer agir siklet sampiyonlarindan. İlk round da yatirirlar. Profesyonel boksorlerin vucutlari ve temelleri cocukluktan gelen orj vucutlar sisme degil badr gibi. Sinan abi bile emin ol o got gobekle ilk roundda yatirir.

Aynen kickboks yaptiktan sonra duz boksa gectiysen aradaki ucurumu gormussundur. Bunu normal bir vatandas veya kickboksorun anlamasi cok guc. Duz boks cok duznli gardi olan ayaklari yere saglam basan bir spor. Kickboks vsvs gibi diyer boks sporlari cok daginik sporlardir.

ahmet_xy
    Misafir
    hey gidi Mike Tyson hey. çok severdim kendisini. hapis falan derken kendisini mahfetti. yoksa eski performansıyla Lenox'un karşısına çıksaydı, Lenox'a ringi dar ederdi. şu Wladimir Kliçko'nun karşısına sağlam bir rakip çıkmaz mı hiç?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evrendogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhammad ali yi unutmamak lazım.
    20 mike tyson

21 patterson

22 muhammed ali X nedn X cunku soyadinin kolelerle bir baglantisi oldugu icin kullanmiyor normalde.

İste dunyanin en genc agir siklet sampiyon kemerini alan boksorler en genc tyson aldi 20 yasinda. İnanilir gibi degil.

Muhammed ali Vs mike tyson mu dersen bu sorunun cevabini kimse bilmiyor hala tabi cunku farkli zamanlarda boks yaptilar ikiside efsane ama bence tyson en iyisi.

Agir sikletin en hizli adami muahammed ali ydi , ama mike tyson aliden cok daha guclu ve en az onun kadar olmasada hizliydi.

Feremuan vardi kemik kiran ama yavasti.

kickboxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu showdan başkab birşey değil yurtdışını saymıyorum Türkiyeden bile çok hızlı kickboxerlar var göz açık kapıyana kadar ağzına tekme atalar bnun
    Olum nissan arabamı arabanın hası kralı subaru yıllardır biz yürüyomusuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet_xy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hey gidi Mike Tyson hey. çok severdim kendisini. hapis falan derken kendisini mahfetti. yoksa eski performansıyla Lenox'un karşısına çıksaydı, Lenox'a ringi dar ederdi. şu Wladimir Kliçko'nun karşısına sağlam bir rakip çıkmaz mı hiç?
    2002 haziran 22 de oynandi mac berki canli izlemissindir. Asrin kapismasi diye adlandirildi. Mike tyson o maca antrenmansiz cikti 124 kg ile. Eski esi robin mahfetti hayatini o adamin. Guzellik kralicesine tecavuz etti denildi tamamen yalan hep parasi icin somuruldu o adam. Ve islamiyeti kabul etmesi yuzunden. Muhammed aliye yaptiklari gibi.

Tabletten yazamiyorum eve gidince tysonun konusunu acicam 1.30 saat kendi dilinden hayati var. Bir konu hazirlim en iyisi.

Lennoxdan sonra cok sik calisti 99 kg a kadar dustu clfort ettien ile karsilasti 49 saniyede yatirdi karagergedan lakapli dunyanin en iyi yakin dovuscusu denilen boksoru. Lennox la rovans yapamadilar. Lenoxun **** yemedi. Kabul etmedi teklifi.

ahmet_xy
    Misafir

Lennoxdan sonra cok sik calisti 99 kg a kadar dustu clfort ettien ile karsilasti 49 saniyede yatirdi karagergedan lakapli dunyanin en iyi yakin dovuscusu denilen boksoru. Lennox la rovans yapamadilar. Lenoxun **** yemedi. Kabul etmedi teklifi.
    Lennox, Vitali Kliçko'nun da rövanş teklifini kabul etmedi. Boksu bıraktım dedi. Şu anda yenilgisiz üst sıralara çıkmış zenci bir boksör var. adını unuttum. sanırım bu çocuk Wladimirin işini bitirecek.

edit: yenilgisiz elemanın adını buldum: Deontay Wilder

35 maç yapmış. 35'ini de nakavtla kazanmış. yenilgisi ve beraberliği yok.

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi oyuncu olur bunlardan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lennox , witali bu adamlar kariyer pesinde. Boksu halka sevdiren halkin kahramanlari ali ve tyson.

Cok sakin rakibini cozerek boks yapiyorlar. Bir nevi alide oyleydi ama tysonda oyle birsey yok rakibi cozmesine gerek yok cunku cozene kadar nakalt oluyorlardi.

Dunyanin en hizli nakalt i tysona ait 8 saniye ve 16 yasindayken. Adam olacak cocuk bokundan belli olacak derler.

Ust uste 38 mac yenilgi almayan tek boksor.

20 yasinda en genc agir siklet sampiyonu olan sey kadar boyuyla dev gibi adamlari saniyeler icinde yatiran adam.

ahmet_xy
    Misafir
    Lennox , witali bu adamlar kariyer pesinde. Boksu halka sevdiren halkin kahramanlari ali ve tyson.
    +1. Kliçko kardeşlerden sonra ağır siklet boksun eski tadı kalmadı. Vitali kendisini Ukrayna siyasetine adadı. Wladimir kaldı geriye. O'nu da inşallah Deontay Wilder yere serecek

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunların güç dereceleri neyle ölçülüyor bilmiyorumda bu mike ın mesela sağlam bi vuruşundakı güç nedir ? Testlerı falan varmı
    DR. OWL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)