User Tag List

Sayfa 3/21 İlkİlk 1234513 ... SonSon
388 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: seni doverim sonra youtube a koyarim

gökberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne araç kullananlar ne de motorcular... Hiç bir şeyi genel olarak kuralına göre yapamıyoruz.
    Ya düzgün bir şoför şu saçma sapan kullanan motorcularla karşılaşıyor ya da şu düzgün kullanan motorcular abuk sabuk araç kullananlara rastlıyor.
    Herkes birbirini kötülüyor, kendini kuruyor, sonra genellemeler havada uçuşuyor.
    JDM Don Lastiği...
    JDM Kevgir...
    JDM Marlboro Lights...
    .
    .

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve sonsuzda dek o virajda mutlu olarak yaşadilar.

BurakOzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç kere adam dövdün sen paylaş dinleyelim .
    puhahahahahahaha

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur ne diyosun adam özür dilemiş o.pu çocuğu seni döverim diyo ben onun üstünden 50 kere geçerdim bana deseydi kolay nmı öyle adam dövmek sevmiyorum yolda motorluları açıkcası takmıyorumda bi bakıyorum adam dibimde bitmiş aynama kadar girmiş ne işi var orda bende sıkıştırıyorum hatta birini haliçde kamyonun altına sokuyodumda dua etsin hanım çığlık çığlığa bağırdı arabanın içinde acımam walla alırım altıma
    Bu nasil yorumdur ? Motora binmiyorsunuz belli biraz saygi duyun Bari. Sinek ezer gibi ezerim demekle olmuyo haci abi. motor surerken evet aralara girmek tehlikelidir motor kullaniyosan trafigi cook iyi okumak şart. Fakat bizim insanimiz kasitli sikistiriyor. Bide senin gibi dusunenler var tabi.

Motor surmeye basladigimdan beri motorla en az 10 15 mt ara birakirim. Bi hata yaparsa altima girmesin. Arkadan geliyosa aracin kafayi cekiyorum ki rahat gecsin, yagmurlu oldugunda adamin yanindan tapagaz gecmiyorum su birikintisinden adamin dengesi bozulmasin. Bu saygidir. Bide bilincli araba kullanicisiniz bu forumda...

Pizza motorlarina bende tavim. Ne kask takiyolar ne korkuları var abuk subuk yerlere girip cikiyolar. Kendini riske aratiyo altinda kalsa adaminda basini yakicak vicdan azabi cabasucabasi

Jackie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasil yorumdur ? Motora binmiyorsunuz belli biraz saygi duyun Bari. Sinek ezer gibi ezerim demekle olmuyo haci abi. motor surerken evet aralara girmek tehlikelidir motor kullaniyosan trafigi cook iyi okumak şart. Fakat bizim insanimiz kasitli sikistiriyor. Bide senin gibi dusunenler var tabi.

Motor surmeye basladigimdan beri motorla en az 10 15 mt ara birakirim. Bi hata yaparsa altima girmesin. Arkadan geliyosa aracin kafayi cekiyorum ki rahat gecsin, yagmurlu oldugunda adamin yanindan tapagaz gecmiyorum su birikintisinden adamin dengesi bozulmasin. Bu saygidir. Bide bilincli araba kullanicisiniz bu forumda...

Pizza motorlarina bende tavim. Ne kask takiyolar ne korkuları var abuk subuk yerlere girip cikiyolar. Kendini riske aratiyo altinda kalsa adaminda basini yakicak vicdan azabi cabasucabasi
    Hacı motora eyvallah saygımız var, gördüğüm zaman ben de sağa sola yanaşıp yol açarım selamlaşırız gider , bilinçli sürücüler ayrı tutuluyor zaten. Ama büyük çoğunluk da hakediyor sinek gibi davranılmayı. Sen takip mesafesi , lastik izi nedir bilmeden atın götünde uçuşan sinekler gibi kör noktamda gidersen ani manevrada hiç bi hak iddia edemezsin.
    Yemin ediyorum kasislerde,çukurlarda hep tedirgin oluyorum gözüm hep dikiz aynasında "ulan motorcu var mı arkamda, bagaja saplanır mı" ... Bunları biraz da motorcuların düşünmesi gerekiyo .. Dediğiniz gibi motorcunun trafiği okuması gerekiyo..
    Charged & Supercharged

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BurakOzdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puhahahahahahaha
    ahahhaha..

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Adam gelecek benim kör noktama sokulacak , trafikte camımın dibine kadar girip duracak ayakları artık kaportaya sürter şekilde , gelip aynama takıp gidecek afedersin ama değil sinek ben de *** gibi ezerim onu isteyen istediğini söylesin umrumda bile olmaz. Bu muameleyi görmek istemiyorsa önce kendisi dikkat edecek kurallara ki karşısındakinden de aynı özveriyi görsün. Arkadaşın yorumu gayet yerinde bence o yüzden.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jackie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı motora eyvallah saygımız var, gördüğüm zaman ben de sağa sola yanaşıp yol açarım selamlaşırız gider , bilinçli sürücüler ayrı tutuluyor zaten. Ama büyük çoğunluk da hakediyor sinek gibi davranılmayı. Sen takip mesafesi , lastik izi nedir bilmeden atın götünde uçuşan sinekler gibi kör noktamda gidersen ani manevrada hiç bi hak iddia edemezsin.
    Yemin ediyorum kasislerde,çukurlarda hep tedirgin oluyorum gözüm hep dikiz aynasında "ulan motorcu var mı arkamda, bagaja saplanır mı" ... Bunları biraz da motorcuların düşünmesi gerekiyo .. Dediğiniz gibi motorcunun trafiği okuması gerekiyo..
    aynen öyle motorcu kollamaktan yola odaklanamıyorum artık özellikle e-5 de , vızır vızır her yerden fırlıyorlar. Hayır korkuyorum bi gün çukurdan kaçıcam diye gömücem bitanesine geberip gidecek sonra bide katil olucaz yok yere. Allah göstermesin.

ceyhun737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LiveLeak.com - Motorcycle Tries To Pass Between Two Cars
    Bu ve benzeri salak saçma hareketi yapan o kadar çok var ki eminim forumda da vardır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim lafim telefonla konusup yola atlayana, durduk yere ben gecerim tribine girip sikistirana, saygisizlara ,

Bende araba kullaniyorum. Birtek siz kullanmiyorsunuz. Bukadar zor değil gelen adami kollamak. kapiyi mal gibi acanlarmi , ibneligine sikistiranlarmi? Nedir bu dusmakdusmanlik. Herkes sizin gibi ezerim tribine girerse motorcu arabadan indirip agzini yuzunu kirsin bumudur ? Yapmayin abiler yapmayin. Biraz saygi . Bukadar gaddar olmayin oda can . Yolda kedi kopek yavrusu gorsem icim kotu oluyo siz insan evladi oldurmekten bahsediyorsunuz.

Videoda motorcuyu savuncak degilim fakat su motorlara uvey evlat muamelesi yapilmasin

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    empati yapın arkadaşlar gerisi kolay..

araba sürmeyi bilmeyen aniden önünüze kıran makas atmayı onu bunu sıkıştırıp tehlikeye atmak sanan zibidiyle.. tek tekeri kaldıran agresizfçe ve kuralsız eğitimsiz motor süren kişiler bir fark yok aynıdır tek farkı biri arabada biri motorda..

motor eğitimi almış özellikle vespa academy yada honda motorsiklet kursu gibi profesyönel yerlerden yada kişilerden eğitim almış motorcular zaten öyle şeyler yapmazlar bilinçlidirler..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Duzeltme yapamıyorum bazen yanlis oluyo telefondan kusura bakmayin ekran kucuk olunca

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

walla sıkışık trafikte azda olsa kenara kaçıp motorculara yol vermişliğim çoktur ama lafım o dibime giripte ben ustayım diyenlere. Bide yolamı bakıyım motorcu geliyomu onamı bakıyım diye uğraşmak var.

Kimiside arabanın yanına geliyo hanıma bakmaya çalışıyo o zaman bende film kopuyo işte o zaman anasından emdiği sütü burnundan getiriyorum adamın. Sıçtığı deliğe kadar giderim acımam altıma da alırım gerekirse

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://m.youtube.com/watch?v=G5Ix-PeTkN4 cok eski videodur bircok kisi bilir. Boyle araba surdukce insanlar motorlar ve motorcular trafikte uvey evlat muamelesi gorucek.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ceyhun737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LiveLeak.com - Motorcycle Tries To Pass Between Two Cars
    Bu ve benzeri salak saçma hareketi yapan o kadar çok var ki eminim forumda da vardır
    al işte idiot mal değneyi aradan gecemedin noldu sinek gibi yapıştın yere daha beterde olabili geberip gidebilirdide yandakinin altınada girebilirdiki, bmwdeki kullanan muhtemelen fark etmedi sallanmadı bile araba olan camurluk yada kaputa oldu
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bende motorculara ayar oluyorum. Sinyal veriyorum dönücem inatla burnunu sokuyor. Rüzgar yememek için Arabanın yanına geliyo çukurlara onlar Yüzünden düşüyorum. Hele paketçiler aman aman..
    Coğrafya kaderdir

ceyhun737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://m.youtube.com/watch?v=G5Ix-PeTkN4 cok eski videodur bircok kisi bilir. Boyle araba surdukce insanlar motorlar ve motorcular trafikte uvey evlat muamelesi gorucek.
    Ya tek Taraflı bakıyorsun , araba suçlu da motor normal HIZLA mı geliyor yapma sende

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O hizda arabada olsa vururdu. 40 la sola atlanmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ceyhun737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya tek Taraflı bakıyorsun , araba suçlu da motor normal HIZLA mı geliyor yapma sende
    Hızın ne önemi var orada? Sol şeride o şekilde çıkılmaz. Motorcu sabırlıymış açıkçası ben olsam o dobloyu sağa çektirir adamın o günlük tüm keyfini kaçıracak bir uygulama yapardım. Resmen canına kastediyorlar adamın.

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hep bir motorcu maduriyeti konuşuluyorda. Trafikte abuk subuk giden yine onlar. Kimse zorla bin demiyor motor kullananlara. Ben köprü trafiğinde beklerken o aralardan gitme riskini göze alıyorsa düşünce ağlamayacak.

Video'ya gelince Transporter sürücüsü evet hatalı. Fakat öyle efelenmekle olmuyor bu işler. Sıkıyorsa aynı efelenmeyi bir minibüs şöförüne yapsaydı bakalım ne oluyordu
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)