User Tag List

Sayfa 20/21 İlkİlk ... 1018192021 SonSon
391 sonuçtan 362 ile 380 arası

Konu: Nissan B13 Sunny

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi maşallah ellerine sağlık sunny den sentra yaptın onu da dünya top 10 listesine koydun Allah kaza bela vermesin nazardan saklasın arabada yek gözüme batan şey arka düzenin bir türlü tutmaması ne yapsan ne etsen arka tarafta bir şeyler yamuk kalıyor o da nazarlığı olsun belki de fotoğrafların açısındandır bilemiyorum abi naçizane bir sorum olacak tr de bu arabanın piyasasını en iyi sen biliyorsun ülkemizde hiç tek kapı var mı? gümrükten falan girmiş olan çünkü bayılıyorum ya tek kapsına hastalık oldu biliğin bir de pulsar gtr-i ahh kıbrısta olmak vardı şimdi
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi maşallah ellerine sağlık sunny den sentra yaptın onu da dünya top 10 listesine koydun Allah kaza bela vermesin nazardan saklasın arabada yek gözüme batan şey arka düzenin bir türlü tutmaması ne yapsan ne etsen arka tarafta bir şeyler yamuk kalıyor o da nazarlığı olsun belki de fotoğrafların açısındandır bilemiyorum abi naçizane bir sorum olacak tr de bu arabanın piyasasını en iyi sen biliyorsun ülkemizde hiç tek kapı var mı? gümrükten falan girmiş olan çünkü bayılıyorum ya tek kapsına hastalık oldu biliğin bir de pulsar gtr-i ahh kıbrısta olmak vardı şimdi
    dostum çok sağolasın, arka bu şekilde : https://i.ibb.co/rQRYRBR/IMG-9121.jpg

tam dediğin gibi bazı açılardan yamuk bazı açılardan ok gibi duruyor. Ama sıkıntısı var, bagaj kapağı değişmesi gerekiyor. Birde usdm stoplar orjinal değil depo üretimi. Kalıpları biraz yamuk. Sağ arka özellikle ne yapsam o çaprazlığı alamıyordum meğerse kalıbı ucundan bagaja doğru genileşleyerek geliyor, bende en optimum düzeyde bıraktım. Saldım artık bagaj kapağı var elimde, boyanana kadar böyle devam.

tek kapısı sentra olarak 1 tane var, Adana'da bal köpüğü. Sentra gts olarakta Mersin veya Antalya'da bordo olması gerekiyor. ga16de motorlu (nx coupelerde olan motor) birde 4 kapı sentra var yine ga16de li oda beyaz ve diyarbakırda.

Ben n14ü sevmiyorum, umarım tez zamanda motor olarakta sr20 ve neovvl kapak ile taçlandırırız projemizi. Çok teşekkürler güzel yorumun için.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşallah bir iki seneye kadar ilana düşerler 2 sene içinde almayı düşünüyorum Allahın izniyle o zaman bana da konu açmak nasip olur herhade malatyada 2 tane bordo bir tane mavi 1 tane de beyaz gördüm şu ana kadar yabancı forumlarda tek kapısını gördükçe iştahım açılıyor

Purmol35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be konuya yazalı 8 sene olmuş, ara ara girip bakıyordum, hala daha uğraşman sevindirici. Kazasız belasız inşallah sr20 li şekilde binmek nasip olur. Bu arada micra jantlarını sende kovalıyormuşsun, bende nerdeyse 5 sene kovaladım, bulduklarım hep patlak yada eksikti

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapıyorsun bu sporu

CabrioMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah kahvesi eşliğinde konuyu en başından sonuna kadar keyifle okudum. Gerçekten ilmek ilmek emek var. Japonlar kendi arabam da dahil her zaman farklı gelmiştir. Konya'da okurken yolda çok fazla Sunny görüyordum. Oranın halkı çok seviyordu. Aracınıza Maşallah, kazasız belasız sürüşler dilerim. Micra jantları işin son noktası olmuş.
    @kilicworkss

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah micra jantı çok iyi durmuş kazasız belasız inşallah konu anlatım tarzınıza bayıldım çok eğlenceli ve sürükleyici
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son eklemeler yine birbirinden güzel. Jantı bulmana sevindim çünkü ben de kendi arabam için çok uzun süre aramıştım bijon aralığından dolayı.Motor içi de ayrı güzel durmuş.Keyifle kullan hocam.

Bi sorum olacak.Kendi arabam için koltuk ısıtma yapmak istiyorum. Becerim yok senin gibi ama , orijinal ısıtma tuşunu bulabiliyorum. Tek kademeli tuşu. Bunun tesisatı vs yapılması zor mu?Tesisat nereden çekilmelidir mesela?
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah dostum kazasız belasız.
    Ilk günden beri yaptığın değişiklikleri severek takip ediyorum.
    gözümü tırmalayan 2 nokta var.
    1- bagajın üstündeki siyah plastik parça , spoiler gibi birşey sanırım.
    2-aynaları yanliş görmüyorsam beyaz , gövde rengi bi tık daha görseli tamamlayabilir.

bunlar dişinda jantı da çok beğendim , dönemini aşırı yansıtmamış ama görsel olarak cuk oturmuş.
    Tekrardan kazsız belasız inş..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah bir iki seneye kadar ilana düşerler 2 sene içinde almayı düşünüyorum Allahın izniyle o zaman bana da konu açmak nasip olur herhade malatyada 2 tane bordo bir tane mavi 1 tane de beyaz gördüm şu ana kadar yabancı forumlarda tek kapısını gördükçe iştahım açılıyor
    Vallaha dostum coupe düşse ben alıp 1-2 spesifik parçasını söküp satacağım. Eğer düşürürsem o zaman sana da haber veririm.

Alıntı Purmol35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be konuya yazalı 8 sene olmuş, ara ara girip bakıyordum, hala daha uğraşman sevindirici. Kazasız belasız inşallah sr20 li şekilde binmek nasip olur. Bu arada micra jantlarını sende kovalıyormuşsun, bende nerdeyse 5 sene kovaladım, bulduklarım hep patlak yada eksikti
    Çok teşekkür ederim. 4 senedir arıyorum, speedlineleri aldığım zamandan beri. 800 liraya jant lastik kaçırdım, 1400 liraya sıfır paketinde serviste kaçırdım gemideyken. Nasip bunlaraymış.

Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapıyorsun bu sporu
    çok Teşekkür ederim.

Alıntı CabrioMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah kahvesi eşliğinde konuyu en başından sonuna kadar keyifle okudum. Gerçekten ilmek ilmek emek var. Japonlar kendi arabam da dahil her zaman farklı gelmiştir. Konya'da okurken yolda çok fazla Sunny görüyordum. Oranın halkı çok seviyordu. Aracınıza Maşallah, kazasız belasız sürüşler dilerim. Micra jantları işin son noktası olmuş.
    Çok teşekkürler, 90 ların japonları ruhlu arabalar. En azından benim için. Konya müthiş bi cennet bu konuda ama ne yazık ki araçların çoğu dıştan çok güzel, içten çürük. Kimisi abuk subuk şeyler yapmış araçlara gördükçe üzülüyorum.

Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah micra jantı çok iyi durmuş kazasız belasız inşallah konu anlatım tarzınıza bayıldım çok eğlenceli ve sürükleyici
    Çok teşekkür ederim. Konuyu ara ara girip neyi nasıl yapmışım diyorum, okuyup geçmişi yat ediyor, gülümsüyorum. Bu konu benim için günlük niteliğinde o an ne hissediyorsam onu yazıyorum sanırım o duyguyu da aktarabiliyorum

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son eklemeler yine birbirinden güzel. Jantı bulmana sevindim çünkü ben de kendi arabam için çok uzun süre aramıştım bijon aralığından dolayı.Motor içi de ayrı güzel durmuş.Keyifle kullan hocam.

Bi sorum olacak.Kendi arabam için koltuk ısıtma yapmak istiyorum. Becerim yok senin gibi ama , orijinal ısıtma tuşunu bulabiliyorum. Tek kademeli tuşu. Bunun tesisatı vs yapılması zor mu?Tesisat nereden çekilmelidir mesela?
    Vallaha bende aradım ama et kurtarmadı, spacer işine girmek istemiyordum. Bilezik vs gerekmeden çuk oturdu göbeklerede ama coiller ve amortisör tablalarıla serçe parmağım kadar mesafe var. Birde turum ciddi azaldı ufak bir flanş işine gireceğiz.

Orjinal tuş, kaliteli ped alınarak şu çan çin çok setlerin role-kablo tesisatı kaliteliydi ben aldığım zaman onlar tercih edilebilir. Tek kilit soru elektriği mutlaka ayrı bir role ile kontak tetikli alın, yoksa sabahları araba ne kadar sıcak diye akü bitmiş şekilde uyanıyorsunuz. Malesef benim aracımda tesisat orjinale sadık olduğu için direk 12 geliyor.

Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah dostum kazasız belasız.
    Ilk günden beri yaptığın değişiklikleri severek takip ediyorum.
    gözümü tırmalayan 2 nokta var.
    1- bagajın üstündeki siyah plastik parça , spoiler gibi birşey sanırım.
    2-aynaları yanliş görmüyorsam beyaz , gövde rengi bi tık daha görseli tamamlayabilir.

bunlar dişinda jantı da çok beğendim , dönemini aşırı yansıtmamış ama görsel olarak cuk oturmuş.
    Tekrardan kazsız belasız inş..
    Öncelikle çok teşekkürler. Çita spoiler artık benim içinde göz tırmalıyor, bagaj kapağını değiştirene kadar kalır ama.

Sonrasında uzun süredir bunun arayışındayım. Orjinalini bulup getirtene kadar bu şekilde devam eder.

Aynalar önceki jantlarla takım olması açısından kapakları beyazdı, açıkcası hoşta gözüküyordu yandan kapalı iken. Ama şimdi jantlar oeme döndü ayna kapaklarını da havalar düzelince araç rengine boyarım. Döneminin jantları hem çok ağır hem de çok hantal duruyor. Bu sebeple micra jantını gördüğüm günden beri benim olacaksın nidalarıyla aranıyordum, çok şükür kısmet oldu. Benim için jantın tipinden daha çok ağırlığı, göbeğe oturması ve flanş gerektirmemesi önemli, jantlar 7.5kg geliyor buda beni etkileyen yegane özelliği. Flanş istiyor ama onuda kaliteli bir şekilde yaptıracağız inşAllah.
    Konu painkller tarafından (13-01-2021 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

15.01.2021

Alıntı h.savas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ellerine kollarına sağlık gerçekten yetenekli bi insansın ,aracada maşallah
    sizin yorumunuzu görmemişim çok teşekkür ediyorum.

bir önceki gönderimde kule gergisinden bahsetmiştim. Bu araca ait olanlar düz şekilde gergi vidasızdı. Araştırmalarım sonucu n14 pulsar gtir ın kule gergisinin ufak değişikliklerle uyduğunu buldum ve başladım arayışa. Japonya'da bulup siparişini geçmiş beklemeye başlamıştık taa ki düne kadar.

Elimize ulaştı,

Ersan şahin kır ile başladık düşünmeye bunun altına contavari bir şey uydurmalıydık ki metal metale değmemeliydi, çünkü sök tak ayarla gerilme derken zemini mafedecektik. Kilingrit su çekti nemli kaldı, kağıt zaten *****, o incelikte kauçuk buldum fakat oda aradan gülümseyince söktüm attım. Sonunda tüysüz bez bant ile ince ince katman yapmakta çözümü buldum.

before,

afterliyemeden,

hayy anasını söktük amortisörü gidersin dağ evine öbür arabaların birinden sökersin amortisörü, sanayide kuleden ayırırsın. Saplamaları öbürleriyle değiştirip devam ettik. Sağolsun Yalova sanayi'de tanıdıklarımızla işimizi çözmüş olduk.

kar yağmur çamur bağlantımızı yaptık, ama gergi işini çözememiştim. Onu da bugüne bıraktım dün gece ki araştırmalarım sonucunda bir yere varamadım kimisi içe ger kimisi dışa ger diyor. Hayır germe işi de bir tuhaf öyle kuleyi açarcasına değil sadece rijit bir yapı oluşturmak gerekiyor. Bende bunu kuleleri içe çekmekte değil dışa itmenin mantıklı olacağını düşünerek o şekilde ayarladım.

direksiyon hidroliği hazne borusunu içinden geçirmek için söktüm fakat titreşimde deydiği için önce bunun etrafına hortum geçirdim. Ardından da bez bant ile sardım.

basınçlı hortum sabitleme ayağına da titreşimde ses yapmasın diye bir kaplama yaptık.

gergiyi dışa doğru gerince gergi yukarı doğru yükseldi bu durumda da ön duvara ve bakalitlere değme durumu ortaya çıktı. Bu araya fitil yaptım.

son durum bu şekilde, ilerleyen günlerde ince ayarları değişiklik gösterecektir. Araştırmalarım bu hususta devam ediyor.
    Konu painkller tarafından (15-01-2021 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.
    TR - B13

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    soldaki bidonuda bir değişsen ?
    new project GTR 280SX

https://www.instagram.com/gtr_280sx/?hl=tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    japonyadan ürünü getirmek kaça mal oldu kalem kalem?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    japonyadan ürünü getirmek kaça mal oldu kalem kalem?
    100 dolar civarıydı ürün, 37 dolar küsüratıyla kargo ödedik. Fedex ile geldi, gümrüğe total 150tl ödeme yaptık.

Alıntı AvcI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soldaki bidonuda bir değişsen ?
    soldaki bidondan kastınız aracın yolcu tarafında kulenin orada ki direksiyon hidrolik kutusu etrafına sarılı spoon çorap herhalde. Onların yıkanma zamanı geldi yine.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uhh çok paraymış

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soldaki bidondan kastınız aracın yolcu tarafında kulenin orada ki direksiyon hidrolik kutusu etrafına sarılı spoon çorap herhalde. Onların yıkanma zamanı geldi yine.
    new project GTR 280SX

https://www.instagram.com/gtr_280sx/?hl=tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

23.01.2021

Alıntı AvcI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle sizin yorumunuza cevap vermek istiyorum.

Bu genleşme kabının malesef orjinali bu renk, sonradan sararmıyor yani. Elimde 3 tane var 3 üde müthiş tortulu haldeydi. Benzin, tiner, çamaşır suyu, aspirin, diş fırçası, boya fırçası, kum neler neler denedim. Sonunda temizleye bildim ama baya bir mesai harcamıştım bu işe. Piyasada taiwan olanları mevcut onlar beyaz olarak geliyor fakat ben nissan arması olmayan veya nissan bulunmuyor ise japon olmayan hiç bir şeyi arabama takmamaya özen gösteriyorum. Daha iyisi alman olarak vardır tescillidir o parçayı tercih ederim ama bu konuda tercihim olabildiğince oem veyahut japon.

Konunun güncelleme sebebine gelmeden önce arabayı toplarken yaptığım bir liste var fakat ben bu listeden yapılacakların üstünü sildikçe arabada var olan yeni sorunları keşfediyorum. Örnek verecek olursak bu gün ele alacağımız konu, arabanın cold start rolanti videosunu buraya tekrar koyuyorum.

Zincir ve rolanti dışında duyulan bir vınlama mevcut. Videoyu çekerken hava 2-3 derece falan olduğundan hava soğudukça bu ses ya arttı yada ben özellikle duymaya başladım. Çünkü varex ile gezerken bunların hiç birini duymuyordum, son susturucuyu oeme çevirince ses gelmeye başlamış fakat umursayacağım düzeyde değildi ya da yapılacaklar listemde ona sıra gelecek kadar umursamıyordum diyelim. Neyse direksiyon kutusu revize oldu takıldı, bu ses kafamı kurcalamaya başladı.

Araştırdık ne olabilir kirlenmiş bir alternatör ve bilyası;

Aldık alternatörleri çalışma odamıza yatırdık, yetmedi gittik karda kışta ayıların inmeyeceği saatte dağ evimizdeki arabalarımızdan söktük.

bazı sorunları tespit ettim, kömürlerin yatağında uydurma işler.

90 amperlik skystar yan sanayi dinamosu,

bitmeye yakın kömürler. Elde 4-5 tane alternatör olunca kimisi orjinal çıktı kimisi hallaç pamuğu, kimisi bu arabaya nasıl uydurulmuş şaşırdım. Yani merak içinde bir hafta sonu geçirdim.

Pazartesi olunca uygun kömürleri alıp kömürleri değiştirdim, alternatörleri temizledim, sargılardan güzel olanları seçtim. diyot ve kollektörler iyi durumdaydı çıktıkları gibi taktım. Bilyaları yağlayıp yataklarını gressledim. Dinamolarımızı topladık,

kameramıza yakın olan ss'e diğeri yedeğe. Unutmayın amacımız fabrika kondisyonunu yakalayıp bazı konularda en dolu sr20li gts modellerini bile geçmek.

Neyse ben bu sarj dinamolarını söktüm bilyaları incelerken buruk bir şekilde fark ettim ki sorunumuz sarj değil marş demek isterdim ama ne alaka. Keşke marş olsaydı, direksiyon pompasından geliyor uğultu.

Haydiiii yağını yeni değiştirdik, kutu revizeden gelince. Sistemde yağda bırakmadık diyordum ama elde olan yağlar ile en azından depodakini değiştireyim dedim.

Gürpınar bana sponsor olmalı, ben yeni sanıyordum içindeki yağı halbuki yeniydi de. Sistem totalde 0.9 litre yağ alıyordu ben 900ml yağ ekledim ne az ne çok tam tamına havasını vs. aldık. Ama yağ 3-4 ay içinde bu duruma gelmişti. Demek ki kutunun rodaja ihtiyacı varmış dedim.

fırsattan istifade uzun zamandır değiştirmek istediğim hidrolik direksiyon sıvı haznesi. Bu hazneyi 6 kere boyadım 6 sınıda beğenmeyip listede beklemeye almıştım. Fırsat bu fırsat dedim,

ofisimin arkasında ufak bir atölyem var burada başladık boyamaya kurutmaya ***** havalar soğuk..

fena olmadı.

arabadan çıktığı hali.

Neyse konumuza dönelim, bir reçete oluşturduk direksiyon hidroliği için. Liqui molly 1100 toptech ve atf additive aldım incelemelerim ışığında.

ilk aşama arabayı yerden kestim, hidrolik deposunun geri dönüşünü körledim ve geri dönüşü bidona verdim. Başladım direksiyonu çevirmeye sıvıyı boşaltmaya. Baktım boşalmıyor başladım gidiş hortumundan üflemeye. İçini boşalttım sandım 1litre döktüm başladım çevirmeye yetmedi çeyrek litre daha ekledim. Neyse ki sonunda temiz sıvıyı gördük. birde dedim marşa basıyım pompayı çevirteyim. Onuda yaptım. 1.5 litreyi bulduk yani sonunda. Neyse havasınıda aldım bir güzel. Artık içeride neler döndüyse 0.9 litrelik sistem 1.5 litre ile temizlenmiş oldu. Üzerine 75-80 ml civarı atf additive ekledim.

Bu sırada yeni depomuzu taktık, fakat orjinal kelepçeyi sökemediğim için yeni tip kelepçe taktık.

bu kelepçeleri soğutma sıvısında yıpranmış hortum girişlerinde el mahkum kullanıyorum ama yakıt ve hidrolikte olabildikçe orjinal kullanmak istiyorum.

ertesi gün ufak bir depo karıştırma uygun orjinal kelepçeyi takıyoruz. tabi spoon tank çoraplarımızı da yıkadık. Uygun fiyatlı düşürebilirsem onları da yenilemek istiyorum iyice kendilerinden geçtiler.

yeter mi saplamaları ve bağlantılarını temizliyor, plastik contaları/vida yataklarını silikon spreyleyip somunları da gresliyoruz.

pompanın basınçlı hortumunun izolasyonu berbat haldeydi önce yumuşak plastik spiral alıp sardım sonrasında orjinal sağlam yalıtımını başka bir hortumdan keserek cırt kelepçe ile sabitledim.

ufak bir yağlanan yerlerin temizliğini yaptık.

Nitekim bunları yaptıktan sonra direksiyon baya hafifledi. Ama ses azalsada gelmeye devam ediyor, rulman şipariş ettim direksiyon pompasının ama bu sürede yurt içinden/dışından arkadaşlarımdan video istedim. Aynı motoru kullanan diğer arabaların pompalarını youtubeden dinledim. Hepsinde bu ses mevcut, sanırım ses mekanik pompanın doğal sesi. Sıvıyı çiğnemesiyle alakalı, bakalım additive tam olarak karışınca sisteme daha da kesilir gibi geliyor ses.

Yapılacak listemde ki bir diğer incik boncuk şey ise,

sağ arka janta itelediğim bijonlar.

diğer 3 jantımda bu bijondan mevcut 19 lokma, cms ve yan yüzünde 62 yazıyor. Yalova'da gezmediğim lastikçi kalmadı, internette araştırdım ama bulamadım. Aramızda elbet lastikçisi olan, lastikçisiyle samimiyeti olan vardır. Gözüne ilişir ise bu somunlardan en az 3 varsa 5-10 adet almak istiyorum, resmen takıntı oldu.

Bundan sonraki yapılacaklar,

- gts2 arka spoiler
    - ayna kapaklarının beyaz yerleri araç rengine boyanacak (havalar düzelmesi gerekiyor)
    - kaliperler temizlenip bir daha araç rengine boyanıp verniklenecek
    - çelik fren hortumları yapılacak ve fren sıvısı yenilenecek.
    - alt takım için bushing kit alınacak
    - ön arka spacer yapılacak
    - bulunabilir ise arka cam perdesi yapılacak
    - alarm sisteminin aktif olduğunda yanan ışık orjinal nissan security bakalitiyle değişecek.
    - bu süre zarfında düzgün sr20de bulabilirsem onu alıp toplamaya başlayacağım.
    Konu painkller tarafından (23-01-2021 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım sr 20 temiz denk gelir de temiz temiz binersiniz. Nedense tank çorapları gözüme çok tatlı geldi onlarda bi perwollu haketmiş gibi.

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah elinize sağlık, her işin üstesinden gelmişsiniz. Ne eğlenceli olmuş. Bu proje bitince eminim çok boşluğa düşüceksiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)