User Tag List

Sayfa 15/28 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
528 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: Bir Garip Otomobil Hikayesi

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kadar sıfır almıştı şimdi böyle bir arabayı yapmak isterseniz ortalama 50 60 K paralar harcamak gerekiyor aslında aradığım araba tam olarak da buydu . Andrew ile konuştuk ortalama bir yerde anlaştık kendisi İzmir’de aracı İstanbul’da olduğu için hep telefonda görüştük aracı canlı gözle gördüm ve ortak bir gün belirleyip bir Cumartesi günü Maslak sanayide Askar Veysel ustanın dükkanında buluştuk . Kendisi BMW arabalarda gerçekten bu ülkede sayılıdır gerek adamlığı gerek esnaflığı gerekse ustalığı tartışmaya kapalı birisi gerçekten M’lere fısıldayan adam desem yeridir Kaportada tabiki yine Serkan Kral a emanet ettik konuşulan dışında en ufak bir şey çıkmadı vurdum hayırı
    Arabayı ilk gördüğüm karelerden bir tanesi ,

Pazartesi için sözleştik ,buluştuk havalemizi yaptık satışa gidicez Andrew’un yanında kimlik yok ehliyet var tamam buraya kadar her şey normal ama Andrew da artık benim gibi fosil olduğu için ehliyetinde o dönem TC kimlik bo yazmıyordu dedim Andrew bu iş zor hacı sen İzmirden kimliği kargoya çıkart gelsin yarın yaparız satışımızı , yok noteri tanıyorum vs dedi ama noter tabikide işlemi yapmadı Andrew kanka istersen paranı geri gönderiyim vs diyo ama çok eski hukukumuz var dedim saçmalama en kötü ihtimal yarın satışı alırım dedim ama ben kendimi biliyorsam satışı alırım dedim
    Feyzli bir iki abimi aradıktan sonra gayrettepede bir notere gittik Andrew da notere kimliğini mail attırdı gittik artık aradılar ne söylediler bilmiyorum ama neredeyse satışın bedelini dahi almıyorlardı plakasını aldı üzerinden adam haklı 35AND 87 şehiri ismi doğum yılı hepsi var zaten hayatımda plaka fetişim olmadı nedense verilen para günah gibi görüyorum ama gerçekten çok da hoş duruyor ama her seferinde niyetleniyorum sonra diyorum boşver günah hıaaaadil mert korkusuz
    Aracı aldık renk gördüğüm en güzel renklerden bilidir o E46 lardaki carbon black gibi değil geceleri siyah güneş vurduğunda mor akşam üstü gece mavisi oluyor arabanın rengiyle aşk yaşıyordum ya resmen ilk gecesi yakıtı doldururken ,

Daha önce görmeyen ve karşı çıkan taraf ikaşın o gece gördü arabayı herkes iyi ki bunu almışsın dedi araba o kadar iyi duruyor ki sanki sene 2008 ve arabayı borusandan çıkartmışım Sezarın hakkını Sezara vericeksin hocam Andrewdan araba alınır hem de gözünü kapatır alırsın ama o da benim gibi parayı çok seviyo hahaha aracın yağ bakımı yeniydi ama ben kendim değiştirmek hatta yataklarını değiştirmek istiyordum Askar Veysel ustama söyledim gereksiz olur 80 K 85 K arası değişsek iyi olur dedi ama ben pimpirikli adamım zamanında motordan o kadar çektim ki BMW gurbu bir otomobilden ( mini ) 5000 km de bir yağ yerine motor yapıyordum arabaya dedim abi bunu Amerikaya gidiyim geliyim değişelim yağı suyu aradan çıksın gerek yok ama tamam dedi , sıra geldi arabaya plaka almaya
    Şişli trafik artık beni baya baya tanıyo ne hikmetse RX8 im siyahtı KC plaka verdiler Vette kısmet KC geldi bu da siyah bunun da plakası şişli trafikten çıkacak yine bizim Mustafa Canı’ı aradım dedim Şişli trafiğin önündeyim ne aliyim plakayı dedi asıl KC gelsin kepçük tamam lan dedim KC alıcam girdim içeri plaka istyorum dedim neler var sırada kc var başka bir şey istersen bedeli var dedi dedim abi KC ver alışık olduğumuz plaka

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olduk mu sana KC KC KC biri tanımasa la diyecek bunlar birinin bu da benim diye takılıyo neden her plakası KC hayır ne adımda ne soy adımda K ve C ile uzak yakın harf yok hayatta bazen bazı işaretler vardır arkadaşlar ve işaretlere uymak gerekir ben siyah arabada K ve C’nin uğuruna inanır oldum çok mu iyi duruyor hayır çok mu anlamlı hayır ama artık benim için anlamlı Araba o kadar eğlenceli ve kontrollü tarifi yok İskender X pipe M perf kazan vardı size sesi şöyle tarif ediyim rolantide kuzu gibi ama gazlarken o kadar güzel bir sesi var ki ufak ufak köşeden çıkarken gazı pompaladığınızda tam bir kamçı sesi çıkıyor istediğim ses buydu o kadar yeterli o kadar tok ki seste en ufak bir drone yok en ufak bir bozulma çatırdama patırdama yok ses sistemi Muzzez Ersoy bazen sırf müzik dinlemek adına arabayla geziyordum manuel olması o kadar hoşdu ki yani size söyle söyleyeceğim ben hayatımda daha konforlu maneul vires bir araç kullanmadım bu segment demiyorum idda ediyorum o kasanın 3.20 d si bu arabadan daha konforsuzdur debriyajı vs arabayla o kadar eğleniyordum ki yol tutuşu şöyle söyliyeyim arka iter çok hızlı ve KW V3 coiloverlı bir mini Cooper aracımda EDC vardı amortisor sertliğini ve yumuşaklığını ayarlayabiliyorsunuz fakat bizim Mertin aracında coilover vardı bakın o zaman işte bambaşka bir levela çıkıyor M3 tarifi yok o keyfin ne anlatılsa boş araba konfor bakımından her şeyi vardı koktuk şişirme hafıza ısıtma vs vs ama şöyle bir dezavantajınız oluyor arabanın M3 olduğunu siz Allah ve Borusan biliyor .
    Yolda sadece anlayan küçük bir topluluk var gerisinde 3.20 d araba sürücüsüne güzel ve konforlu o kadar arada bir otomobil atmosferik olduğu için deneyebileceğiniz araçlar sınırlı hızlı mı bir çok kişi için hızlı bir de kendi otomobilim nedense yine efsunlu gidiyordu c pipe m perf catback ve evolve yazılım vardı amansız powershiftler heel and toe lar havada uçuşuyordu . arabanın manuel olduğunu bir çok kişi gördüğünde şok oluyordu , hatta bununla alakalı bir maceramız bile var caddede panpalarla buluşucaz yanlarına gidiyorum caddede 1 2 3 yaptım sonra 2 1 yaptım ve mekanın önüne geldim . Aynı mekanda bizi tanıyan birkaç arkadaşımız da varmış hatta demişler bu araba manuel değimliydi diye yok ya dkg muhtemelen vs demişler daha sonra arabanın yanına gidip bakmışlar ve bunu bize daha sonra gelip anlattılar demekki atılınca atılıyormuş ama burada kimseyle dkg nin teknolojisini tartışmayacağım dkg çok ama çok iyi bir şanzıman dkg den iyi vites atarım ama stabil atamam her zaman değil vites küçültmekse dkg çok gaddar düşürüyor biz de yapıyoruz bir şeyler ama yok ha bu gün aynı kondisyon aynı renk 2 M3 koysunlar biri dkg biri manuel yine manuel alırım benim sanırım olayım manuel
    Geceden 1 fotoğrafımız da var ,

Gitmeme o kadar az kalmıştı ki haftadan az yeni araba yeni bir heycan tabiki ama bir tarafdan da çok gitmek istiyorum iki arada bir deredeyiz sanki hayatının aşkını bulmuşsun yazın ama yaz bitmiş herkes kışlığa geri dönüyor arada boşa geçen yaz var ya da hatunu buldun kısa dönem askere çağardılar yine de anlamayanlar için Evi boş yakalamışsın buddyni çağarıcaksın eski sevgilin aramış gel görüşelim diyor hadi buyur gibi duygu karmaşalarını sıralayıp arttırabilirsiniz
    Böyle taktı tatlı yatıyordu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vakit gitme vaktiydi artık arabaları kameranın tam önüne sotelemem gerekiyordu Batıkan resimde de o dönem kazasız sandık motorlu M6 vardı. Onu da koyduk mu bizim oğlanların yanına 1 aydan neredeyse fazla yokuz yatsınlar dedik abi kardeş torun tombalak

Bu fotoğrafı gideceğimiz günün sabahı çektim saat 12:30 da uçak vardı ama insanın göresi geliyor sanki aileden biri sanki kız arkadaşım nedense arabalar ile aramda anlamsız bir bağ oluyor ve ben metalin duygusallığına inanıyorum .

Efsane kadro 1 ayda batı yakasında ayağını basmadığı kare bırakmadı birkaç güzel görsel ve birkaç güzel hikayeler de var anlatacağım
    Biraz ara verelim herkes alışık değil 2 gün üst üste posta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yine buralar alev aldı alışık değiliz ard arda post atmana

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapma Aren reis verme sürekli malı. Bunlar müptelası olacak sonra yetiştiremicen

Evi boş yakalamışsın buddyni çağarıcaksın eski sevgilin aramış gel görüşelim diyor hadi buyur gibi duygu karmaşalarını sıralayıp arttırabilirsiniz
    hahahahaaha bura yardı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu olsun

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    takip ettiğim dizinin 1 haftada 2 bölüm vermesi gibi sevindim yeni postu görünce
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay arkadaş bi gidip geleydin şu amerika ya. Hikaye hep amerika yuzunden yarim kaliyor
    Life is Too Short To Stay Stock

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu M3 bir harika

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah her seferinde de insan turnayı gözünden vurur mu ya
    Esas irdelenmesi gereken husus bu.

Maşallah nasıl bi çevre varsa artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulan M3 be

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitoski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan M3 be
    Maşallah de kardeşim maşallah ulan deme maşallah de

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi anlatımlar benzetmeler efsane M3ün rengi de ayrı bir efsaneymiş tabi ki
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Denizyaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Arenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kadar sıfır almıştı şimdi böyle bir arabayı yapmak isterseniz ortalama 50 60 K paralar harcamak gerekiyor aslında aradığım araba tam olarak da buydu . Andrew ile konuştuk ortalama bir yerde anlaştık kendisi İzmir’de aracı İstanbul’da olduğu için hep telefonda görüştük aracı canlı gözle gördüm ve ortak bir gün belirleyip bir Cumartesi günü Maslak sanayide Askar Veysel ustanın dükkanında buluştuk . Kendisi BMW arabalarda gerçekten bu ülkede sayılıdır gerek adamlığı gerek esnaflığı gerekse ustalığı tartışmaya kapalı birisi gerçekten M’lere fısıldayan adam desem yeridir Kaportada tabiki yine Serkan Kral a emanet ettik konuşulan dışında en ufak bir şey çıkmadı vurdum hayırı
    Arabayı ilk gördüğüm karelerden bir tanesi ,

Pazartesi için sözleştik ,buluştuk havalemizi yaptık satışa gidicez Andrew’un yanında kimlik yok ehliyet var tamam buraya kadar her şey normal ama Andrew da artık benim gibi fosil olduğu için ehliyetinde o dönem TC kimlik bo yazmıyordu dedim Andrew bu iş zor hacı sen İzmirden kimliği kargoya çıkart gelsin yarın yaparız satışımızı , yok noteri tanıyorum vs dedi ama noter tabikide işlemi yapmadı Andrew kanka istersen paranı geri gönderiyim vs diyo ama çok eski hukukumuz var dedim saçmalama en kötü ihtimal yarın satışı alırım dedim ama ben kendimi biliyorsam satışı alırım dedim
    Feyzli bir iki abimi aradıktan sonra gayrettepede bir notere gittik Andrew da notere kimliğini mail attırdı gittik artık aradılar ne söylediler bilmiyorum ama neredeyse satışın bedelini dahi almıyorlardı plakasını aldı üzerinden adam haklı 35AND 87 şehiri ismi doğum yılı hepsi var zaten hayatımda plaka fetişim olmadı nedense verilen para günah gibi görüyorum ama gerçekten çok da hoş duruyor ama her seferinde niyetleniyorum sonra diyorum boşver günah hıaaaadil mert korkusuz
    Aracı aldık renk gördüğüm en güzel renklerden bilidir o E46 lardaki carbon black gibi değil geceleri siyah güneş vurduğunda mor akşam üstü gece mavisi oluyor arabanın rengiyle aşk yaşıyordum ya resmen ilk gecesi yakıtı doldururken ,

Daha önce görmeyen ve karşı çıkan taraf ikaşın o gece gördü arabayı herkes iyi ki bunu almışsın dedi araba o kadar iyi duruyor ki sanki sene 2008 ve arabayı borusandan çıkartmışım Sezarın hakkını Sezara vericeksin hocam Andrewdan araba alınır hem de gözünü kapatır alırsın ama o da benim gibi parayı çok seviyo hahaha aracın yağ bakımı yeniydi ama ben kendim değiştirmek hatta yataklarını değiştirmek istiyordum Askar Veysel ustama söyledim gereksiz olur 80 K 85 K arası değişsek iyi olur dedi ama ben pimpirikli adamım zamanında motordan o kadar çektim ki BMW gurbu bir otomobilden ( mini ) 5000 km de bir yağ yerine motor yapıyordum arabaya dedim abi bunu Amerikaya gidiyim geliyim değişelim yağı suyu aradan çıksın gerek yok ama tamam dedi , sıra geldi arabaya plaka almaya
    Şişli trafik artık beni baya baya tanıyo ne hikmetse RX8 im siyahtı KC plaka verdiler Vette kısmet KC geldi bu da siyah bunun da plakası şişli trafikten çıkacak yine bizim Mustafa Canı’ı aradım dedim Şişli trafiğin önündeyim ne aliyim plakayı dedi asıl KC gelsin kepçük tamam lan dedim KC alıcam girdim içeri plaka istyorum dedim neler var sırada kc var başka bir şey istersen bedeli var dedi dedim abi KC ver alışık olduğumuz plaka

Öff süper ya

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne 4motion ne xdirve ne 4 matic... kar lastikli cliooo yikclioo
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

deryaank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazar günü de tam post atmalık gün aslında Aren bey
    Dizelde çok vibrasyon var abi

Eray35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla mod abiler konuyu toplayıp ilk sayfaya alsa bittikten sonra baştan tekrar okuycam Behzat Ç gibi konu oldu sıkıldıkça açılıp okunur.Abi kitap yaz imzalatmaya gelelim....

Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam günü aslında dışarda kar dizde sıcak evde oturup yazmalık dimi abi
    13' 6R Polo "HLG"
    10' E60 "ETJ"
    14' F20 "FJM"
    13' Rocco "FEP"

18' Civic DTEC "BGD"

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oooo KC
    Kullandığım en zevkli araba olabilir .. Anlat anlat billurlar işe yaradı Aren

Bir akşam yemeğe gidecektik 2 bayan ablayla Karaköy'e. Maslaktayız ve tabii geç kalmışız buluşmaya. Dev bende KC Nimo'da. Sözde kuaförden çıkmış arabalar, yavaş gideceğiz.
    Hiç olur mu M performance egzoz o kadar kaşar birşeydi ki, arenin yanıma gelip Down yapmasından sonra gtx28li araba var altımda yani sen hayırdır diyorsun
    Aslantepe stadından Bomonti Hiltona 5 dakika da gittik biraz istemeden trafiği birbirine kattık, hatta Mini CMsi olan Murat abimizin yanından geçmişiz. Aradı güzelce sövdü..

Çokk yakın arkadaş olammıza rağmen belkide 1-2 kere gazlamışızdır böyle 10 yıldır. Ben hayatımda bu kadar eğlenmemiştim
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler