User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 2014 Peugeot 308 S&S Allure l 1.6e HDİ

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2014 Peugeot 308 S&S Allure l 1.6e HDİ

Merhabalar,

Ev almak için araçlarımı satınca geçici bir süre idare etsin diye şirket işi 301 almıştım. Tabi çok memnun olduğum bir araç değildi ama işimizi gördü.

Zaten geçici bir süre binerim düşüncesiyle aldığım için gözüm hep başka araçlardaydı.

Bir pazar akşama çok yakın bir arkadaşım yeğeni için araba aradıklarını, benim 301'i alacaklarını ve kendime araba bulmamı söyledi.

Tabi ben çok ciddiye almadım Pazartesi günü tekrar arayınca işin ciddiyetini anladım ve hemen sarı siteye düştüm. Bütçem çok fazla değildi. Aslında E91 almak niyetindeydim ama düzgünü yok olanda çok para.

İlgimi Gulietta, 308 ve Astra ya yönelttim. Alfa yı çok sevmeme rağmen hep içimde bir şüphe var marka algısı olarak. Tabi eski peugeot cu olmamız sebebiyle 308 daha cazip geldi.

İlanlarda Afyon'da bir 308 buldum. İstediğim bütçeye uygundu. 90 binde ,tramersiz, değişensiz 2 Parça lokal boyası olduğu yazıyordu.

Allure paket olması cam tavan, denon ses sistemi, navigasyon, geri görüş kamerası, 18" opsiyon jantlarının olması ki benim duruşunu en sevdiğim jantlar arabaya karşı olan ilgimi hemen çekti.

Aracımın satışını verir vermez hemen Afyon'a yola çıktım. Eksper sonrası söylenilen harici bir şey çıkmayınca hemen satışını aldım.

301'den sonra tabi dünyam değişti. İlk görüşün fotoğrafı yok ama aldıktan hemen sonra yemek molası verdiğim yerdeki ilk fotosunu paylaşayım.

Arabayı aldığımda cam filmi vardı bende ön cama film yaptırmayı düşünüyordum. Ama Afyondan gelirken camı açınca şoför kapısındaki film sıyrılıp gitti.

Hal böyle olunca tüm filmleri söktürüp sıfırdan ön cam dahil ısı kontrollü film uygulamasıyla ilk neşteri vurduk

Arka kapılar %20, ön kapılar %50, ön cam %35 olacak şekilde filmler çekildi.

Ertesi gün verdiğim APP ler elime ulaşınca plaka aydınlatmalarını led e çevirerek plakalarımı da taktım.

Tabi hemen arkasından ilk fırsatta ailemizin mapper'ı @Gokhan43 'ın kapısında yazılım için yerimizi aldık.

EMC her zaman ki ustalığıyla hemen işimizi halletti ve haram beygirlerimizin sayısını artırdık

Emekleri için Gökhan'a teşekkür ediyorum.

Kalorifer ızgaralarında eski sahipleri tarafından takılan şöyle değişik bir şey vardı. Bende bir müddet sökmedim ama sürekli gözüme batıyordu.

Aliexpress batağında tam istediğim gibi bir şey bulunca hemen siparişini geçtim. 10 günde geldi. Gelir gelmez hemen taktım tabi

Araba üzerinde kışlık lastiklerle gelmişti. Şuan için iyi ancak birkaç ay sonra sökmek zorunda olacağımdan yazlık lastik seti de olmadığı için lastik arıyordum.

Forumda @5500 Hasan'ın satışa çıkardığı lastikler tam benim ebatta olunca kendisiyle irtibata geçtim.

Normalde çıkma lastik tercih etmem ama forumun sağladığı bir güven ortamı olunca lastiklerde yeni sayılabilecek kadar iyi durumda olunca fiyatta da anlaşınca lastik işini de çözmüş olduk.

Jantlar da kullanıma bağlı çizikler mevcut. Bu nedenle yazlıkları takarken CNC işlemi yaptırarak öyle takacağım. Onun bağlantısı da şimdiden hallettim.

Tabi herşey bu kadar yolunda gider mi tabi ki gitmez. Bir gün eşim aradı ve araba servis lambası yaktı ve hızlanmıyor dedi.

Baktık ki DPF miz tıkanmış ve korumaya almış. Düştük sanayiye. Bilgisayara bağlayınca gördük ki kan torbası dediğimiz sıvımız bitmiş.

Sıvı bitince araba rejenerasyona girmemiş ve DPF yi tıkamış. Önce sıvının dolumunu yaptık arkasından da DPF temizliği ile sıkıntıyı gidermiş olduk.

Şimdilik 2 bin km yi doldurmak üzereyim. Arka diz mesafesi hariç oldukça memnunum.

Eski sahibi tarafından kapı içlerine CTK nın Premium ses yalıtımı yapılmış ve bu nedenle hem müzik kalitesi hem de yol sesi anlamında ciddi bir konforu var 301 den sonra.

Yalıtımı taban ve davlumbaz içleri olarak ilerleyen süreçte devam ettirmeyi düşünüyorum.

Ama önce triger ve devirdaimi değiştirme planım var. Bakalım zamanla elimiz ve cebimiz müsait oldukça harcamaya ve paylaşmaya devam ederiz inşallah.

Son olarak bir iki tane de temiz haliyle fotoğraf bırakayım Eskisi gibi yıkadıktan sonra fotoğraf çekme adetim pek kalmadı.

Okudunuz için teşekkürler.

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Güle güle kullan kardeşim, maşallah oem jantları şahane.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kasa 308'ler gercekten cok hos duran araclar. 301'den sonra cag atlamis gibi hissettiriyordur eminim. Guzel gunlerde, kazasiz belasiz kullanmak nasip olur dilerim
    öyle işte.

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kazasız belasız sürüşler.

sınıf atlama tabirini tam olarak yaşatmıştır.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah bu kasa 308 i cok begeniyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan kardeşim, maşallah oem jantları şahane.
    Koray abi çok teşekkür ederim Bende bu jantları çok seviyorum yay takınca daha da gösterecek kendini

Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kasa 308'ler gercekten cok hos duran araclar. 301'den sonra cag atlamis gibi hissettiriyordur eminim. Guzel gunlerde, kazasiz belasiz kullanmak nasip olur dilerim
    Aynen çağ atlamak deyimi tam anlamıyla yerini buldu. Çok teşekkür ederim.

Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız sürüşler.

sınıf atlama tabirini tam olarak yaşatmıştır.
    Çok teşekkür ederim çok sağolun.

Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah bu kasa 308 i cok begeniyorum.
    Çok teşekkür ederim. Senin aracında hayırlı olsun bu arada kazasız belasız iyi günlerde kullan
    M.Kemal ATATÜRK

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kasa 308' leri çok beğeniyorum. Donanımı, kasasının güzelliği çok yerinde bence.

Bazı şeylere sahip olmak için keyif aldığımız şeylerden vazgeçmek zorunda olmak kötü olsada böyle kademe kademe çıkmak da insana ayrı bir keyif veriyordur

Kazasız belasız sürüşler.

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız,güzel araç almışsınız.
    iyi günlerde kullanın.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peugeot'da binek otomobilde değişim çağı bu T9 kasa 308 ile başladı kim ne derse desin.
    Güzel seçim birde EAT6 otomatik şanzımanlı olsa tam ideal olurmuş.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız sürmeniz dileğiyle. Bende forumdaki nadir T9 sahiplerindenim Bu renk + sapphire jantlar çok uyumlu durmuş. Ben bir kaç ekstra yaptım, örnek olması açısında konumda görebilirsiniz. İyi günler dilerim
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kasa 308' leri çok beğeniyorum. Donanımı, kasasının güzelliği çok yerinde bence.

Bazı şeylere sahip olmak için keyif aldığımız şeylerden vazgeçmek zorunda olmak kötü olsada böyle kademe kademe çıkmak da insana ayrı bir keyif veriyordur

Kazasız belasız sürüşler.
    Aynen hele bizim gibi otomobil tutkunlarının araçlarından vazgeçmesi çok zor oluyor. Ama tekrar model yükseltebilmek istediğini alabilmek dediğin gibi ayrı bir keyifli.

Teşekkür ediyorum.

Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız,güzel araç almışsınız.
    iyi günlerde kullanın.
    Çok teşekkür ederim.

Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peugeot'da binek otomobilde değişim çağı bu T9 kasa 308 ile başladı kim ne derse desin.
    Güzel seçim birde EAT6 otomatik şanzımanlı olsa tam ideal olurmuş.
    Otomatik olmasını bende çok isterdim, nedense artık manuel araba kullanmak eziyet gibi geliyor ama maalesef bütçe engeline takıldık.

Belki birkaç yıl sonra

Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız sürmeniz dileğiyle. Bende forumdaki nadir T9 sahiplerindenim Bu renk + sapphire jantlar çok uyumlu durmuş. Ben bir kaç ekstra yaptım, örnek olması açısında konumda görebilirsiniz. İyi günler dilerim
    Çok teşekkür ederim çok sağ olun konunuzu inceledim size de kazasız belasız sürüşler dilerim. Yaylar nasıl memnunmusunuz? Kaç lık taktınız. Bende bakınıyorum ama triger vs onlara öncelik vereceğim sonrasında yay düşünüyorum.
    M.Kemal ATATÜRK

Rdm26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evren abicim her araban gibi 308 de cok guzel, zamanla daha da özellestireceginden eminim. Hayirli olsun tekrardan kazasiz belasiz kullan abicim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok teşekkür ederim çok sağ olun konunuzu inceledim size de kazasız belasız sürüşler dilerim. Yaylar nasıl memnunmusunuz? Kaç lık taktınız. Bende bakınıyorum ama triger vs onlara öncelik vereceğim sonrasında yay düşünüyorum.
    Çok teşekkürler öncelikle. Eibach Prokit taktım ben 30mm/20mm ölçütleriyle. İmzamdaki instagramda adresinde halini görebilirsiniz Herhalde yaptığım en iyi iyileştirme olabilir , lastik değişimiyle birlikte. Bazı hafta sonları şile yada bahceköy yollarında sürüş yapıyoruz. Aracın tepkileri ve sürüşü ciddi anlamda güzelleşti.ayrıca torsiyondan ötürü arka tarafın virajlarda çukur/çıkıntıya denk geldiğinde arkası kayacakmış hissi ortadan baya kalktı desem yeridir.

Konfor manasında ise aracım zaten 27 bin kmde idi takarken. Bende bundan önce 2015 ve 2017 yine t9 sahibi olmuştum 110 binlerdeydi ikiside. Bunun normal hali onlara göre çok yumusak ve konforluydu belki yaş ve kmden ötürü. Yaydan sonra bu konfordan nerdeyse hiç kaybetmedi. Üstüne ben gidip primacy gibi yumusacık lastiği söküp Asy6 gibi spor lastik takmama rağmen. Ailemi bile aldığımda inanın anlamadılar. Sadece yay kısaldığı için absorbe olayı azaldığından; çok bozuk yollarda anlaşılıyor ama ne sekme var ne taktuk gibi vurma olayları.

Son bir şey daha ekliyeyim; facebookta 308 t9 team grubunda cogu kişi H&R takmıştı dizel araçlara. Eibach için yorum yoktu. Ben genel marka model bağımsız olarak araştırdım, eibach ın daha yumusak oldugunu görünce genel olarak direkt eibach aldım. Zaten 1.2 için o ara şansa yoktu HR de. Dizelcilerin takma sebebide zamanında geup sponsoru hr satıyormuş, ama onların da bepsi çok memnun konfor vs olaylarından. Daha da uzatmayayım burayı/. Her hangi bi sorununuz için instagramdan yazarsanız cevap vermeye calısırım daha detaylı
    Konu Alpii tarafından (23-02-2024 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir.

34 GNN 111 #308 21'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun şu zamanda benzerine bakan ben için iyi bir örnek olacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rdm26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evren abicim her araban gibi 308 de cok guzel, zamanla daha da özellestireceginden eminim. Hayirli olsun tekrardan kazasiz belasiz kullan abicim
    Erdemcim çok sağol kardeşim. Burda olsan ne güzel birlikte toparlardık

Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler öncelikle. Eibach Prokit taktım ben 30mm/20mm ölçütleriyle. İmzamdaki instagramda adresinde halini görebilirsiniz Herhalde yaptığım en iyi iyileştirme olabilir , lastik değişimiyle birlikte. Bazı hafta sonları şile yada bahceköy yollarında sürüş yapıyoruz. Aracın tepkileri ve sürüşü ciddi anlamda güzelleşti.ayrıca torsiyondan ötürü arka tarafın virajlarda çukur/çıkıntıya denk geldiğinde arkası kayacakmış hissi ortadan baya kalktı desem yeridir.

Konfor manasında ise aracım zaten 27 bin kmde idi takarken. Bende bundan önce 2015 ve 2017 yine t9 sahibi olmuştum 110 binlerdeydi ikiside. Bunun normal hali onlara göre çok yumusak ve konforluydu belki yaş ve kmden ötürü. Yaydan sonra bu konfordan nerdeyse hiç kaybetmedi. Üstüne ben gidip primacy gibi yumusacık lastiği söküp Asy6 gibi spor lastik takmama rağmen. Ailemi bile aldığımda inanın anlamadılar. Sadece yay kısaldığı için absorbe olayı azaldığından; çok bozuk yollarda anlaşılıyor ama ne sekme var ne taktuk gibi vurma olayları.

Son bir şey daha ekliyeyim; facebookta 308 t9 team grubunda cogu kişi H&R takmıştı dizel araçlara. Eibach için yorum yoktu. Ben genel marka model bağımsız olarak araştırdım, eibach ın daha yumusak oldugunu görünce genel olarak direkt eibach aldım. Zaten 1.2 için o ara şansa yoktu HR de. Dizelcilerin takma sebebide zamanında geup sponsoru hr satıyormuş, ama onların da bepsi çok memnun konfor vs olaylarından. Daha da uzatmayayım burayı/. Her hangi bi sorununuz için instagramdan yazarsanız cevap vermeye calısırım daha detaylı
    Çok teşekkür ederim kıymetli yorum için. İnstagramdan inceleyeceğim fotoğrafları. Sanırım Yavuz abiden tedarik etmişsin yayları konuda okumuştum. Bende yaylara sıra geldiğinde Yavuz abiyle irtibata geçeyim.

Yay takınca torsiyona müdahale gerekiyor mu ? Yoksa sadece yayları takıp işi bitiriyormuyuz?

Alıntı _EsaT_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şu zamanda benzerine bakan ben için iyi bir örnek olacak.
    Çok teşekkür ederim. Parasına göre güzel araba donanımları gayet iyi önerirmiyim, evet öneriririm.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hafta sonunu boş geçmek istemedim. Hangi arabaya sahipseniz o arabaya özel şeyleri araştırmaya başlıyorsunuz.

308 lerde kullanılan multimedya sisteminin adı SMEG. Birkaç versiyonu var. Smeg, Smeg+ ve Nac.

Benim aracımda Smeg+ var. Nac sistemler anladığım kadarıyla makyajlı olan yeni nesil 308 lerde kullanılıyor.

Baktım ki aracımdaki Smeg versiyonu fabrikadan çıktığındaki gibi. Aradan geçen yıllarda birkaç versiyon güncellemesi gelmiş.

Tabi internette bu güncellemelerle nelerin değişti ile ilgili bir bilgi maalesef yok. Ama yeni, yenidir düşüncesiyle versiyon güncelleme ve harita güncellemesi yapayım dedim.

Yabancı forumlarda ve youtube da gördüğüm kadarıyla araç için uygun dosyayı FAT32 formatında bir USB ye atıyorsunuz ve araç çalışırken yüklemeyi yapıyorsunuz.

Yaklaşık 20 dakika sürdü ve Smeg versiyonunu yayınlanmış son sürüme sorunsuzca güncelledim. Ara yüz biraz daha hızlanmış ekran hassasiyeti daha net hale geldi diyebilirim.

Akabinde de aracımda bulunan 2013 tarihli V103 Türkiye haritasını 2020 de yayınlanmış V117 sürümüne güncelledim.

Aslında ilerleyen süreçte bu sistemi car play e çeviren bir ara aparat var. Oldukça başarılı çalışıyor. Ona geçiş yapmayı düşünüyorum ama o zamana kadar güncel kullanalım bari

Redline tema dedikleri 308 GTI larda kullanılan tema yüklemesini de yapacağım ancak laptop android telefon ve zaman lazım. Gözüme kestirdim yakında onu da yapacağım

Güncelleme Öncesi Smeg Versiyonu

Güncelleme Sırasında Mavi Ekrana Geçiş Yapıyor

Ve sonuç

Burada V117 Harita Yükleniyor
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdemcim çok sağol kardeşim. Burda olsan ne güzel birlikte toparlardık

Çok teşekkür ederim kıymetli yorum için. İnstagramdan inceleyeceğim fotoğrafları. Sanırım Yavuz abiden tedarik etmişsin yayları konuda okumuştum. Bende yaylara sıra geldiğinde Yavuz abiyle irtibata geçeyim.

Yay takınca torsiyona müdahale gerekiyor mu ? Yoksa sadece yayları takıp işi bitiriyormuyuz?

Çok teşekkür ederim. Parasına göre güzel araba donanımları gayet iyi önerirmiyim, evet öneriririm.

Hocam bildiğim kadarıyla herhangi bir işlem yapılmıyor, klasik amortisörleri cıkarıp yay değişiyor sadece o kadar. Evet bu arada Yavuz abiden aldım ürünü.

34 GNN 111 #308 21'

MOVISTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Aynı aracın CEP donanımına sahibim ben de ve yaklaşık 4 senedir keyifle biniyorum beni hiç üzmedi bu zamana kadar. Gerek dış iç görünüş gerek donanım gerek donanım anlamında tam fiyat performans araç bence. Umarım güzel günler geçirirsiniz kendisiyle. Bu arada facebookta aracın bir grubu var ordan da gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
    2016 1.6 e-hdi Peugeot 308 Classic Edition Plus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet yeniden merhabalar arkadaşlar,

Yukardaki postlarda arabaya GTI daki gibi redline teme yapacağımız söylemiştim. Harita ve Nav güncellemelerinden sonra bu iş için kolları sıvadım dedim ben bunu yaparım.

Önce android telefona gerekli programları yükledim ama ilk sorunla karşılaşmıştım. Kullanmam gereken programlar eski sürüm androidlerde çalışıyor yeni nesillerde çalışmıyordu.

Bunu nasıl aşarım derken eski android bir telefonla bu işi hallederim dedim ve 10 yıllık hiç güncelleme görmemiş bir samsung buldum tanıdık birisinden. Gerekli programları yükledim.

Arabaya indim. Youtube da konuyla ilgili çok güzel bir video çekmiş arkadaşlar gıyaben teşekkürlerimi ileteyim o videoda ki adımları takip ederek tüm işlemleri sorunsuzca gerçekleştirdim.

Vee sonunda Redline tema arabamda aktif ti. Ancak tabi ki insanın başına ne gelirse yaa meraktan yaa meraktan. DB Browser programında GTI temayı açarken display olarak 11 tane daha tema olduğunu gördüm.

Dedim bunlar neymiş bunları bi açayım. Hepsini aktif ettim. Videoda ki arkadaşlar sadece GTI ı açın diğerlerine ellemeyin demişler ama buna rağmen durmadım. Tüm temaları açtım.

Gecenin 2 sinde garajda tüm temaları açmış olmanın verdiği saçma mutlulukla temalar arasında geçiş yaparkeeeeen tabi herşey böyle yolunda gidermiydi. Tabiki hayır.

Bir anda DS modellerinden birinin temasına geçiş yaptım. İşin kötü tarafı bu tema aktif olunca diğer temalara geçiş yaptığım ekrandaki tema butonu hooooop yokoldu.

Çünkü aktif ettiğim o DS temasında maalesef ki farklı tema seçeneği olmadığı için temalara giriş yaptığım düğmeyi ekrandan kaldırdı.

Hal böyle olunca kalorifer kontrolleri gitti, yakıt tüketim ekranları üst üste bindi falan filan. Moraller çöp oldu.

Sabah arabayı servise bıraktım. Az önce aradılar telekodlama ile olmadı fransaya mail attık falan filan. Firmware in formatlanması gerekiyor sanırım.

Bu akşam arabasız kaldım araba serviste. İnşallah olur. İşlemleri tersine yaparak DB Browserdan temaları kapattım ama son aktif tema neyse sistem onunla açılıyor. Aktif olup olmamasına bakmıyor.

İşin özü istediğiniz gibi olduysa çok merak etmeyin olduysa ve çalışıyorsa ellemeyin

Geceyi özetleyen 2-3 fotoğraf ile postu sonlandırayım

Akşama arabam temiz güzel bir şekilde başlamıştım aslında

Tüm işlemleri tamamlayıp eski android telefondan dosyaları arabaya atarken bir poz almıştım.

Vee sonunda GTI temam aktif hale gelmişti. Saat gecenin 2 siydi.

Başarmış olmanın verdiği saçma mutluluk ve merak nedeniyle tüm temaları açtım ve seçtiğim DS temasında farklı tema desteği olmadığı için, tema seçtiğim ekran dan TEMALAR butonu kalktı Normalde burada olması lazım.

Durum şuan bu şekilde. Arabam da serviste. Siz siz olun uyarılara kulak verin Bakalım ne olacak sonuçlarını yazarım
    M.Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler