User Tag List

Sayfa 14/17 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
314 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: turbo&quattro nun USA and CARS GURBET SPEC konusu :)

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 1-2-3 diye gidiyom @semavi

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 1-2-3 diye gidiyom @semavi
    Cok banel

Daha heyecanli yollar denemelisin 1-2 sonra yine 1 falan (Allah korusun)

Sen duzeni cozmussun Biz suan duzene karsi durma savasi veriyoruz
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim...
    Toz pembe bir yolculuk degildi bizimkisi ama geldigimizde bir seylerin iyi olacagina inancimiz tamdi... Bir arkadasa bakip cikacagiz tarzinda bir dusunce ile basarili olmak zor... Gemileri gercekten yakip geldik bir sure donmemek uzere... Daha sonra doneriz donmeyiz o kisim nasiptir... Simdilik oyle bir dusuncemiz tabi ki yok...

Suana kadar gunu kurtardik hep cok sukur...

Genclikten ziyade benim dusuncelerime gore zorluklari siralayayim... avantaj dezavantaj ile...

1. Bekarlik... Muthis rahatlik...En guzeli... Dezavantaji... Yanlizlik...
    2. Yeni evli veya cocuksuz... Cok rahat... Iki kiside calisir yada iyi bir gelir var ise ilk siraya bunu koyarim...
    3. Evli cocuklu... Iste bu kisim daha zor... Ama kendi kolonin var... Sikilmazsin... MEsgale cok... Tutunma imkani daha fazla... Cunku cocuklar var.. es var... Maddiyat cok iyi ise buda bir numara olabilir...

Yani duruma gore 1-2-3 duruma gore 3-2-1 duruma gore 2-1-3... Kisacasi her durumun kendine gore avantaji dezavantaji var ve birden cok etkene sahip...

Ağzına sağlık abi.

Aklını kurcalayan kişiler için gerçekten cesaret verici

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Miami hattinda yasamak icin bugun buyuk bir adim attim. Hayallerim gercege donusuyor gibi, detaylari bittikten sonra uzun uuzn yazacagim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah utandirmasin

Bekliyoruz detaylari
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah utandırmasın

Kuzenim de orada şuan hergün fotoğraf snap falan atıyor özeniyorum , özellikle Miami gerçekten yaşanacak yer her anlamda şimdiden hayırlısı olsun abi çok sevindim

Orhun1907fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keşke şu konuyu hiç okumasaydım İmrendirdiniz hayallere daldırdınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eylul 2007.. Abd ye gelisimin 5.Ayi fln ve ben ilk kez Miami / Fort Lauderdale hattina tatil icim geldim. Bildigin asik oldum heleki Fort Lauderdale Abd de cok fazla yer gormeme ragmen yasamak istedigim tek yerdi. O gunden beri belki 20kere fln gittim ve her defasinda dahada asik oldum sehire.

Surekli aklimda oraya tasinmak hayat kurmak ama bir tulu gerceklestiremedim. Bir ara kacak yasamak zorunda kaldim, bir ara parasiz kaldim. Green card icin bekledim, vatandaslik icn bekledim o bu derken artik kesin karar vermistim tasinacaktim, artik beni tutan hicbirsey yoktu vatandas olduktan sonra.

W hotel Fort Lauderdale den teklif geldi birkac ay once atladim gittim. Teklif yaptilar ama begenmedim geri cevirdim.

Birkac hafta once yine bizim gruba bagli ( marriott da calisiyorum 7 senedir fln ) W Miami Hotel, The Edition Miami ve Fort Lauderdale Marriott Harbor Beach Resort a basvurdum ki ozellikle Fort Lauderdale cok Zor pozisyon aciyor.

Bekledim arayan soran yok dedim neden. Cv m cok guzel, tecrube, egitim, fizik, tip o bu hersey var dedim ben bi gideyim bunlarla goruseyim onlar beni davet etmeden. Aldim sirt cantami gittim Miami ye. W hotel miami ise alim mudurleriyle gorusmek istedigimi soyledim cagirdilar hemen. Dedim boyle boyle bende Marriott da calisiyorum basvurdum ama aramadiniz iste buradayim birkac bilgi almak istiyorum hatta mulakat Dedim. Cok soguk bi rus hatun bakariz makariz dedi direkt ciktim ukala insanlara tahammulum hic yok.

Miami beach te bulunan digerotele gectim. Daha oncesinden mudurlerinin ismini fln almistim gittim direkt aradigm kisiyi buldum. 10-20dk fln konustuk pek etkilemedi beni. Ben biraz daha secilen degilde secen olmak istiyorum. Ded8m burasida bana gelmez atladim Fort Lauderdale gittim.

Ise alim md lerine mail atmistim ama cevap vermemisti. Gittim direkt buldum kendisini. Dedim boyle boyle ben buyum sizinle gorusmek istiyorum. Dedi tatilden daha bugun geldim 3 saat sonra ugra mulakat yapalim. 3 saat sonra gittim 1 saat suren mulakat yaptik ve hemen teklifte bulundu guzel Sartlarda.

Bu birkac gunluk sure icinde bircok kiisyle tanistim, sehirle ilgili bilgiler edindim, nerede nasil yasanir gozlemledim, nerede yaklasik ne kada kazanilir.... Su anki teklif edilen yer cok cok guzel bir teklif, guzel para, guzel prof biryer.

Veeeee mutlu son.. Bugun itibari ile resmilesti transferim. Yine bir Marriott kurulusu olan Renaissance hotel den Marriott harbor beach resort a mayis 28 de transfer oluyorum.

Bana hayatimda hickimse buyrun bu sizin demedi, birseylere sahip olmak icin hep cok ugrastim, kararli oldum. Yaklasik 12 yildir hayalini kurdugum ama elimde olmayan sebeplerden dolayi gerceklestiremedigim ruyami bugun itibari ile gerceklestirdim.

Su anki mevcut otelimle baslayacagim otel itrtibat halinde beni transfer tarihinde pazarlik yapiyorlar. Bende ev mev birseyler bakiyorum. Ayin 23unde arabayla gidecegim ( 1500km fln ) birkac gun otelde kalacagim o arada ev bakacagim.

Hayallerinizi gercege cevirmek elinizde. Ugrasin, cabalayin, riskler alin...

Gelismeler gelecek.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Eylul 2007.. Abd ye gelisimin 5.Ayi fln ve ben ilk kez Miami / Fort Lauderdale hattina tatil icim geldim. Bildigin asik oldum heleki Fort Lauderdale Abd de cok fazla yer gormeme ragmen yasamak istedigim tek yerdi. O gunden beri belki 20kere fln gittim ve her defasinda dahada asik oldum sehire.

Surekli aklimda oraya tasinmak hayat kurmak ama bir tulu gerceklestiremedim. Bir ara kacak yasamak zorunda kaldim, bir ara parasiz kaldim. Green card icin bekledim, vatandaslik icn bekledim o bu derken artik kesin karar vermistim tasinacaktim, artik beni tutan hicbirsey yoktu vatandas olduktan sonra.

W hotel Fort Lauderdale den teklif geldi birkac ay once atladim gittim. Teklif yaptilar ama begenmedim geri cevirdim.

Birkac hafta once yine bizim gruba bagli ( marriott da calisiyorum 7 senedir fln ) W Miami Hotel, The Edition Miami ve Fort Lauderdale Marriott Harbor Beach Resort a basvurdum ki ozellikle Fort Lauderdale cok Zor pozisyon aciyor.

Bekledim arayan soran yok dedim neden. Cv m cok guzel, tecrube, egitim, fizik, tip o bu hersey var dedim ben bi gideyim bunlarla goruseyim onlar beni davet etmeden. Aldim sirt cantami gittim Miami ye. W hotel miami ise alim mudurleriyle gorusmek istedigimi soyledim cagirdilar hemen. Dedim boyle boyle bende Marriott da calisiyorum basvurdum ama aramadiniz iste buradayim birkac bilgi almak istiyorum hatta mulakat Dedim. Cok soguk bi rus hatun bakariz makariz dedi direkt ciktim ukala insanlara tahammulum hic yok.

Miami beach te bulunan digerotele gectim. Daha oncesinden mudurlerinin ismini fln almistim gittim direkt aradigm kisiyi buldum. 10-20dk fln konustuk pek etkilemedi beni. Ben biraz daha secilen degilde secen olmak istiyorum. Ded8m burasida bana gelmez atladim Fort Lauderdale gittim.

Ise alim md lerine mail atmistim ama cevap vermemisti. Gittim direkt buldum kendisini. Dedim boyle boyle ben buyum sizinle gorusmek istiyorum. Dedi tatilden daha bugun geldim 3 saat sonra ugra mulakat yapalim. 3 saat sonra gittim 1 saat suren mulakat yaptik ve hemen teklifte bulundu guzel Sartlarda.

Bu birkac gunluk sure icinde bircok kiisyle tanistim, sehirle ilgili bilgiler edindim, nerede nasil yasanir gozlemledim, nerede yaklasik ne kada kazanilir.... Su anki teklif edilen yer cok cok guzel bir teklif, guzel para, guzel prof biryer.

Veeeee mutlu son.. Bugun itibari ile resmilesti transferim. Yine bir Marriott kurulusu olan Renaissance hotel den Marriott harbor beach resort a mayis 28 de transfer oluyorum.

Bana hayatimda hickimse buyrun bu sizin demedi, birseylere sahip olmak icin hep cok ugrastim, kararli oldum. Yaklasik 12 yildir hayalini kurdugum ama elimde olmayan sebeplerden dolayi gerceklestiremedigim ruyami bugun itibari ile gerceklestirdim.

Su anki mevcut otelimle baslayacagim otel itrtibat halinde beni transfer tarihinde pazarlik yapiyorlar. Bende ev mev birseyler bakiyorum. Ayin 23unde arabayla gidecegim ( 1500km fln ) birkac gun otelde kalacagim o arada ev bakacagim.

Hayallerinizi gercege cevirmek elinizde. Ugrasin, cabalayin, riskler alin...

Gelismeler gelecek.
    Atla gel kutlayalım yakalım mangalı
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atla gel kutlayalım yakalım mangalı
    Aslinda aylar once biletimi almistim Tr icin 3 hazirana ama yalan oldu simdi. Artik eylul gibi insallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok mutlu oldum okurken... Benide bazı şeyler için yüreklendirdi...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @turbo&quattro hayirli olsun heyecanlandirdi okurken. Ilk 3 ayimi gecirdigim south florida’da en sevdigim bolge ft. Lauderdale ve boca raton arasinda kalan kisim. Harika gunlerdi, abd’de yasamaya devam edersem kesinlikle geri donmek isterim oralara.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Strich Acht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @turbo&quattro hayirli olsun heyecanlandirdi okurken. Ilk 3 ayimi gecirdigim south florida’da en sevdigim bolge ft. Lauderdale ve boca raton arasinda kalan kisim. Harika gunlerdi, abd’de yasamaya devam edersem kesinlikle geri donmek isterim oralara.
    Git... Sende git... Oda gitsin
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hahaha sen de gel su cok guzel @semavi

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun çok güzel şehir 2008 de Miami de bulunmak istemiştim ama fırsat Alabama olmuştu, artık vette vakti geldi, Miami de arkadasım var , hem yardımcı olur her konuda hem de zr1 ine binersin bakarsın ikna olursun
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun çok güzel şehir 2008 de Miami de bulunmak istemiştim ama fırsat Alabama olmuştu, artık vette vakti geldi, Miami de arkadasım var , hem yardımcı olur her konuda hem de zr1 ine binersin bakarsın ikna olursun
    Haha Fort Lauderdale tasiniyorum ben. Miami trafigi cekilir dert degil valla. FL da ciddi Turk nufusu var bizler gibi otomibil turkunlariyla tanismak guzel olur . Arkadasin instagram fln kullaniyorumu? Evetse yusufucar82 benim ismim.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haha Fort Lauderdale tasiniyorum ben. Miami trafigi cekilir dert degil valla. FL da ciddi Turk nufusu var bizler gibi otomibil turkunlariyla tanismak guzel olur . Arkadasin instagram fln kullaniyorumu? Evetse yusufucar82 benim ismim.
    Yazdım özelden
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz Allah'tan @Strich Acht ile bulduk birbirimizi... Gerci onu gurbetci topcu modunda aldik Houstona ama olsun Bu haftasonu yine bir cikmaci yapip kurtlarimizi doktuk.. Amele gibi yandik... Ellerimizi yaga buladik ve nirvanaya ulastik Allah belamizi vermesin bizim, bu nasil bir kacamak anlayisidir deyip kendimden utandigimda olmadi degil
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz Allah'tan @Strich Acht ile bulduk birbirimizi... Gerci onu gurbetci topcu modunda aldik Houstona ama olsun Bu haftasonu yine bir cikmaci yapip kurtlarimizi doktuk.. Amele gibi yandik... Ellerimizi yaga buladik ve nirvanaya ulastik Allah belamizi vermesin bizim, bu nasil bir kacamak anlayisidir deyip kendimden utandigimda olmadi degil
    Haha millet starbucksta fln bulusur biz cikmacilarda bulusuyoz bir ara benimde bir ark gelmisti Tr den her gun junk yard a gidiyorduk parca fln bakmaya

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler