User Tag List

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
155 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: E90 320d Msport - LCI 2010 GUR61

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yalıtım malzemesi çok iyiymiş aradaki ses farkı db olarak baya var hangi malzeme kullanıldı merakla bekliyorum benim araçta dizel kapak altına koyarsam baya emer sesi bu arada yaptığınız işlemler muazzam elinize emeğinize sağlık
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fdoganb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel işler yapıyorsunuz yeteneğinizi imrenerek takip ediyorum. Elinize sağlık.
    Instagram hesabınızı takibe aldım.
    teşekkür ederim hem destek için hemde yorumun için.

Alıntı mertypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah her seyiyle çok güzel

Plaka ayrı güzel. Oflu olarak çok beğendim
    Teşekkürler, sağolsun @arasgur zamanında paraya kıyıp almış plakayı.

Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    65db den 40 db e mi dustu yani?

İslem guzel eline saglik malzeme bilgisi paylaşma durumu var mi?

Kanallar hayirli olsun. Yt harici bir sosyal medyam yok yt den takip ederim paylasmasida kolay olur.
    25mm yanmaz yapışkanlı yalıtım süngeri aldım ben yakınlarımdaki akustik işleri yapan bir firmadan.
    şu linkeki malzemenin 25mm olanı Erpan 10 mm Duz Yanmaz Akustik Yapışkanlı Sunger - Bu Fiyatları ve Ozellikleri

Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eline sağlık.
    gecen sene f20 stop ledi değiştirmiştin.
    yakın zamanda bende stoptaki yanmayan ledi değiştirmeyi planlıyorum.
    çipin detaylarını hatırlıyor musun? ve stop camı ısıyla sorunsuz cıkabılıyor mu_?
    cevaplarsan sevinirim.
    Ben custom bir üretim yaptım çünkü mevcut stop devresinde akım sorunu olduğu için yerine ne takarsan tak tekrar sönecek kronik bir sorun var yani. Bu sebepten ben kendi devremi koyup flex pcb ile kendi ledimi kullandım.
    Stoplar sıcak kaynak ile birleştikleri için ısı ile açılmıyorlar sakın deneme stopların erir. Ya dremel ile arkasından keseceksin yada tornavida yardımıyla camı ince ince kanırtarak çıt çıt sökeceksin. Bu yöntem internette var ama pek sağlıklı değil kırılma yada çatlamalara sebep olabiliyor. En sağlıklısı dremel ele düzgünce kesip sonra dolgu malzemesi ile kapatmak.
    Birde kimyasal kullanarak açanlar olmuş malzemeyi araştırıyorum Henkel ile irtibat kurdum cevap bekliyorum. Stop sökme işlemi olursa deneyeceğim ilk fırsatta.

Alıntı kifoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin beklediği; yalıtım malzemesi bilgileri nedir?
    25mm yanmaz yapışkanlı yalıtım süngeri aldım ben yakınlarımdaki akustik işleri yapan bir firmadan.
    şu linkeki malzemenin 25mm olanı Erpan 10 mm Duz Yanmaz Akustik Yapışkanlı Sunger - Bu Fiyatları ve Ozellikleri

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Deniz. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben custom bir üretim yaptım çünkü mevcut stop devresinde akım sorunu olduğu için yerine ne takarsan tak tekrar sönecek kronik bir sorun var yani. Bu sebepten ben kendi devremi koyup flex pcb ile kendi ledimi kullandım.
    Stoplar sıcak kaynak ile birleştikleri için ısı ile açılmıyorlar sakın deneme stopların erir. Ya dremel ile arkasından keseceksin yada tornavida yardımıyla camı ince ince kanırtarak çıt çıt sökeceksin. Bu yöntem internette var ama pek sağlıklı değil kırılma yada çatlamalara sebep olabiliyor. En sağlıklısı dremel ele düzgünce kesip sonra dolgu malzemesi ile kapatmak.
    Birde kimyasal kullanarak açanlar olmuş malzemeyi araştırıyorum Henkel ile irtibat kurdum cevap bekliyorum. Stop sökme işlemi olursa deneyeceğim ilk fırsatta.
    stoplar valeo genel problem sıcak pres onu az cok tahmin ediyordum ama led gercekten gol attı.
    anladığım kadarıyla ölü olan bolge yerine köprü ile hat alıp yeni bir flex koyup işi çözdüm diyorsun.kendi smd ledinden ekleme yaptığında ne gibi bir sorun oluyor.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stoplar valeo genel problem sıcak pres onu az cok tahmin ediyordum ama led gercekten gol attı.
    anladığım kadarıyla ölü olan bolge yerine köprü ile hat alıp yeni bir flex koyup işi çözdüm diyorsun.kendi smd ledinden ekleme yaptığında ne gibi bir sorun oluyor.
    ölü olan yere dokunmadım köprüde atmadım çünkü içerideki flex pcb ısıya çok dayanıklı değil. Benim teknolojim sökmeye yetmedi sıcak hava, sıcak rezistans ne varsa denedim ama olmuyor kesin eriyecek yani.
    kendi ledinden ekleme işini gerçekten düşünme bile çünkü içerideki sabit akım devresinde sorun var akımı sabit vermiyor ve ledin ömrünü bitiriyor. Yaparsın ama 1 sene bile garanti veremezsin. Dolayısı ile yeni lede yeni sabit akım devresi yapıp işi bitireceksin. Piyasada ben tekim diye yapan 1-2 kişi var ama onlar bile dediklerimi yapmıyor ömürleri sınırlı yani.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulusu caddesinde süzüldünü ay görüldünüz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmettatar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulusu caddesinde süzüldünü ay görüldünüz.
    İnönü aile sağlığı merkezinin yanında oturuyoruz. Birdahakine selam verin tanışalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Deniz. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnönü aile sağlığı merkezinin yanında oturuyoruz. Birdahakine selam verin tanışalım.
    Balkondan gördüm bir sonrakine artık, bende balmarın karşısında oturuyorum.

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim aracında motor üst koruma kapağının altındaki yalıtım kötü olmuş durumda. Orijinali koruyayım diye bir kaç defa yapıştırmaya veya onarmaya çalıştım ama şu an yine sarkma yapmış.
    Bu malzemeden alayım bende. 9mm olanı araç yalıtımı için kullanmıştım.
    Elinize sağlık güzel olmuş.

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denemedim ancak başka yerlerde kullanıyorum. Hızlı yapıştırıcıların yanındaki aktivatör kullanılabilir. Stoplar oda sıcaklığında iken hızlıca bu aktivatörü sıcak birleşim yerine sıkarsanız muhtemelen baya bırakacaktır sıcak baskı. Ben bu şekilde plastik sıcak baskı kutuları açıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim aracında motor üst koruma kapağının altındaki yalıtım kötü olmuş durumda. Orijinali koruyayım diye bir kaç defa yapıştırmaya veya onarmaya çalıştım ama şu an yine sarkma yapmış.
    Bu malzemeden alayım bende. 9mm olanı araç yalıtımı için kullanmıştım.
    Elinize sağlık güzel olmuş.
    Güzel bir deneyim oldu banada. Şimdi çamurluk içlerine de uygulamayı düşünüyorum bakalım nekadar etkisi olacak.
    Teşekkürler.

Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denemedim ancak başka yerlerde kullanıyorum. Hızlı yapıştırıcıların yanındaki aktivatör kullanılabilir. Stoplar oda sıcaklığında iken hızlıca bu aktivatörü sıcak birleşim yerine sıkarsanız muhtemelen baya bırakacaktır sıcak baskı. Ben bu şekilde plastik sıcak baskı kutuları açıyorum.
    Bu kıymetli bilgiyi not alalım lazım olacak belliki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 1,5 haftadır deneyimlediğim ve gayet başarılı performans sonuçları aldığım bir temizlik işleminden bahsetmek istiyorum.
    Intercoolerı söküp borularını, gaz kelebeğini ve intercoolerın kendsini güzelce benzin ile temizledim ve geri taktım. Bu işten beklentim 10 yılın getirdiği intercooler içindeki tıkanıklıkları açmak ve havayı soğutma performansını arttırmaktı. İşlemi ortalama 3 saat içinde bitirdim sonuç olarak çok daha atik bir arava ve güçlenmiş gaz tepkimeleri elde ettim.
    İşlemin giderleri 5 litre benzin ve bolca vakit oldu.
    Vaktiniz varsa ve elinizden de geliyorsa bu işlemi lütfen yapın. Çıkan sonuca inanamayacaksınız.
    Destek olmak amacıyla imzamdaki sosyal medya hesaplarımı takip etmeyi lütfen umutmayın.

Özetle;

Detaylı anlatım;

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Denizcim eline sağlık DIY projelerini severek takip ediyoruz.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinize sağlık

Aracınız kaç kmde?

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elinize sağlık gerçekten güzel bir içerik olmuş maşallah aracınıza da

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denizcim eline sağlık DIY projelerini severek takip ediyoruz.
    Beni bu sosyal medya işlerine sürükleyen sen oldun. Ben teşekkür ederim asıl.

Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık

Aracınız kaç kmde?
    185.000km 3. sahibiyim.

Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık gerçekten güzel bir içerik olmuş maşallah aracınıza da
    Teşekkür ederim. Ben çok memnumun kaldım sonuçtan bu yüzden paylaşmak istedim belki birilerinin işine yarar diye. Kanalımda olupta burada paylaşmadığım diğer içeriklerim de mevcut.

Richter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yabancı forumlarda ilgiyle takip ettiğim yegane şey DIY uygulamaları. Sizinkileri de okumak güzeldi. Elinize sağlık...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    elinize sağlık güzel uygulama olmuş.Sonucu görünce çok şaşırdım.Keşke bizimde elimizden gelsede yapabilsek hem bilgisizlik hem alet edevat eksikliği bozarım toplayamam korkusuyla yalnızca izlemek veya bakıma vs gittiğimizde ustalara yalvararak yaptırmak durumundayız.sosyal medya takibe aldık devamını bekliyoruz

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi muhteşem paylaşımlar hayranlıkla takip ediyorum, çok merak ettiğim bir şey var yalnız o yıkama makinesi ve kompresör ün sesine komşulardan kimse bir şey söylemiyor mu eve kompresör alarak seviyeyi bambaşka yerlere çıkartmışsın
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    90 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Richter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı forumlarda ilgiyle takip ettiğim yegane şey DIY uygulamaları. Sizinkileri de okumak güzeldi. Elinize sağlık...
    Teşekkür ederim çok seviyorum uğraşmayı ve 3-4 sene içinde kendi yerimi açma planlarım olduğu için allah ne verdiyse saldırıyorum.

Alıntı janet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık güzel uygulama olmuş.Sonucu görünce çok şaşırdım.Keşke bizimde elimizden gelsede yapabilsek hem bilgisizlik hem alet edevat eksikliği bozarım toplayamam korkusuyla yalnızca izlemek veya bakıma vs gittiğimizde ustalara yalvararak yaptırmak durumundayız.sosyal medya takibe aldık devamını bekliyoruz
    Şimdi vicdan yaptım ya okuyunca. Keşke yardımcı olabilsem varsa imkanın atla gel bakalım beraber.
    Geçen @wolkanku yağ bakımı yaptırdı telefonda yarım saat dil dökmeme rağmen bana gelmedi ustasına gitti neymiş çok yoruluyormuşum. Neyse rutin eşyalar harici değiştirdiği ekstra bir parça yok. 250₺ işçilik ödemiş duyunca çok şaşırdım ortalama 30-40dk max süren bir işlem için aldıkları paraya bakın. Ben böyle böyle kendi aletlerimi satın alıyorum.
    Kırar dökersen bile gider yenisini alırsın 1-2-3 sonra bakmışsın ki sanayiye gitmiyorsun bile.

Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi muhteşem paylaşımlar hayranlıkla takip ediyorum, çok merak ettiğim bir şey var yalnız o yıkama makinesi ve kompresör ün sesine komşulardan kimse bir şey söylemiyor mu eve kompresör alarak seviyeyi bambaşka yerlere çıkartmışsın
    Kompresör sessiz olanlardan bakma mikrofon çok almış sesi. Sanayi tipi buzdolabı sesi çıkarıyor normalde. Kompresör sayesinde boya işlerine girdim ve çok rahat tampon boyar oldum. Sadece havalı Orbital zımparanın sesi biraz çok çıkıyor :P yıkama evet biraz sesli onada 50cc scooter egzozu takıp susturacağım mevcut halinde düz boru var çok sesli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler