User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: scream3057 nin rainBoww u...

scream3057
    Misafir

scream3057 nin rainBoww u...

1993 model...102 binde...flash s far grubu...flash s tamponlar...flash s ön panjur...13" steelauto jantlar...3.5 cm. eafy yay...devil son susturucu...uzuuun zamandır kahrımı çekmekle meşgul ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok guzel ya kazasız belasız severm flashları bide S olsa tamam olay biter

FaTiH44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güle güle kazasız belasız kullan
    03 FIAT PALIO SPORTING 1.6 16V | 98 HONDA CIVIC VTEC VTI HB
    14 SEAT LEON FR 1.4 TSI | 15 VW CC 1.4 TSI DSG
    17 VW PASSAT B8 1.4 TSI| 18 SEAT LEON FR 1.4ECOTSI DSG

13 VW POLO GTI 1.4 TSI DSG

dzinaj
    Misafir
    kazasız belasısz günlerde kullanasın maşallah'da biraz bahsetsene arabanın ilk sahibimisin,ilk sahibi isen nedir bu duyduğun sevgiyanlış anlama sadece merakımdan soruyorum küstahlık olarak algılama yani millet senelerce arabalarını değiştirimiyor parası olasada resmen aşıklar.Her nekadar sorun çıkarsalarda.bu arada arka farlı siyah yapmayı düşündünmü fuarda birtane yüklü tesisatlı bir araçta görmüştüm kap kara idi oda siyah idi kasası güzel durmuştu e seninkide bordo fena olmaz hani?ama yapay olanlarda dğeil güzel bir stop grubu idi.

scream3057
    Misafir
    Alıntı efe-E Nickli Üyeden Alıntı
    cok guzel ya kazasız belasız severm flashları bide S olsa tamam olay biter
    teşekkür ederim flashları sevmeye devam o zaman...ama benimki flash değil rainbow ...

scream3057
    Misafir
    Alıntı dzinaj Nickli Üyeden Alıntı
    kazasız belasısz günlerde kullanasın maşallah'da biraz bahsetsene arabanın ilk sahibimisin,ilk sahibi isen nedir bu duyduğun sevgiyanlış anlama sadece merakımdan soruyorum küstahlık olarak algılama yani millet senelerce arabalarını değiştirimiyor parası olasada resmen aşıklar.Her nekadar sorun çıkarsalarda.bu arada arka farlı siyah yapmayı düşündünmü fuarda birtane yüklü tesisatlı bir araçta görmüştüm kap kara idi oda siyah idi kasası güzel durmuştu e seninkide bordo fena olmaz hani?ama yapay olanlarda dğeil güzel bir stop grubu idi.
    saolasın...2nci sahibiyim ama son sahibi olmayı düşünüyorum nasipse...çok sorunlu bir araba değil yağını,suyunu eksik etme vur yola gitsin...o bahsettiğin siyah 11 i kaç saat inceledim fuarda bi bilsen...bi tane de kırmızı vardı fuarda eğer gördüysen...aslında ledli stop yapmayı planlıyorum ama bu araçlar için ööle bi alternatif yok...kendim yapmayı planladımialtından kalkamam sanırımm derken bi arkadaşla irtibat kurdum inşallah bişeler daha olucak...sağolasın ilgin için...

scream3057
    Misafir
    Alıntı sporting44 Nickli Üyeden Alıntı
    güle güle kazasız belasız kullan
    teşekkür ederim ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rainbowla flash arasında ne fark war tam bilemediğim için özür dilerim ama cok guzel arabalar f7r olsalar bi de....
    kazasız belasız

scream3057
    Misafir

Smile

Alıntı efe-E Nickli Üyeden Alıntı
    rainbowla flash arasında ne fark war tam bilemediğim için özür dilerim ama cok guzel arabalar f7r olsalar bi de....
    kazasız belasız
    estağfirullah yaa...flash 1721 cc lik bi motora rainbow ise 1565 cc lik bir motora sahip...kasaları aynı flash ve rainbow un...flash s de ise bi kaç deişiklik var gövde rengi tamponlar,marşpiyel,çiftli far(bunlar bende de mevcut)ve sis farı...içinde de bi uzaktan kumandalı merkezi kilit farklılığı var...kullandığı lastikler,egsoz sistemi,vites topuzuna kadar herşey aynı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkür ederm....

scream3057
    Misafir
    rica ederim...bi de flash ve rainbowun jantları aynı flash s inki farklı ...

dzinaj
    Misafir
    Alıntı scream3057 Nickli Üyeden Alıntı
    saolasın...2nci sahibiyim ama son sahibi olmayı düşünüyorum nasipse...çok sorunlu bir araba değil yağını,suyunu eksik etme vur yola gitsin...o bahsettiğin siyah 11 i kaç saat inceledim fuarda bi bilsen...bi tane de kırmızı vardı fuarda eğer gördüysen...aslında ledli stop yapmayı planlıyorum ama bu araçlar için ööle bi alternatif yok...kendim yapmayı planladımialtından kalkamam sanırımm derken bi arkadaşla irtibat kurdum inşallah bişeler daha olucak...sağolasın ilgin için...
    tabiya birtanede kırmızı vardı nasılda unutmuşum,bir siteden indirmiştim o fuardaki bütün araçların pozlarını diğer bilg.daki arşivimde depolanmış bir şekilde duruyor ona geçebilidiğim zaman zaten sunucam hepsini arada seninkinide özel olarak belli olacak bir şekilde sunarım merak etmeben teşşekür ederim.

scream3057
    Misafir
    Alıntı dzinaj Nickli Üyeden Alıntı
    seninkinide özel olarak belli olacak bir şekilde sunarım merak etmeben teşşekür ederim.
    benim makina showcar mı oldu benim haberim olmadan...hadi hayırlısı...

dzinaj
    Misafir
    yok yanlış anladın bilader,seninki derken o kırmızı ve siyahı kastettim

scream3057
    Misafir
    ehuaheuahe...ne güzel hawaya girmiştim...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)