User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
73 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 96 c20xe swap corsa b

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok sevindim satmadığınıza o kdr emek harcayıp satılmasına üzülürdüm tekrardan kaldığınız yerden devam ediyorsunuz maşallah araca son jant takılmış hali çok güzel olmuş kazasız belasız sürüşler
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

1998corsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba herkese,

aracı sattım satmadım düşünceleri gidip gelirken halen harcamaya devam ediyorum. Beyin bobin tesisat yapıldı, jantlar değişti, ayar yapıldı çift harita olarak kullanacağım için ethanol e uyarlı pompa ve yüksek basınç lı enjektör takıldı. Ethanol ayarımızı daha yapamadık ama şuan için pompa benzini ile 148 hp, 200 nm tork luk bir verimiz var. Resimler ile devam edelim.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

son halimiz dohc tampona kavuştuk, marşpiyel ve sis kapakları ile dohc görüntüsünü alıp sonlandıracağım dışarda ki değişimi gibi görünüyor.

Konu 1998corsa tarafından (08-02-2021 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son hali gayet güzel olmuş, corsa b severim 20 li corsa b daha da severim

Günlükte olmaz ama keyif için ideal alet, az kilo çok hp.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gözüm tampon aramıştı son yapılanlardan sonra tek eksik o diyordumki son foto ile nokta atışı yaptı gsi tamponda gelmiş 10 numra bir görüntü olmuş seside muazzam kazasız belasız
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günlük olarak dereceli olmadığı sürece bir sıkıntısı yok tabi yakıtı benim gibi dert etmiyor iseniz. )

Ecupro Bodrum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tampon yoğun istek üzerine zaten kendimi biranda almış olarak buldum, tek üzüldüğüm nokta kamei panjur u kullanamıyor olmak.

Ecupro Bodrum

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herşey nokta atısı ve muazzam olmus takip ediyorum sosyal medyadan, jant rengi nardo gri ve morettonun kısalara sarı folyo istiyor nokta atışı olacaktır bence masallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba herkese,

Aracı gündelik kullanmaya başladım evi ayırma sebebimden dolayı iş yeri ile uzak bir mesafe oldu hergün ort 50 km kullanıyorum, pek bir değişiklik yapmadım en son güncellemeden sonra.
    Aracı satmaya karar vermemden dolayı koltuk ve direksiyonu sattım. (çok pişmanım)

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Konu 1998corsa tarafından (19-04-2021 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.

Ecupro Bodrum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koltuklu iken çok agresif duruyordu, satılmasına üzüldüm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oztk24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koltuklu iken çok agresif duruyordu, satılmasına üzüldüm.
    daha satılmadı, ilanda şuan aynen koltuk ve direksiyon 2 lisi ile verdiği hissiyat bambaşka idi o sebeple pişmanım zaten koltuk ve direksiyonu sattığıma

Ecupro Bodrum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ***** bu ara corsa konuları çoğaldı ben de kaldığımız yerden yazmaya devam edeyim dedim...

tekrardan herkese merhabalar.

Sattık, satamadık gazladık gazlayamadık derken uğraşmaya devam ettik.
    Komple 0 ölçü motor yaptırdım 0 krank ile beraber, sonrasında hazır motor sökülü dedik onu da aradan çıkaralım kaporta ve boyaya girdik bir de ustanın azizliği ile renk değişimine gitmiş olduk ama yeni halimizde kötü değil. Yakında yeni fotoları da paylaşırım. Güncel hali ile inşallah daha iyi bir halde döneceğiz

Ecupro Bodrum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Konu 1998corsa tarafından (19-09-2021 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.

Ecupro Bodrum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada genelde sevilmeyen stoplarımızı da orj leri ile değiştirme şansımız oldu.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Paçalıklar içinde set olarak sipariş verdim gm olanlarından ön arka olarak. Yan marşpiyel takmayacağım ön tamponu da dohc yerine 98 olanı kullanıp kamei panjurum ile noktalayacağım fakat boya konusunda plastik kısımlarını siyah yapacağım tekrardan, bu konuda bir sorum olacak boya sökücüler plastik kısma zarar verirler mi daha önce kullananlar var mı ??

Ecupro Bodrum

KaanBRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu nasıl usta azizliği üstat şirin baba olmuş resmen bad ass duruşu gitmiş :s

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O renkten bu renge usta hatasıyla mı döndük şimdi ? O nasıl bir hatadır cidden. Eski rengi bence çok iyiydi, son hali renk olarak gitmemiş maalesef :S

Motor maliyeti ortalama nerelere geldi, ben de gsi motorlu bir tigra aldım kulağımda kalsın. c20 swaplamak için motor havuzunda tadilat gerekiyor mu ?

Hatalı bilmiyor ise 1.6 16v olan makina mantzel yazılım egsoz ile 130+ veriyor. c20 ile 148 hp (torku es geçelim) bir miktar az geldi bana.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O renkten bu renge usta hatasıyla mı döndük şimdi ? O nasıl bir hatadır cidden. Eski rengi bence çok iyiydi, son hali renk olarak gitmemiş maalesef :S

Motor maliyeti ortalama nerelere geldi, ben de gsi motorlu bir tigra aldım kulağımda kalsın. c20 swaplamak için motor havuzunda tadilat gerekiyor mu ?

Hatalı bilmiyor ise 1.6 16v olan makina mantzel yazılım egsoz ile 130+ veriyor. c20 ile 148 hp (torku es geçelim) bir miktar az geldi bana.
    Corsa C 1.7 Dizel rengi ile karışmış olabilir bir ihtimal. Corsa C'de buna benzer bir renk var.

Bence C20XE hiç koyma abi, 1.6 mantzel filtre headers ve yazılımla çok tatlı oluyor. He daha üst bişey isterim dersen ITB yaparsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Corsa C 1.7 Dizel rengi ile karışmış olabilir bir ihtimal. Corsa C'de buna benzer bir renk var.

Bence C20XE hiç koyma abi, 1.6 mantzel filtre headers ve yazılımla çok tatlı oluyor. He daha üst bişey isterim dersen ITB yaparsın
    Ben şunu anlamadım, bu renk araba verip almaya gidince mavi mi oldu, eğer öyleyse çok enteresan.

c20xe fikir için sordum, hevesimi alayım tigra dan yerne cabrio bişi alacağım 2. araç olarak. Mantzel ve filtre en yakın zamanda yapıcam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu saydıklarınız ile 130 fazla iyimser rakam oldu diyebilirim. benim araçta normal yakıt ile 148 alındı ama o sırada eksiklerim vardı tekrardan yazılım güncellemesi yapılacak motor yapıldıktan sonra.
    c20 motoru swaplaması beyin tesisat girilmesi 30 lu rakamları bulacaktır ki aldığınız makina sağlam mı değil mi bilmeden.

Ecupro Bodrum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler