User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
112 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 1554/2000 MINI COOPER R53 JCW GP - Sonradan değil,doğuştan Race car :)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yekta'nın bahsettiği headers bu, sene 2013 Yektacım sağolsun arabayı satarken boşalttığı için ben alınca tekrar yaptırmam gerekmişti baştan sona

O zaman ING'de çalışıyorum, hazır Maslak'tayız diye ofisten çok İskender abide vakit geçirdim neredeyse, 2-3 ay sürdü süreç ama sonunda enfes olmuştu egzoz. Headers bitinceki mutluluk gözlerimden okunuyor zaten

Çok iyi gerçekten,bakalım kışa doğru yaptırırım bende sanırım
    *Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.*

GP instgrm :@hotminics

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet devam ediyorum bir süre üşendim gözüm de büyüyor fotoğrafları bulup etmek
    İlk aracımdan bu yana (Nür* de gazlayan o mını den sonra) hep bir yarış koltuğu alma hayalim vardı, kullananlar ve olan arkadaşlarım taş gibi rahat edemezsin söyle böyle yorum yapsalar da hep benim mantık hep aynıdır bu konular da kimseyi dinlemem kendim deneyip görmek isterim,bu araba da bisiklette,gezme de hatun işlerin de vs hep böyledir Neyse bir abi bir öğlen aklıma soktu Oğuzhan JCW koltuk arıyormuş vsvs zor tabi bulmak imkansız gibi bir şey sıfır getirtmen lazım vs vs. o gün onun bahanesiyle ben de koltuk baktım istediğim koltuk recaro veya bride marka bakıyorum yok yani bride varda pol pos değil,recaro da tanesi 8 bin civarı bir şey ayrıca sadece koltuk yani onu da geçtim sip vericen ne zamana gelecek derken..***** sparco var tr de neyse baktım ettim net sitesinde stockta yok hic biri kapattım hayatıma devam ettim. Ertesi gün işe biraz geç gidecektim ora işte bir arkadaşa dedim gel gidelim bakalım diye Pendikten kalkıp Zeytin burnuna gittik,orada pol pos almayayıe düşündüm yatarlı modelını alayım dedim R333 dü sanırım,koltuğun hiçbir farkı yok benim kendi koltuğumdan bu arada benim koltuklar da efsane bir koltuktur Recaro baldır yanak sırt desteği felan hepsi ayarlanabilir o yüzden beklenti büyük sonra işte GRID Q modelinin yeni versiyonu gelmiş 2020 model ve extra hafif 6,5 kg oturdum zaten direk kucaktayım orta sınıf bir koltuk diye düşündüm, biraz da böyle gösterişi severim yanlış anlaşılmasın evo serilerine baktım oturdum benim kalıbıma büyük geldi ve çalışan kişide evo dan hafif olduğunu söyledi Q modelinin vs vs ikna oldum yani..işte 2 adet sparco grid Q 2 adet sparco 4 nokta kemer,2 adette sparco ayakla kombini tek markadan tamamlayıp aldık.Yine işte arkadaşın ustasına gittik orada taktırdık ettik yani 2 araba meraklısı insan bir usta hayatımızda hiç görmemişiz bilmemişiz kendi çapımızda taktık güzel oldu
    sonra Mehmet le bindik eve gidiyoruz yerdeyiz,araba taş baya hoşumuza gitti ilk o an hızlı virajlar felan geçti yani bizim testten tabi bu mart ayında oldu o zamandan beri baya deneyimleme şansım oldu şöyle ; arabayla bütün oldu direk şaşe ye bağlısın, arabanın önü kaymış götü kaymış,dur çok mu hızlı girdim aman şöyle böyle derdin yok gamsızsın çünkü baya tutuyor seni ve güvenli geliyor araba o yüzden şey derim ben hep ; bir gün allah göstermesin kötü bir şey olursa bu koltuk yüzünden olucak iyi oldu yani çok memnun kaldım gerçekten..

Koltuklar yerini aldı fakat bu sefer de camlar gözüme çarpmaya başladı,yan camlarım fitillerin içi pislik dolmuş zımbara gibi olmuş buda camın altında yarım cm lik çizikler oluşturmuş,(açtım baktım,hayret ettim yani diyorum ya hayret edersiniz bu araba uzun yıllar kullanılmış ama nasıl ? böyle ) hani dışarıda ki insan tabi doğal olarak görmüyor veya hiç önemli değil diyor ama ben onu biliyorum,n camda keza çatlak yok fakat milyon tane taş izi var yukarı da bir arkadaş bahsetmiş Erenköy-sab ünv arası gitmiş gelmiş yıllarca demek o izler yoldan olsa gerek vs. koltuklardan sonra iyicene batmaya başladı,koltuk süper ama camlar vasat. Yanlar renkli cam ön camda üst kısmı değişik desenli mını amblemi ve o r53 reklamın da ki köpek resmi olması lazım ara ki bulasın heryeri arıyorum ankara izmir İstanbul bursa ki zaten önceden de arıyordum da bu sefer ölümüne tesadüf bostancı da bir yedek parçacıda denk geldim,daha önce telde 2 defa yok demişlerdi,tesadüf oraya gitmiştim yüz yüzede bulduk, Gp ön camı yukarısında alangirli desenler,mını etiketi ve köpek etiketi hepsi var yan camlar da böyle yeşilimsi gibi dicem ama değil değişik bir karartmalı GP ile coopers in karartması farklıymış vsvs neyse buldum şöyle olsun böyle olsun çok para alsam mı almasam mı kime satıcan başka alan olmaz vs vs pazarlıktan sonra aldık çok şükür 1 ay felan bekledim tabi beklemeden olmaz aldım hemen taktırdım, bir story den sonra gelen yorumlardan biri şöyleydi ; Ön camın yokmuş gibi sanki o derece kusursuz yani yan camları anlatmıyorum bile.. çok sevindim gerçekten olay şuna döndü artık ; hani tamam her şey parayla satın alınıyor evet ama işin diğer boyutu var arıyorsun buluyorsun bekliyorsun taktırıyorsun arada ki değişimi görüyorsun ve yani nasıl desem maslak sanayi ye gitmeyi çok severdim cidden gittiğim zaman aksam olmadan dönmezdim şimdi lanet ediyorum gidiceğim zaman çünkü hep bir uğraş mücadele bayıyor artık o yüzden bir şey yaptırınca dünyalar benim oluyor en önemlisi de çöptü yani aldığımda şuan gerçekten çok güzel bir araba oldu şükür

camları aldık bu sefer de stoplar eski kaldı, araba yenilendi yani şuan dedim madem stopları da yenileyelim de dıştan herşey değişmiş olsun, onu bile 2 gün aradım buldum ücretini ödedim,yanlış gelmiş dediler biri farklı biri farklıymış, yarın gelicek doğru olanı dediler 1 hafta bekledim hiçbir yerde bulamamışlar servistede yok almanya sip gecelim dediler ki şöyle bir şey var dedim ya sabırsızım ödemeyi gittim saat 11 de yaptım aksam 5 te bana getirecekler diye anlaştım aldım yoksa beylikdüzü’ne gidecektim bostancıdan orada var demişlerdi ömür törpüsü 1 hafta sonra hiç bir şey alamadım tabi kendim yine aramaya başladım web te var fakat gerçekte yok, Ankara da bir parçacıda denk geldim belki vardır dönüş yapalım dediler 3 saat sonra ben kanser olduktan sonra döndüler varmış aynı gün göndersin diye 5 te gittim başka bir atm den hesablarına geçtim vs. durum bu işte 5 saat sonra elimde olucak diye heves ederken 9 gün sonra ha aradılar arıcaklar diye bekledim tabi değdi yani her şeyi unuttum

black line süs pedleri vardı onları buldum orginal kroma döndüm,artık yapabileceğim bir şey yok denk geldikte orginale dönüyorum estetik olarak kusurum kalmadı çünkü.

airtech intercoolar aldım lazım olur ileride diye kendim takarım dedim 4 saatte felan taktım kolay gibi görünsede kolay değil,çünkü yan taraflarda ki lastiklerin iyi oturması lazım ki hava kaçırmasın,taktım deneyimledim 4 bin devirde geliyor üst devirleri harekete geçirdi,ses biraz daha zırıltı seklinde gibi geldi bana bilmiyorum, sonra gp nın coolarında ki farkı hissetmek için tekrar Gp cooları taktım araba yerinde durmuyor zıpır oldu alt devirlerim geldi çok büyük fark hissettim gerçekten,neyse yaza giriyoruz diye tekrar airtech takmayı düşündüm ama bu sefer Yusuf ustaya götürdüm 3 dk da taktı güzel parça oldu

şimdi aklıma geldi oda shift light aldım baya eğlenceli bir şey aksamları baya moda sokuyor redlıne yapıca

Burak arkadaşımız da güzelcene fotoğraflarını çekti sağ olsun, yani zaten gösteriyorduk da herşeyi artık resmi olarak halka açılalım dedik en ince ayrıntısına kadar sabah 5 te kalkdık bir İstanbul turu yaptık sayılır instg adresini bırakayım gerçekten çok mütevazi ve kaliteli çalışan bir kişidir kendisi tavsiye ederim. Şimdilik bu kadar yeter baya yorucu oldu instg; burakkebabcı
    Konu iogzhn tarafından (26-06-2020 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah , harika bir konu olmuş, araca yaptıklarınız resmen sıfır bir GP yaratmış son halini çok beğendim, kazasız belasız kullanın ağız tadıyla

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah araba bebek olmuş bebek
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Güzel emek, güzel zevk, güzel araba. Çok keyifli bir konu.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okurken bitmesin istiyor insan Kesenize bereket finalde ne goreceğiz beklenti cok yukseldi

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @iogzhn

maşallah kanka, eline koluna sağlık

Burak'ta süper çekti valla fotoları

brnkskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, son hali sıfır gibi olmuş çok beğendim gerçekten. Konuyu zevkle okudum, koltuklar özellikle çok yakışmış. Kazasız belasız binin.

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah cok guzel arac,en son yine bir gp1 alip satmiycam demistim yine batmaya basladi sattim,bu kadar ugrasmissin satma bari bizim gibi hata yapma,evlat olsun
    Team PAŞAOĞLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah , harika bir konu olmuş, araca yaptıklarınız resmen sıfır bir GP yaratmış son halini çok beğendim, kazasız belasız kullanın ağız tadıyla
    Teşekkür ederim,beğenmene çok sevindim,ben de çok beğeniyorum

Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araba bebek olmuş bebek
    Teşekkür ederim

Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel emek, güzel zevk, güzel araba. Çok keyifli bir konu.
    Teşekkürler dostum,böyle düşünmene sevindim

Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okurken bitmesin istiyor insan Kesenize bereket finalde ne goreceğiz beklenti cok yukseldi
    haha teşekkürler,bunu söylemesen iyiydi sona yaklaşıyoruz şimdilik fakat 3-5 bir şey daha olucak beli doğrultmaya çalışıyoruz

Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @iogzhn

maşallah kanka, eline koluna sağlık

Burak'ta süper çekti valla fotoları
    aynen süper oldu,bakalım seni de bekliyoruz sende de güzel şeyler olucak

Alıntı brnkskn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, son hali sıfır gibi olmuş çok beğendim gerçekten. Konuyu zevkle okudum, koltuklar özellikle çok yakışmış. Kazasız belasız binin.
    Teşekkürler evet koltuklar gerçekten devrim niteliğinde oldu amin hepimiz öyle binelim umarım

Alıntı Cem.B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah cok guzel arac,en son yine bir gp1 alip satmiycam demistim yine batmaya basladi sattim,bu kadar ugrasmissin satma bari bizim gibi hata yapma,evlat olsun
    Teşekkürler abi yok inş satmayacağım,sermaye olarak görmeyeceğim niyetiyle almıştım halada öyle devam ediyor,astarı boyasını geçti (doğru tanımdır umarım) o yüzden sonuna kadar binmem lazım

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesenize bereket baştan sona keyifle okudum konuyu Maşallah

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cooper doldurmak ayrı bir zevkli
    aftermarket parça bol , opsiyon çok vs vs..

tam arabası alınacak titiz kişisiniz.
    aracınızada maşallah
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araç çok güzel ve özel maşallah
    sizin elinizde de kozmetik olarak güzel hayat bulmuş elinize sağlık. keyfle binmeniz dileğiyle

Caner B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanın kaderi değişmiş resmen elinize sağlık
    Audi S3 2.31.83 @İstanbul Park
    Peugeot 308 ehdi 2.45.00 @İstanbulPark
    Ds3 Racing 2.37.267 @İstanbulPark
    Megane RS 250 Cup 2.27.00 @İstanbulPark

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesenize bereket baştan sona keyifle okudum konuyu Maşallah
    Teşekkürler dostum

Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cooper doldurmak ayrı bir zevkli
    aftermarket parça bol , opsiyon çok vs vs..

tam arabası alınacak titiz kişisiniz.
    aracınızada maşallah
    Aslında bir üst kasaları öyle felanda bu R53 için Tr de after market ürün bulmak çok zor eskiden girmiş belirli şeyler fakat onlar da artık yorulmuş şeyler vs. Mecbur yurtdışı getiriyorsun söve söve Yedek parcası var cok şükür önemli olanda o zaten

Teşekkürler bu arada böyle düşünmene sevindim

Alıntı janet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç çok güzel ve özel maşallah
    sizin elinizde de kozmetik olarak güzel hayat bulmuş elinize sağlık. keyfle binmeniz dileğiyle
    Teşekkür ederim,kendi çapımda abartmadan bir şeyler katmaya çalışıyorum hepimiz güzel günler de binelim umarım

Alıntı Caner B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabanın kaderi değişmiş resmen elinize sağlık
    Teşekkürler dostum,evet toparladı baya şükür

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah... kesenize bereket hem yakışıklı hem özel bir araç.. kazasız belasız kullanın..
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

c.sar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah mükemmel duruyor. Zamanında sizin kırmızı s kaçırdığım için her sabah pişmanlık ile uyanıyorum
    1881 - 193

Orçun Dikayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah valla masraftan kaçmadan gayet keyifli bi şekilde gereken herşeyi tek tek yapmışssın önceki aracına 60 bin harcamışsın ya Allah yardımcın olsun buna da aynı şekilde devam edecek gibi görünüyor
    Allah kaza bela göstermesin keyifle binmeyi nasip etsin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler