User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
132 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: 98' Mazda Lantis 323F

CabrioMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bijon aralığı baktığım kadarıyla 4x100 tigra nın oe jantları şuna benziyor ve 15. Göbekleri iptal edersen bence güzel olabilir.

Bu arada yeşilin jantlar 5 bijon, v6 nın poryalar farklı muhtemelen.

Nerede yaşıyorsun bilmem ama sakarya ya yolun düşerse gel ben sökerim jantı senin arabaya takar deneriz.

Logo iptalli göbek jant görselim.

Düşünceniz için çok teşekkür ederim. 1.5,1.6 ve 1.8'lerin bijon aralıkları 4x100 evet. V6'da ise ön arka disk olduktan sonra 5 bijona geçmişler. Enkei RPF01 düşünüyorum sezon başı. Bakalım.
    @kilicworkss

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CabrioMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boya ve kaportaya yaklaşık 12.000 TL verdiğim için malesef bu sezon jant değişikliği yok. Alacağım jant belli, 16' Enkei alacağım ama seneye sezona kaldı.
    o zmn seneye kadar detayları takip edeceğiz boya fiyatları uçmuş hakkaten o nası fiyattır
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zmn seneye kadar detayları takip edeceğiz boya fiyatları uçmuş hakkaten o nası fiyattır
    Aslında 5.000 civarına da kaporta/boyacı buldum. Ama satma düşüncem olmadığı için tam anlamıyla saca kadar inilip daha düzenli bir boya attırmam gerekiyordu. Bu yüzden işin ehline gittim, o da böyle bir fiyat verdi.
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boya işlerimiz tamamen bitti, önden görünüş olarak büyük eksiklik yaşadığım OEM sislerimin montajını da tamamladım. Limon sarısı kombinini Japon'da hep çok sevmişimdir. Hella Xtreme Yellow ampulleri ile süsledik. Japonların mercekli farları hiçbir daim göstermez. Bu konudan çok çektim, çok araştırdım. Olan mercekleri revizesinin asla kurtarılamayacağını öğrendim. Bu sebepten merceklerimiz komple çöpe, yerine Bi Xenon mercekler takıldı. Görüşürü gayet değiştirdi. Keyifli oldu. Diğer sezon jant,oem ek ve marşpiyel gelecek. İlginize teşekkür ederim. Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Büyük değişiklikler için biraz daha zamana ihtiyacım var.

Konu CabrioMan tarafından (22-11-2021 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.
    @kilicworkss

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emeklerine sağlık dostum.Seni az buçuk anlayabiliyorum.Aynı aşamalardan ben de geçtim.Her anlamda zor ve yorucu bir süreç.Herşeye rağmen emeklerine değimiş , gençleşmiş araba.Bu rengin kondüsyonu böyle olmalı.Sisler de önden duruşu tamamlanmış.Kesene bereket.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeklerine sağlık dostum.Seni az buçuk anlayabiliyorum.Aynı aşamalardan ben de geçtim.Her anlamda zor ve yorucu bir süreç.Herşeye rağmen emeklerine değimiş , gençleşmiş araba.Bu rengin kondüsyonu böyle olmalı.Sisler de önden duruşu tamamlanmış.Kesene bereket.
    Çok teşekkür ederim
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mini günce, hala aynıyız.

@kilicworkss

Can_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah kazasIz belasIz

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah araba çok diri duruyor. Nazar değmesin.

Konuyu ilk açtığınızda güzel bir jant yüksek spoiler falan diyordum ama bu halini gördükten sonra oem bir jant takıp bayiiden yeni çıkmışçasına gezmek daha keyifli olur sanki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sene 98 ya da 99 olması lazım.Karşı apartmanın birinci katındaki Ethem dede hep benimle yaşıt torunu Erim'den bahsederdi. Bir gün bunlar memleketten geldiler bu renk lantis. Aman allahım bu ne güzel bir araba dibim düştü. Erim çok efendi, babası yakışıklı, annesi güzel üstelik ferrariye benzeyen bir arabaları var. Kıskanmadım değil Şimdileri nerelerdedir bilmem ama Ethem dede rahmetli olmuştu, ruhu şad olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah kazasIz belasIz
    Amin, çok teşekkür ederim.

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araba çok diri duruyor. Nazar değmesin.

Konuyu ilk açtığınızda güzel bir jant yüksek spoiler falan diyordum ama bu halini gördükten sonra oem bir jant takıp bayiiden yeni çıkmışçasına gezmek daha keyifli olur sanki.
    Merhaba, üst yorumlarda da belirttiğim gibi 1.5-1.6 ve 1.8 modellerinde en full paketi olsa dahi 15 teneke jant ve kapak ile geliyorlar. Çelik jantlı olan versiyonu çok hoş, lakin o da 5 bijon 2.0 V6 jantı. Bu sebepten farklı bir Mazda jantı düşünülebilir. Kur fiyatlarından ötürü spoiler ve ön ek şimdilik bir hayalden ibaret malesef. 16* RPF1 almak istiyorum yazın. Nasip, bakalım.

Alıntı gokhan g. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene 98 ya da 99 olması lazım.Karşı apartmanın birinci katındaki Ethem dede hep benimle yaşıt torunu Erim'den bahsederdi. Bir gün bunlar memleketten geldiler bu renk lantis. Aman allahım bu ne güzel bir araba dibim düştü. Erim çok efendi, babası yakışıklı, annesi güzel üstelik ferrariye benzeyen bir arabaları var. Kıskanmadım değil Şimdileri nerelerdedir bilmem ama Ethem dede rahmetli olmuştu, ruhu şad olsun
    Allah rahmet eylesin, herkesin belirli bir miktarda Lantis ile hikayeleri ya da anıları var. Benimki de babam bayi'de satış bölümünde çalışırken 6 yaşında showroom'da bu rengi görmemle koptu mevzu.
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz güncellememiz mevcut, boyadan sonra yapılan zımpara/pasta işçiliği pek hoşuma gitmemişti. Bu yüzden bu işi gerçekten profesyonel şekilde yapan kardeşim İbrahim'in yanına gittim. Boya düzeltme ve cila uygulamasının ardından detaylı iç temizliğimiz yapıldı. Boya kendine geldi. Daha sonra boyadan sonra eksik olan çamurluk GLX yazılarımız ve bagaj için olan Lantis yazılarımızı da renk opsiyonuna uygun, altın sarısı rengi ile tekrardan orijinal ölçüleri ile bastırdım. Ses sistemi olarak çok abartı şeyleri sevmediğim için önlere bir takım Pioneer TSS-20 ve arkalara bir takım oval, Ground Zero minik kabin bir bass ve amfi ile güzel bir kombin yaptığımı düşünüyorum. Ünite olarak ise Kenwood BT-305 modelini kullanıyorum. Spotify vs. uyumlu, hoşuma gidiyor.

@kilicworkss

burakkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dışarıdan zaten kusursuz bir hale geldi, iç kısımdaki görüntüsü de mükemmelmiş mest oldum. Direksiyon özellikle mükemmel. Hayranlıkla bakıyorum fotoğraflara, maşallah. Nazar değmesin ��
    95' Renault 9 Spring
    97' Peugeot 106 XR
    05' Citroen C3 SX
    06' Kia Picanto 1.1 EX
    13' Opel Corsa D

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lantiste bu direksiyonu gormek mutlu ederdi bizi. Cunku bu var ise arabada airbag var demek oluyordu

Iki lantisim oldu, belki konuya yazmisimdir bile Birilerinin bu araclarla ilgilendigini gormek sevindiriyor...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışarıdan zaten kusursuz bir hale geldi, iç kısımdaki görüntüsü de mükemmelmiş mest oldum. Direksiyon özellikle mükemmel. Hayranlıkla bakıyorum fotoğraflara, maşallah. Nazar değmesin ��
    Çok çok teşekkür ediyorum. Benim için dışın olduğu kadar içi de çok önemli. Beğendiğinize sevindim.

Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lantiste bu direksiyonu gormek mutlu ederdi bizi. Cunku bu var ise arabada airbag var demek oluyordu

Iki lantisim oldu, belki konuya yazmisimdir bile Birilerinin bu araclarla ilgilendigini gormek sevindiriyor...
    Evet, 98 ikinci yarılarda Mazda logosu gelmesi benim hoşuma gidiyor. Logosuz direksiyonlardan pek hoşlanmıyorum. Daha önceki aracım olan 94' BG PopUp'lı aracım için de sizinle güzel bir iletişim halindeydik. Sizi tekrar görmem beni çok sevindirdi.
    @kilicworkss

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuanki piyasa şartlarında alınabilecek en güzel araba bence ilanlara baktırdı maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuanki piyasa şartlarında alınabilecek en güzel araba bence ilanlara baktırdı maşallah
    Çok teşekkür ederim.
    @kilicworkss

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatik antenimiz bize 24 yıl dayandıktan sonra dişli probleminden ötürü sizlere ömür. Tedarik ettikten sonra soluğu Naci amcamızın yanında aldım. Özellikle BMW grubunda gerçekten işinde çok başarılı birisi. Şayet elektrik ile ilgili bir sorununuz olur ise Ankara/Şaşmaz'da gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.

@kilicworkss

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah çok güzel olmuş rengi zaten arabayı en güzel gösteren rengi kazasız belasız kullan kardeşim
    bu arabanın motor ve mekenik kronikleri varmıdır zahmet olmassa biraz bilgi verirmisin bu güne kadar size çıkarttıgı ne gibi problemi oldu ve nası çözdünüz
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler