User Tag List

Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
219 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Yarış Mavisi Golf Rline:)

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    makyajsızı vardı.. maşallah en sevdiğimden, kazasız belasız

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golf değil başka bişey bu. Gözü kalanın gözü çıksın
    Hanım'a sözüm vardı dokunmayacaktım yarış mavisi rline olsun yeterdi bana Sağolasın Baran cidden nazardan korkar oldum iyice 1 haftadır neyseki çözebileceğimiz şeylerle hallettik son olmuştur diye umuyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Batum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makyajsızı vardı.. maşallah en sevdiğimden, kazasız belasız
    Amin Allah razı olsun makyajlı makyajsız farketmez golf severiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşalllah, Golf'te ne olabilirin ötesine geçtiniz. Fabrikaya ders gibi olmuş. Güle güle kullanın.
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel günlerde kullan Can. yazılım ve filtreyi görmemişim. Allah tekrardan tekerine taş değdirmesin.

Saygılar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı umut01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşalllah, Golf'te ne olabilirin ötesine geçtiniz. Fabrikaya ders gibi olmuş. Güle güle kullanın.
    Teşekkür ederim elimizden geldiğince kendi zevkime ve kullanışıma göre fabrikasyon donanımları ekleyebildim.

Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel günlerde kullan Can. yazılım ve filtreyi görmemişim. Allah tekrardan tekerine taş değdirmesin.

Saygılar
    Teşekkürler Burçin yazılım istiyordum keyifli oldu filtrede bonusu oldu diyelim.Belki yılbaşından sonra downpipe spor kat takarım birde 140 lık turbosu bolt on oluyor onu takıp yazılımı güncelleyebiliriz

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avize gibi şıkır şıkır.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen hafta düğüne katılmak için Ankara yolculuğumuz oldu Eşim ve 1.5 yaşında kızımla bu vesile ile Ankara'dan arkadaşlarımı görmüş oldum sağolsunlar ellerim boş göndermediler İstanbul'a Burçin tavandaki süs shark anteni yerine aracımızda bulunan discover pro için gps shark anteni temin etti Mehmet kardeşimde Abi İstanbul'a elin boş göndermek olmaz deyip st coilleri koydu bagaja Hakları ödenmez güzel dostluklar edindiğimi görmek insanı daha bi mutlu ediyor.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta düğüne katılmak için Ankara yolculuğumuz oldu Eşim ve 1.5 yaşında kızımla bu vesile ile Ankara'dan arkadaşlarımı görmüş oldum sağolsunlar ellerim boş göndermediler İstanbul'a Burçin tavandaki süs shark anteni yerine aracımızda bulunan discover pro için gps shark anteni temin etti Mehmet kardeşimde Abi İstanbul'a elin boş göndermek olmaz deyip st coilleri koydu bagaja Hakları ödenmez güzel dostluklar edindiğimi görmek insanı daha bi mutlu ediyor.
    Güzel günlerde kullan Can. Bilmukabele aynı hisler senin için de geçerli. St'leri takta alem yakışıklı görsün

Saygılar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel günlerde kullan Can. Bilmukabele aynı hisler senin için de geçerli. St'leri takta alem yakışıklı görsün

Saygılar
    Teşekkürler Burçin bakalım nasipse üzerinde göreceğiz ilk coilover deneyimim olacak bugüne kadar hep eibach kullandım şunda da eibach var üzerinde.Yerle bir etme niyetim yok şuanki halinden 2 cm daha düşürürüm kafayı büyük ihtimal.

Respect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eibach 3 lük kullanıp st coile geçen biri olarak ; ilk zamanlar psikolojık olarak ya aynısı hiç fark yok falan dersin muhtemelen konfor konusunda ama sonradan taktıgın her gün lanet edersin tecrübe ile sabit Eibach deki konforu o kadar arıyorumkı sattığıma çok pişmanım yayları keşke bekletseymişim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Respect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eibach 3 lük kullanıp st coile geçen biri olarak ; ilk zamanlar psikolojık olarak ya aynısı hiç fark yok falan dersin muhtemelen konfor konusunda ama sonradan taktıgın her gün lanet edersin tecrübe ile sabit Eibach deki konforu o kadar arıyorumkı sattığıma çok pişmanım yayları keşke bekletseymişim.
    Kullanan herkes tepkilerinden ve konforundan yaya göre daha iyi olduğunu belirtiyorlar bu yorum üzdü şimdi açıkcası.Bende eibachlerin konforundan fazlasıyla memnunum o konuda sıkıntı yok.Sadece otoban sürüşünde özellikle o kesmelerde yüksek süratte fazla sektiği oluyor.Bunun önüne geçmek istiyorum.Birde kafayı en fazla şuanki halinden 2 cm basarım yani toplamda 5 cm yay takmış gibi kullanırım daha fazlasını düşünmüyorum.

Respect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanan herkes tepkilerinden ve konforundan yaya göre daha iyi olduğunu belirtiyorlar bu yorum üzdü şimdi açıkcası.Bende eibachlerin konforundan fazlasıyla memnunum o konuda sıkıntı yok.Sadece otoban sürüşünde özellikle o kesmelerde yüksek süratte fazla sektiği oluyor.Bunun önüne geçmek istiyorum.Birde kafayı en fazla şuanki halinden 2 cm basarım yani toplamda 5 cm yay takmış gibi kullanırım daha fazlasını düşünmüyorum.
    Hocam o iş biraz "çok para verdim bu kesinlikle daha iyi olmalı psikolojisin den ötürü kendine itiraf edememe" sendromu emin olabilirsin Hiç bir coil ,belki onda da emin değilim ama kw v2 yumusaklık sertlik ayarı olan o da çok basmaz isen eibach deki konforu verir..Ama diğer tum coıller de eibach konforunu arayacaksın..Özellikle sende sanırım aile babasısın yaş biraz da geçince konfor cok daha önemli oluyor Tavsiyem yayları hemen satma bırak bagaj da kalsın en az 2-3 ay kullan o sekılde karar ver.
    Konu Respect tarafından (19-11-2021 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Respect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o iş biraz "çok para verdim bu kesinlikle daha iyi olmalı psikolojisin den ötürü kendine itiraf edememe" sendromu emin olabilirsin Hiç bir coil ,belki onda da emin değilim ama kw v2 yumusaklık sertlik ayarı olan o da çok basmaz isen eibach deki konforu verir..Ama diğer tum coıller de eibach konforunu arayacaksın..Özellikle sende sanırım aile babasısın yaş biraz da geçince konfor cok daha önemli oluyor Tavsiyem yayları hemen satma bırak bagaj da kalsın en az 2-3 ay kullan o sekılde karar ver.
    Eibachlı arabanın arkası bağımsız değil ise aşırı sert bence.

Ayrıca şöle bir problem var, kime göre neye göre konfor tanımı. Eibach, HR, Vogland ne takarsan tak viyadük geçişleri veya dalgalanmalı otobanda aşırı derece yaylanma oluyor bunun da sebebi yay değil kısalan amortisör payı sönümlemeye yetmiyor. ben genelde yüksek hızda kullanıyorum 140 + hızlarda yaylı araba baya tehlikeli oluyor. 20.000km HR yay kullandım ki bence MQB de Eibachtan daha konforludur, sonrasında ST coil taktım aracıma dünyalar benim oldu.

Bir kere yol tutuş arasında dağlar değil dünyalar var. Konfor konusunda ancak ve ancak çok kısa keskin engebelerde hissetme artabilir sertleşmeden dolayı. 225 40 18 lastiklerle eşimle kullanıyorum yay hali beni çok daha fazla yoruyor ve rahatsız ediyordu.

Edit: Düz yollarda ve dalgalanma olmayan yollarda yaylı hali de OEm haline göre çok daha fazal keyif veriyor. Yani yay aslında bozuk yolda (çukur vs değil dalgalanmalı hoplamalı zıplamalı) negatif etki yapıyor. Şehir içinde konforum iyiydi gayet mesela. Ama coil ile yaylı halinden şehir içinde bir farkım yok mesela uzun yolda ve yüksek hızda ise çok fark var. Normal bir kullanıcı için Coil gereksiz kaçabilir.
    Konu BARR tarafından (19-11-2021 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tekrardan merhaba tüm arkadaşlara,gün geçmiyor ki yine bir masraf kapısı açılmasın.Önceki araçlarımdan kurşun gri olan rline aracımda fabrikasyon dynaudio ses sistemi mevcuttu.Sistem güzel çalıyor muydu evet orjinale göre iyi çalıyordu.Ama sonradan yapılacak maliyete göre ortalama 15-16 bin lira benim gözümde edecek bir performansı kesinlikle yoktu.Öncelikle bu aracıma mib 2.5 discover pro koydum onu takınca kapı hoparlörleri tizler canlandı.Daha sonra uyumlu olduğu için seat sound subwoofer ekledim ince 18 inç stepne ile.Bununla bi parça bas gelmeye başladı ama tabi tatmin etmiyor bir süre sonra.Sub emanetti bana emanet yerine gitmesi gerekince tekrardan sıfırlarına o parayı vermek istemedim.Önce bagaja küçük enişte tabir ettiğimiz swe 815 aktif subwoofer ekledik.Tabi yüzler gülmeye başladı.Bu sefer kapıları da değiştireyim dynaudio nasılsa yapmayacağım ilerde arabayı satarken üzerinden sökebileceğim soket sokete bir sistem yapmak istedim.Dış saca ben ctk yalıtım yapılmıştı pandemi zamanı.
    öncelikle
    alpine s/s65c komponent 16 cm arka kapılara
    esb 2.6k2 italyan malı el yapımı 28 mm tweterları olan takım ön kapılara
    yolcu koltuğu altına 1 karışlık 4 kanal 4x100 amfi audiotec
    T harness vag grubu için soket sokete herşey herhangi bir kablo vs sıyırmadan titiz işçilikle yapıldı
    4 kapıya da hem orta saca hemde kapı döşeme kısmına yalıtım uygulandı.Dün geceden beri dinliyorum tabiki bu sistemin çok daha ilerisi vardır çok daha fazla harcanabilir.Bende ilerde dsp'li amfiye geçmeyi düşünüyorum.Ama şuanki hali beni çok memnun etti.İyi ki aftermarket markalarla giriştim.Önceki kullandığım dynaudio ile arasında dağların ötesinde fark var.En azından aracımı satarken sistemi söküp yine başka aracımda devam edebileceğim.Tüm bunları Ck Audio Lab firmasında yaptırdım.Bunu şu sebeple belirttim güvenilir düzgün esnaf bulmak her arkadaş gibi benimde derdim oluyor belki bi ihtiyacı olan yada yardım alması gereken bir konu olur.Arkadaşlar gerçekten dürüst ve güvenilirler işçiliklerini de beğendim.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maaşallah boncuk gibi hakkaten allah nazarlardan saklasın
    benim merak ettiğim şey , şerit takipler , tabela okumalar falan o elektronik ekstralar nasıl ekleniyor? maliyet? zorluk?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim Amin herkesin aracına maşallah diyeyim.Şerit takip ,tabela okuma ve uzun far asistanı için ön camı şerit takip kamerası olan versiyonuyla değiştirmek ve şerit takip için kamera ekleniyor.Benim araçtaki passat b8 kamerası var onda ayrıca yaya algılama asistanı da var yaya koruma da ekleniyor.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e gerisi yazılım zaten
    kaça patlıyor o civcivli ön cam ve kamera mesela? yaklaşık?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e gerisi yazılım zaten
    kaça patlıyor o civcivli ön cam ve kamera mesela? yaklaşık?
    Şerit Takip Assistanı Seti / Golf 7 – Ender Elektronik Ltd.Şti. yaklaşık anahtar teslim isterseniz rakamlar bu şekilde kendim parça vs kovalarım derseniz kamerası kablosu ıvır zıvırı yüzde 20/30 daha uyguna gelebilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler