Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eski bir Bora kullanıcısı, bir Bora sever olarak önerilerimi söyleyeyim; ya da aslında yukarıdakileri tekrarlayayım, karar senin

1- Boranın orjinalde rezalet bir far tasarımı var. Görüntü olarak değil, aydınlatma performansı olarak. Araca uzun süre bineceksen, kesinlikle mercek uygula derim.

Hem senin konforun, hem karşıdan gelenlerin güvenliği açısından.

2- Araçtaki ön lip, yan marşpiyeller, arka difüzör, 2x2 çıkışlar, krom ayna kapakları, arka cam spoyleri, bagaj spoyleri hepsini söküp orjinale dönmelisin. Maalesef bu araç aksesuar kaldırmıyor. F&F ilk zamanları ben de sonar stop takmıştım ama max 1 hafta gezmişimdir, bu arabanın duruşuna aykırı çünkü.

3-Stop düşünüyorsan da, ki düşünmelisin, makyajlı stoplarını al geç, 2 şeffaf şeritli olan Hella modelleri de güzel ama döviz uçtu; o paraya mercek yaparsın
Zaten orjinalde stopların sağ stop gibi, neden sola eski tip stop takmışlar anlamadım.

4- Bora'yı yere indirmeni pek önermem, orjinalde bile önü sürtmeye çok müsait. Ki yere indirsen dahi 16'lar daha küçük görünecek.

5- Yeni lastik almışsın, bir süre ebat değiştirmezsin diye düşünüyorum. Ama denk getirirsen Golf Pacific jantları, yani BBS montreal tavsiye ederim; zira Bora'ya Golf'ten daha çok yakışıyor, gerçekten 17 gibi duruyor.
Nokta atışı tavsiyeler olmuş. Aynen katılıyorum.