User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: '03 E46 3.30Ci ( Kürkçü Dükkanı )

Oguzhan.Ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lancerevo8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun oğuzhan abi iyi günlerde kullanmanı dilerim. Yalnız bir kaç şey soracağım bende de içi gri renk e46 var el freninin çevresindeki konsolun rengi atmış, orayı eğer boyadıysan boyadığın boyanın kodu vs var mı elinde bende boyamayı düşünüyorum.
    Teşekkürler dostum, malesef boyamadım ama renk olarak gunmetalin biraz açığı diyebilirim.

Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çook güzel ya,gerçekten bayıldım.Kazasız belasız iyi günlerde kullanın
    Teşekkür ederim daha iyileri size nasip olur inşallah, cümlemiz kazasız belasız.
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X
    E46 2003 3.30Cİ Stellgrau

cgtuzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Halıyı temizledikten sonra çıkan toprak ve çamur ile herhangi bir yapı düşünceniz var mı? Yok ise harfiyatı nereye döktünüz?

Şaka bir yana yıllardır kafama yatmayan soru; insan yaşadığı ve nefes aldığı ortamı nasıl bu kadar kirli bırakabilir.
    Hayaller Paris, gerçekler Karaköy.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cgtuzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halıyı temizledikten sonra çıkan toprak ve çamur ile herhangi bir yapı düşünceniz var mı? Yok ise harfiyatı nereye döktünüz?

Şaka bir yana yıllardır kafama yatmayan soru; insan yaşadığı ve nefes aldığı ortamı nasıl bu kadar kirli bırakabilir.
    Valla ben kirli arabaya binemiyorum orası bir nebze benim yaşam alanım bu mantıkla baktığım için odamı nasıl kullanıyorsam arabamın içide o şekil
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir öndeki gibi bu da çok güzel olmus maşallah, hayırlı olsun
    Dıştan birkaç güzel fotoyu hak ediyor, jant tavsiyesi içinde bi yandan görmek lazım

_PunisheR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallahh fazlasıyla emek harcanmış çok güzel duruyor allah kaza bela vermesin

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kardeşim araba elinde güzelleşmiş ve devamda edecek gibi

mertkaral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel gerçekten emek vermeniz de ayrı bir değer katıyor bana göre. Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Askerlik görevi için Gaziantepdeyim $86 bitince devam edeceğim artık.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız kardeşim
    satmayı düşünürmüsün ?
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız kardeşim
    satmayı düşünürmüsün ?
    Abi teşekkür ederim, araca buraya eklemediğim baya ekleme yaptım satma düşüncem 1-2 kere oldu ancak ***** piyasa kötü birde çok para istiyorum işin aslı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz güncelleme çekelim , konuya başlarkende değişmiştim farın içinden geçmişlerdi askerden dönünce 1 haftalık İstanbul tatili yapmak için yola çıktık bu arada aklımızda aracın farını yaptırmak vardı ve İlker Kemal Bikeç ile görüştük kendisine aracı bıraktık ben merceğimin değişimini istemiştim sağolsun bize sormadan extra ücret talep etmeden tüm kırık çıkık parçaları değiştirmiş ve e92 M3 lerde kullanılan Bixenon merceği montajlamış bir güzelde temizlemiş uzunlarda led xenon kullanıyorduk onada aparat aldık yapıştırma kesme biçme olmadan temizce montajlandı.

Frenlerimde bir titreme vardı ve yüksek hızlarda tutmuyordu, ferodo sport delikli 325x25mm orjinal boyutta disk e geçiş yaptım.
    Bardaklığımız geldi montajını yaptık.
    Elektrikli arka perde çalışıyordu ama perdeyi yukarıya götürmüyordu ayağı kırılmış bende ayağını temin ettim kendim söktüm ve tamirini gerçekleştirdik artık tam çalışıyorr.
    Krom böbrek takıntısı var araç chromline olunca ön taraf sırıtıyor ankara'dan yunus emre kardeşim benim için orj bmw logolu temin etti ortası krom değildi onuda krom yaptı sağolsun eline koluna sağlık ve taktık.
    4 Adet kışlık lastik takıldı ve yağ antifiriz bakımları yapıldı ancak askerden yeni gelmiştim çekmeyi unuttum.

Double multimedia son zamanlarda canımı sıkmaya başlamıştı şöyle ki video olarak avi indirmem gerekiyordu ve 360p di bende onu sattım aliexpresten android 10.0 multimedya sipariş ettim 21 şubat gibi gelecek inşallah geçici olarak evde yedek duran kaset çaları taktık.

[/IMG]

* 13.02.2022 İtibari ile yapılacaklar listesi :
    * Yağ seviye sensörü bozuldu sipariş edildi
    * Külbiritör contası kaçırıyor sipariş edildi
    * Android multimedya gelince montajı + geri görüş kamerası
    * Headers ve m50b25 emme manifoldu takımı ( emme de kararsızım )
    * Otomatik far sensörü ve yağmur sensörü tamiri
    Konu Oguzhan.Ozturk tarafından (13-02-2022 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Perdenin çalışımını bir video alalım dedik

Teypsiz böyleyiz ve onun yerine gelecek arkadaş bu sabırsızlıkla bekliyorum.
    [IMG] [/IMG]

TolgaKaraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oğuzhan aldıgın parçalar için hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle. Fredo spor disklerden memnun musun ? Almakla almamak arasında kararsızım bende çünkü bilgi verirsen sevinirim. Benim aklıma gelmeyen yağmur sensörü ve otomatik far sensörü tamirini benimde yaptırmam lazımdı en azından bir kontrol ettireyim.

Senden bir isteğim var aliexpressden sipariş verdiğin ekranın linkini paylaşır mısın benimde? Benimde ekran almam lazım uzun zamandır görünürde ekran var ama işlek yok almam lazım
    2000 E39 530d Sedan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim Tolga, tavsiye ederim 120 130 ile ani gireceğim 1-2 yer oldu abs de devreye girmesiyle rahatlıkla döndüm lastiklerimde sıfır kışlık.
    Farı otomatiğe aldığımda direk yanıyor ben uyuz oldum ona diğer siyahta far sensörü doğru çalışıyordu yağmur sensörü çalışmıyordu bunda 2 side çalışmıyor önceki sahibi baya uğraşmış aktif edememiş ama sensördür inşallah diyorum.

Tabi ki instagramda vardın sanırım oradan gönderiyorum linki sana.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet biraz güncelleme çekelim en son ne durumdayız bakalım..

Headers takıldı , m50b25 emme manifoldu ziglon iptal etmeden takıldı, ufak tefek derken yağ bakımı vs yapıldı.

Yazılım sağolsun başımıza bela oldu arabanın a dan z ye tüm elektronik sensör ve mekaniğini elden geçirdik bu sebeple ve sorun yazılım çıktı başka bir m54b30 a yazılmış beyini taktığımda arabamın dünyası değişti..

El yapımı cold air intake yaptım..

Orta susturucu orj olarak temin edilip takıldı polislerle belaya kalmak istemiyorum..

Far çıtaları tam oturmuyordu sağ sol sıfır sipariş verdim onlar geldi , ön arka tampon boyanacak, direksiyonu sıfırdan kaplamayı düşünüyorum şuan için aklımdakiler bunlar..

Biraz yazdık fotoğraf ekleyip postu bitirelim

Diğer boya işlerini yaptıktan sonra tekrar post güncelleriz

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel dokunuşlar kesene bereket.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar, yine bir güncelleme çekeyim.

Son gönderiden sonra direksiyon gözüme çarpmaya başladı bende gidip tekrardan kaplattım ve vites körüğünüde aynı şekilde

Vites topunuza biraz haşin davrandık sanırım yanmamaya başladı bende söktüm içinden teller kopmuş tekrar aktif hale getirdim ama 1 ampülü becerebildim resimdeki gibi 3 üde olmadı daha sonra tekrar açıp lehimle düzelteceğim ya da ZHP vites topuzu alıp ona ışık eklicem.

Beni yine kaşıntılar tuttu dün tamponcuya gittim ön arka tampon ayarlarını yapacaklar kırık vardı difizör ve arka tamponda onlar tamir olacak hafta içine gün aldık.. bu arada arabamda çalışmayan 3 özellik var a ) far yıkama , b) far sensörü ( gündüz gece farketmeksizin otomatiğe aldığımda yanıyor ) ve c ) yağmur sensörü..

Bunlar benim için e46 yı e46 yapan özellikler hal böyle olunca kaşıntım tuttu bende far yıkama robot ve fiskiyelerini set olarak aldım.. zaten far yıkamanın çıtalarınıda sıfır almıştım henüz montaj yapmadım muhtemelen tam takım takarım.

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Emeğinize sağlık.Kazasız belasız iyi günlerde kullanın..
    3.0 motor candır gerçekten.Bana göre eğer iyi bakılırsa; içlerindeki en sorunsuz motorların başında geliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ozan Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık.Kazasız belasız iyi günlerde kullanın..
    3.0 motor candır gerçekten.Bana göre eğer iyi bakılırsa; içlerindeki en sorunsuz motorların başında geliyor.
    Teşekkür ederim cümlemiz, güzel bakıldığı taktirte düzgün masrafsız bir araba, ama kötü bakıldıkları için şuan saatli bombalar.

Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok güzel dokunuşlar kesene bereket.
    Teşekkür ederim sağolun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler