User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
71 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: BMW E90 335İ U.S Spec Manual

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, hem emeğinize hemde kesenize sağlık. Bir çoğumuzun gittiği yere kadar gitsin diyeceği şeyleri kafa rahat olsun diye sıfırlamışsınız. Kazasız belasız keyifle sürersiniz umarım
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel, ellerinize sağlık, ülkemizde gördüğüm en güzel e90 şuan
    ...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müthiş gerçekten, paletteki makina pozu efsane olmuş. Araç çok güzel, kazasız belasız.

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır motor yerine forged parçalarla revizyon neden düşünmediniz ?

Ciddi manyaklık söz konusu araba resmen sıfırlanmış. Kesenize bereket, elinize sağlık. Bebek gibi.

leventrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok guzel maşallah, sedan manuel 335,muhtesem 3lu olmus, keyifle güzel gunlerde kullanin
    Cok teşekkür ederim

Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor şanzıman ikilisi güzelmiş Gerekli eklentiler zamanla gelir iyi ilerliyorsunuz. Şu ön farları avrupa versiyona geçseniz daha iyi durur bence, amerikan tipi çok iyi gözükmüyor.
    Çok teşekkürler Far konusunda haklı olabilirsiniz elbette ama bu hali benim hoşuma gidiyor. Ayrıca araç U.S versiyon ve orjinalinin çok dışına çıkmak istemiyorum.

Alıntı fatihdurutuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah hayal kombinasyonlardan eski bir e90 330i sahibi olarak bir sonraki adım olarak hep 335 istiyordum , bir kaç hafta önce de aracınızın ilanını görünce ekürüye attım para olsada alsak diye burada görünce ayrı bir mutlu oldum, yapılması gereken herşey layığı ile yapılmış, kazasız belasız
    Çok teşekkür ederim E90 ın kasa bütünlüğü ve ağır hissettiren yapısı gerçekten çok keyifli. Çok sevdiğim bir abimin aracına bir ara kayıtsız kalamadım. O sebeple ilana çıkardım. Ama sonradan vazgeçtim. Satılık değil artık

Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah 3.35 ve manuel ne güzel kombinasyon. Güzel günlerde kullanın.
    Çok teşekkürler

Alıntı BYET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle aracınız hayırlı olsun keyifli sürüşler dilerim. Yazılan çizilenlere göre birçok otomobil tutkusu olan insanın yapmak istediği işlemleri tam olarak yapabilmeniz sizleri ve bizi çok mutlu etmiştir. Yıpranmış parçalar ve teknik aksamdaki verim kaybına yol açacak ürünler yenilenerek tam da istediğim ve hayal ettiğim bir yenileme işlemini gerçekleştirmeniz hayranlık verici. Üstelik aracın kendisine ait olan sedan + manuel + ahşap trim gibi sahibini özel hissettiren özelliklerin bulunması ve kuzu postunda kurt misalini düstur edinerek stock şekilde devam etmeniz hem aracınıza hem de kendi zevkinize olan saygınlığın ispatı niteliğinde olmuş. Bir de U.S Spec kasa olarak dış aksamda amerikanvari belirtisini devam ettirirseniz krom ön panjur + ön arka kare plakalık bu iş noktayı koymak gibi olur. Kesenize bereket afiyetle sevdiklerinizle beraber kullanmanız dileğiyle..
    Değerli düşünceleriniz için çok teşekkür ederim Hep beraber İnşallah. Krom ön panjur benim de aklımda. Ben siyaha kaplattım zaten. Her an orjinale dönebilirim. Bu hali de hoşuma gidiyor. ama oem durması da mantıklı.

Alıntı R21TURBO 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah cok guzel olmus. Ugrastirmis ama sonuc cok basarili.
    Çok teşekkür ederim

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 kapı 2JZ daha güncellenmiş hali gibi düşünebiliriz
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhteşem bir proje olmuş. Kesenize bereket.

Araç mekanik olarak kesinlikle sıfır kondisyonuna gelmiş, görsel olarak da bir iki dokunuş hak ediyor bence.

Nazar değmesin.
    Çok teşekkür ederim En zor sınavları verdik. Görsel yavaş yavaş vakit buldukça gelecektir.

Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok güzel, kazasız belasız.
    Çok teşekkür ederim

Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne denilebilir ki,herşeyiyle muhteşem.Ben okurken 4 kere falan battım,acıma öldüm maşallah baya harcamışsınız

Kazasız,belasız sürüşler
    Bu yorum çok güldürdü Güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Eh tabi yordu biraz

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık.

Yapılanlara bayıldım gerçekten.335 ve manüel olması tadından yenmecek bir kombin bence. Öne kare plaka fikrine katılıyorum.Bi de ben blackline stopları çok seviyorum.Tabiki sizin zevkinize kalmış.Güle güle kullanın
    Çok teşekkür ederim Görsel olarak yavaş yavaş vakit buldukça yorumumu katacağım. En zor işlerini bitirdik. Şimdilik vakit buldukça sürüş yapalım

Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    335 sedan bulmak zor iş.Maşallah güle güle kullanın...
    Çok teşekkür ederim Evet sedan araştırmalarıma göre 3 - 4 adet varmış. Manual ise tekmiş. Ama dediğim gibi, benim araştırmalarıma göre. Şimdi biri çıkar hayır var yanlış biliyorsun der. Doğrudur derim. Net emin değilim. Adı üstünde kendimce bir araştırma.

Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eski arabam aklıma geldi jantları görünce

Kazasız belasız iyi günlerde kullanın..
    Çok teşekkür ederim Style 162 güzel bir jant. Çok ağırmış gibi bir imaj veriyor. Ama aslında diğer 335i jantlarıyla yaklaşık aynı kilolarda.

Alıntı janet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah.
    Bu foruma yazan okuyan birçok kişinin yapmak isteyeceği vakit, nakit, araç bulamayıp yapamadığı nadide bir araca ve projeye sahip olmuşsunuz.
    Keyfle binin kazasız belasız
    Çok teşekkür ederim Allah herkesin gönlüne göre versin.

Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah süper olmuş.Kazasız belasız keyifli sürüşler m3 avcısı
    Çok sağol Emre abi. Çok teşekkür ederim

Alıntı kifoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika proje olmuş, E90 sevilmeyen bir kasa olmasına rağmen ben bayılıyorum. motoru zaten efsane. ön farların avrupa versiyonuna değiştirilmesi çok yerinde olacaktır.
    Çok tesekkür ederim Sevilmeyen bir kasa olduğunu bilmiyordum. Benim etrafımda herkes genel olarak seviyor Zevkler renkler diyelim.

Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilanın görülmesinden bugüne kadar geçen sürede hep içerisinde olduğum ve keyifle takip ettiğim bir proje oldu. her şeyiyle kusursuz olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun ve büyük eşiği aştık bundan sonrası daha da keyifli görsel dokunuşlar olacaktır.

m bodykit ve csl jant gerçekten güzel olur ama nedense bu hali benim için daha kıymetli, TR'de tek dedikleri bu olsa gerek

kazasız belasız kullanman dileğiyle, kocaman bir maşallah.
    Bana arabayı bulan, beraber fizibilite yaptığım adam gibi adam Çok sağol dostum. En zoru bitti. Aylar sürdü ama çok güzel oldu. Loading %95 bitti. %5 i artık ufak tefek şeyler. şimdilik biraz sürelim

Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah emeğinize kesenize sağlık kazasız belasız keyifle kullanın..Bende sizinle aynı mantıktayım heryeri çizik ezik göçük binmektense herkes keşke boyatıp tertemiz binse ama maalesef güzel ülkemin şartlarından ötürü insanlar daha arabayı almadan nasıl satarıma baktığı için bu pek mümkün olmuyor.
    Çok teşekkür ederim Ülkemizdeki otomobil kültürü işte...

Alıntı kurtbil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Levent, kazasız belasız kullanman dileğimle
    Çok teşekkür ederim Can

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, hem emeğinize hemde kesenize sağlık. Bir çoğumuzun gittiği yere kadar gitsin diyeceği şeyleri kafa rahat olsun diye sıfırlamışsınız. Kazasız belasız keyifle sürersiniz umarım
    Çok teşekkür ederim Dediğiniz gibi; amaçlarımdan biri tamamen kafa rahatlığı. İstediğimde korkusuzca her yere gidebileceğim bir otomobil.

Alıntı berkay_aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel, ellerinize sağlık, ülkemizde gördüğüm en güzel e90 şuan
    Çok teşekkür ederim değerli düşünceniz için

Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müthiş gerçekten, paletteki makina pozu efsane olmuş. Araç çok güzel, kazasız belasız.
    Çok teşekkür ederim Evet hayata tekrar daha canlı şekilde dönmeden biraz önce

Alıntı bkaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfır motor yerine forged parçalarla revizyon neden düşünmediniz ?

Ciddi manyaklık söz konusu araba resmen sıfırlanmış. Kesenize bereket, elinize sağlık. Bebek gibi.
    Çok teşekkür ederim düşünceniz için Bunu tercih etmememdeki birinci sebep; kim revizyonunu yaparsa yapsın hiçbir zaman fabrikanın verdiği sıfır motorun yerini tutmayacaktır. ikinci sebep; 1000+ HP yürüyen N54 de var, 600HP yürüyen de. Bu işin sonu yok. Günün sonunda bir gün emniyet şeridine çekip aracı servise çekiyorsun ve acı reçeteyle karşılaşıyorsun. Daha güçlü bir otomobil beklentim olursa daha hızlısını alırım. Böyle bir beklentim yok. Küçük dokunuşlarla ve güvenli beygirlerle keyfini almayı tercih ederim. Bu zamana kadar hiçbir otomobilimi sonuna kadar zorlayarak kullanmadım. Garantici ve korumacıyımdır İstediğimde her yere gidebileceğim orjinal bir keyif otomobilim olsun bana kafi. Beygirler başkasının olsun. Dip not: N54 de kol ve piston zaten forged diye biliyorum.

Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 kapı 2JZ daha güncellenmiş hali gibi düşünebiliriz
    Evet çok karşılaştırması yapılıyor

[RaCeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    gel de bi yeni halini göreyim Maşallah bro keyifli günlerde kullan inşallah.
    Alıntı JAMİRYO Nickli Üyeden Alıntı
    ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSİN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı [RaCeR] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gel de bi yeni halini göreyim Maşallah bro keyifli günlerde kullan inşallah.
    Çok teşekkür ederim brom çok sağol Yarın o tarafta bir işim var. 335 le çıkarım. Eğer dükkandaysan ugrarım sana.

[RaCeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gel gel dükkandayım per perişan 500kmde taycan var seversin ��
    Alıntı JAMİRYO Nickli Üyeden Alıntı
    ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSİN

BKaya35i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle Maşallah,

İnstagram üzerinden de sohbet etmiştik,
    İmrenilecek bir N54 sahibisin gerçekten.

Hazır intercooler var iken MHD software ben olsam kesin düşünürüm ki, ben çok memnunum..
    Map ler arası geçiş çok kolay MHD' de, telefon uygulaması üzerinden pist için oem turbo ile stage 2+' a dönüp, günlük kullanımda stok yazılım ile devam edilebilir.
    Motor inikken keşke en azından turbo inletleri ve outletleri de VRSF' den alıp büyütseydiniz..
    İyi bir airbox ile kombinlenince +400 hp ve +600 tork, iyi bir yürüyen ile çok keyifli oluyor pistte, bir arkadaşımız test etmişti.
    Yurt dışında bağlantı kolları için poliüretan dolu burç dönüşüm kitleri var, gergiler ile beraber E92 M3 tadında oluyor araba, ki E9X M3 bağlantı kolları ve yürüyen birebir uyumlu fakat burç revizyonuna göre daha maliyetli tabi.
    Anladığım kadarıyla OEM' den şaşmama durumu var fakat E90' a en yakışan jant bence Apex Racing' in SM-10 semi concave 18" modeli mükemmel duruyor, ki bence bu araba bunu hakediyor diye düşünüyorum.

Söylenecek başka bişey yok, nokta bir N54 yapmışsınız, kesenize bereket, tebrik ederim.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çılgınlık !
    Maşallah yapılanlarda ciddi emek var maddi manevi olarak
    Dış görünüş olarakta 320si görünüm ( jant-stop- body kit ) tamamdır başka işi yok
    Harika güle güle kullanın.

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Instagram’dan da takip ediyorum, maşallah diyelim tekrar.

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayal ötesi gerçekten ,

Allah kaza bela vermesin tekerin hep düz bassın hocam.

Bu işten aldığınız lezzeti yeni projelerde de görmek isteriz.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkaya 316 yazdır devam
    maşallah güzel emek vermişsiniz..kazasız belasız günleriniz olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkaya 316 yazdır devam
    Aynı şey aklıma geldi
    Vlog, 100-200 filan da çekin de bu güzellikten bizi mahrum etmeyin. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BKaya35i Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Maşallah,

İnstagram üzerinden de sohbet etmiştik,
    İmrenilecek bir N54 sahibisin gerçekten.

Hazır intercooler var iken MHD software ben olsam kesin düşünürüm ki, ben çok memnunum..
    Map ler arası geçiş çok kolay MHD' de, telefon uygulaması üzerinden pist için oem turbo ile stage 2+' a dönüp, günlük kullanımda stok yazılım ile devam edilebilir.
    Motor inikken keşke en azından turbo inletleri ve outletleri de VRSF' den alıp büyütseydiniz..
    İyi bir airbox ile kombinlenince +400 hp ve +600 tork, iyi bir yürüyen ile çok keyifli oluyor pistte, bir arkadaşımız test etmişti.
    Yurt dışında bağlantı kolları için poliüretan dolu burç dönüşüm kitleri var, gergiler ile beraber E92 M3 tadında oluyor araba, ki E9X M3 bağlantı kolları ve yürüyen birebir uyumlu fakat burç revizyonuna göre daha maliyetli tabi.
    Anladığım kadarıyla OEM' den şaşmama durumu var fakat E90' a en yakışan jant bence Apex Racing' in SM-10 semi concave 18" modeli mükemmel duruyor, ki bence bu araba bunu hakediyor diye düşünüyorum.

Söylenecek başka bişey yok, nokta bir N54 yapmışsınız, kesenize bereket, tebrik ederim.
    Çok teşekkür ederim İnstagram' dan çok bilgi alışverişi yaptık. Bunun için de ayrıca teşekkür ederim. Motor olarak çok ciddi güçler istemiyorum. 400+ Hp lerde aracın viraj konusunda rijitliği kayboluyor bence. Çok büyük güçlere gerek duymuyorum. Oem - oem' e yakın güçler benim tercihim. Ama yol tutuş olarak gelebilecek her türlü reçeteye açığım. M3 yürüyen defalarca kez gördüm. Sanırım sipariş geçeceğim. Yarın fren kiti sipariş veriyorum. Stoptech' ten güzel bir reçete yaptım. İnşallah beklentimi karşılar. Ki karşılayacakmış gibi duruyor. Görüntü olarak çok Oem' den caymama durumum yok aslında. Sadece bir süre bu haliyle binip Otomobili optimum keyifli hale getirmeye çalışıyorum. Sonrasında MSport tamponlar + güzel bir jant yapmak planlarım arasında var. Hak verirsiniz ki çok para harcadım. o sebeple görsel tarafı seneye yaparım diye düşünüyorum. Şimdilik sadece sürüş keyfine yönelik dokunuşlarla devam

Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çılgınlık !
    Maşallah yapılanlarda ciddi emek var maddi manevi olarak
    Dış görünüş olarakta 320si görünüm ( jant-stop- body kit ) tamamdır başka işi yok
    Harika güle güle kullanın.
    Çok teşekkür ederim Yukarıda da belirttiğim gibi; dış görünüş olarak Sürüş keyfini zirve yaptıktan sonra dokunuşlar yapacağım

Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Instagram’dan da takip ediyorum, maşallah diyelim tekrar.
    Çok teşekkür ederim. Sizin emeğinize de maşallah. Ben de sizi takipteyim

Alıntı phoenixs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayal ötesi gerçekten ,

Allah kaza bela vermesin tekerin hep düz bassın hocam.

Bu işten aldığınız lezzeti yeni projelerde de görmek isteriz.
    Çok teşekkür ederim Allah herkese hayalindekini nasip etsin.

Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkaya 316 yazdır devam
    Çok teşekkür ederim. Evet bütün arkadaşlarım aynı espriyi yaptılar

Alıntı gokhan g. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı şey aklıma geldi
    Vlog, 100-200 filan da çekin de bu güzellikten bizi mahrum etmeyin. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
    Çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince bir şeyler paylaşmaya çalışırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçtiğimiz hafta sonu Çanakkale' ye gittim. İlk uzun yolumuzu da yapmış olduk Araç uzun yoldan dolayı fazlasıyla kirli ve bolca sinek katili olsa da bir iki güzel fotoğrafını çektim. Bunları da paylaşmadan geçmeyeyim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler