User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
71 sonuçtan 58 ile 71 arası

Konu: Koca Ayı Vol2 - Enesy Passat Variant B8

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3M Seramik Boya Koruma Fiyatları, Ozellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakce

ürün bu 90ml ve uzerınde 3m yazıyor. hatta bazı 3m satıcılarında da gormuslugum var. yıllardır bu urun pıyasada dolasır durur.orjinal 3m mi çakmamı arastırmadım ve hıc kullanmadım namı olsa coktan duyardık ama hıc duymadık.
    kullanan var f/p de sanırım gerılerde kalıyorki bunuda kullandım cok ıyıdı dıyen yok.henkelın 3m ın cilaymıs korumaymıs dıyıp bu konunun cok ustune dusmusluklerı yok veya tr dıst. lerinin umrunda degıl.

Rıdvan'ım, bunu görmüştüm ama bu bana pek bir sonradan olma 3M hissi verdiğinden hiç dikkate bile almamışım. Görsele bakınca jeton düştü ama dediğim gibi hafızada hiç yer etmemiş. Bende bunun hiç namını duymadım.
    Bu ne olduğu belirsiz ürüne bu kadar para verene kadar giriş seviyesi bilindik bir markanın ürününü alır kullanırım. (Videodaki ürün ile hiç benzer yanı yok. Şişe aynı değil, etiketler aynı değil... )

Not: Hatırlattığın ve düzelttiğin için sağolasın

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ürün bu 90ml ve uzerınde 3m yazıyor. hatta bazı 3m satıcılarında da gormuslugum var. yıllardır bu urun pıyasada dolasır durur.orjinal 3m mi çakmamı arastırmadım ve hıc kullanmadım namı olsa coktan duyardık ama hıc duymadık.
    kullanan var f/p de sanırım gerılerde kalıyorki bunuda kullandım cok ıyıdı dıyen yok.henkelın 3m ın cilaymıs korumaymıs dıyıp bu konunun cok ustune dusmusluklerı yok veya tr dıst. lerinin umrunda degıl.
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvan'ım, bunu görmüştüm ama bu bana pek bir sonradan olma 3M hissi verdiğinden hiç dikkate bile almamışım. Görsele bakınca jeton düştü ama dediğim gibi hafızada hiç yer etmemiş. Bende bunun hiç namını duymadım.
    Bu ne olduğu belirsiz ürüne bu kadar para verene kadar giriş seviyesi bilindik bir markanın ürününü alır kullanırım. (Videodaki ürün ile hiç benzer yanı yok. Şişe aynı değil, etiketler aynı değil... )

Not: Hatırlattığın ve düzelttiğin için sağolasın

Abiler bence dibine kadar çakma Aşırı kalitesiz duruyor zaten. Araca uygulayan sevgili arkadaş 1 hafta sonraki yıkamayı kirli eldivenle yaptığı için içinden geçmiş zaten arabanın sağolsun.

Yeni boyattığım parçalar bile hiç yol yapmadan direkt pasta üzerine seramik uygulanmaısna rağmen çizik içinde kalmış.

Arkadaşa abartılı tepki göstermemek için sağlık olsun çizilirse çizilsin dedim çıktım.

2 gün çizik almaya uğraştığın aracın ilk yıkamasında da çizmezsin be. Beni sittr et kendi emeğine yazık derler adama
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi ki arabam yok. Şu durum başıma gelseydi konum;

https://istanbulanadolu.adalet.gov.t...tlik-mudurlugu
    Konu fthdrn tarafından (31-03-2022 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Satıcının diğer ilanlarına baktığımda baya bir 3m ürünü var.

Yine de doğrulamak adına eşime sorayım 3m'de çalışıyor. Otomotiv bölümüne sormasını rica edeceğim.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satıcının diğer ilanlarına baktığımda baya bir 3m ürünü var.

Yine de doğrulamak adına eşime sorayım 3m'de çalışıyor. Otomotiv bölümüne sormasını rica edeceğim.
    Konfirme geldi ürün gamında bu ürün var.

Yetkili satıcı Egebant almak isteyen varsa.

https://www.egebant.com.tr/tr/f?b=14&c=1&a=-1

0212 252 22 80

Arapcamii Mah. Kürekçi Kapısı Sok. No: 8-8/A Karaköy – Beyoğlu / İstanbul

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi ki arabam yok. Şu durum başıma gelseydi konum;

https://istanbulanadolu.adalet.gov.t...tlik-mudurlugu
    Amaaan, dairesel çizik için de o kadar kafaya sardırmam. Verniği korumak adına bol dolgulu ürünlerden kullanırım olur biter.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Konfirme geldi ürün gamında bu ürün var.

Yetkili satıcı Egebant almak isteyen varsa.

https://www.egebant.com.tr/tr/f?b=14&c=1&a=-1

0212 252 22 80

Arapcamii Mah. Kürekçi Kapısı Sok. No: 8-8/A Karaköy – Beyoğlu / İstanbul
    Koray'ım, 3M'in USA sitesinde bu ürün gözükmüyor. https://www.3m.com/3M/en_US/p/c/comp...olishes/waxes/ Üstelik adamların sattığı ürün 40ml.
    Burada satılan ürün fason üretilen bir ürün olabilir mi?
    Konu imprezaWRC tarafından (31-03-2022 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koray'ım, 3M'in USA sitesinde bu ürün gözükmüyor. https://www.3m.com/3M/en_US/p/c/comp...olishes/waxes/ Üstelik adamların sattığı ürün 40ml.
    Burada satılan ürün fason üretilen bir ürün olabilir mi?
    Abi ürün ve akakçe linki konusunda yorum yapamıyorum ama 3m bu ürünü üretiyor ve satıyor bu kısım konfirme

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ürün ve akakçe linki konusunda yorum yapamıyorum ama 3m bu ürünü üretiyor ve satıyor bu kısım konfirme
    abi bunu kım uretıyo kım paketlıyo bılmıyorum ama tanıdıklarım kullanmasın. sahsi tavsıyem.tanımadıklarım kullanabilir.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    abi bunu kım uretıyo kım paketlıyo bılmıyorum ama tanıdıklarım kullanmasın. sahsi tavsıyem.tanımadıklarım kullanabilir.

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aşiret paket passat bugün itibari ile gitti. Benzinin 30 lira olduğu yerde Şirket Arabası varken kapıda sürekli yatan Passat gereksiz oluyordu. Ekimde 126.500km de aldım şu an 129.000 km de idi. 8 ayda 2500 km . Bir de Artık bu ülkede araba yoruyor insanı maddi olarak, kasko sigorta benzin bakım modifikasyon derken. Kaşıntı tutarsa 126 Bis te var hobi için uğraşmalık. Bir de satsam mı satmasam mı derken ticari taksi süren bir dallama telefonla oynadığı için şöför tarafından vurdu. Far tampon vs dosya açılsa özel serviste 15 , doğuşta 40 civarı tramer işleyecekti. Güzel ülkemde tramer takıntısı olduğu için kaskolu aracıma tamamen karşı taraf kusurlu olduğu halde cepten tamirat yaptırdım. Tampon rengi tutturamadılar getir bir daha boyayalım bilmemne iyice soğudum isteyen birisi vardı ona verdim gitti.

Bir süre araba almayı düşünmüyorum. Seçimden sonra bir şeyler gerçekten düzelmeye başlarsa tekrar bir passat vs alıp sahalara dönerim sanırım. Ya da iş değiştirme durumu olursa tekrar ihtiyaç haline gelirse araç alırım. Tadı tuzu kalmadı hiçbir şeyin. 3 gün passatla gezdim benzin almaktan imanım gevredi. Yeni sahibi hayrını görsün artık.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecmis olsun ve hayirli olsun…su an bende sizinle ayni ruh haline geldim sirket arabasi versinler benim icin dunyanin en guzel arabasi o olacak gibi… ekonomi arac piyasasi hatta dun ankarada sel sonrasi yagan dolu bile bezdirdi artik..
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlısı olsun Enes umarım daha güzel bir modeli ile tekrar görürüz aramızda

saygılar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hayırlısı olsun.Eminim çoğu insan sizinle aynı fikirdedir. Bende güncel yakıt,sigorta,köprü,otoban fiyatlarına istinaden çok sevdiğim aracımı muhtemelen yılbaşından sonra satılığa çıkaracağım.Şirket aracı hep vardı ancak kendi aracınmış gibi uğraşamadığın için o zevki vermiyordu hiç bir zaman.Ama bu masraflarla kenarda yatmasının da bir anlamı olmayacak.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler