User Tag List

Sayfa 27/44 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
828 sonuçtan 495 ile 513 arası

Konu: Otomobiller & DIY

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harikasın Kağan. Çok güzel dokunuşlar gerçekten. Az birazı daha ilerledin mi showroom kıvamında olacak.

Hakikaten güzel arabalar. Yine hothatch alacak olsam alacağım yegane arabalardandır. Sadece bu kadar düzgününe denk gelebilmek belki biraz zaman alabilir
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harikasın Kağan. Çok güzel dokunuşlar gerçekten. Az birazı daha ilerledin mi showroom kıvamında olacak.

Hakikaten güzel arabalar. Yine hothatch alacak olsam alacağım yegane arabalardandır. Sadece bu kadar düzgününe denk gelebilmek belki biraz zaman alabilir
    Isınıyoruz birbirimize, f/p olarak çok güzel bir yerde RS, zaten inip başka emsal rakamlarda arabaya binsen bu keyfi alamazsın, o açıdan yüz güldürüyor.

Üsütüne koya koya gideceğiz sağlıklı şekilde. Kıymetli aletler elden ele dolaşmasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isınıyoruz birbirimize, f/p olarak çok güzel bir yerde RS, zaten inip başka emsal rakamlarda arabaya binsen bu keyfi alamazsın, o açıdan yüz güldürüyor.

Üsütüne koya koya gideceğiz sağlıklı şekilde. Kıymetli aletler elden ele dolaşmasın
    Zaruriyet yoksa, güzel bir RS.i elden çıkarmış olmak pişmanlıktır. Tecrübe edilmiştir, tecrübe edenler gözlemlenmiştir.
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    böylesine kıymetli bir aracın senin gibi birinin elinde olduğunu bilmek çok mutlu ediyor gerçekten.İlmik ilmik işliyorsun.Eline emeğine sağlık abi,kazasız belasız sürüşler dilerim
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    01.07.2023 günceli olsun, ne zamandır jantları boyamak istiyordum. Öncelikle ön jantları söktüm ve boyadım.

Sıralama şöyle

sök yıka temizle,

180 kum zımpara ile aşındır, dolgu gereken yerlere macun yap zımparala

astar at

boya at

vernik at

Şu makina ile ilk jantı hemen hemen hallettim, ama elimde cırtlı zımpara kalmadığı için 2. janta elle devam ettim.

2-3 tur boyanmış sanırım bu jantlar daha önce.

Astar öncesi son durum,

Diğer jant, bunda vuruk yer çoktu. Çentikler ele geliyordu, güzelce macunladım ve zımparaladım.

Burada lastiği maskemelediğim için kendime ek iş çıkardım, tinerle lastiği komple temizlemek zorunda kaldım.

Siz yaparsanız mutlaka bir maske uygulayın lastiğe de. Ekstra efor harcadım.

Vernik öncesi,

Vernik sonrası, (Parlak vernik)

Kapakları doğal bir fırın olan araç içinde beklettim, bunları takarken ***** bastırıyoruz, o aşama da sertleşmemiş vernikte parmak izi kalıyor.

Kapaklar da tamam, bu tür girinti çıkıntı çok olan yüzeylerde zımpara işleri daha da uğraştırıyor.

Ve araca takıyoruz,

Koyu renk jant sevmemekte ne kadar haklı olduğumun ispatı olan fotoğraflar

Islak ıslak,

Jantları boyarken aradaki kuruma sürelerinde kaliperleri ve çamurluk içi temizliği de aradan çıkardım.

Araç en son sol aks kafasının körük değişimi için sanayiye gitmişti, sağolsunlar orada far yükseklik ayarının kolunu kırmışlar, ben de diyorum bu arabanın farlar neden aşağı bakıyor.

Neyse yapacağız onu da bir şekilde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi bir far değişimi nelere sebep olabilir onu anlatacağım size.

C5 i seviyoruz ailemizin daimi üyesi, fayda maliyet açısından da çook üst değerlere sahip bir araç.

Gel zaman git zaman bizim sağ farın rengi değişmeye başladı.

Çok fazla gece seyahati yapmadığım için çok da üzerinde durmadım çünkü yanmaya devam ediyordu.

Bir gece ansızın hayata gözlerini yumduğunu fark ettim, onca yolu tek far gelmişim meğerse.

Şimdi bu aletin farlarında d1s xenon kullanılıyor, farların arkasında da el sokacak kadar bile yer yok neredeyse.

Farın 2 ayağı da tampon altında kalıyor o yüzden mecbur tampon sökmek gerekiyor.

Tabi ben önce etrafından dolanayım dedim, aşağıdaki foto sağ çamurluğa yakın yerde görünen krem depo, aracın süspansiyon yağını muhafaza ediyor.

Far değişimi için ben bunu azıcık esneteyim dedim, aa ne güzel bak bu kenara geliyor hadi azıcık daha derken pat yerinden çıktı.

aha dedim süper, farı kolayca değiştireceğim, 5 saniye geçmedi arabanın altından caaanım LDS nin aktığını farkettim.

Neyse bir umut depoyu yerine oturttum ama gel gelelim yağ şarıl şarıl akıyor. Dedim bari araba çökmesin hemen çalıştırıp üst konuma aldım altına da kriko koydum.

Sonrası mecburen tamponu sökmek zorunda kaldım. Aslında sökmesi zor değilmiş ben biraz gözümde büyütmüşüm.

Photon'un d1s ini almıştım, taktık memnun kaldık ömrü konusunda fikrim yok henüz ona bakacağız.

Tabi bu hadise arefe günü başıma gelince yağ da özel olunca yana yakıla koştum sanayiye, kapanmadan bulur muyum diye.

4 yer dolaştım, klasik sanayi esnafı yok abi bulamazsın falan fişman.

Tesadüfen bir yere girdim ve elinde varmış 2 adet aldım çıktım.

Son olarak eli alet tutmasa da bizi mutlu eden bir kerata bırakayım şuraya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    megane'ın jant rengi ve kaliperler şahane olmuş eline sağlık, sanayide bir iş yaparken başka bir yeri bozmaları olayına gerçekten acayip sinir oluyorum neyse ki tespit etmişsin far yükseklik sorununu.

c5deki olay da efsane, kendim bir iş yaparken bir yeri daha bozup onu da düzeltmekle uğraşıp vakit kaybetmek delirtse de tecrübe kazandırıyor ))

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaan abi bayramı boş geçirmez diyodum foruma girmeden doğru çıktı Ufak tefek talihsizlikler güzel tecrübe oluyor bence.Emeklerine sağlık abi
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    megane'ın jant rengi ve kaliperler şahane olmuş eline sağlık, sanayide bir iş yaparken başka bir yeri bozmaları olayına gerçekten acayip sinir oluyorum neyse ki tespit etmişsin far yükseklik sorununu.

c5deki olay da efsane, kendim bir iş yaparken bir yeri daha bozup onu da düzeltmekle uğraşıp vakit kaybetmek delirtse de tecrübe kazandırıyor ))
    Ya sorma, gerçekten bu işlere hastayım, araba sanayiye gitmeden önce ben sökmüştüm lastiği, o zaman net hatırlıyorum sensör kolu yerindeydi.

Kolu dibinden kırmışlar, ben onu yaparım. Tamir malzemesi de şu

9 TL

https://www.n11.com/urun/renault-9-r...arayelotomotiv

Kaliperler balata tozundan ötürü hoş durmuyordu, bir an renklendireyim dedim ama renge karar veremedim, dedim gri kalsın en azından temiz olur.

Aynı font yazı bulursam belki üzerindeki yazıyı kırmızı yaparım.

c5 in olayı tamamen benim halt etmem başka bir şey değil, o deponun bir yere bağlı olduğunu düşünmem lazımdı.

Neyse ki 450 TL ye güzel bir tecrübe edindim. Manayla yağın yarısını değiştirmiş oldum, fotosu yok ama şase kolunu ve pompa altını az da olsa temizledim.

Far yıkamalarımın neden çalışmadığını anladım, gelecek bakımda onları yapacağım. + olarak bu meretin pompası kıymetli, ona önleyici bir bakım yapacağım.

Park sensörlerinden 1 tanesi arızalandı onu da alıp değiştireyim, eksik bitmiyor

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaan abi bayramı boş geçirmez diyodum foruma girmeden doğru çıktı Ufak tefek talihsizlikler güzel tecrübe oluyor bence.Emeklerine sağlık abi
    Eyvallah, vakit buldukça bir şeyler yapıyoruz yavaş yavaş iyileşiyor arabalar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İntercooler'a istediğim zaman dilimi kadar su püskürtmek için bir çalışma yaptım. Çıkış noktam subarulardaki I/C Water Sprayer aslında.

Bunu yapma sebebim Cooler'a su püskürtüp içinden geçen havanın bir nebze de olsa soğumasını sağlamak, işe yarar mı şuan bilmiyorum.

Proje biraz da merak ve yeni şeyler öğrenme amaçlı, ama işe yararsa yani İAT'ı biraz da olsa düşürürse güzel olur gibi geliyor.

Gerekli malzemeler.

1 adet HW-516 Kodlu timer devresi. (80 TL)
    1 adet silecek suyu motoru (70 TL)
    2 adet silecek su fıskiyesi, burada yelpaze şekline yaydığı için İnsignia nın washer jet lerini aldım. (202 TL)
    1 adet 40A 5 bacak röle (Bunu minisi ile değiştireceğim araca bağlarken) 20 TL
    1 adet sigorta takılabilen kablo eki 25 TL

Harici depo kullanmak isteseydim onun için de depo almam gerekecekti Tanunus'un deposu çok uygun yapıda o da 200 TL civarı.

Benim maliyetim kabaca 400 TL civarında oldu. Kablo vs garajda bol bol vardı.

Sistemi anlattığım video aşağıda benzer bir sistem yapmak isteyen olursa yazsın destek olurum.

Ben bunu manuel tetikleyebilirim ya da sis farına kornaya bağlayaiblirim ama en güzeli bir can hattı okuyucusu ile aurdunio da bir geliştirme yapıp iat / basınç / devir gibi bir yerden sinyal alıp otomatik hale getirmek daha güzel olacaktır.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rs in kaliperlerinin rengi ne diye geçiyo onlarıda mı tabancayla boyadın yoksa sprey boya mı ? çok güzel bi renk olmuş
    PROSTOCK GARAGE

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun zamandir foruma giremiyordum kisisel sebeplerden, biriktirip okumus oldum, guzel oldu yine dokturmussun, eline emegine saglik.

Gecmis sayfadaydi sanirim, bir kolaj denemissin, sanirim sonra vazgecmissin, yerinde karar olmus. Sahsen ben seviyorum koca koca fotograflara bakmayi, detaylari incelemeyi.

M2RS ozelinde verebilecegim tek tavsiye, kaliperleri parlak siyah, brembo yazilarini da arac rengi yapman olur. Baska bir kombinasyon da lacivert kaliper, beyaz veya gri brembo yazisi olur. Sahsen ben bu renk kombinasyonunda kirmizi veya sari kaliperlerin guzel duracagini dusunmuyorum. Ille de dikkat ceksin denirse cart yesil veya turkuaz olabilir, ama sanmiyorum tercih edecegini

Son olarak, I/C sogutmak icin su disinda n2o da kullanilabilir. *****, yaz aylarinda durdugu yerde epey isinacak o su kaput altinda. Hava alan, ruzgarla sogutabilecegin bir yere de su deposunu tasiyabilecegine ihtimal vermiyorum Megane 2'lerin kaput altinin ne kadar dar oldugunu hesaba katarak.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandir foruma giremiyordum kisisel sebeplerden, biriktirip okumus oldum, guzel oldu yine dokturmussun, eline emegine saglik.

Gecmis sayfadaydi sanirim, bir kolaj denemissin, sanirim sonra vazgecmissin, yerinde karar olmus. Sahsen ben seviyorum koca koca fotograflara bakmayi, detaylari incelemeyi.

M2RS ozelinde verebilecegim tek tavsiye, kaliperleri parlak siyah, brembo yazilarini da arac rengi yapman olur. Baska bir kombinasyon da lacivert kaliper, beyaz veya gri brembo yazisi olur. Sahsen ben bu renk kombinasyonunda kirmizi veya sari kaliperlerin guzel duracagini dusunmuyorum. Ille de dikkat ceksin denirse cart yesil veya turkuaz olabilir, ama sanmiyorum tercih edecegini

Son olarak, I/C sogutmak icin su disinda n2o da kullanilabilir. *****, yaz aylarinda durdugu yerde epey isinacak o su kaput altinda. Hava alan, ruzgarla sogutabilecegin bir yere de su deposunu tasiyabilecegine ihtimal vermiyorum Megane 2'lerin kaput altinin ne kadar dar oldugunu hesaba katarak.
    Parlak siyah sevmesem de üzerinde turuncu bremboları hayal edince hoş bir detay olabilir gibi geldi.

Ya da metalik bir lacivert (C5 in boyası mesela) üzerine yapılabilir. Turkuaz ve Yeşil tercih dışı olur benim için.

Kolaj işi zor gerçekten, tek tek atmaya devam

Depo ile ilgili yer sorunu mal.um, kaput altı ancak kendisine yetiyor. Ben aracın orjinalliğini bozmamak adına aküyü taşımayı doğru bulmuyorum.

Ama akü taşınsa bagaja akü yerine çok güzel bir depo yapılır, gerçi o zaman da açık filtre takarız

Mevcut depoyu ve hatta belki de far yıkamayı aç kapa yaparak mevcut pompayı kullanarak montaj yapacağım.

n2o konusunda fikrim sıfır, okurken kimya dersinden de hep düşük not alırdım. Hazır bir şey midir nasıl kullanılır.

Hoş iat için bu kadar kasmaya da gerek yok zaten iatım atla deve yükselmiyor, 14t stock turbo + big cooler ile.

Ben işin biraz da merak ve kendini geliştirme kısmındayım. Yerli bir firma 200 TL lik pompa ve 3- 5 tane rakor ile 4k+ rakamlar istiyor bu işi yapan icadına.

Büyük paralar bana kalsa bu rakamlar. Şimdi can hattından veri okuyup aurdunio ile bunun tetiğini iat sıcaklığına / motor devrine / turbo basıncına göre yaptırabilmeyi araştırıyorum.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parlak siyah sevmesem de üzerinde turuncu bremboları hayal edince hoş bir detay olabilir gibi geldi.

Ya da metalik bir lacivert (C5 in boyası mesela) üzerine yapılabilir. Turkuaz ve Yeşil tercih dışı olur benim için.

Kolaj işi zor gerçekten, tek tek atmaya devam

Depo ile ilgili yer sorunu mal.um, kaput altı ancak kendisine yetiyor. Ben aracın orjinalliğini bozmamak adına aküyü taşımayı doğru bulmuyorum.

Ama akü taşınsa bagaja akü yerine çok güzel bir depo yapılır, gerçi o zaman da açık filtre takarız

Mevcut depoyu ve hatta belki de far yıkamayı aç kapa yaparak mevcut pompayı kullanarak montaj yapacağım.

n2o konusunda fikrim sıfır, okurken kimya dersinden de hep düşük not alırdım. Hazır bir şey midir nasıl kullanılır.

Hoş iat için bu kadar kasmaya da gerek yok zaten iatım atla deve yükselmiyor, 14t stock turbo + big cooler ile.

Ben işin biraz da merak ve kendini geliştirme kısmındayım. Yerli bir firma 200 TL lik pompa ve 3- 5 tane rakor ile 4k+ rakamlar istiyor bu işi yapan icadına.

Büyük paralar bana kalsa bu rakamlar. Şimdi can hattından veri okuyup aurdunio ile bunun tetiğini iat sıcaklığına / motor devrine / turbo basıncına göre yaptırabilmeyi araştırıyorum.
    Orjinallikten dolayi akuyu bagaja tasimamazlik etmezdim ben sahsen. OKB seviyesinde takintilari olan, takinti yapabilen biriyim, az cok anliyorum neden oyle dusundugunu, ama aracin sagligi icin zaten orjinal disi cok ekleme, cikarma yaptin, bunu da oyle gorebilirsin. Orada bosalan yere de tutup su deposu koyma zaten, acik filtre yakisir oraya

n2o bildigimiz nos. IAT dusurmeye ciddi katki saglar, ama drag roll kovaladigini hic sanmiyorum, belki pistte isine yarar, o da hava 40+ derecelerde piste cikarsan. Benimki biraz aklina kurt dusurmek icin fikir vermekti suyu halledersen sirada bu olabilir gibilerinden.

Birine yaptirmaktansa kendin yapiyor olman zaten isin en keyifli kismi. O yuzden bu kadar etkilesim aliyorsun, bence. Herkesin bir sekilde hayal ettigi, ic gecirdigi ancak kiminin kisitli imkanlardan, kiminin elinin yatkin olmadigini dusunmesinden, kiminin de zamani olmadigindan yapamadigi seyleri yapiyorsun Neyse, arduino ile yapabileceklerinin siniri yok sanirim. Evine basit bilgisayar yapan tanidigim var arduino ile, ona kiyasla bu epey basit. Ama, arduino ozelinde rakamlar yuksek. Baska basit seyler daha mi efektif olur acaba? Mesela, termostattan tetik alsa sistem?
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orjinallikten dolayi akuyu bagaja tasimamazlik etmezdim ben sahsen. OKB seviyesinde takintilari olan, takinti yapabilen biriyim, az cok anliyorum neden oyle dusundugunu, ama aracin sagligi icin zaten orjinal disi cok ekleme, cikarma yaptin, bunu da oyle gorebilirsin. Orada bosalan yere de tutup su deposu koyma zaten, acik filtre yakisir oraya

n2o bildigimiz nos. IAT dusurmeye ciddi katki saglar, ama drag roll kovaladigini hic sanmiyorum, belki pistte isine yarar, o da hava 40+ derecelerde piste cikarsan. Benimki biraz aklina kurt dusurmek icin fikir vermekti suyu halledersen sirada bu olabilir gibilerinden.

Birine yaptirmaktansa kendin yapiyor olman zaten isin en keyifli kismi. O yuzden bu kadar etkilesim aliyorsun, bence. Herkesin bir sekilde hayal ettigi, ic gecirdigi ancak kiminin kisitli imkanlardan, kiminin elinin yatkin olmadigini dusunmesinden, kiminin de zamani olmadigindan yapamadigi seyleri yapiyorsun Neyse, arduino ile yapabileceklerinin siniri yok sanirim. Evine basit bilgisayar yapan tanidigim var arduino ile, ona kiyasla bu epey basit. Ama, arduino ozelinde rakamlar yuksek. Baska basit seyler daha mi efektif olur acaba? Mesela, termostattan tetik alsa sistem?
    Olay MERAK tam olarak bu, en azından benim olayım bu. Hem keyif alıyorum hem de yaparken eğleniyorum.

Benim için bu işler dünya dertlerinin olduğu bir odadan çıkıp hiçbir şeyi düşünmeden hayallerde yüzdüğüm bir aleme dalmak.

Heves varsa bir şekilde çözülüyor, bu sprayer işi de işin fantazisi aslında. Drag rooll falan işim yok, ama piste çıkmak istiyorum. Eylül gibi açılınca gideceğim piste.

Neyse tetik kısmı işi en basiti manuel tetik, buna zaten sahibiz. Ama işi biraz geliştirmek adına (bu can hattından anlayan bir arkadaş var ona yıkacğaım bu işi ) böyle iat / devir / boost vs den bilgi alabiliriz.

Baksın bir bakalım ortaya ne çıkacak. Ben de aurdunio öğrenmek istiyorum zaten bahanesi olur.

Etkileşim kısmı dediğin gibi. Ama yapılmaz diye bir şey yok, ben de sorarak kurcalayarak zaman zaman kırıp / bozarak el becerisini geliştirdim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rs in kaliperlerinin rengi ne diye geçiyo onlarıda mı tabancayla boyadın yoksa sprey boya mı ? çok güzel bi renk olmuş
    Ürün bu, bunula boyadım jant + kaliperleri. Kaliper de astar yok.

Hepsiburada.com | Guvenlik

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İlk Rs'mde ITG Maxogen Carbon filtre kiti kullanmıştım hatta Uğur abi'den almıştım. onu takabilmek için mecburen aküyü bagaja almıştım güzel bir işçilik yapıldı ve kesinlikle faydasını gördüm kaput altı rahatlaması açısından tabi filtre kiti de kaliteliydi

İkinci Rs'mde akü arkasına mantar filtre kullanıp tamponnun alt ızgarasının arkasından görünmeyecek şekilde akünün altından tam filtreye doğru olacak şekilde özel kırılmaz hortum yapmıştım aküyü almak istemiyorsanız o şekilde de deneyebilirsiniz bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk Rs'mde ITG Maxogen Carbon filtre kiti kullanmıştım hatta Uğur abi'den almıştım. onu takabilmek için mecburen aküyü bagaja almıştım güzel bir işçilik yapıldı ve kesinlikle faydasını gördüm kaput altı rahatlaması açısından tabi filtre kiti de kaliteliydi

İkinci Rs'mde akü arkasına mantar filtre kullanıp tamponnun alt ızgarasının arkasından görünmeyecek şekilde akünün altından tam filtreye doğru olacak şekilde özel kırılmaz hortum yapmıştım aküyü almak istemiyorsanız o şekilde de deneyebilirsiniz bence.
    Kutu içi spor filtre var şuan araç üzerinde ITG olması lazım markası. Hava filtresi konusunda şuan bir aksiyon alma planım yok.

Özellikle aküyü taşımayı kesinlikle istemiyorum. Ama ilerleyen dönemde tampon altı bir filtre işine girişilebilir, zamanı var o işin.

Güzel bilgiler, kaput altı gerçekten fazlaca ısınıyor aracın. Dolaşıp geldiğimde kaputu açıp bırakıyorum yerine.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kutu içi spor filtre var şuan araç üzerinde ITG olması lazım markası. Hava filtresi konusunda şuan bir aksiyon alma planım yok.

Özellikle aküyü taşımayı kesinlikle istemiyorum. Ama ilerleyen dönemde tampon altı bir filtre işine girişilebilir, zamanı var o işin.

Güzel bilgiler, kaput altı gerçekten fazlaca ısınıyor aracın. Dolaşıp geldiğimde kaputu açıp bırakıyorum yerine.
    Evet maalesef kaput altı yer sıkıntısı çok fazla ama aküyü bagaja almadan da gayet rahat dediğim şekilde sorunsuz kullanılıyor. Büyük cooler ve iyi bir yakıtla sorunsuz devam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. GuNeS

Bu Konudaki Etiketler