User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 20' Scala 1.6 TDI Premium

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

20' Scala 1.6 TDI Premium

Selamlar,

Satmam kenarda durur diyerek aylarca aradigim ve evin ikinci aracı olan R53'u baska bir kismetli is icin forumdan Alper abiye verince tek evde araba kalma ihtimaline karsın daha daily bir arac arayısına girdim.

Aileye katılan yeni bir üye de olacagı icin esimin de kullanacagi, ferah, otomatik bir arac olması lazımdı.

Bi sure minimum maliyetle binebilecegim, eldeki kısıtlı butceyle de cok dertle ugrastırmayacak bişeyler bakarken sahibinden'de Intercity'nin scala ilanlarını gordum.

Baktım sahibindenden olacak gibi degil, İntercıty 2'nin sitesine girip satılık tum aracları teker teker tramer boya km fiyat kıstasıyla inceledikten sonra daha aracın fotograflarını dahi gormeden ilan ve tramer bilgisinden bi arabayı opsiyonladım

Sase numarasını ogrenip servisten sorguyu yaptırınca aracın "komple yetkili servis bakımlı" ve tek kisi tarafından kullanıldığını gorunce daha da bi icim rahat etti.

Arabayı aldigimda cektigim bir fotograf yok, dogruca detayli temizlige gitti

O kadar farklı arabadan sonra bu biraz emekli cografya ogretmeni gibi hissettirdi

Akabinde cam filmi ve Maslak'ta yemek yerken servise ugrayıp ne varmıs diye bakınırken alınan oem pacaliklar geldi.

Siyah gri kontrastını her zaman sevmisimdir, bayiide parlak siyah on panjur sordugumda hatrı sayılır bir para cekince Maslak'ta calismamdan mutevellit spontane bir Carbondizayn Sinan abi yaptık mesai arasında

Araba o kadar standart ki ne yapsam gozume hala cok eksik gorunuyor, e Intercity sagolsun memlekette gri scala furyası bi anda firladi zaten

Jant jant diye dusunurken hem ne kadar binerim bilmedigimden, hem de maliyet hesabından dedim ki orjinal spec gidelim.

Orjinal Skoda jantlarına bakarken arabadaki jantların fabrika cıkıs olarak da siyah satıldıgını gordum, dedim hadi boyatalım

Jantmax Cem abi sagolsun bitane affetmedi boyadı

Tabi bu surecte arabayı aldıgımda km 128k civarı oldugu icin dsg'den dolayi "ulan bisey olursa ihale elimizde kalir mi" diye dusunurken kavramadan gelen ses ve titreme iyice kendini belli etti.

Alalı 6 ay icerisinde oldugu icin Intercity'i aradim. Hemen sikayet talebini alip araci getirin bir inceleyelim dediler.

Arabayı bayramdan once yaklaşık 6 gunde yapıp teslim ettiler. Hatta aranmadım, noldu diye falan dusunurken talep icin sistemden bir link gonderdiler orada e ulan araba bitmis diye ben aradım

Suanlık guncelde durum bu, ufak tefek gocuk isleri var on tampon boyanacak ama arabaya vakit ayıramıyorum suan.

Ne kadar kalır onu da bilmiyorum
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (3 üye ve 1 konuk)

1. babayimben,
  2. FatihDemirel,
  3. gidici

Bu Konudaki Etiketler