User Tag List

Sayfa 40/44 İlkİlk ... 303839404142 ... SonSon
821 sonuçtan 742 ile 760 arası

Konu: Otomobiller & DIY

131mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi jant meselesi kesinlikle zevk işi ancak senin yerinde olsam replika yerine aynı fiyatlarda olan OZ üretimi MSW85 modelini alırdım. Kesene bereket, emeğine sağlık...
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 131mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi jant meselesi kesinlikle zevk işi ancak senin yerinde olsam replika yerine aynı fiyatlarda olan OZ üretimi MSW85 modelini alırdım. Kesene bereket, emeğine sağlık...
    MSW leri önerdiler ama ben bunları beğendim, tercih edilebilirdi elbette. Ama bijonlar görülmesin istedim. Zaten hızlı bi araba değil şehir içi kullanıyorum.

Hevesim de kalmadı öyle gaz basayım hızlı gideyim işlerinde, o yüzden görseli hoşuma gideni aldım doğrudan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben çok ama çok beğendim zevklerimiz benziyormuş güle güle kullanın çok yakışıklı olmuş araç

mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya cmt bakımlarını tamamlıyorum, sonra polisaja girişiyorum. Bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya
    İrtibaattayız o zaman online destek verilir
    Youtube kanalım: www.youtube.com/@ardaguven

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben çok ama çok beğendim zevklerimiz benziyormuş güle güle kullanın çok yakışıklı olmuş araç
    Teşekkürler, zaten herkes aynı şeyi beğense çok tatsız bir dünya olmaz mıydı. İnsan olmanın en güzel yanı bu bence farklı olmak.

Alıntı mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İrtibaattayız o zaman online destek verilir
    Cumartesi günü erkenden bakımı halledersem öğleden sonra birkaç paneli hallederim gibi geliyor.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben bayadır kaçırmışım DS3 hayırlı olsun. Eski jantlar gerçekten çok kötüymüş yeniler daha iyi olmuş tabiki başka jantlar da daha güzel durabilirsdi ama araba bizim değil

Hafifletmen en büyük artısı jantları.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bayadır kaçırmışım DS3 hayırlı olsun. Eski jantlar gerçekten çok kötüymüş yeniler daha iyi olmuş tabiki başka jantlar da daha güzel durabilirsdi ama araba bizim değil

Hafifletmen en büyük artısı jantları.
    Üst mesajlarda da dedim ya, bu tür işler tamamen görsel algı ile alakalı. Doğrusu yok. Mesela siyah janttan nefret ederim, çok komik bir rakama siya cnc elmas kesim jant denk geldi almadım.

Biliyorum her baktığımda keşke diğerlerini alsaydım diyeceğim ben Ben bakınca beni memnun eden bir görüntü var netice de.

Hafifleme illaki oldu, ama jantları ultra hafifletelim gibi bir düşüncem olmadı, o tarz bir düşünce olsa sanırım 16 lara ve 50 / 55 yanak lastiklere geçerek konforu da artırabilirdik.

Şehir içi sağa sola gitmelik sağ şeritten aç müziğini devam et arabası benim nazarımda

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence jant güzel oldu. güle güle kullan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok büyük bir beklenti içine girmeden uyumlu olarak görünen paçalıkları sipariş etmiştim.

Ürünler dün geldi ve montajını yaptım, gerçekten tampon kıvrımına tam oturdu, lastikleri söküp montajı hallettim.

Bu eklenti de bence hoş durdu araç üzerinde. Arka taraf içn bundan sonra bir şey yapmam muhtemelen. Aracın yan kısmında kauçuk bir parçadan marşpiyel tarzı bir şey yapmışlar, onu söküp sökmemek arasında kararsız kaldım.

Astra lip aldım ama ön tampon çok alçak her tümsekte sürter miyiz emin değilim bi takıp deneyeceğim, olmadı yerine daha ince bir lip bakacağım.

Davlumbazlar benim de gözüme batıyor, onları ilerleyen zamanda yalıtım yaparken halledeceğim.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paçalıkk iyidirrr iyi paçalık candır r maşallah buda yine sihirli ellerinde hayat bulacak
    PROSTOCK GARAGE

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi jantlar çiçek gibi oldu maşallah.Arabayla uyumlu oldu bence.

Ayrıca ne dicem senin araba instagramda bi yazılım firmasının reklamında çıkıyor.Baron performance olması lazım.Sen denk geldin mi
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi jantlar çiçek gibi oldu maşallah.Arabayla uyumlu oldu bence.

Ayrıca ne dicem senin araba instagramda bi yazılım firmasının reklamında çıkıyor.Baron performance olması lazım.Sen denk geldin mi
    Denk geldim, izledim videyu autotarz diye bir firma. Bir şeyler yapmışlar ama yazılım beni tatmin etmedi.

gösterge de 1.6 bar ile yürüyoruz, kadran da fena değil gibi duruyor.

Işıklarda megane 4 den sopa yedik ds3 ün big turbo + big cooler + remap ve hafifliğin de desteği ile daha iyi yürümesini beklerdim.

150 lerde falan 1 boy önümdeydi megane ki ben yarım boy kadar önden bastım.

Tce olsa 140 hp sanırım dci olsa 130 hp dir stok düşünürsek 2 türlü de önde olmam gerekirdi bence.

Bu kg da (ds3 1080 kg + 2 kişiydik 1200 diyelim) o videoda anlattığı gibi 150 hp olsa ds3 üzerlerinden atlaması lazımdı sanki

Yakında meg3 1.5 dci ile bir denemem olacak soft remap li eski arabam.

Sonucu yazarız, hatta @mikelazi camcar olursa video da çeker bizim için.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vayy başlamışız ata sporunu yapmaya,3 kornalamaya hani esnaf speç takılıyodun
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vayy başlamışız ata sporunu yapmaya,3 kornalamaya hani esnaf speç takılıyodun
    ben kendimce hızlı kalktım o bastı ben bastım netice ihale bizde kaldı

Esnafın şımarmaya hakkı yok mu amca

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Goruntu yeni jantlarla bence de cok guzel olmus. Jantlar da keske orjinal olsaymis dedim icimden. Vaktiyle internette gobekten kirilan replikalari cok gordugumden replika jant isi beni hep korkutmustur.

Onun disinda arka pacaliklar da tam kivaminda olmus. Yandaki eki ben olsam sokmezdim. On icin de Astra lipin cok kaba duracagini dusunuyorum. Ustunde sanirim bir ek var halihazirda. Neyse, ozetle, pacaliktan sonra bence goruntu tamamlanmis, daha ellemeye gerek yok.

Bu arada, mesaji yazarken "ne yapilabilir" sorusu takildi aklima, onceki sayfalari actim, aracin fotograflarina baktim. Namussuzlar o kadar guzel ve butun bir araba tasarlamislar ki dis gorunuste araca yapilabilecek pek bir sey kalmamis. Hani benim arabam olsa ne yapardim diye dusundum. On farlara mercek yapip farin ic kisimlarini 2-3 ton daha koyu griye boyar konuyu kapatirdim sanirim.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Goruntu yeni jantlarla bence de cok guzel olmus. Jantlar da keske orjinal olsaymis dedim icimden. Vaktiyle internette gobekten kirilan replikalari cok gordugumden replika jant isi beni hep korkutmustur.

Onun disinda arka pacaliklar da tam kivaminda olmus. Yandaki eki ben olsam sokmezdim. On icin de Astra lipin cok kaba duracagini dusunuyorum. Ustunde sanirim bir ek var halihazirda. Neyse, ozetle, pacaliktan sonra bence goruntu tamamlanmis, daha ellemeye gerek yok.

Bu arada, mesaji yazarken "ne yapilabilir" sorusu takildi aklima, onceki sayfalari actim, aracin fotograflarina baktim. Namussuzlar o kadar guzel ve butun bir araba tasarlamislar ki dis gorunuste araca yapilabilecek pek bir sey kalmamis. Hani benim arabam olsa ne yapardim diye dusundum. On farlara mercek yapip farin ic kisimlarini 2-3 ton daha koyu griye boyar konuyu kapatirdim sanirim.
    Lip i hafta sonu takıcam bakalım nasıl olacak, onu denemeden pek göremeyeceğiz.

Bütçeyi biraz aştık eğer uydurabilirsem eibach yay almayı planlıyorum. Arabanın önü arkasından daha yere yakın duruyor bu görüntüyü çok sevdiğimi söyleyemem.

Farları enteresan şekilde iyi aydınlatıyor, uzun vadeli olarak bi-led mercek + far içi işine girilebilir. Maddi olarak külfetli olur + çok zaman ister + gerek var mı

Gece çok nadir araç kullanıyorum o yüzden o geliştirme bize biraz fazla kalabilir.

Külbütör kapağındaki pcv valfi %99 arızalı, çünkü cooler'a doğru gereksiz bir yağlanma fark ediyorum, önce şu valfi değiştireceğim sipariş ettim 10 15 güne gelir.

Sonra 3d bir catch can yapma planım var eğer başarabilirsem. Bu arada fırsat bulup tamponu falan sökebilirsem cooler'ı da güzelce bir temizlemek istiyorum.

pcv valfi: Knadgbft PCV Vana Kapağı Tamir Kiti Vana Kapağı Membran ile 1.6Hdi 8 V 0248.S0 9688939180 : Amazon.com.tr: Otomotiv

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lip i hafta sonu takıcam bakalım nasıl olacak, onu denemeden pek göremeyeceğiz.

Bütçeyi biraz aştık eğer uydurabilirsem eibach yay almayı planlıyorum. Arabanın önü arkasından daha yere yakın duruyor bu görüntüyü çok sevdiğimi söyleyemem.

Farları enteresan şekilde iyi aydınlatıyor, uzun vadeli olarak bi-led mercek + far içi işine girilebilir. Maddi olarak külfetli olur + çok zaman ister + gerek var mı

Gece çok nadir araç kullanıyorum o yüzden o geliştirme bize biraz fazla kalabilir.

Külbütör kapağındaki pcv valfi %99 arızalı, çünkü cooler'a doğru gereksiz bir yağlanma fark ediyorum, önce şu valfi değiştireceğim sipariş ettim 10 15 güne gelir.

Sonra 3d bir catch can yapma planım var eğer başarabilirsem. Bu arada fırsat bulup tamponu falan sökebilirsem cooler'ı da güzelce bir temizlemek istiyorum.

pcv valfi: Knadgbft PCV Vana Kapağı Tamir Kiti Vana Kapağı Membran ile 1.6Hdi 8 V 0248.S0 9688939180 : Amazon.com.tr: Otomotiv
    ben mercek montajini goruntusu icin soylemistim, ben sahsen bayiliyorum on farda mercek detayina. Aydinlatmasindan memnunsan, sirf goruntu icin o kadar ugrasa ve paraya gerek var mi tartisilir tabi.

Linkini attigin PCV valfinin adinda 8V ibaresi var. Cesit cesit 1.6 HDi motor var, umarim yanlis mal gelmez. Gerci sen parca numarasindan da kontrol etmissindir ama iste gozume takildi.

On tamponu bence sen bu haftasonu soktun bile, henuz haberin yok
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben mercek montajini goruntusu icin soylemistim, ben sahsen bayiliyorum on farda mercek detayina. Aydinlatmasindan memnunsan, sirf goruntu icin o kadar ugrasa ve paraya gerek var mi tartisilir tabi.

Linkini attigin PCV valfinin adinda 8V ibaresi var. Cesit cesit 1.6 HDi motor var, umarim yanlis mal gelmez. Gerci sen parca numarasindan da kontrol etmissindir ama iste gozume takildi.

On tamponu bence sen bu haftasonu soktun bile, henuz haberin yok
    Referans ile kontrol ederek sipariş ettim, hatta araç üzerinde de parçayı gözle kontrol ettim. alet zaten 8v valf fakiri.

Ama kapak yapısı değişiyor, bu valf değişimi ile pcv den geçen yağ buharını kontrol altına alırsak çok güzel olacak.

Mercek görüntüsü kesinlikle çok güzel. Kendi orj farları var mercekli ama 30K / Adet çok pahalı bana kalsa.

Hahahah tampon öngörüne güldüm

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son dokunuşlar jant-lastik-pacalık tam kıvamında olmuş yine

eline,emeğine sağlık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler