User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: '01 Doğan İE

YunuscanVg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan sulu kaplama üç beş parçaya yaptırdım ben çok nazik çok dikkat etmen lazım onun yerine ahşap görünümlü folyo kaplamalar var yada süet tarzı onları önere bilirim..
    Tofaş = benim için ses sistemi demek güzel bir set yaparsın umarım o arabanın en büyük avantajı konser arabası yapabileceğin nadir arabalardan biridir ..
    teşekkür ederim abi kaplama işine bakacağım.Araçta zaten cihazlar var abi daha ne takıyım Bass amfisini değiştireceğim,birde 8600 hevesim var ama bakalım.

Alıntı derviscapaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba oval Kenwood hqr-710ex cihazların ses seviyesi ne düzeyde yeterince yüksek ses sağlayabiliyor mu ? Ben de Pıoneer 6975 v3 kullandım aracımda ses seviyesi beni tatmin etmedi belki amfi seçimimden belki ayarlarımdan ama anlayamadım. Kullandığınız ürünün ses seviyesini merak ettim düşünceleriniz neler ?
    75 v3 hiç dinlemedim ama kalite ve ses olarak o cihazlardan iyi olduğunu düşünüyorum

YunuscanVg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sisteme güncelleme yaptım.Ana ünite kenwood bt-358 ile değişti.Ses inanılmaz farketti daha net temiz çalıyor, müzik zevki inanılmaz arttı.Subwoofer amfisinide kenwood'un xr600-1 modeli ile değiştirdim.Sırada subwoofer ve sarj dinamosunu değiştirmek kaldı.Bende subwooferın kabini portsuz ve inanılmaz sert çalıyor.Sarj dinamosu için fikirlerinizi bekliyorum hangi aracınki uyar ortalama 150 amper elektrik üretecek bi dinamo takmak istiyorum.

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emin olmamakla birlikte vectra b şarj dinamosu ufak bir kesip biçmeyle oturuyordu sanırım bi araştırın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler