User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Hyundai Accent ERA Style Sports 'Hybrid'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hyundai Accent ERA Style Sports 'Hybrid'

Araca geçmeden önce hikayenin asıl kahramanını paylaşmak istiyorum, forumda konusunu açmıştım görenler olmuştur belki o tarihlerde.
    2007 modeldi kendisi 1.5 crdi select paket sunroof hariç fulldü, yaklaşık 2 sene 35bin km kullanmıştım çok keyifli çok seri bir araçtı sattıktan sonra pişman olduğum için tekrardan era arayışına girdim tabi araya farklı farklı araçlar soktuk bazılarını burada da paylaştım neyse çok uzatmadan fotoğraflara geçeyim.

Bu sefer özellikle sunrooflu olan full paket istedim sunroofda sadece style ve style sports paketlerde vardı, altı üstü era sunroof olsa ne olmasa ne dediğinizi duyar gibyim ama elbette saygı duyuyorum.
    Bu bahsetmiş olduğum paketlerde çok az araç vardı ilandakilerin çoğu da aslında bu pakete ait olan araçlar olmadığı için gereksiz bir kalabalık oluşturuyordu, sahibindeni tavaf ettim 2-3 araca baktım ama istediğim gibi bir araç bulamayınca bekleyişe geçtim favori aramalardan bildirim kovalarken bu araç denk geldi sahibini aradım hemen buluştuk aracı çok beğenmiştim çünkü gerek önce kullandığım era gerekse baktığım öbür eralarla kondisyon anlamında alakası yoktu, aracın tüm trim parçaları olması gerektiği gibi eksiksiz, koltuk-döşemeler kirli ama en azından yanık yırtıksız gayet güzeldi.
    Aracın fabrika özelliklerinden bahsetmek istiyorum biraz, 1.5 crdi vgt style sports paket, manuel , fabrika çıkışı 110 bg , 4 cam otomatik, elektrikli aynalar , ön ve arka kol dayama , bardaklık , dijital klima , sunroof abs vb. donanım olarak beni fazlasıyla tatmin ediyor.

Aracı alır almaz cam filmi çektirmek ve şu saçma sapan rüzgarlık mıdır nedir onları söktürmek için tuningciye bıraktım , arka park sensörü de takıldı o arada, gidip app plaka bastırıp geldim o sırada kare plakalık aldım ön tarafa arkaya ise dikdörtgen tercih ettim.

ilk fotoğrafımız

app plakalarımız

aracın filmleri çekilir çekilmez aldım direksiyon kılıfı diktirmeye gittim, aslında orijinal olarak bir derimsi malzeme vardı ama görüntüsü hoş değildi

bu işleri hallettikten sonra temizlik işlerine giriştik, iç aksamdaki malzemelerden sökebildiklerimi söküp evde temizledim, farlar çok pusluydu onları abim temizledi, aracın bagaj havuzu epey toz toprak içerisindeymiş onu falan temizledim, bu arada şaşırdığım bir şey oldu aracın stepnesine baktım o da çelik jant aracın üstündekiyle aynı ilk defa teneke olmayan bi stepne görünce şaşırdım koreliler full paketlerde bu şekilde yapıyomuş şaşırdık sevindik değişik duygular içerisine girdik hahaha neyse stepne jantımız da epey pisti onu da temizledim kuruladık bagaj kısmı ve farlarla vb işimiz bitti, sileceklerde soluktu onları da biraz zımparaladıktan sonra amatörce mat sprey boyayla boyadım.

bu arada aracın muayenesi geldi, tek seferde geçtik 2 sene kafamız rahat

plakalık lambalarını beyaz yaptım, geri vites lambasını da beyaz yaptım

Sonrasında araca çok detaylı bi bakım operasyonuna giriştim, araç belki emsallerine göre yorulmamış, trimleri vb parçalanmamış olsa da çok bakımsız bırakılmış, fren diskleri falan berbat durumdaydı frene basınca direksiyon kitleniyordu sonra sökünce baktık ki kırılmış ayrılmak üzere. Diskleri ve balataların tamamını değiştirdim.Silkeleme sorunu vardı debriyaj pedal müşürünü orijinali ile değiştirdim sorun ortadan kalktı.Sağ Ön cam ile sol arka cam benim tarafımdan inip kalkıyordu ama kendi kısımlarından çalışmıyordu onları açtık içi oksitlenmiş değiştirdik.
    Araçtaki tüm sıvıları değiştirdim,yağ, fren hidroliği, direksiyon hidroliği, şanzıman geçişleri falan istediğim gibi değildi, şanzıman yağını değiştirince düzeldi , ustamın söylediği muhtelemen ilk kez değişiyor dedi yağ berbattı üzerinden çıkan. Aslında şunu da buraya sıkıştırmak istiyorum açtığımız ellediğimiz bir çok yere ilk kez biz müdahale ediyormuşuz hissi veriyordu , araç toplamda 3 el değiştirmiş, ben 4. sahibiyim 10 yıl bi sahibinde kalmış sanıyorum onun sayesinde bu kondisyonu koruyor araç.
    Devam edelim, fren ve sıvı meselesini hallettikten sonra komple ön takım aldım araca şuan şükür tık ses yok, bunları fotoğraflamadım açıkcası ama şöyle özetleyeyim ön takımda değiştirmediğim neredeyse hiç malzeme yok, ek olarak bilyaları vb de değiştirdim uğultu vardı. Son olarak Rot balans yaparak bu kısımı da tamamladık.
    Bunlar bitince bir süre bu şekilde bindim, önce ki eraya yapmayı çok istediğim ama yapamadıklarımı yapmak için araştırmalara başladık, araca hybrid turbo, yazılım , egzoz gibi beni tatmin edecek aracı da fazlasıyla canlandıracak işlemleri yapmak için harekete geçtik. Turbomuz söküldü, komple revizyondan geçti, orjinal pal 38mm, biz 52mm yaptık pal sayısını da arttırdık turbonun, bu sırada intercooleri de söktürüp temizlettim ,bu sırada tüm contaları da değiştirdim önümüze çıkan, sonrasında ankarada hızlı araçların uğrak yeri olan HULKTUNE de araca yazılım yapıldı, duman istemediğim için çok uçuk kaçık bir ayar yapmadık ama kesicili olmasından mütevellit beni tatmin ediyor, bunları da hallettikten sonra araçta egr-dpf iptali yaptırıp sona kadar 51mm düz boru çektirdim, uç olarak çift kafa tercih ettik birazda yamuk yaptırdım benim hoşuma gidiyor görüntü bakalım sizler de beğencekmisiniz. Gidiş olarak ise şuan kaderi değişti çok keyifli. Henüz kimse ile roll-drag vb tarzı bir şey yapmadım müsait olduğunda denk güçlerle denemek istiyorum ama.

Konu GÖKTÜRK tarafından (16-05-2023 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Farklı zamanlarda çekmiş olduğum fotoğraflar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotoğraflarda çok belli olmamakla beraber arka lastikler epey içerideydi, çok dışarıda olmasını da istemediğim için arkalara 2 Cm spacer yaptırıp taktırdım.

Konu GÖKTÜRK tarafından (16-05-2023 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha düzgün bir videosunu çekene kadar en azından aracın sesini duymanız için bir kaç video ekliyorum, kıymetli yorumlarınız benim için önemli tüm görüş ve önerilere açığım şimdiden teşekkür ederim.

Hyundai Accent Era Hybrid Turbo - Kesici - YouTube

Hyundai Accent Era Hybrid Turbo - Rolanti - YouTube

hyundai accent era - YouTube

SGurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam maşallah kazasız belasız keyifle binmeni diliyorum. gözüme tek batan egzoz ucu. yamuk olması mı tamponun altında emanet durması mı bilmiyorum yakıştıramadım ama zevk meselesi tabi ki. spor yay veya coil ile ayarında basılırsa görüntü baya değişir tabi janta da el atmak gerekebilir bu durumda. iyi günlerde kullanın.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir dönem şirket aracı olarak kullandığım ve çok keyif aldığım araçlardan Era’lar. Böyle dolu ve temiz kullanılmışı da iyi bulmuşsunuz. Piyasada çoğu ezilmiş ve Suriyelilerin eline geçmiş durumda.
    En büyük eksikliği frenleri ve yol tutuşuydu. Stock haliyle bile araba resmen uçuyordu ama konmayı bilmiyordu. Hybrid yaptıktan sonraki halini düşünemiyorum. Yerinizde olsam kesinlikle yürüyeni iyileştirirdim. Geniş lastik, spor yay ve kaliteli disk balata kullanırdım.
    Egzoz konusu da göreceli tabi ki ama oem görünüm çift kafa koyardım ben olsam. Bu şekilde hem cılız kalmış hem biraz apaçi modu olmuş.

Bu arabayla gezerken herkes sivil ekip sanıyordu, işe yarıyordu bazı durumdalarda.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müthiş hareketler olmuş, bu kadar dolu era ben ilkd efa görüyorum. Roof + digital klima vs güzel detaylar.

Araca yapılanlar da maddi manevi azımsanmayacak kadar yorucu işler, emeğine sağlık kesene bereket.

Bence arabanın artık ihtiyacı öncelikle kaliteli bir yay takımı ve güzel bir jant.

Kazasız belasız maşallah süper bir araç. O kg a göre hybrid ile gayat güzel yürür bana kalsa, bi kadran çeksen izlesek

KaanBRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eline emeğine sağlık kardeşim,son hali çok güzel olmuş

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Standart halde bile fena giden arabaya hybrid turbo Maşallah kazasız belasız kullanın. Bu arada egzoz çıkışlarını ben de beğenmedim

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu araca 06BG0903 -0912 gibi plakalar yakışırdı... Behzat amirim gibi gezerdiniz...

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok yerinde ve bilinçli uygulamalar olmuş.. Önemli olan sizin kullanırken ki aldığınız zevk ve keyif güzel günlerde kazasız belasız kullanın.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    egzozlar yere bakıyor sanki , o düzeltilse bu kadar göze batmaz

dizel era'lar zaten pireydi şimdi sizin yaptıklarınızla süper pire olmuş maaşallah
    ama kesinlikle yol tutuş ve frenaj konusuna el atılması lazım , şu hali ile tehlikeli olacaktır
    iyi bir süspansiyon + iyi bir lastik + frenler mutlaka ama mutlaka gerekli
    jant olur olmaz , ona bir yorum yapamam ama yere ciddi sağlam basmalı ve gerektiğinde güvenle durabilmeli

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi günlerde kullanın güzel görünüyor yapılanlarla da daha güzelleşmiş.
    Donanım olarak bende dolu olanı tercih ederdim.
    Getz 110 varken triger değiştirmiştim çok zahmetli dikkat edin
    #eksikpazar

omery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, araç ve yapılanlar çok hoş dolu paket olması ayrı güzel. Dolu paket olayı keşke rio sedanda da olsa o doluluğu arıyoruz Bu arada jant çok hoşuma gitti aracın üst paket olduğunu hissettiriyor belki egzoz ucuna el atılabilir, kazasız belasız
    '94 alpinweiss III E36 318i

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, yaptığınız tüm eklentiler oldukça yerinde ve arabanın kondisyonu iyi durumdaymış baya sizin dediğiniz gibi. Gerçekten tek elden uzun yıllar kullanınca araçların kondisyonu çok iyi seviyede olabiliyor eğer sahibi iyi bakarsa. Gözüme takılan ilk şey arka plaka sanki bi tık daha yukarı alınabilir ve tabi ki egzoz oem tarzı çift çıkış düz şekilde olsa daha güzel olur şahsi fikrim. Aracın jantlarını baya beğendim biraz şevkat istiyor elinizden bu işler geliyor anladığım kadarıyla onlara el attıktan sonra 3.5 cm spor yay ile çok güzel görüntü elde edebilirsin. Setup konusunda 1.5 crdi 88lik aynı işlemleri yaptık focus 2'nin 6 litre behr intercooler taktık araç rahatladı, yaz aylarında şişmemesi için güzel bir alternatif olabilir.
    2011 Opel Astra H 1.3 Cdti - SOLD
    2012 Polo 1.6 TDI - SOLD
    2011 Polo 1.4 - SOLD

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. en donanımlısının denk gelmesi çok iyi olmuş. jantlar opsiyon mu? ilk defa gördüm

spor yay ile araç tamamlanacak gözüküyor. coilover vs ile çok basmadan kaliteli ve orijinal görüntüye ulaşırsınız diye düşünüyorum. maşallah
    Yaptıklarımızı ve yapacaklarımız için inceleyebilirsiniz

youtube.com/kaankara

www.instagram.com/tosi_mitology/

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı GÖKTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha düzgün bir videosunu çekene kadar en azından aracın sesini duymanız için bir kaç video ekliyorum, kıymetli yorumlarınız benim için önemli tüm görüş ve önerilere açığım şimdiden teşekkür ederim.

Hyundai Accent Era Hybrid Turbo - Kesici - YouTube

Hyundai Accent Era Hybrid Turbo - Rolanti - YouTube

hyundai accent era - YouTube

eline emeğine sağlık

kadran videosu iyi gider buraya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SGurbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam maşallah kazasız belasız keyifle binmeni diliyorum. gözüme tek batan egzoz ucu. yamuk olması mı tamponun altında emanet durması mı bilmiyorum yakıştıramadım ama zevk meselesi tabi ki. spor yay veya coil ile ayarında basılırsa görüntü baya değişir tabi janta da el atmak gerekebilir bu durumda. iyi günlerde kullanın.
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, önlere coil + jant değişikliği düşünüyorum ama bir süre böyle binmek zorundayız o yüzden üstündeki jantları bir tık daha koyu renk boyatacağım

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir dönem şirket aracı olarak kullandığım ve çok keyif aldığım araçlardan Era’lar. Böyle dolu ve temiz kullanılmışı da iyi bulmuşsunuz. Piyasada çoğu ezilmiş ve Suriyelilerin eline geçmiş durumda.
    En büyük eksikliği frenleri ve yol tutuşuydu. Stock haliyle bile araba resmen uçuyordu ama konmayı bilmiyordu. Hybrid yaptıktan sonraki halini düşünemiyorum. Yerinizde olsam kesinlikle yürüyeni iyileştirirdim. Geniş lastik, spor yay ve kaliteli disk balata kullanırdım.
    Egzoz konusu da göreceli tabi ki ama oem görünüm çift kafa koyardım ben olsam. Bu şekilde hem cılız kalmış hem biraz apaçi modu olmuş.

Bu arabayla gezerken herkes sivil ekip sanıyordu, işe yarıyordu bazı durumdalarda.
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, fren balatalarını ve diskleri orijinal tercih ettiğim için şuan frenleme konusunda bir sorun yaşamadım ama aracı daha fazla hızlandırırsak günün birinde o zaman muhakkak frenlere el atarım

Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müthiş hareketler olmuş, bu kadar dolu era ben ilk defa görüyorum. Roof + digital klima vs güzel detaylar.

Araca yapılanlar da maddi manevi azımsanmayacak kadar yorucu işler, emeğine sağlık kesene bereket.

Bence arabanın artık ihtiyacı öncelikle kaliteli bir yay takımı ve güzel bir jant.

Kazasız belasız maşallah süper bir araç. O kg a göre hybrid ile gayat güzel yürür bana kalsa, bi kadran çeksen izlesek
    abi çok teşekkür ederim iyi dileklerin için, en kısa sürede kadran videosu gelecek ankarada hava epey bozuk yerler yaş o yüzden gazlamaya müsait bir ortam bulur bulmaz video yükleyeceğim

Alıntı KaanBRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eline emeğine sağlık kardeşim,son hali çok güzel olmuş
    kaan abim çok sağ ol

Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Standart halde bile fena giden arabaya hybrid turbo Maşallah kazasız belasız kullanın. Bu arada egzoz çıkışlarını ben de beğenmedim
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, gidişi standart halinde de epey iyiydi emsallerine göre ama öbür işlemleri yapınca aracın kaderi değişti

Alıntı Burak Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu araca 06BG0903 -0912 gibi plakalar yakışırdı... Behzat amirim gibi gezerdiniz...
    accent sevdasına bizi düşüren mevzu o zaten hahaha

Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yerinde ve bilinçli uygulamalar olmuş.. Önemli olan sizin kullanırken ki aldığınız zevk ve keyif güzel günlerde kazasız belasız kullanın.
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim

Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    egzozlar yere bakıyor sanki , o düzeltilse bu kadar göze batmaz

dizel era'lar zaten pireydi şimdi sizin yaptıklarınızla süper pire olmuş maaşallah
    ama kesinlikle yol tutuş ve frenaj konusuna el atılması lazım , şu hali ile tehlikeli olacaktır
    iyi bir süspansiyon + iyi bir lastik + frenler mutlaka ama mutlaka gerekli
    jant olur olmaz , ona bir yorum yapamam ama yere ciddi sağlam basmalı ve gerektiğinde güvenle durabilmeli
    fren balatalarını ve diskleri orijinal tercih ettiğim için şuan frenleme konusunda bir sorun yaşamadım ama aracı daha fazla hızlandırırsak günün birinde o zaman muhakkak frenlere el atarım,

Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günlerde kullanın güzel görünüyor yapılanlarla da daha güzelleşmiş.
    Donanım olarak bende dolu olanı tercih ederdim.
    Getz 110 varken triger değiştirmiştim çok zahmetli dikkat edin
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, dolu olanları çok az ve içlerinden temizi bulmakta çok zor oldu, aracın triger zincirinden henüz bir ses vb gelmediği için oraya müdahale etmedim ama önümüzdeki yaz muhakkak girişeceğim oraya da

Alıntı omery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, araç ve yapılanlar çok hoş dolu paket olması ayrı güzel. Dolu paket olayı keşke rio sedanda da olsa o doluluğu arıyoruz Bu arada jant çok hoşuma gitti aracın üst paket olduğunu hissettiriyor belki egzoz ucuna el atılabilir, kazasız belasız
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, bu jant sadece style sports pakette çıkıyor, style paketlerde 5 kol 14inç bir jant var o da güzel ama bu 15inç ve daha dolu geliyor göze bende seviyorum, sanırım artık eskisi kadar doldurmuyor korelilerde araçları

Alıntı OnurG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, yaptığınız tüm eklentiler oldukça yerinde ve arabanın kondisyonu iyi durumdaymış baya sizin dediğiniz gibi. Gerçekten tek elden uzun yıllar kullanınca araçların kondisyonu çok iyi seviyede olabiliyor eğer sahibi iyi bakarsa. Gözüme takılan ilk şey arka plaka sanki bi tık daha yukarı alınabilir ve tabi ki egzoz oem tarzı çift çıkış düz şekilde olsa daha güzel olur şahsi fikrim. Aracın jantlarını baya beğendim biraz şevkat istiyor elinizden bu işler geliyor anladığım kadarıyla onlara el attıktan sonra 3.5 cm spor yay ile çok güzel görüntü elde edebilirsin. Setup konusunda 1.5 crdi 88lik aynı işlemleri yaptık focus 2'nin 6 litre behr intercooler taktık araç rahatladı, yaz aylarında şişmemesi için güzel bir alternatif olabilir.

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, jantlar yukarıda bahsettiğim gibi style sports paketlere özgü çok nadir çıkan bir jantmış satar mısın diye çok soruluyor accent gruplarında, jantı kendimde boyarım boyamasına ama onun için profosyonel bi yardım alıp bir tık koyu renk tercih edeceğim yakın zamanda yaptırır buraya koyarım güncel fotoğraflarını , aracın üzerinde orj cooleri var bende müdahale edecektim ama gerek görmedi ustalarım,

Alıntı m.kaan46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. en donanımlısının denk gelmesi çok iyi olmuş. jantlar opsiyon mu? ilk defa gördüm

spor yay ile araç tamamlanacak gözüküyor. coilover vs ile çok basmadan kaliteli ve orijinal görüntüye ulaşırsınız diye düşünüyorum. maşallah

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, jantlar yukarıda bahsettiğim gibi style sports paketlere özgü çok nadir çıkan bir jantmış satar mısın diye çok soruluyor accent gruplarında, daha önce hiç spor yay alıp takmadım ya press yaptık ya coil, burada da tercihimi coilden yana kullanacağım

Alıntı Yogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eline emeğine sağlık

kadran videosu iyi gider buraya
    iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, en kısa sürede kadran videosu ekleyeceğim

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Benim de tek gözüme batan egzoz ucu oldu. Vakit ve para olursa bu araba işi çok çok keyifli. Ama herhangi biri olmayınca gerçekten çok yorucu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler