User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
46 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Simracerstr - Simülasyon Yarışları hakkında

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Simracerstr - Simülasyon Yarışları hakkında

Bu forum hakkında bilgisi olan var mı?
    Sanırım çoğu PC üzerinden düzenlenen liglerden oluşuyor. Kendime güzel bir sistem ve ufak çaplı sim kokpit toplama arayışındayken böyle bir platform ile karşılaştım ve acayip şekilde ilgimi çekti. Düzenlenen sezonlar, cezalar hani çok iyi geldi. Var mı içimizde bu şekilde ilgilenen?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @Aranel Ciryatan

Bu arkadaş o forumda yönetici hatta youtube üzerinden canlı yayınlarda sunuculuk falan yapıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Aranel Ciryatan

Bu arkadaş o forumda yönetici hatta youtube üzerinden canlı yayınlarda sunuculuk falan yapıyor.
    Böyle otomobil hayranlarının olduğu bir forumdan çıkmasa üzülürdüm

Foruma üye oldum ancak aktivasyon maili gelmiyor. Kendisi yardımcı olabilir sanırım.

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar

Hosting firmasının mail sunucusunda yaşanan problem nedeniyle 1-2 gündür bazı üyelerimize mailler ulaşmıyordu yada spam'a düşüyordu. Manuel olarak üyelikleri dün onayladım. Tekrar kontrol edebilirsin.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazır konusu açılmışken neler yaptığımızdan bahsetmek isterim. Tüm Dünya'da giderek yükselen bir trend olan e-motorsport dünyasını Türkiye'de en iyi şekilde temsil etmek ve pilotların evlerinin sakin ve huzurlu ortamında bu heyecana katılmalarını sağlamak en başlıca hedefimiz. Kurulduğumuz 2015 Kasım ayından bu yana bir sürü turnuva, time attack ve özel etkinlik düzenledik. Yaklaşık 90 lisanslı pilotumuz var ve devamlı olarak liglerimizde yarışmaktalar. Maalesef Türkiye'nin genel problemi olan devamsızlık problemlerini tabii ki bizler de yaşıyoruz.

Ayrıca Akademi adı verdiğimiz Lisans gerektirmeyen ligimizde yeni e-pilot arkadaşlarımızı aramıza katmaya çalışıyoruz.

2017 yılı başında bir firmaya yaptığımız sunumun dosyasını da sizlerle paylaşmak istiyorum.

https://1drv.ms/p/s!AhsVKHT9M8mm-ystQvicAyM2suG3

2018 yılı için ciddi yurt dışı planlarımız var ve Türkiye'de oluşturacağımız özel bir takım ile Yurt dışındaki turnuvalarda Türkiye'yi temsil etmeyi hedefliyoruz.

Yayınlarımıza ve yarışlarımıza göz atmak isterseniz > Sim Racers Turkey
    - YouTube

Fikirler bizler için her zaman çok önemli olmuştur. Siz değerli TechTurkey üyelerinin de fikirlerini ve görüşlerini duymaktan çok mutlu olurum. İlk kurulduğumuz zamanlarda @ef186 Buğra'dan da Facebook üzerinden destek istemiştim fakat pek yanıt alamamıştık. Canı sağ olsun. O şuan fiziki olarak bu işi yaptırmaya çalışıyor zaten
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aranel Ciryatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar

Hosting firmasının mail sunucusunda yaşanan problem nedeniyle 1-2 gündür bazı üyelerimize mailler ulaşmıyordu yada spam'a düşüyordu. Manuel olarak üyelikleri dün onayladım. Tekrar kontrol edebilirsin.
    Tekrar kontrol ettiğimde problem kalmadı teşekkürler. Bende ufak ufak bir şeyler toplamaya çalışıyorum. Hem PC anlamında hem de Konsol anlamında ancak hem ürünlerin fiyatından biraz gecikiyor. Konsollar da amazondan gönderimi kapatıldı. Biraz sıkıntı En kısa sürede katılmaya çalışacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nanokatalog ile görüş ellerindeki ürünlerden temin edebilirsin. yada sahibinden de mehmet doğan var. İzmir gümrükte polis memuru oda simracing ekipmanları konusunda yardımcı oluyor. Dilersen özelden telefon numarasını paylaşabilirim. Bu arada Wheel standlar konusunda yine bir dostumuz var oda 350 TL'den stand satışı yapıyor

Logitech'in direksiyonlarına para vermemeni öneririm. biz ekibin üst kadrosu olarak logitech ile yollarımızı ayırdık ve cidden sonrasında oyuncak olduklarını fark ettik. Aklına takılan sormak istediğin şeyler varsa destek olmak isterim.
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nanokatalog ile görüş ellerindeki ürünlerden temin edebilirsin. yada sahibinden de mehmet doğan var. İzmir gümrükte polis memuru oda simracing ekipmanları konusunda yardımcı oluyor. Dilersen özelden telefon numarasını paylaşabilirim. Bu arada Wheel standlar konusunda yine bir dostumuz var oda 350 TL'den stand satışı yapıyor

Logitech'in direksiyonlarına para vermemeni öneririm. biz ekibin üst kadrosu olarak logitech ile yollarımızı ayırdık ve cidden sonrasında oyuncak olduklarını fark ettik. Aklına takılan sormak istediğin şeyler varsa destek olmak isterim.
    Böyle ortak görüşler mevcut ancak Logitech'in garanti ağı, müşteri memnuniyeti gibi konuları değerlendirince daha bir öne çıkarıyor sanki. Alternatif olarak Thrustmaster ve Fanatec'ten başka bildiğim yok. Fanatec saymıyorum ***** fiyatları yüzünden. Thrustmaster'da almışken T500RS + H shifter ile beraber işin içine girince neredeyse kasa fiyatı çıkıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nasıl pilot oluyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle ortak görüşler mevcut ancak Logitech'in garanti ağı, müşteri memnuniyeti gibi konuları değerlendirince daha bir öne çıkarıyor sanki. Alternatif olarak Thrustmaster ve Fanatec'ten başka bildiğim yok. Fanatec saymıyorum ***** fiyatları yüzünden. Thrustmaster'da almışken T500RS + H shifter ile beraber işin içine girince neredeyse kasa fiyatı çıkıyor
    T500RS'i şuan amazonun yollamıyor olması gerçekten sıkıntı. Ama dilersen Mehmet D. ile görüştürebilirim. en son 2000 TL gibi bir fiyat veriyordu. H Shifter'ı nanokatalogdan 600 civarına alabilirsiniz. Maalesef TR'deki Dist. firmalar ürünü çok pahalı satıyor. Ben şahsen Wheel Stand Pro + T500RS + TH8A kombinasyonu kullanıyorum ve çok memnunum.

SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 3 MONZA - YouTube

Ayrıca 2. el düşünürsen şuan uygun fiyatlı satanlar var ürünleri. Ama tabii ki sıfır almak her zaman daha iyidir. İnş amazon tekrar göndermeye başlar ürünleri.
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl pilot oluyoruz
    sitemize üye olmanız yeterli aslında. Belli dönemler de yeni lig kayıtları alınıyor. Eğer lisanslı yarışmak istiyorsanız Akademi 5. sezonu beklemeniz gerekiyor. Ben sadece özel etkinliklerde yarışıcam diyorsanız o zaman Special Events başlığımızı takip etmeniz gerekiyor. Bu arada ağırlıklı olarak Assetto Corsa ve RaceRoom oyunlarını kullanıyoruz.
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    T500RS'i şuan amazonun yollamıyor olması gerçekten sıkıntı. Ama dilersen Mehmet D. ile görüştürebilirim. en son 2000 TL gibi bir fiyat veriyordu. H Shifter'ı nanokatalogdan 600 civarına alabilirsiniz. Maalesef TR'deki Dist. firmalar ürünü çok pahalı satıyor. Ben şahsen Wheel Stand Pro + T500RS + TH8A kombinasyonu kullanıyorum ve çok memnunum.

SimRacersTR Porsche GT3 Cup Round 3 MONZA - YouTube

Ayrıca 2. el düşünürsen şuan uygun fiyatlı satanlar var ürünleri. Ama tabii ki sıfır almak her zaman daha iyidir. İnş amazon tekrar göndermeye başlar ürünleri.
    Nanokatolog'da t500rs 1600 tl gözüküyor zaten ama?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sitemize üye olmanız yeterli aslında. Belli dönemler de yeni lig kayıtları alınıyor. Eğer lisanslı yarışmak istiyorsanız Akademi 5. sezonu beklemeniz gerekiyor. Ben sadece özel etkinliklerde yarışıcam diyorsanız o zaman Special Events başlığımızı takip etmeniz gerekiyor. Bu arada ağırlıklı olarak Assetto Corsa ve RaceRoom oyunlarını kullanıyoruz.
    uygun fiyatlı set ne öneriyorsun ? bende biara df gt vardı LFS de cok memnundum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nanokatolog'da t500rs 1600 tl gözüküyor zaten ama?
    Stok bitmişti. Eklenmişse alabilirsin. Hatta İstanbul'da isen direk gidip depodan teslim alabilirsin.
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uygun fiyatlı set ne öneriyorsun ? bende biara df gt vardı LFS de cok memnundum
    Ne kadar uygun

Valla açıkcası giriş seviyesi için önerimiz Thrustmaster T150. Kayışlı sistem olması sayesinde FFB'leri daha iyi hissettiriyor. 2. el bir Logitech almaktansa o fiyatlara T150 alınır.

Urunler - Nanokatalog Teknoloji Alışveriş Sitesi
    SimRacersTR.Net

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu forum hakkında bilgisi olan var mı?
    Sanırım çoğu PC üzerinden düzenlenen liglerden oluşuyor. Kendime güzel bir sistem ve ufak çaplı sim kokpit toplama arayışındayken böyle bir platform ile karşılaştım ve acayip şekilde ilgimi çekti. Düzenlenen sezonlar, cezalar hani çok iyi geldi. Var mı içimizde bu şekilde ilgilenen?
    Özür dilerim buradan yazdığım için,posta kutunuz doluymuş , size led ampul için adres yollayacağım ama gönderemedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özür dilerim buradan yazdığım için,posta kutunuz doluymuş , size led ampul için adres yollayacağım ama gönderemedim.
    Siz kusura bakmayın, temizledim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5. Sezon kayıtlarımız başladı arkadaşlar,

İlgilenen arkadaşlarımız kayıt için aşağıdaki linkten bilgilere ulaşabilirler.

SimRacesTR Akademi Sezon 5 (Newbie CUP) - ..:: Sim Racers Turkiye ::..
    SimRacersTR.Net

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler