User Tag List

Sayfa 7/18 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
337 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Bir Turbo RX-8 “AMA BÜYÜK TURBO” Hikayesi…. The Rotary Rocket NYB 62

Setre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam isi gucu turboyu egzantirigi bir kenara birakip acilen R3 gorunume cevirirdim
    Benim gözümde modifiye etmek tamamen kendi aracını kendi hayalini yaratmak ... R3 bunu yapan mühendislerin hayali, bu sebepten onu taklit etmeyi kesinlikle düşünmedim. Zaten taklit edicek olsam kasar R3 alırdım
    Risksiz bir Sürüş düşünemiyorum, her pilot kendini geliştirmeli, her pilotun kendi limitleri var benim ki diğerlerinin biraz üstünde !
    A.Senna

http://instagram.com/emresetre

denizosmanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Setre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim gözümde modifiye etmek tamamen kendi aracını kendi hayalini yaratmak ... R3 bunu yapan mühendislerin hayali, bu sebepten onu taklit etmeyi kesinlikle düşünmedim. Zaten taklit edicek olsam kasar R3 alırdım
    Abi süper bi seçim yapmışsın ve dediklerinde de haklısın kısmen şuna benziyor 320ci leri m3 görünüme çevirme çabaları filan oluyor ya bende onu anlamıyorum senin muhabbette az çok ona benziyor. Yolum o tarafa düşerse vaktin olursa bi gelip çayını içeyim hemde makinaya bakarız Bu arada yakıt araç için baya iyi ben 330 da nerdeyse o rakamları görüyorum bu kadar yüklü araba bu rakamlar baya iyi

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    RX-8 aslında insanların düşündüğü gibi sorunlu bir araba değil çok rahat gazlanabilecek kolay kolay arıza vermeyecek bir araçtır. Ha ama yakıt konusunda rezalet bir araçtır
    Yakıt canınızı sıkmayacaksa alın derim ... Yaktığı kadar giden bir araba değil ancak çok keyifli sürüşü vardır
    Abi hangi araba da sıksan zaten o değerlere ulaşıyor ki her araç. 3.16 tapagaz kullanıyorum gene 20Lt gösteriyor araba.

Birde senin yazdığını söyleyen çok var, yaktıgı kadar gitmiyor diye. Ben bu aracı yıllar evvel kullandım halen tadı damağımda, kliması bozuk bir R3'tü, agustos sıcağında o motorun verdiği ısı ile saatlerce inmemiştim üzerinden, sauna gibi oldu arabanın içi

Bana göre zaten sürüş keyfi arabası bu, bu kadar zevk veren bir araç kullanmadım şimdiye dek şahsen, 50K Tl'ye alınıp, binilip bu zevki yaşamak çok zor, benzin olayı da vergi ile ilişkilendirilebilir, 2011 3.0 motor bir aracın vergisi ne kadar bir bakılsın üzerine kalana benzin alınır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı denizosmanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi süper bi seçim yapmışsın ve dediklerinde de haklısın kısmen şuna benziyor 320ci leri m3 görünüme çevirme çabaları filan oluyor ya bende onu anlamıyorum senin muhabbette az çok ona benziyor. Yolum o tarafa düşerse vaktin olursa bi gelip çayını içeyim hemde makinaya bakarız Bu arada yakıt araç için baya iyi ben 330 da nerdeyse o rakamları görüyorum bu kadar yüklü araba bu rakamlar baya iyi
    Rotary motorlar normal piston'lu araçlara göre daha zengin çalıştığı için çok takıyor stockken. Yazılımla ateşleme oranı düzenlendiğinde azalıyor. TAbiki eyvallah
    Risksiz bir Sürüş düşünemiyorum, her pilot kendini geliştirmeli, her pilotun kendi limitleri var benim ki diğerlerinin biraz üstünde !
    A.Senna

Ahmdylmz36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinekoluna cebine sağlık Emre
    Her şeyden önce cesaret işi bu proje harika bi süreç ve harika bi sonuç Türkiyenin Tek Custom Rx8 hayırlı olsun buyuk emek ve arge işi.

Değerler cok iyi cook daha iyi olacağını düşünüyrum beni de heveslendiriyorsun seneyede benim arabayı bi turbolayalım.

Yeniden kazasız belasız maşallah diyorum Turbolu NYB ye

DoganSuper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diğer rx 8 lere referans oldu maşallah güle güle binin
    Severmisin alev saçan arabayı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmdylmz36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinekoluna cebine sağlık Emre
    Her şeyden önce cesaret işi bu proje harika bi süreç ve harika bi sonuç Türkiyenin Tek Custom Rx8 hayırlı olsun buyuk emek ve arge işi.

Değerler cok iyi cook daha iyi olacağını düşünüyrum beni de heveslendiriyorsun seneyede benim arabayı bi turbolayalım.

Yeniden kazasız belasız maşallah diyorum Turbolu NYB ye
    GREDDY takalım
    A.Senna

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doruk biraz bahsetmisti ama bu kadarini beklemiyordum
    tebrikler, hem sana hem de esine
    maasallah, rx8 de tr de tek şuan. kaza belasiz olsun, allah nazarlardan saklasin.
    .bariş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DoganSuper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diğer rx 8 lere referans oldu maşallah güle güle binin
    Valla kısmetse çoğaltacağız turbo rx8 leri
    A.Senna

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doruk biraz bahsetmisti ama bu kadarini beklemiyordum
    tebrikler, hem sana hem de esine
    maasallah, rx8 de tr de tek şuan. kaza belasiz olsun, allah nazarlardan saklasin.
    .bariş.
    Amin inşallah valla nazar olayı baya değiyor =) ama şükür sağlam herşey hehe
    A.Senna

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah iyi emek var kazasız belasız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah diyecek cok söz yok. Kadran ve ses videosu görebilirsek çok tatlı olur.

Şu emeğin bir benzerini ancak çok daha ufak olanı yapmaya çalıştım bir senede. Sizinkileri okudukça çok daha fazla keyif aldım.

Sonuç çok aşırı güçlü görünmese de keyif ve güvenilirlik adına böyle kalması daha hoş olur.kazasız belasız sorunsuz binin.

Esas videoları çekmek için açıkçası methanol kitinin gelmesini beklioyorum. AEM çok fazla pompa arızası verdiği için snowperformance takıyorum. Onun Yunanistandan almıştım ancak daha ucuza buludğum için amerikada şimdi oradan sipariş veriyorum. O geldikten sonra yay değişimi vs. de yapıp daha ciddi güçlerle video çekeceğim
    A.Senna

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Esas videoları çekmek için açıkçası methanol kitinin gelmesini beklioyorum. AEM çok fazla pompa arızası verdiği için snowperformance takıyorum. Onun Yunanistandan almıştım ancak daha ucuza buludğum için amerikada şimdi oradan sipariş veriyorum. O geldikten sonra yay değişimi vs. de yapıp daha ciddi güçlerle video çekeceğim
    Valla hiç aklımda yokken açıp rx 8 ilanlarına bakar oldum. Merakla bekliyor gıpta ve maşallahla izliyor z.

onurcanbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla okurken tüylerim ürpererek okudum ne kadar güzel arkadaşınız nekadar düşünceli eşiniz var maşallah kazasız belasız binin inşallah

Jamais Vu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok keyifli olmuştur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurcanbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla okurken tüylerim ürpererek okudum ne kadar güzel arkadaşınız nekadar düşünceli eşiniz var maşallah kazasız belasız binin inşallah
    çok teşekkür ederim
    A.Senna

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rüyamda Amerika'dan gelen arkadaşlarıma bu konuyu gösteriyordum bak adam rx8 i turbolamış diye Allahım ya
    91 Miata - Sold
    06 Pug207 - Sold
    06 Sorento
    Laurel coming soon...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son olarak Purple Ice Collant Additive koydum araca bu arada ısınma problemi yaşayan herkeze tavsiye ederim. Collant'ım sıkınca 100 derece üzerine çıkıyordu biraz sıkıntı yaşıyordum. Bu sıvıdan 1 şişe koydum şu an 95 derece civarında baya rahatlattı beni. 6 derece soğutma sağlıyor.

Bunun dışında basıncı 0,8 bar sabit'e yükseltmek için yay siparişini verdim 2 haftaya kısmetse methanol'de geliyor.
    A.Senna

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son olarak Purple Ice Collant Additive koydum araca bu arada ısınma problemi yaşayan herkeze tavsiye ederim. Collant'ım sıkınca 100 derece üzerine çıkıyordu biraz sıkıntı yaşıyordum. Bu sıvıdan 1 şişe koydum şu an 95 derece civarında baya rahatlattı beni. 6 derece soğutma sağlıyor.

Bunun dışında basıncı 0,8 bar sabit'e yükseltmek için yay siparişini verdim 2 haftaya kısmetse methanol'de geliyor.
    Bana da lazım olacak gibi ileride sağol abi önerin için
    91 Miata - Sold
    06 Pug207 - Sold
    06 Sorento
    Laurel coming soon...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler