User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Ankara; Yine Beyaz Otobüs Dehşeti

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ankara; Yine Beyaz Otobüs Dehşeti

Ankara'da özel halk otobüsüyle beton mikserinin çarpıştığı kazada 25 kişi yaralandı.

Akyurt'tan şehir merkezine gelen İsmail Yıldırım'ın kullandığı özel halk otobüsü, 5'inci kilometredeki kavşakta, Satılmış Düzdere'nin idaresindeki çimento mikseri kamyonuna takılı römorka çarptı. Kazada, halk otobüsünün sürücüsü İsmail Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 25 kişi yaralandı.

Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye sevk edildi. Yaralılar, ambulanslarla Ankara'daki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Kazaya karışan otobüs daha sonra çekiciyle kaldırıldı.

bu kaçıncı yeter artık! demokratik bir ülkede olsak gider gösteri yapar tepkimizi belli ederiz ama bu otobüslerin kime ait olduğunu Ankaralı iyi biliyor! yetti gerçekten yetti, her gün en az 50 tane de katliam teğet geçiyor bunlar yüzünden!!!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o otobüs şöförleri haplı geziyor sanırım...
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Suyu çıktı be iyice. İnşallah ölü olmaz.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

ErenDurmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o otobüs şöförleri haplı geziyor sanırım...
    Cesaret hapı atıp çıkıyolar sabahları , Ankara'da en tehlikeli araç tipi

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dolmuşlar halk otobüsleri.. Toplu taşımaya kesinlikle çözüm lazım..
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaEsentepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toplu taşımaya çok sıkı denetim lazım bence... sabahları çok şahit oluyorum o trafik yoğunluğunda dolmuş otobüs vs toplu taşımacılar ne kırmızı ışıkta duruyorlar nede trafik kuralına uyuyorlar adamlar ambulans sanıyor kendini... evim incirlide gata'nın ordaki yolu kullanıyorum dolmuşcular trafikte kırmızıda önü doluysa ters şeride girip gidiyorlar mobese olan kavşakta hemde, çok enteresan ben kırmızıda biraz önde olduğum için ceza yedim orda dolmuşcular otobüsler hem kırmızıda geçiyor hemde ters şeritten gidiyor çok acayip bir ülkedeyiz
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toplu taşımaya çok sıkı denetim lazım bence... sabahları çok şahit oluyorum o trafik yoğunluğunda dolmuş otobüs vs toplu taşımacılar ne kırmızı ışıkta duruyorlar nede trafik kuralına uyuyorlar adamlar ambulans sanıyor kendini... evim incirlide gata'nın ordaki yolu kullanıyorum dolmuşcular trafikte kırmızıda önü doluysa ters şeride girip gidiyorlar mobese olan kavşakta hemde, çok enteresan ben kırmızıda biraz önde olduğum için ceza yedim orda dolmuşcular otobüsler hem kırmızıda geçiyor hemde ters şeritten gidiyor çok acayip bir ülkedeyiz
    bende yaşadım benzer durumu birinde polisin kucağına düştü ruhsatı verdi telefonu açtı ruhsat beyaz saçlı poliste dedi kapattı
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Binmeyin bindirmeyin kimseyi beyaz otobüslere, o şerefsizler açlıktan ölsün. Bu kadar hayvanı nerden buluyorlar çok merak ediyorum. Eryamana metro geldi bakıyorum o otobüsler hala dolu gidiyo anlamıyorum bu insanları.

Y.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bütün otobüsleri valilikler/belediyeler alıp sabit maaşlı şoförlere kullandirtsa bu kazalardab eser kalmaz ama nerde..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wiesmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yaşadım benzer durumu birinde polisin kucağına düştü ruhsatı verdi telefonu açtı ruhsat beyaz saçlı poliste dedi kapattı
    benim tahminim emiyetten birilerine sağlam para yediriyolar yoksa mobesenin önünden kırmızıda geçmek hergün cesaret hapı fln değil direk ispirto fln içmesi lazım kafanın gitmesi lazım uçması lazım yani... incirli lisesinin önünde dolmuşla bi kaza yaptım 1sene önce fln dolmuşcu resmen üstüme çıktı sol arka çamurluktan aynaya kadar sürte sürte geldi polis çağırdık hemn üstümüzde mobese var dedim mobeseye bakılacakmı biz geldik gerek yok dedi raporu tuttu gitti dedim dolmuşcun tanıdıkları büyük ihtimalle bana geçirecekler öylede oldu...

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim tahminim emiyetten birilerine sağlam para yediriyolar yoksa mobesenin önünden kırmızıda geçmek hergün cesaret hapı fln değil direk ispirto fln içmesi lazım kafanın gitmesi lazım uçması lazım yani... incirli lisesinin önünde dolmuşla bi kaza yaptım 1sene önce fln dolmuşcu resmen üstüme çıktı sol arka çamurluktan aynaya kadar sürte sürte geldi polis çağırdık hemn üstümüzde mobese var dedim mobeseye bakılacakmı biz geldik gerek yok dedi raporu tuttu gitti dedim dolmuşcun tanıdıkları büyük ihtimalle bana geçirecekler öylede oldu...
    Şikayet edip dava açsaydınız keşke. Belki bir şeyler olurdu. Çok terbiyesizce bişey bu yapılan.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikayet edip dava açsaydınız keşke. Belki bir şeyler olurdu. Çok terbiyesizce bişey bu yapılan.
    şikayet edip dava açsam kimi kime şikayet edecem... dolmuşcuyumu şikayet edecem yoksa polislerimi dolmuşcu diyecek karar o şekilde polisler bi kılıf bulur ztn dava açsam sonuçlanana kadar bi ton ıvır zıvı... bu ülkede hakkını aramak bile haksızlığa düşürür insanı

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim inşaatlara beton döken firmanın kamyonuymuş aradık geçmiş olsun diye otobüs suçlu dedi ama ne dir ne değildir bilmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaEsentepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melih Gökçek buldu çözümü, saat 22:30'da metro bitiyor, herkes şahsi aracıyla ulaşsın.

tibet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oha artık yaaa

G60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagdasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melih Gökçek buldu çözümü, saat 22:30'da metro bitiyor, herkes şahsi aracıyla ulaşsın.
    Bir de muhteşem teleferikler.
    Müsait bir yerde diyip, havadan atlıyorsunuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ego otobüsleri de ayni pokun mavilisi

Risendark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keçiören sanatoryum caddesinden mavi paralı otobüsle 9 dakikada kızılaya giden otobüsler var ben kendi şahsi arabamla gidemiyorum adamlar koca otobüsle gidiyor e haliyle kazalara davet çıkıyor... buna sağlam el atılması lazım yoksa çok can kaybı yaşanır...
    Herkes ektigini Biçer bu hayatta...

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Minibus soforleri, ozel halk otobusu soforleri ve dolmuscular en buyuk canavarlari bu trafigin. Nedense hic sasirmadim, allah herkese acil sifalar versin. ( genelleme yaptim bu isleri yapan arkadaslar illaki vardir, alinmasinlar )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)