User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
33 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Peugeot 406 coupeyi nasıl bilirsiniz

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Peugeot 406 coupeyi nasıl bilirsiniz

Merhaba babamla ortak arabamızı ikiye bölme kararı aldık ver araç arayışına girdim 406 coupe ler çok dikatimi çekti 22 bin maksimum bütçem var coupe 3 kapı ve otomatik şartıyla başka alternatiflerede yönelebilirim

Bu araç hakkında merak ettiğim ise kronik sorunları varmı birde yedek parça sıkıntısı çekermiyim birde hangi motor seçeneği alınır ikinci eli çok sorunmu yardımlarınız için çok teşekkür ederim
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.0 almadiktan sonra zevk vermez bana gore

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şahsen fransızlara pek güvenmiyorum p*h da çıkabilir.

Ama döneminin en iyi tasarımlı fransızıydı italyan izleri taşır öteki konuda da söyledim 2.2 liği alman daha iyi şayet stock binecek , 3.0 v6 ön tarafı feci ağırlaştırıyor , yazılım atarım diyorsan 3.0 v6 al ama dayanıklılık nedir kronik var mı bilmiyorum sadece teknik bilgi olarak konuşuyorum

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin ilacın Egzantrikli 106 mertcan
    Şaka bir yana bulabiliyorsan ilk elden almaya bak ve ciddi şekilde incellettir arabayı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kasa olarak parca sorunu yasayabilirsin.motor cogu parcasi renault v6 sıyla falan ayni ama pahali , hatta ayni makine clio v6 makinasinin evcil hali iste benim finlandiyadan konusup yazistigim bi cocuk var 496 hp chargerli motor ici stock timetrail kovaliyo senelerdir quaife lsd fln var

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ferrari tasarımcısı pininfarina'nın son tasarımı, çok tok ayrı sınıf bir araç peugeot olarak düşünmemek lazım bence. Niyet edip ciddi araştırmıştım bir aralar, 2.2liği en çok tutulanları. Kasa ağır motor hacmi büyük yakıtıda biraz fazla gidişine göre doğal olarak. Piyasasıda çok enterasan, leşine 30 çekilen yerde temizini 20lere alabiliyorsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.0 almadiktan sonra zevk vermez bana gore
    Abi zaten 3.0 bakıyorum ama motor dan çok özellik ve duruş ön planımda bütçem ve kırıterlerime göre 3 alternatif çıkıyo 1.4 civic az param kalıyo ama bir kere kullandım audi a3 var oda 1.6 ama 406 kadar duruşu yok kısaca motor benim için işin kaymağı olucak
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen fransızlara pek güvenmiyorum p*h da çıkabilir.

Ama döneminin en iyi tasarımlı fransızıydı italyan izleri taşır öteki konuda da söyledim 2.2 liği alman daha iyi şayet stock binecek , 3.0 v6 ön tarafı feci ağırlaştırıyor , yazılım atarım diyorsan 3.0 v6 al ama dayanıklılık nedir kronik var mı bilmiyorum sadece teknik bilgi olarak konuşuyorum
    Ailece alışkınız peugeota kısmetse 3 üncü olucak bu daha önce 106 ve 307 xs eskitik onlar la sorun yaşadık ama verdiği keyif değerdi buda öyle olursa eğer alırım teşekkür ederim bilgi için pek kurcalamam büyük ihtimal
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin ilacın Egzantrikli 106 mertcan
    Şaka bir yana bulabiliyorsan ilk elden almaya bak ve ciddi şekilde incellettir arabayı.
    şaka değil alıcam bir 106 ama gündelik kullanmaya değil manuele uğraşamam gündelik
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada lpg harici yakit sikinti o arabada ,benzin 5lirayken 70 kurus yakanlar vardi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    kasa olarak parca sorunu yasayabilirsin.motor cogu parcasi renault v6 sıyla falan ayni ama pahali , hatta ayni makine clio v6 makinasinin evcil hali iste benim finlandiyadan konusup yazistigim bi cocuk var 496 hp chargerli motor ici stock timetrail kovaliyo senelerdir quaife lsd fln var
    abi işte o kasa için parça sorunu beni çok korkutuyo motoru aşırı derecede iştahımı kabartıyo
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ferrari tasarımcısı pininfarina'nın son tasarımı, çok tok ayrı sınıf bir araç peugeot olarak düşünmemek lazım bence. Niyet edip ciddi araştırmıştım bir aralar, 2.2liği en çok tutulanları. Kasa ağır motor hacmi büyük yakıtıda biraz fazla gidişine göre doğal olarak. Piyasasıda çok enterasan, leşine 30 çekilen yerde temizini 20lere alabiliyorsun
    Yakıtı pek sorun değil yani şuan benide cezveden fiyatı zaten bir gaz alabilsem anlaşıcam bir tanesiyle bu arada önerileriniz varsa 22 bin dahilinde otomatik onlarıda incelerim birde yedek parçası çok korkutuyo beni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    bu arada lpg harici yakit sikinti o arabada ,benzin 5lirayken 70 kurus yakanlar vardi
    Abi lpg ailede sıkıntı annem korktuğu için olsa bile söktürücem hangi motor 70 kuruş yakıyo 3.0 olanmı abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet tuketimi 14 15 litre 3.0in

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    evet tuketimi 14 15 litre 3.0in
    teşekkür ederim abi 2.2 leri kovalim ozaman

peki 23 bine kadar otomatik araç tavsiyeleriniz varmıdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim abi 2.2 leri kovalim ozaman

peki 23 bine kadar otomatik araç tavsiyeleriniz varmıdır
    Trafik olduğu icinmi otomatik üzerine çok duruyorsun ben hic otomatik surmedim valla nasil kullaniliyo bu meret

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik olduğu icinmi otomatik üzerine çok duruyorsun ben hic otomatik surmedim valla nasil kullaniliyo bu meret
    4 veya5 otomatik araba eskittim konforuna alışınca manuel zulüm geliyo bana hem trafikte hemde yokuşta rahat ediyosun ayağını frene bas sonra vitesi D ye al bak keyfine başka bir şeyi yok dururkende N ye getirip yük bindirmezsin mis gibi gezersin

Yokmu hiç aternatif jeep sedan da olur otomatik olsun spor olsun benim olsun birde 23 bin olsun

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    aklıma yıllar önce burda açdığım aynı konu geldi yiğene alıcakdık 3.0 izmirden.. burda sormuşdum hiç bilmediğim araçdı yorumlar fazla tatmin etmedi alma yönünde yiğenede okutunca oda caymışdı
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aklıma yıllar önce burda açdığım aynı konu geldi yiğene alıcakdık 3.0 izmirden.. burda sormuşdum hiç bilmediğim araçdı yorumlar fazla tatmin etmedi alma yönünde yiğenede okutunca oda caymışdı
    Abi senin konularda vardır ozaman bir bakınim abii bana araba bulll

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    volvo s40 t4 ya da s70 T5 bakabilirsin. Motor potansiyelleri daha yüksek. Aralarında 1-2 sene olmasına rağmen çok daha diri arabalar bulabilirsin o fiyata. Bi de bakımı dışında para harcamazsın kaza vs olmadıktan sonra.
    IN BOOST WE TRUST

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    çok eski konu yoktur sanmam forum sıfırlandıya bir ara gitmiştir büyük ihtimal ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Bugra06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın arkadaşıma aldık geldik 2003 model 2.2 manuel vites.2000 model üstü d9 motor olarak geçiyor diye biliyorum 2000 üstü bakmanızı tavsiye ederim.Başta benim kafamda da sorular vardı ama uzun yol tecrübesi olarak beklediğimden çok konforlu ve giderli geldi bana.Donanım olarak da bir hayli güzel,orjinal jbl ses sistemi,anfi falan var araçta.Temiz ve bakımlı bulduk aldık biz ,1 sene oldu henüz en ufak masraf sıkıntı çıkarmadı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)